Hoşgeldiniz!

Bolüm Videoları İzle

Bir Garip Aşk 74.Bölüm (4 Şubat Cumartesi) 00:41
Bir Garip Aşk 74.Bölüm (4 Şubat Cumartesi) 1.561 izlenme - 4 hafta önce Bir Garip Aşk 74.Bölümüyle 04 Şubat 2017 Cumartesi Akşamı Saat 21:15'de!... SHYAM’IN MASKESİ DÜŞÜYOR MU? Ekranların rekortmen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi ve Arnav eve döner. Khushi artık gerçekleri açıklamanın zamanını geldiğini düşünür. NK ve Payal’in de yardımıyla Shyam’ı iyice köşeye sıkıştırmayı başarır. 74.Bölüm Özet: Arnav uçurumun kenarına geldiğinde uzun süre Khushi’ye seslenir ancak bir yanıt alamaz. Aşağı indiğinde ise Khushi’nin baygın bir şekilde yattığını görür. İkili eve döndüklerinde Shyam çoktan kendisine yöneltilecek suçlamalara karşı hazırlığını yapmıştır. Khushi, Arnav’ın kaçırılmasının ardından Shyam’ın olduğunu açıklayınca olaylar bir anda karışır. Ardından eve dönen NK’da Khushi’yi destekliyici açıklamalar yapar. Shyam tüm bunların yalan olduğunu söyleye dursun Payal de Madhumati’nin evinde yaşanan olayları anlatır. Devyani ve Anjali olanları gözyaşları içerisinde izlerken Arnav çoktan kararını vermiştir. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 95. Bölüm Fragman (25 Şubat Cumartesi) 01:03
Bir Garip Aşk 95. Bölüm Fragman (25 Şubat Cumartesi) 308 izlenme - 4 gün önce Bir Garip Aşk 95.Bölümüyle 25 Şubat 2017 Cumartesi Akşamı Saat 21:30'de!... Akşam kuşağının sevilen dizisi Bir Garip Aşk'ta bu akşam, Aarav yüzünden Arnav'ı kıskanmaya başlayan Khushi, kocasının geçmişte Sheetle ile neler yaşadığını öğrenmeye karar verir. Bu sırada ortaya çıkan şaşırtıcı gerçekler Khushi'nin merakını daha da artırır. O evhamlarından kurtulmak için bir çözüm yolu bulur. 95. Bölüm Özet: Arnav'ın söylemleri ve Aarav ile ortak yönleri Manaroma'nın benzetmeleri Khushi'nin kabuslar görmesine sebep olur. Sheetle ve Arnav arasında geçmişte neler yaşandığını öğrenmenin bir yolunu araştıran Khushi, ikiliyi çok kıskanmaktadır. Bu sırada Aarav'ı doktora götüren Sheetle'a eşlik ederek ondan bir şeyler öğrenmeyi umut eden Khushi, Aarav'ın da şeker hastası olduğunu öğrenince oldukça endişelenir. Artık Khushi'nin DNA testi yapmaktan başka çaresi kalmamıştır. Aarav, Khushi'nin şüphelendiği gibi Arnav'ın oğlu mu? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 77. Bölüm Fragmanı (7 Şubat Salı) 00:56
Bir Garip Aşk 77. Bölüm Fragmanı (7 Şubat Salı) 868 izlenme - 3 hafta önce Bir Garip Aşk 77.Bölümüyle 07 Şubat 2017 Salı Akşamı Saat 21:15'de!... Ekranların rekortmen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav yeniden Khushi’nin kalbini kazanabilmek için elinden geleni yapar. Payal ve Akash arasındaki gerilim ise devam etmektedir. 77.Bölüm Özet: Kibri yüzünden Khushi’ye duyduğu sevgiyi dile getiremeyen Arnav, içinden gelenleri söylemek için onun uyumasını bekler. Akash ve Payal arasındaki soğukluk evdeki herkesin dikkatini çekmeye başlamıştır. Khushi’nin kendisi ile ilgilenmemesinden şikâyetçi olan Arnav ertesi gün onu gülümsetebilmek için her şeyi yapar. Akash’ın söyleyecekleri yüzünden Khushi ve Payal’in arası açılmaya başlamıştır. Diğer yandan Arnav’ın Khushi için hazırladığı büyük sürpriz ikiliyi yeniden birbirine yakınlaştırsa da Anjali olup bitenleri büyük bir öfkeyle izler. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 87. Bölüm Fragman (17 Şubat Cuma) 00:39
Bir Garip Aşk 87. Bölüm Fragman (17 Şubat Cuma) 495 izlenme - 2 hafta önce Bir Garip Aşk 87.Bölümüyle 17 Şubat 2017 Cuma Akşamı Saat 21:30'de!... Ekranların fenomen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta bu akşam, Arnav, Shyam'ın eve geri getirdiği için Khushi'ye oldukça kızgındır. Gupta ailesinin evinde düzenlenen törende ise Garima ve Supadra göz göze gelince eski defterler yeniden açılır. 87.Bölüm Özet: Shyam'ın eve geri dönüşü Arnav'ı çok kızdırır. Khushi, Arnav'ı bu konuda ikna etmeye çalıştıkça ikilinin arası açılmaya başlar. Ertesi gün Anjali, Gupta ailesine bir sürpriz yapmak ister ve ailece onları ziyarete giderler. Ziyaret esnasında Shyam, Shashi'den bakışlarını kaçırmaya başlar. Ancak asıl şaşkınlığı Garima ile ilk kez yüzyüze gelen olan Supadra yaşar. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 96. Bölüm Fragman (26 Şubat Pazar) 00:48
