Hoşgeldiniz!

bomba düzeneği

Boşanmak Üzere Olduğu Eşinin Aracının Altına Sahte Bomba Düzeneği Koydu 03:13
Boşanmak Üzere Olduğu Eşinin Aracının Altına Sahte Bomba Düzeneği Koydu 2 izlenme - 1 hafta önce Zonguldak'ta demir çelik fabrikalarının işçi girişinde otomobilin altında bomba düzeneği bulundu. Fünye ile patlatılan bombanın kadının, boşanmak üzere olduğu kocası tarafından konulduğu anlaşıldı.
Eşini Korkutmak İçin Aracının Altına Sahte Bomba Düzeneği Yapmış 03:13
Eşini Korkutmak İçin Aracının Altına Sahte Bomba Düzeneği Yapmış 1 izlenme - 1 hafta önce Eşini korkutmak için aracının altına sahte bomba düzeneği yapmış Otomobilin altından bomba düzeneği fünye ile patlatıldıZONGULDAK - Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren demir çelik fabrikalarının işçi girişinde bir otomobilin altında bomba düzeneği bulundu.
İzmir'in Basmane Semti'nde Durdurulan Araçtan El Bombası, Silah Ve Bomba Düzeneği Çıktı 02:12
İzmir'in Basmane Semti'nde Durdurulan Araçtan El Bombası, Silah Ve Bomba Düzeneği Çıktı 8 izlenme - 1 yıl önce İzmir'in Basmane Semti'nde asayiş uygulaması yapan motorlu yunus timleri, şüphe üzerine durdurdukları araçta bomba düzeneği ve el bombaları yakaladı.
Ankara'daki Saldırıda Kullanılan Bomba Düzeneği İnşaat Halindeki Bu Evde Hazırlandı 02:42
Ankara'daki Saldırıda Kullanılan Bomba Düzeneği İnşaat Halindeki Bu Evde Hazırlandı 4 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da 28 kişinin şehit olduğu saldırıda kullanılan bomba düzeneği Eskişehir yolunda inşaat halindeki bir evde hazırlandı.
Ankara'daki Saldırıda Kullanılan Bomba Düzeneği Eskişehir Yolunda İnşaat Halindeki Bu Evde Hazırland 02:26
Ankara'daki Saldırıda Kullanılan Bomba Düzeneği Eskişehir Yolunda İnşaat Halindeki Bu Evde Hazırland 3 izlenme - 1 yıl önce Ankara'daki saldırıda kullanılan bomba düzeneği inşaat halindeki bu evde hazırlandı (1) Ankara'da 28 kişinin şehit olduğu saldırıda kullanılan bomba düzeneği Eskişehir yolunda inşaat halindeki bir evde hazırlandı.