Hoşgeldiniz!

bomba şakası

Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 01:02
Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 6.417 izlenme - 1 yıl önce Koyun ile Bomba Şakası Yapmak Koyun üzerine yerleştirdikleri dinamit ile insanları trolleyen ve bomba şakası yapan ekip. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüler sizlerle.
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 00:19
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 16.254 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da bir parkta oyun oynayan Suriyeli çocuğa yapılan bomba şakası yürekleri dağladı. Ülkesindeki savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli bir ailenin minik üyesi, parkta diğer çocuklarla oyun oynarken korkunç bir şakanın kurbanı oldu. SURİYELİ ÇOCUĞUN KORKU DOLU ANLARI Oyun oynadığı esnada yanına yaklaşan biri "Havalanan uçak bomba atacak" diyerek küçük çocuğu korkuttu. Çocuk ise, korkudan sağa sola kaçmaya başladı. Küçük çocuğun yürek burkan korku dolu anları ise, amatör kamera tarafından kaydedildi:
Metrodaki Bomba Şakası Kamerada 01:02
Metrodaki Bomba Şakası Kamerada 9.435 izlenme - 2 yıl önce Kadıköy-Kartal metro hattında 3 gencin yaptığı ve paniğe neden olan "bomba şakası" güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde geçlerin metronun kapısının açılmasıyla içeriye çanta attığı görülüyor. Çantanın atılmasıyla metronun vagonundakilerin hızla kaçışması kameraya yansıyor. İfadeleri alınan 18 yaşından küçük 3 genç, "Top patlar mı abi?" diyerek kendilerini savundular ardından da serbest bırakıldılar.
En Komik Canlı Bomba Şakaları - Ahmet Aga 12:15
En Komik Canlı Bomba Şakaları - Ahmet Aga 2.314 izlenme - 2 yıl önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Benim : http://goo.gl/A8a1A9 Jalal : https://www.instagram.com/jalalsofficial Sosyal Medya : Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Metrodaki Bomba Şakası Kamerada 01:01
Metrodaki Bomba Şakası Kamerada 491 izlenme - 2 yıl önce Kadıköy-Kartal metro hattında 3 gencin yaptığı ve paniğe neden olan "bomba şakası" güvenlik kamerasına yansıdı Yeni videolar için kanalıma abone olun.
Canlı bomba şakası (komik korkutucu şakalar) 04:26
Canlı bomba şakası (komik korkutucu şakalar) 327 izlenme - 2 yıl önce İzlediğiniz için teşekkür ederim. Daha fazlası için kanalıma ücretsiz abone olabilirsiniz ;) Canlı bomba şakası (komik korkutucu şakalar) Türkiye da canlı bomba şakası. Yeni komik şakaları bomba bilen Bomba Şakası Türkiye Versiyonu Arab. Türkiye’da bir şahsın çanta ile yaptığı bomba şakası sosyal medyada izlenme rekoru kırıyor. Arap yerel kıyafeti giyen şakacı, elinde bulunan siyah çantayı hedeflediği kişilerin yanına atarak kaçıyor. Çantada bomba olduğunu düşünen şakazedeler ise alandan koşarak uzaklaşıyor. Irkçı şaka sosyal medyada oldukça tepki çekti.
Karakolda Biten Bomba Şakası Kamerada 00:40
Karakolda Biten Bomba Şakası Kamerada 371 izlenme - 2 yıl önce Kadıköy-Kartal metro hattında yaşanan "bomba" şakası kameralara yansıdı. Göztepe Metro İstasyonu’nda dün yaşanan olayda gençler, ellerindeki poşeti "Bomba" diyerek vagonun içine atmıştı. Olayda metroda seyahat eden yolcular büyük panik yaşamış ve 3 genç gözaltına alınmıştı.
Bomba Şakası Arabadan Attırdı 03:00
Bomba Şakası Arabadan Attırdı 335 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan'da yapılan bomba şakası taksi müşterilerini dehşete düşürdü. Beline bomba bağlayan taksi şoförü müşterilere, 'Cihadı düşünüyor musun?' deyip beline bağladığı bombayı gösteriyor. Ardından da, 'Seninle beraber şehit olacağız' diyor. Bunu gören şakazadeler çılgına dönüyor. Kimisi ağlıyor, kimisi bombacıyı etkisiz hale getirmeye çalışırken kimisi de arabadan atlıyor.
Bomba Şakası Akıllarını Aldı 01:01
Bomba Şakası Akıllarını Aldı 212 izlenme - 2 yıl önce Bomba şakası akıllarını aldıAmerika’da bir şahsın çanta ile yaptığı bomba şakası sosyal medyada izlenme rekoru kırıyor. Arap yerel kıyafeti giyen şakacı, elinde bulunan siyah çantayı hedeflediği kişilerin yanına atarak kaçıyor. Çantada bomba olduğunu düşünen şakazedeler ise alandan koşarak uzaklaşıyor.
Metroda Bomba Şakası 02:39
Metroda Bomba Şakası" Davasında Karar 30 izlenme - 6 ay önce "Metroda Bomba Şakası" davasında karar Bomba şakacısı liselilere hapis cezasıİSTANBUL - Kadıköy-Kartal Metrosu'nda ellerindeki çantayı yere atıp "bomba" diye bağırdıkları iddiasıyla 3 lise öğrencisinin yargılandığı davada mahkeme, suça sürüklenen çocukların, "ulaşım araçlarının kaçırılması...
Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 01:02
Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 22 izlenme - 1 yıl önce
Patlayan İp Şakasına Verilen Tepkiler (Küçük Çaplı Bomba İçerir) 03:15
Patlayan İp Şakasına Verilen Tepkiler (Küçük Çaplı Bomba İçerir) 27 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda Reaksiyon Ekibi'nin önüne iki ucundan çekilince patlayan ip koyduk onlarda kurcalarken patlattılar :) Keyifli seyirler ! Kanalımıza abone olmayı unutmayın :) Bizi diğer ağlardan takip etmek için; Facebook : https://www.facebook.com/yt.reaksiyontv İnstagram: https://instagram.com/reaksiyon.tv Twitter: https://twitter.com/reaksiyontv_ http://www.reaksiyontv.com