Bir Garip Aşk 96. Bölüm Fragman (26 Şubat Pazar) 190 izlenme - 3 gün önce Bir Garip Aşk 96.Bölümüyle 26 Şubat 2017 Pazar Akşamı Saat 21:00'de!... Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi’nin kendisi ve Aarav arasında DNA testi yaptırdığını öğrenen Arnav çok öfkelidir. Aarav’ın gerçek anne ve babasının kim olduğunu öğrenmekte kararlı olan Khushi ise kılık değiştirerek gizlice onun okuluna giderek kayıt evraklarını araştırmaya başlar. 96. Bölüm Özet: Arnav'ın söylemleri ve Aarav ile ortak yönleri Manaroma'nın benzetmeleri Khushi'nin kabuslar görmesine sebep olur. Sheetle ve Arnav arasında geçmişte neler yaşandığını öğrenmenin bir yolunu araştıran Khushi, ikiliyi çok kıskanmaktadır. Bu sırada Aarav'ı doktora götüren Sheetle'a eşlik ederek ondan bir şeyler öğrenmeyi umut eden Khushi, Aarav'ın da şeker hastası olduğunu öğrenince oldukça endişelenir. Artık Khushi'nin DNA testi yapmaktan başka çaresi kalmamıştır. Aarav, Khushi'nin şüphelendiği gibi Arnav'ın oğlu mu? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 94. Bölüm Fragman (24 Şubat Cuma) 00:48
Bir Garip Aşk 94. Bölüm Fragman (24 Şubat Cuma) 225 izlenme - 5 gün önce Bir Garip Aşk 94.Bölümüyle 24 Şubat 2017 Cuma Akşamı Saat 21:30'de!... Ekranların fenomen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav’ın doğum günü kutlamaktan hoşlanmadığını öğrenen Khushi tüm hazırlıkları iptal eder. Arnav ise Khushi’nin kendisine muhakkak bir sürpriz yapacağından emindir. Diğer yandan Aarav ile tanışan Khushi, onun Arnav ile bir bağlantısı olduğunu düşünmektedir. 94. Bölüm Özet: Shyam’ın gerçek yüzünü gören Anjali, Khushi ve Arnav’a kendisine yardımcı olduğu için teşekkür eder. Ertesi gün tüm aile olanları unutmak için birlikte sinemaya giderek Salman Khan’ın filmini izler. Arnav’ın doğum günü için hazırlıklar yapan Khushi ise onun bu tür kutlamalardan hoşlanmadığını öğrenince çok üzülür ve tüm hazırlıkları iptal eder. Arnav ise Khuhsi’nin boş durmayıp kendisine bir sürpriz yapacağından çok emindir. Arnav için özel bir hediye yaptırmak isteyen Khushi terziye gittiğinde Aarav adında bir çocukla karşılaşır. Khushi onun giyimi ve davranışları ile Arnav arasındaki büyük benzerliği görünce çok şaşırır. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 76. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 00:54
Bir Garip Aşk 76. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 699 izlenme - 3 hafta önce Bir Garip Aşk 76.Bölümüyle 06 Şubat 2017 Pazartesi Akşamı Saat 21:15'de!... Ekranların rekortmen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, söyledikleri yüzünden Khushi’nin evden ayrılacağını öğrenen Arnav, onu bu kadarından vazgeçirmek için çok çabalar ancak başarılı olamaz. Madhumati’nin evine geri dönen Khushi ise Arnav’ın kendisi için neler yapabileceğini bir kez daha görecektir. 76.Bölüm Özet: Arnav yaşananlardan dolayı Khushi’yi suçlamaktan vazgeçmiştir. Bu arada Akash da hala Payal’e karşı tavırlarını sürdürmektedir. Khushi ise Arnav’ın tüm ısrarlarına rağmen Madhumati’nin yanına dönme konusunda kararlıdır. Gupta ailesinin evinde tesadüfen o günün Khushi’nin doğum günü olduğunu öğrenen Arnav, onu büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanmaktadır. Anjali’nin kendi mutsuzluğunda Arnav ve Khushi’nin birbirlerine yakınlaşma çabalarına tepkisi ne olacak? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 73.Bölüm (3 Şubat Cuma) 00:56
