Hoşgeldiniz!

Bomba Paniği Videoları İzle

İstanbul'un Can Damarında Bomba Paniği 01:29
İstanbul'un Can Damarında Bomba Paniği 3.139 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'un Can Damarında Bomba Paniği
Adana'da Cuma Namazı Sırasında Canlı Bomba Paniği (1 Temmuz Cuma 2016) 07:23
Adana'da Cuma Namazı Sırasında Canlı Bomba Paniği (1 Temmuz Cuma 2016) 68 izlenme - 8 ay önce Adana'da Sabancı Merkez Camii'nde Cuma hutbesi okunurken üzerinde bomba olduğunu söyleyerek bir din görevlisini rehin alan kişi cemaate dehşet dolu anlar yaşattı. Şahıs güven timleri tarafından etkisiz hale getirilirken yaşanan izdihamda çok sayıda kişi yaralandı. Adana'da Sabancı Merkez Camii'nde cuma hutbesi okunurken üzerinde bomba olduğunu ve patlatacağını söyleyen bir kişi din görevlisi rehin aldıktan sonra cemaate dehşet dolu anlar yaşattı. Yaşanan izdiham sırasında yaralananlar oldu, camide güven timleri şahsı etkisiz hale getirildi. Ramazan ayının son Cuma Namazı için Sabancı Merkez Camii'ne giden Adanalılar korku dolu anlar yaşadı. Din görevlisinin hutbe okuduğu sırada siyah giyimli sakallı bir kişi, yanında oturanlara üzerinde bomba olduğunu ve kendini patlatacağını söyleyerek ayağa kalktı. Belinde sarı bir kablo sarılı olan şahıs, Cuma hutbesi okuyan din görevlisini rehin aldıktan sonra mikrofonu eline alıp göğsünü açarak üzerinde bomba olduğunu ve patlatacağını söyleyip dua okudu. Bu sırada güven timleri şahsın üzerine atlayarak etkisiz hale getirirken, yaşanan izdihamda çok sayıda kişi yaralandı. İsminin Mahmut Kılıçarslan olduğu öğrenilen kişi, gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Bir görgü tanığı, "Siyah giyimli sakallı bir adam bana 'kendimi patlacağım' diyerek ayağa kalktı. Belini açmış sarı kablolar görünüyordu. O sırada hocayı rehin aldı. Sonra mikrofonu alıp dua okudu. Ondan sonra vatandaşlar kaçıştı izdiham oldu birbirlerini ezdi" dedi.
Ankara Metrosu'nda Yaşanan 'Bomba' Paniği Güvenlik Kamerasında 04:13
Ankara Metrosu'nda Yaşanan 'Bomba' Paniği Güvenlik Kamerasında 54 izlenme - 1 yıl önce Ankara Metrosu'nda geçtiğimiz günlerde yaşanan 'bomba' paniği güvenlik kameralarına yansıdı. Metroda genç bir kadının 'canlı bomba var' diye bağırmasının ardından ortalık bir anda karıştı. Yolcular arasında büyük bir izdiham yaşandı. Yolcular sağa sola kaçırırken, bazı yolcular ise raylardan yürüyerek metrodan uzaklaşmaya çalıştı. Yaşanan 'bomba' paniği, güvenlik kameralarına yansıdı.
Hatay Havaalanı’nda Bomba Paniği 01:24
Hatay Havaalanı’nda Bomba Paniği 61 izlenme - 3 yıl önce İstanbul’dan Hatay Havaalanı’nda gelen bir uçakta bomba olduğu ihbarı yapıldı. İstanbul’dan Hatay Havaalanı’nda inen bir uçakta bomba olduğu ihbarı üzerine 3 uçaklarda bomba imha ekipleri arama yaptı. Edinilen bilgiye göre, İstanbul’dan bir kişi, Hatay’a gitmekte olan uçakta saat 17.00 sıralarında bomba olduğunu ihbar etti. Bunun üzerine harekete geçen yetkililer, durumu Hatay Havaalanı’na bildirdi. Bomba imha ekipleri, peronda bekleyen ve uçuşu bulunmayan bir uçak ile İstanbul’dan Hatay’a inen bir uçak ve Hatay’dan İstanbul’a gidecek olan bir uçakta arama yaptı. Arama yapılan toplam 3 uçakta herhangi bir bulguya rastlanmadı. İhbarın asılsız çıkmasının ardından uçuşlar tekrar normale döndü. Havaalanı girişinde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, sırayla içeri alındı.
