Hoşgeldiniz!

bomba paniği

İstanbul'un Can Damarında Bomba Paniği 01:29
İstanbul'un Can Damarında Bomba Paniği 3.146 izlenme - 6 yıl önce İstanbul'un Can Damarında Bomba Paniği
Adana'da Cuma Namazı Sırasında Canlı Bomba Paniği (1 Temmuz Cuma 2016) 07:23
Adana'da Cuma Namazı Sırasında Canlı Bomba Paniği (1 Temmuz Cuma 2016) 71 izlenme - 2 yıl önce Adana'da Sabancı Merkez Camii'nde Cuma hutbesi okunurken üzerinde bomba olduğunu söyleyerek bir din görevlisini rehin alan kişi cemaate dehşet dolu anlar yaşattı. Şahıs güven timleri tarafından etkisiz hale getirilirken yaşanan izdihamda çok sayıda kişi yaralandı. Adana'da Sabancı Merkez Camii'nde cuma hutbesi okunurken üzerinde bomba olduğunu ve patlatacağını söyleyen bir kişi din görevlisi rehin aldıktan sonra cemaate dehşet dolu anlar yaşattı. Yaşanan izdiham sırasında yaralananlar oldu, camide güven timleri şahsı etkisiz hale getirildi. Ramazan ayının son Cuma Namazı için Sabancı Merkez Camii'ne giden Adanalılar korku dolu anlar yaşadı. Din görevlisinin hutbe okuduğu sırada siyah giyimli sakallı bir kişi, yanında oturanlara üzerinde bomba olduğunu ve kendini patlatacağını söyleyerek ayağa kalktı. Belinde sarı bir kablo sarılı olan şahıs, Cuma hutbesi okuyan din görevlisini rehin aldıktan sonra mikrofonu eline alıp göğsünü açarak üzerinde bomba olduğunu ve patlatacağını söyleyip dua okudu. Bu sırada güven timleri şahsın üzerine atlayarak etkisiz hale getirirken, yaşanan izdihamda çok sayıda kişi yaralandı. İsminin Mahmut Kılıçarslan olduğu öğrenilen kişi, gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Bir görgü tanığı, "Siyah giyimli sakallı bir adam bana 'kendimi patlacağım' diyerek ayağa kalktı. Belini açmış sarı kablolar görünüyordu. O sırada hocayı rehin aldı. Sonra mikrofonu alıp dua okudu. Ondan sonra vatandaşlar kaçıştı izdiham oldu birbirlerini ezdi" dedi.
Hatay Havaalanı’nda Bomba Paniği 01:24
Hatay Havaalanı’nda Bomba Paniği 61 izlenme - 4 yıl önce İstanbul’dan Hatay Havaalanı’nda gelen bir uçakta bomba olduğu ihbarı yapıldı. İstanbul’dan Hatay Havaalanı’nda inen bir uçakta bomba olduğu ihbarı üzerine 3 uçaklarda bomba imha ekipleri arama yaptı. Edinilen bilgiye göre, İstanbul’dan bir kişi, Hatay’a gitmekte olan uçakta saat 17.00 sıralarında bomba olduğunu ihbar etti. Bunun üzerine harekete geçen yetkililer, durumu Hatay Havaalanı’na bildirdi. Bomba imha ekipleri, peronda bekleyen ve uçuşu bulunmayan bir uçak ile İstanbul’dan Hatay’a inen bir uçak ve Hatay’dan İstanbul’a gidecek olan bir uçakta arama yaptı. Arama yapılan toplam 3 uçakta herhangi bir bulguya rastlanmadı. İhbarın asılsız çıkmasının ardından uçuşlar tekrar normale döndü. Havaalanı girişinde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, sırayla içeri alındı.
Ankarada canlı bomba paniği 02:38
Ankarada canlı bomba paniği 64 izlenme - 4 yıl önce Başbakanlık önündeki Vekaletler Caddesi üzerinde canlı bomba paniği yaşandı
Ankara Metrosu'nda Yaşanan 'Bomba' Paniği Güvenlik Kamerasında 04:13
Ankara Metrosu'nda Yaşanan 'Bomba' Paniği Güvenlik Kamerasında 55 izlenme - 3 yıl önce Ankara Metrosu'nda geçtiğimiz günlerde yaşanan 'bomba' paniği güvenlik kameralarına yansıdı. Metroda genç bir kadının 'canlı bomba var' diye bağırmasının ardından ortalık bir anda karıştı. Yolcular arasında büyük bir izdiham yaşandı. Yolcular sağa sola kaçırırken, bazı yolcular ise raylardan yürüyerek metrodan uzaklaşmaya çalıştı. Yaşanan 'bomba' paniği, güvenlik kameralarına yansıdı.
Sirkeci Durağında Bomba Alarmı! 01:04
Sirkeci Durağında Bomba Alarmı! 9 izlenme - 2 yıl önce Sirkeci'de şüpheli paket nedeniyle durdurulan tramvay seferleri normale döndü. Sirkeci Tramvay durağındaki şüpheli paketin incelenmesi nedeniyle seferler her iki istikamette durduruldu. Şüpheli paketi incelemek üzere durağa bomba imha uzmanı geldi. Şüpheli poşet kontrollü patlatma yöntemiyle incelendi. Kayda değer bir şey bulunamadı. Tramvay seferleri normale döndü.
Bakırköy'de Şüpheli Araç Paniği 02:43
Bakırköy'de Şüpheli Araç Paniği 11 izlenme - 4 yıl önce Bakırköy'de Şüpheli Araç Paniği