Bir Garip Aşk 73.Bölüm (3 Şubat Cuma) 742 izlenme - 4 hafta önce Bir Garip Aşk 73.Bölümüyle 03 Şubat 2017 Cuma Akşamı Saat 21:15'de!... ARNAV ÇETENİN ELİNDEN KURTULUYOR Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam, Khushi’nin teklifi karşısında şaşkına döner. Diğer yandan Khushi, Arnav’ın gönderdiği ipucu sayesinde onun gizlendiği yere ulaşır ancak hiç hesapta olmayan aksilikler yaşanacaktır. 73.Bölüm Özet: Khushi, Shyam’dan Anjali’yi boşamasını ister. İkili arasındaki konuşmalara kulak misafiri olan Manaroma ise duydukları karşısında hayrete düşer ve Anjali’ye haber verir. Shyam kısa süre sonra Khushi’nin kendisine duyduğu sevgiyi bir zaaf olarak kullandığını fark edince çok öfkelenir. Bu sırada Arnav’ın ortadan kaldırılması için emir verilmiştir. Khushi tehlikeyi önceden fark eder ve çetenin planlarını bozarak Arnav’ın hayatını kurtarır. Bu sırada Arnav da tüm gücünü kullanarak çetenin elinden kurtulmayı başarmıştır ancak kısa süre sonra Shyam yüzünden olaylar yeniden karışacak ve Khushi’yi rehin alan çete lideri onu uçurumdan aşağı atacaktır. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da Kanal 7 ekranlarında. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 88. Bölüm Fragman (18 Şubat Cumartesi) 00:50
Bir Garip Aşk 88. Bölüm Fragman (18 Şubat Cumartesi) 359 izlenme - 2 hafta önce Bir Garip Aşk 88.Bölümüyle 18 Şubat 2017 Cumartesi Akşamı Saat 21:00'de!... Ekranların sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk'ta bu akşam, her şey yoluna girmek üzereyken Garima ve Supadra'nın karşılaşması olayları yeniden karıştırır. Supadra sayesinde Khushi'ye karşı kullanabileceği büyük bir kozu eline geçiren Shyam ise uygun zamanın gelmesini beklemektedir. 88.Bölüm Özet: Garima ile karşı karşıya gelen Supadra uzun süre üzerindeki şaşkınlığı atamaz. Anjali ailesinin ölümü hakkındaki gerçekleri Shyam'a anlatır. Bu sırada Arnav'ın gözüne girmeye çalışmakla meşgul olan Shyam ise Supadra ile bildiklerini paylaşınca Garima hakkındaki gerçekleri öğrenir. Arnav ise Khushi'ye kendisi için büyük öneme sahip olan bir hatırayı göstermek için onunla birlikte evden ayrılır. Bu sırada Gupta ailesinin evine giden Shyam, Garima'nın dolabında gizlediği küçük sandıktan eski bir fotoğrafı alır. Supadra ise Garima'yı herkese gerçekleri anlatmakla tehdit etmiştir. Raizada ailesi Garima'nın kim olduğunu öğrenebilecek mi? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 58. Bölüm Fragmanı (19 Ocak Perşembe) 00:51
Bir Garip Aşk 58. Bölüm Fragmanı (19 Ocak Perşembe) 995 izlenme - 1 ay önce Bir Garip Aşk 58.Bölümüyle 19 Ocak 2017 Perşembe Akşamı Saat 21:15'de!... ARNAV VE KHUSHİ SAHNEYE ÇIKIYOR Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Devyani’nin dans kostümü evde kaldığı için Khushi sahnede yalnız kalır. Arnav ise yarışmayı izlemeye bile katılmak istemediği halde kendisini bir anda sahnede bulur. 57. Bölüm Sesinin yeniden yerine gelmesindeki en büyük payın Khushi’ye ait olduğunun bilinmesini istemeyen Arnav sonunda gerçekleri itiraf eder. Devyani ve Khushi dans yarışmasına katılmak için etkinliğin yapılacağı salona giderler ancak Devyani’nin kostümünün evde kaldığını farkederler. Sıra kendisine geldiğinde ne yapacağını bilmeden sahneye çıkan Khushi’yi büyük bir sürpriz bekliyordur. Devyani ise Arnav’dan Khushi’ye sahnede eşlik etmesini ister. Payal’in sahne heyecanını üzerinden atamaması yüzünden Manaroma çok öfkelidir. Arnav, Devyani’nin teklifini kabul edecek mi? Yarışmayı kim kazanacak? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 193.Bölüm Fragmanı (4 Şubat Cumartesi) 00:37
Deli Divane 193.Bölüm Fragmanı (4 Şubat Cumartesi) 622 izlenme - 4 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 193. Bölümüyle 04 Şubat 2017 Cumartesi Akşamı Saat 16:10'de!... Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Deli Divane'nin merakla beklenen 193. bölüm fragmanı yayınlandı. Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16:00’da…
Yalancı Bahar 132. Bölüm Fragmanı (26 Ekim Çarşamba) 00:54
Yalancı Bahar 132. Bölüm Fragmanı (26 Ekim Çarşamba) 2.710 izlenme - 4 ay önce Yalancı Bahar (Madhubala) 132. Bölümüyle 26 Ekim 2016 Çarşamba) Akşamı Saat 21:00'da!... Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar'ın 26 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan 132. bölümünde neler olacak? Yalancı Bahar 132. Bölüm Özeti MADHUBALA VE ABHAY EVLENİYOR Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, düğün hazırlıklarını başlayan Abhay birkaç gün içerisinde Madhubala ile evlenir. Abhay’ın mirasını ele geçirme planları suya düşen Mohini yeni bir plan yapar. Düğünün ardından Madhubala’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. 