Ankarada canlı bomba paniği 02:38
Ankarada canlı bomba paniği 64 izlenme - 3 yıl önce Başbakanlık önündeki Vekaletler Caddesi üzerinde canlı bomba paniği yaşandı
Sirkeci Durağında Bomba Alarmı! 01:04
Sirkeci Durağında Bomba Alarmı! 8 izlenme - 7 ay önce Sirkeci'de şüpheli paket nedeniyle durdurulan tramvay seferleri normale döndü. Sirkeci Tramvay durağındaki şüpheli paketin incelenmesi nedeniyle seferler her iki istikamette durduruldu. Şüpheli paketi incelemek üzere durağa bomba imha uzmanı geldi. Şüpheli poşet kontrollü patlatma yöntemiyle incelendi. Kayda değer bir şey bulunamadı. Tramvay seferleri normale döndü.
Paris'te Bomba Söylentisi Paniğe Neden Oldu 02:28
Paris'te Bomba Söylentisi Paniğe Neden Oldu 11 izlenme - 1 yıl önce Fransa'nın başkenti Paris'te yüzlerce kişi terör saldırısında hayatını kaybedenleri andığı sırada bomba olduğu veya silah sesi duyulduğu söylentisi büyük panik yaşanmasına neden oldu. Cumhuriyet Meydanı'nda yüzlerce kişi terör saldırısında hayatını kaybedenleri andığı sırada bir bomba olduğu veya silah sesinin duyulduğu söylentisi yayıldı. Bunun üzerine bir anda panik yaşandı ve meydanda bulunan halk ara sokaklara doğru koşmaya başladı. Fransız polisi Cumhuriyet Meydanı'nı boşaltarak, meydanda siper aldı. Etraftaki kafe ve binalara sığınan Fransızlar bir süre sonra ne olduğunu anlamak için tekrar dışarı çıktığında bir panik dalgası daha yaşandı. Daha sonra ortalığın sakinleşmesi ile halk sığındıkları binalardan çıktı. Bazı görgü tanıkları silah sesleri duyduklarını söylerken, bazıları da polisin bir aracı kovaladığını iddia etti. Yayılan söylentiler arasında bir araçta bomba olduğu söylentisi de bulunuyor.
Fındıkzade ve Haseki Tranvay Duraklarında Eş Zamanlı Bomba Paniği 02:40
Fındıkzade ve Haseki Tranvay Duraklarında Eş Zamanlı Bomba Paniği 12 izlenme - 1 yıl önce Fatih'te bulunan Fındıkzade ve Haseki Tramvay duraklarına bırakılan iki bomba süsü verilmiş paket polisi alarma geçirdi. Bomba İmha ekipleri tarafından patlatılan paketlerden kaldırım taşı çıktı. Olay, Fatih Millet Caddesi üzerinde saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Fındıkzade ve Haseki Tramvay duraklarına bırakılan iki bomba süsü verilmiş paket polisi alarma geçirdi. Paketleri gören güvenlik görevlileri, durumu polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliği alarak durumu Bomba İmha ekiplerine haber verdi. Önce Fındıkzade durağına gelen bomba imha ekibi paketi fünye ile patlattı. Patlatılan paketin poşet ve bandla sarılmış kaldırım taşı olduğu anlaşıldı. Daha sonra Haseki Tramvay Durağındaki paket fünye ile patlatıldı. Buradaki paketinde aynı şekilde poşet ve bandla sarılmış kaldırım taşı olduğu öğrenildi. Bu iki tramvay durağı yaklaşık 1 saat kapatılırken, tramvay seferleri diğer tramvay duraklarında devam etti. Seferler polislerin çalışmalarını ardından normale döndü. Öte yandan paketlerin üzerinde bir terör örgütü ile ilgili yazı yazan kağıt parçası olduğu öğrenildi.
thy bomba paniği !! 06:12
thy bomba paniği !! 34 izlenme - 6 yıl önce thy bomba paniği !! havaciyim.net
Bakırköy'de Şüpheli Araç Paniği 02:43
Bakırköy'de Şüpheli Araç Paniği 11 izlenme - 3 yıl önce Bakırköy'de Şüpheli Araç Paniği
İngilterede Canlı Bomba Paniği 8 saatlik Gözaltı 01:38
İngilterede Canlı Bomba Paniği 8 saatlik Gözaltı 18 izlenme - 5 yıl önce Dünya gündemindeki alternatif haber dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un hazırlayıp sunduğu Atlas'ta.