132. Bölüm Radha ameliyat masraflarını ödeyen kişinin Harsvadhan’ın oğlu Abhay olduğunu öğrenince bu duruma çok sinirlenir. Madhubala’dan intikam almak için elini çabuk tutan Abhay ise düğünlerini 3 gün içinde gerçekleştirmek istediğini açıklayınca evdekiler ona tepki gösterir. Planları bozulan Mohini üvey oğlunun servetini eline geçirmek için farklı bir yol aramaktadır. Abhay, Madhubala’nın tüm çekincelerine rağmen düğünü gerçekleştirir. Radha ve Bittoo bu evlilikten haberdar olacak mı? Madhubala, Abhay’ın kendisi ile niçin evlendiğini öğrenebilecek mi? Lilivati niçin Madhubala’yı evden kovacak? Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 21.10’da Kanal 7’de. Künye Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi Oyuncular: Gunjan Utreja, Drashti Dhami, Vivian Dsena, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee, Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 - 9 Ağustos 2014 Senaryo: Tür: Romantik, dram Ülke: Hindistan Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 92.Bölüm Fragman (22 Şubat Çarşamba) 00:49
Bir Garip Aşk 92.Bölüm Fragman (22 Şubat Çarşamba) 212 izlenme - 7 gün önce Bir Garip Aşk 92.Bölümüyle 22 Şubat 2017 Çarşamba Akşamı Saat 21:30'de!... Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.10’da. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 477. Bölüm Fragman (27 Şubat Pazartesi) 01:14
Elif 477. Bölüm Fragman (27 Şubat Pazartesi) 93 izlenme - 23 saat önce Elif 477.Bölümüyle 27 Şubat 2017 Pazartesi Bu Akşam Saat 20:00'da!... Elif’te bu akşam, Yusuf eşyaları ile birlikte sokak ortasında kalan Emiroğlu ailesine yardımcı olmak ister ve onları babasından kalan eve yerleştirir. Bu sırada Gonca geçmişe dair bazı olayları hatırlamaya başlamıştır. Yusuf ise yıllar önce kapanan bir defteri yeniden açmak üzeredir. 477.Bölüm Özet: Bahriye, Melek ve ailesinin eşyalarını kapının önüne koydurur ve geri dönmesinler diye de kapı kilidini değiştirir. Ailenin çaresizliğini gören Yusuf ise olan bitene daha fazla dayanamaz ve eşyalarını bir arabaya yükleyerek onları baba yadigarı evine götürür. Selim başta olmak üzere kimse böyle büyük bir yardımı kabul etmek istemez ancak Elif’in son günlerde artan hastalığı yüzünden Yusuf’un bu teklifini geri çevirmek konusunda fazla ısrarcı olmazlar. Bu sırada Gonca, Arzu ve Asuman arasında büyük bir kavga meydana gelir. Bu kavga neticesinde Gonca geçmişine dair bazı olayları hatırlamaya başlasa da bu durumu diğerlerinden saklar. Tüm bunlar olurken Yusuf da çocukluğunu geçirdiği eve yıllar sonra yeniden gelmiş olmanın duygusallığı içerisindedir. Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:00’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 97. Bölüm Fragman (27 Şubat Pazartesi) 00:50
Bir Garip Aşk 97. Bölüm Fragman (27 Şubat Pazartesi) 101 izlenme - 2 gün önce Bir Garip Aşk 97.Bölümüyle 27 Şubat 2017 Pazartesi Akşamı Saat 21:30'de!... Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Sheetle’ın Aarav’a verdiği sözü yerine getirmeyişi evdekileri kızdırır. Annesini kendisine yalan söylemekle suçlayan Aarav ise ortadan kaybolur. DNA test sonucuna ulaşan Khushi ise büyük bir merak ve endişe ile zarfı açar. 97. Bölüm Özet: Aarav, Sheetle’dan kendisini babası ile görüşmeye götürmesini ister. Evdeki herkes küçük bir çocuğun bu masum talebi karşısında çok duygulanır. Ancak Sheetle, Aarav’a verdiği sözü yerine getirmez. Daha sonra okula çıkmak için evden ayrılan Aarav’dan kötü haber gelir. Sheetle’ı arayan öğretmeni onun okula gelmediğini söyleyince Raizada ailesi çok endişelenir. Öte yandan Khushi yeniden Sheetle ile ilgili kabuslar görmeye başlamıştır. Gelinler günü bayramında artan kıskançlık Khushi’nin zaferi ile sonuçlanacak mı? Eve geç de olsa gelen DNA raporuna göre Arnav ve Aarav arasında bir bağ var mı? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 86. Bölüm Fragman (16 Şubat Perşembe) 00:57
Bir Garip Aşk 86. Bölüm Fragman (16 Şubat Perşembe) 289 izlenme - 2 hafta önce Bir Garip Aşk 86.Bölümüyle 16 Şubat 2017 Perşembe Akşamı Saat 21:30'de!... Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Anjali hala Shyam’ın eve dönmesi konusundaki ısrarını sürdürmektedir. Onun en büyük destekçisi ise şüphesiz Supadra’dır. Ancak Shyam, Arnav’ı da hayrete düşürecek birinin daveti ile malikâneye geri dönecektir. 86.Bölüm Özet: Hastaneden taburcu olan Anjali tedavisine evde devam etmektedir. O hala bebeğini düşürdüğünü kabullenmemekte ısrarcıdır. Supadra ise hala Shyam’ın eve geri dönmesi konusundaki ısrarını sürdürünce Arnav’ın tepkisi ile karşılaşır. Bu sırada Shyam da Anjali’nin kaldığı odanın balkonuna tırmanarak sık sık gizlice onu ziyaret ediyordur. Yaşananlar karşısında çok üzülen Khushi kendince bir çözüm yolu aramaya başlar. Shyam’ın malikâneye geldiğini gören Arnav öfkeyle ona saldırmak üzeredir ki bir ses ona engel olur. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 72.Bölüm (2 Şubat Perşembe) 00:54
Bir Garip Aşk 72.Bölüm (2 Şubat Perşembe) 516 izlenme - 4 hafta önce Bir Garip Aşk 72.Bölümüyle 02 Şubat 2017 Perşembe Akşamı Saat 21:15'de!... Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi, Arnav’ın kaçırılışının arkasında Shyam’ın olduğuna dair elini güçlendirecek deliller aramaya devam etmektedir. Bir yolunu bularak Shyam’ın herkesten sakladığı kolyeyi ele geçirmeyi başaran Khushi’nin karşısında büyük bir engel çıkar. 72.Bölüm Özet: Devyani, Arnav hakkında duyduğu kaygıları dile getirince Shyam zaman kazanabilmek içi bir oyun oynar. Arnav ise büyük bir riske girerek Khushi’ye tutulduğu yerin adresini göndermeyi başarır. Bu sırada Khushi ve NK ise Shyam’ın boynunda asılı olan kolye görünümlü flaş belleği ele geçirmek ile meşguldür. Öte yandan yaşananlardan haberdar olmayan Payal ise Akash ile ilgili sorunlarını çözmek için Madhumati’den yardım alır. Anjali’nin tuhaf tavırları ise Khushi’nin dikkatini çekmiştir. Khushi ve NK, Shyam hakkında neler öğrenecek? Khushi niçin kendisine çok kızacak? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 70. Bölüm Fragmanı (31 Ocak Salı) 00:42
Bir Garip Aşk 70. Bölüm Fragmanı (31 Ocak Salı) 542 izlenme - 4 hafta önce Bir Garip Aşk 70.Bölümüyle 31 Ocak 2017 Salı Akşamı Saat 21:15'de!... Bir Garip Aşk'ın Salı günü yayınlanacak olan 70. bölümünde neler olacak? KHUSHİ, ARNAV’I KİMİN KAÇIRDIĞINI ÖĞRENİYOR İlgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi, Arnav’ı kaçıran kişinin Shyam olduğundan şüphelenmektedir ve elde edeceği deliller onun ne kadar haklı olduğunu gösterir. Shyam’ın en büyük korkusu ise bunun Anjali’nin kulağına gitmesidir. Arnav kendisini kaçıran adamların patronunun kim olduğunu öğrenmek için uygun zamanı beklemektedir. Khsuhi ise Arnav’ı kaçıran kişinin Shyam olduğuna dair önemli ipuçları elde etmiştir ancak bu sırada Nanda Kishore’un da Arnav’ın kaçırılışndan haberdar olur. Nanda’nın da yardımları ile Shyam hakkında ipuçları toplar. Shyam ise Khushi’nin kendisi hakkında bir şeyler öğrenmiş olabileceğinden şüphelenmiştir ve onun Anjali ile konuşmasını engellemeye çalışır. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 79. Bölüm Fragmanı (9 Şubat Perşembe) 00:59
Bir Garip Aşk 79. Bölüm Fragmanı (9 Şubat Perşembe) 386 izlenme - 3 hafta önce Bir Garip Aşk 79.Bölümüyle 09 Şubat 2017 Perşembe Akşamı Saat 21:15'de!... İlgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi ve Arnav arasındaki gerilim Madhumati’nin kira borçları yüzünden yeniden tırmanışa geçer. Arnav’ın borçtan vazgeçmek için ortaya sürdüğü şart Khushi’nin tepkisini çeker. 79.Bölüm Özet: Madhumati’nin birikmiş kira borcunu ödeyebilmek için elinden geleni yapan Khushi tanıdıklarından borç para ister ancak kimse ona yardımcı olmaya yanaşmaz. Bunun üzerine Khushi de son çare olarak Arnav’ın yanına gider ve ondan kendisini işe almasını ister. Ancak Arnav’ın ortaya sunacağı şartlar hiç de kolay olmayacaktır. Çok geçmeden halasının evinin Arnav tarafından alındığını öğrenen Khushi, onunla bir anlaşma yapmaya karar verir. Arnav’ın kira borcundan vazgeçmek için tek bir şartı vardır. Khushi bu şartı kabul edecek mi? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 80. Bölüm Fragmanı (10 Şubat Cuma) 00:46
Bir Garip Aşk 80. Bölüm Fragmanı (10 Şubat Cuma) 366 izlenme - 3 hafta önce Bir Garip Aşk 80.Bölümüyle 10 Şubat 2017 Cuma Akşamı Saat 21:15'de!... İlgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav ve Khushi arasındaki gerilimin son bulması herkesi mutlu eder. Öte yandan eve gelen babaanne herkesi endişelendirmektedir. Nihayet beklenen olur ve eski defterler yeniden açılır. 80.Bölüm Özet: Arnav ve Khushi’nin eve geri dönüşü Manaroma dışında herkesi memnun eder. Arnav ertesi gün düzenlenecek olan ayinde Anjali’ye büyük bir sürpriz yapar. Manaroma ise Arnav’ın babaannesinin eve gelecek olmasından dolayı duyduğu endişeyi Akash ile paylaşır. Babaanne otoriter yapısı ile Raizada ailesini çok endişelendirmektedir. Khushi’nin torunu Arnav ile evlenmiş olmasını kabullenemeyen babaanne bunun hesabını sorar. Ancak Arnav’ın da ona sorması gereken bazı sorular vardır. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 82.Bölüm Fragman (12 Şubat Pazar) 00:43
Bir Garip Aşk 82.Bölüm Fragman (12 Şubat Pazar) 308 izlenme - 2 hafta önce Bir Garip Aşk 82.Bölümüyle 12 Şubat 2017 Pazar Akşamı Saat 21:00'de!... Bir Garip Aşk 82. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk dizisinin 12 Şubat Pazar günü yayınlanacak olan 82. bölümünde neler olacak? Bir Garip Aşk 82. Bölüm Özeti GARİMA, SUPADRA İLE YÜZLEŞMEKTEN KAÇIYOR Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Supadra, Khushi’yi Raizada ailesine karşı zor durumda bırakır. Arnav, Khushi’yi içinde bulunduğu zor durumda kurtarmaya çalışır. Garima ise Arnav ve Supadra’nın akraba olduğunu öğrenince oldukça şaşırır. Khushi, Arnav’ın kendisine duyduğu sevgiyi itiraf etmesinin ardından çok mutlu olur. Supadra ise çok geçmeden kulak misafiri olduğu konuşmaları evdekilerle paylaşacaktır. Köşeye sıkışan Khushi kendisine evliliği hakkında yöneltilen sorulara yanıt veremez. Arnav, Khuhsi’yi içine düştüğü bu zor durumdan kurtarmak için bir çözüm yolu bulur. Diğer yandan Supadra’nın Arnav’ın babaannesi olduğunu öğrenen Garima çok endişelidir. Khushi’nin geçmişi hakkında önemli bilgilere ulaşan Supadra ise Arnav’ı Khushi’nin geçmişini bilmemekle suçlayacaktır. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 59.Bölüm Fragmanı (20 Ocak Cuma) 00:52
Bir Garip Aşk 59.Bölüm Fragmanı (20 Ocak Cuma) 643 izlenme - 1 ay önce Bir Garip Aşk 59.Bölümüyle 20 Ocak 2017 Cuma Akşamı Saat 21:15'de!... ARNAV, KHUSHİ YÜZÜNDEN FENALAŞIYOR Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav ile akşam yemeği yemeye hazırlanan Khushi’nin hatası yüzünden Arnav baygınlık geçirir. Böylelikle ikili arasında yeni bir problem daha ortaya çıkmış olur. 59. Bölüm Khushi yemek için Arnav’ı beklediği için tüm gün aç kalmıştır. Arnav’ın gelmesine kısa bir zaman kala sofrayı hazırlayan Khushi açlığa daha fazla dayanamaz ve kendinden geçmiş bir şekilde masadaki yemeklerden yemeye başlar. Kısa süre sonra eve gelen Arnav ise yiyecek hiçbir şey kalmadığını görünce çok öfkelenir. Khushi mutfağa yemek hazırlamaya gittiğinde kan şekeri düşen Arnav fenalaşır. Yaşananlardan dolayı büyük pişmanlık duyan Khushi ne yapacak? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 81. Bölüm Fragmanı (11 Şubat Cumartesi) 00:58
Bir Garip Aşk 81. Bölüm Fragmanı (11 Şubat Cumartesi) 312 izlenme - 3 hafta önce Bir Garip Aşk 81.Bölümüyle 11 Şubat 2017 Cumartesi Akşamı Saat 21:15'de!... Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav, Khushi’nin babaannesi tarafından aşağılanmasına sessiz kalmaz. Diğer yandan Anjali’nin kayboluşları Manaroma’yı tedirgin etmeye başlamıştır. Supadra’nın Khuhsi ve Arnav hakkında öğreneceği yeni bilgiler onu çok şaşırtacaktır. 81.Bölüm Özet: Supadra, Arnav’ın kendisine karşı Khushi’yi desteklemesinden rahatsızdır ve her fırsatta Khushi’ye sataşmak için fırsat kollar. Khushi’yi depoda aile albümüne bakarken gören Supadra eline geçirdiği bu büyük fırsatı değerlendirmek için acele etmektedir. Devyani ise onu Khushi’nin düşündüğü gibi birisi olmadığına ikna etmeye çalışır. Manaroma ise son günlerde ortadan sıkça kaybolan Anjali’nin ne yaptığını bulmak ister. Supadra her fırsatta Shyam’ın neredeolduğunu Devyani’ye sorar ancak bir yanıt alamaz. Öte yandan Khushi ve Arnav’ın konuşmalarına kulak misafiri olan Supadra’nın eline çok önemli bir koz geçer. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 85. Bölüm Fragman (15 Şubat Çarşamba) 00:40
Bir Garip Aşk 85. Bölüm Fragman (15 Şubat Çarşamba) 250 izlenme - 2 hafta önce Bir Garip Aşk 85.Bölümüyle 15 Şubat 2017 Çarşamba Akşamı Saat 21:30'de!... Bir Garip Aşk’ta bugün, Shyam, konağa geri dönmek için Anjali’nin hayatını tehlikeye atacak bir plan yapar. Planını başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Anjali’nin çığlık atarak merdivenlerden yuvarlanışını izleyenler şok olur. 85.Bölüm Özet: Manaroma, Garima’yı Supadra ile tanıştırmak için uğraşmaktadır. Shyam bir müzisyen kılığına girerek evdeki kutlamalara katılır. Evdeki herkes çok eğlenmektedir. Bu sırada Shyam, Anjali’nin odasında planının son hazırlıklarını yapmaktadır. Anjali odasına geldiğinde yerdeki cam kesikleri yüzünden ayağından yaralanmıştır. Yardım istemek için aşağı inerken Shyam yere döşediği kablolara elektrik verir. Anjali’nin attığı çığlığı duyan herkes kafasını o yöne çevirir ve onun merdivenlerden yuvarlanışını şaşkınlıkla izler. Hemen yoğun bakıma kaldırılan Anjali hayatta kalabilecek mi? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 69. Bölüm Fragmanı (30 Ocak Pazartesi) 00:49
Bir Garip Aşk 69. Bölüm Fragmanı (30 Ocak Pazartesi) 465 izlenme - 4 hafta önce Bir Garip Aşk 69.Bölümüyle 30 Ocak 2017 Pazartesi Akşamı Saat 21:15'de!... Hint dizisi Bir Garip Aşk'ın merakla beklenen 69. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk dizisinin 30 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan 69. bölümünde Khushi ve Arnav arasında neler olacak? KHUSHİ VE MANAROMA, ARNAV’IN PEŞİNDE İlgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Khushi eve geri dönüp Arnav’ın başına gelenleri anlatmak üzereyken bir tehdit telefonu alır. Pes etmeyen Khushi, Manaroma’nın da yardımı ile doğru iz üzerinde ilerlerken yine kötü bir sürpriz ile karşılaşacaktır. Arnav’ın kendi hayatını tehlikeye atarak Khushi’yi kurtarması onu çok etkiler. Eve döndüğünde Arnav’ın başına gelenleri anlatmaya karar verdiği bir sırada telefonu çalan Khushi büyük bir tehditle karşı karşıyadır. Manaroma ise Khushi’yi odasında çağırır ve olup bitenleri ondan dinler. Diğer yandan Akash, Payal ile birlikte bir iş kokteyline katılır ancak Payal çevredeki insanların kendisine bakışlarından dolayı rahat edemez. Nanda Kishore ise bir gece sürpriz bir şekilde Raizada malikânesine gelir. Ertesi gün Khushi ve Manaroma Arnav’ı kendisini kaçıran adamlar tarafından işkence edilmiş bir şekilde görürler. Arnav kurtulabilecek mi? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 93. Bölüm Fragman (23 Şubat Perşembe) 00:51
Bir Garip Aşk 93. Bölüm Fragman (23 Şubat Perşembe) 128 izlenme - 6 gün önce Bir Garip Aşk 93.Bölümüyle 23 Şubat 2017 Perşembe Akşamı Saat 21:30'de!... Ekranların fenomen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Arnav’ın doğum günü kutlamaktan hoşlanmadığını öğrenen Khushi tüm hazırlıkları iptal eder. Arnav ise Khushi’nin kendisine muhakkak bir sürpriz yapacağından emindir. Diğer yandan Aarav ile tanışan Khushi, onun Arnav ile bir bağlantısı olduğunu düşünmektedir. 93. Bölüm Özet: Shyam’ın gerçek yüzünü gören Anjali, Khushi ve Arnav’a kendisine yardımcı olduğu için teşekkür eder. Ertesi gün tüm aile olanları unutmak için birlikte sinemaya giderek Salman Khan’ın filmini izler. Arnav’ın doğum günü için hazırlıklar yapan Khushi ise onun bu tür kutlamalardan hoşlanmadığını öğrenince çok üzülür ve tüm hazırlıkları iptal eder. Arnav ise Khuhsi’nin boş durmayıp kendisine bir sürpriz yapacağından çok emindir. Arnav için özel bir hediye yaptırmak isteyen Khushi terziye gittiğinde Aarav adında bir çocukla karşılaşır. Khushi onun giyimi ve davranışları ile Arnav arasındaki büyük benzerliği görünce çok şaşırır. Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’d. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 189.Bölüm Fragmanı (31 Ocak Salı) 00:46
Deli Divane 189.Bölüm Fragmanı (31 Ocak Salı) 444 izlenme - 4 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 189. Bölümüyle 31 Ocak 2017 Salı Akşamı Saat 16:10'de!... Deli Divane'nin merakla beklenen 189. Bölüm fragmanı yayınlandı. Deli Divane dizisinin Salı günü yayınlanacak olan 189. bölümünde neler olacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16:00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 91. Bölüm Fragman (21 Şubat Salı) 00:44
Bir Garip Aşk 91. Bölüm Fragman (21 Şubat Salı) 154 izlenme - 1 hafta önce Bir Garip Aşk 91.Bölümüyle 21 Şubat 2017 Salı Akşamı Saat 21:15'de!... Bir Garip Aşk’ta bu bölüm, Arnav, Raizada malikânesinden kimsenin doğum gününü hatırlamamasından dolayı kendini kötü hisseder. Khushi’nin hatırlıyor olmasını ümit eder ancak Khushi’den de beklediği ilgiyi göremeyen Arnav onunla kavga eder. Yine bencilliğine yenik düştüğü için kendine kızan Arnav, Khushi’nin gönlünü almak için ona kendi elleriyle Jelabi tatlısı hazırlar. 91. Bölüm Özet: Arnav ailesinden hiç kimsenin doğum gününü hatırlamamasından dolayı çok üzülür. Tek umudu Khushi’dir ancak Khushi de doğum gününü unutunca büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Arnav açıkça belli etmese de bu konuda alıngalık gösterir ve Khushi ile tartışırlar. Ancak daha sonra Khushi’ye yaptıklarından dolayı pişman olur ve onun gönlünü almak için mutfağa geçerek Jelabi tatlısı yapar. Diğer yandan Khushi, Arnav’a gitttiği elbise tasarım dükkânında tanıştığı bir çocuktan bahseder. Aynı çocuğu Nanda Kishore ile birlikte alışveriş yaparaken yeniden gören Khushi, o esnada bir çetenin çocuğu kaçırmaya çalıştığını farkeder ve onu kurtarmak ister. Arnav okuldan arkadaşı Sheental ve oğlu Aarav ile karşılaşır. Aarav, Khushi’nin kurtardığı çocuktur ve Khushi’yi onun nasıl canını riske atarak kendisini çetenin elinden kurtarmaya çalıştığını anlatır. Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır. ‘Bir Garip Aşk’ her gün saat 21:20’de… Künye: Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Diğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 383. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:55
Elif 383. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 1.838 izlenme - 4 ay önce Elif 383.Bölümüyle 18 Ekim 2016 Salı Akşamı Saat 19.50’de!... Sevilen dizi Elif’te bu akşam heyecan yükseliyor. Elif’in kaçırılmasından sonra Arzu’dan kurtulmak isteyen Selim, hayatının en riskli kararını verir. Arzu’yu öldürmek isteyen Selim başarılı olabilecek mi? Selim, Arzu’nun Elif’i kaçırmasına tahammül edemez. Sabrı taşan Selim, abisinin emaneti Elif’i korumak için gözünü karartır. Arzu yaşadığı sürece Elif’in hayati tehlikesi olduğunu düşünen Selim, her şeyi göze alarak Arzu’yu öldürmeyi kafasına koyar. Peki Selim, Arzu’yu öldürebilecek mi? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Garip Aşk 75. Bölüm Fragmanı (5 Şubat Pazar) 00:53
Bir Garip Aşk 75. Bölüm Fragmanı (5 Şubat Pazar) 363 izlenme - 3 hafta önce Bir Garip Aşk 75.Bölümüyle 05 Şubat 2017 Pazar Akşamı Saat 20:40'de!... Ekranların rekortmen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ta bu akşam, Shyam’ın evden gidişinin ardından evde zor günler yaşanmaktadır. Üzerinde büyük bir baskı hisseden Khushi ise Anjali’ye yardımcı olmak için çabalasa da o kendi hayatı hakkında yeni ve önemli bir karar alacaktır. 75.Bölüm Özet: Arnav herkesin şaşkın bakışları altında Shyam’ı kapının önüne koyar. Anjali ise olup bitenleri gözyaşları içerisinde izlerken yaşadığı büyük şaşkınlıktan dolayı hiçbir tepki vermez. Diğer yandan Akash da Payal’i kendisinden önemli şeyleri gizlemekle suçlamaktadır. Arnav ise daha önce Khushi’ye duyduğu güvensizlikten dolayı kendisine ne kadar kızdığını Devyani ile paylaşır. Ertesi gün Anjali ortalıklarda yoktur. Tüm aramalara rağmen hiçbir yerde bulamazlar. Anjali bulunabilecek mi? Khushi ve Arnav’ın arası niçin bozulacak? Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21:10’da. Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra Yapımcı: 4 Lions Films Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? Ülke: Hindistan Yapım Yılı: 2011 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."