Hoşgeldiniz!

Bomba Şakası Videoları İzle

Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 01:02
Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 5.953 izlenme - 3 ay önce Koyun ile Bomba Şakası Yapmak Koyun üzerine yerleştirdikleri dinamit ile insanları trolleyen ve bomba şakası yapan ekip. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüler sizlerle.
Metrodaki Bomba Şakası Kamerada 01:02
Metrodaki Bomba Şakası Kamerada 9.210 izlenme - 1 yıl önce Kadıköy-Kartal metro hattında 3 gencin yaptığı ve paniğe neden olan "bomba şakası" güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde geçlerin metronun kapısının açılmasıyla içeriye çanta attığı görülüyor. Çantanın atılmasıyla metronun vagonundakilerin hızla kaçışması kameraya yansıyor. İfadeleri alınan 18 yaşından küçük 3 genç, "Top patlar mı abi?" diyerek kendilerini savundular ardından da serbest bırakıldılar.
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 00:19
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 12.774 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da bir parkta oyun oynayan Suriyeli çocuğa yapılan bomba şakası yürekleri dağladı. Ülkesindeki savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli bir ailenin minik üyesi, parkta diğer çocuklarla oyun oynarken korkunç bir şakanın kurbanı oldu. SURİYELİ ÇOCUĞUN KORKU DOLU ANLARI Oyun oynadığı esnada yanına yaklaşan biri "Havalanan uçak bomba atacak" diyerek küçük çocuğu korkuttu. Çocuk ise, korkudan sağa sola kaçmaya başladı. Küçük çocuğun yürek burkan korku dolu anları ise, amatör kamera tarafından kaydedildi:
En Komik Canlı Bomba Şakaları - Ahmet Aga 12:15
En Komik Canlı Bomba Şakaları - Ahmet Aga 2.192 izlenme - 8 ay önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Benim : http://goo.gl/A8a1A9 Jalal : https://www.instagram.com/jalalsofficial Sosyal Medya : Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Metrodaki Bomba Şakası Kamerada 01:01
Metrodaki Bomba Şakası Kamerada 477 izlenme - 1 yıl önce Kadıköy-Kartal metro hattında 3 gencin yaptığı ve paniğe neden olan "bomba şakası" güvenlik kamerasına yansıdı Yeni videolar için kanalıma abone olun.
Karakolda Biten Bomba Şakası Kamerada 00:40
Karakolda Biten Bomba Şakası Kamerada 364 izlenme - 1 yıl önce Kadıköy-Kartal metro hattında yaşanan "bomba" şakası kameralara yansıdı. Göztepe Metro İstasyonu’nda dün yaşanan olayda gençler, ellerindeki poşeti "Bomba" diyerek vagonun içine atmıştı. Olayda metroda seyahat eden yolcular büyük panik yaşamış ve 3 genç gözaltına alınmıştı.
Canlı bomba şakası (komik korkutucu şakalar) 04:26
Canlı bomba şakası (komik korkutucu şakalar) 263 izlenme - 10 ay önce İzlediğiniz için teşekkür ederim. Daha fazlası için kanalıma ücretsiz abone olabilirsiniz ;) Canlı bomba şakası (komik korkutucu şakalar) Türkiye da canlı bomba şakası. Yeni komik şakaları bomba bilen Bomba Şakası Türkiye Versiyonu Arab. Türkiye’da bir şahsın çanta ile yaptığı bomba şakası sosyal medyada izlenme rekoru kırıyor. Arap yerel kıyafeti giyen şakacı, elinde bulunan siyah çantayı hedeflediği kişilerin yanına atarak kaçıyor. Çantada bomba olduğunu düşünen şakazedeler ise alandan koşarak uzaklaşıyor. Irkçı şaka sosyal medyada oldukça tepki çekti.
Bomba Şakası Arabadan Attırdı 03:00
Bomba Şakası Arabadan Attırdı 247 izlenme - 1 yıl önce Suudi Arabistan'da yapılan bomba şakası taksi müşterilerini dehşete düşürdü. Beline bomba bağlayan taksi şoförü müşterilere, 'Cihadı düşünüyor musun?' deyip beline bağladığı bombayı gösteriyor. Ardından da, 'Seninle beraber şehit olacağız' diyor. Bunu gören şakazadeler çılgına dönüyor. Kimisi ağlıyor, kimisi bombacıyı etkisiz hale getirmeye çalışırken kimisi de arabadan atlıyor.
Bomba Şakası Akıllarını Aldı 01:01
Bomba Şakası Akıllarını Aldı 191 izlenme - 1 yıl önce Bomba şakası akıllarını aldıAmerika’da bir şahsın çanta ile yaptığı bomba şakası sosyal medyada izlenme rekoru kırıyor. Arap yerel kıyafeti giyen şakacı, elinde bulunan siyah çantayı hedeflediği kişilerin yanına atarak kaçıyor. Çantada bomba olduğunu düşünen şakazedeler ise alandan koşarak uzaklaşıyor.
Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 01:02
Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 13 izlenme - 2 ay önce
Bomba Korkutma Şakası! ( Türkiyede 03:12
Bomba Korkutma Şakası! ( Türkiyede 22 izlenme - 10 ay önce Sizler istediniz bizler yaptik! Son 2 haftada onlarca kişi bu sakanın aynısını yapmamı talep etti. Bende sizleri kırmadım ve yaptım! Türkiye'de Bomba Şakası sizlerle. Unutmadan belirtmek isterim ki videonun İslamafobi ile yakından uzaktan alakası yoktur. Bu videonun aslını çeken arkadaşlarda Araptır ve Amerikalıları trolluyorlar. Sandığınız gibi Amerikalıların yaptığı bir şaka değildir. - Abone Olmayı Unutmayın :)
Şefkat Tepe - Doktorun Sahte Bomba Şakası 02:23
Şefkat Tepe - Doktorun Sahte Bomba Şakası 41 izlenme - 1 yıl önce Şefkat Tepe - Doktorun Sahte Bomba Şakası Şefkat Tepe, ilk bölümü 6 Kasım 2010 tarihinde yayınlanan aksiyon, askeri, dram ve suç dizisi. Dizi aslında 1997 yılından sonrasını anlatmaktadır. Başrollerini Serdar Mert rolünde (Mert Kılıç), Şahin Bulut (Mehmet Korhan Fırat) ve Doktor (Bora Karakul) paylaşmaktadır. Serdar komutan 3. sezona kadar Karapınar Jandarma Karakolu Komutanı Üsteğmen Serdar Mert olarak görev yapıyordu. 75. bölümde baş rollerden Leyla (Aslıhan Güner) ölerek diziden ayrıldı. 3. sezonda Sungurlar adında tim kuruldu 3-4 bölüm sonra Serdar Mert yüzbaşı oldu hikâye Sungurlar timi üzerinden devam etti. 5. sezon aynı kadroyla (Sungurlar) olarak devam etti. Dizinin yeni adı Sungurlar oldu. Ayrıca dizinin diğer baş rollerinden olan Merve Akaydın (Aslı), Gülşah Küçükyıldız (Havin) ve Mehmet Korhan Fırat (Şahin) diziden ayrılmasıyla Sungurlar'a Merve Anlağan (Meryem) katılmıştır.
Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı) 04:23
Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı) 28 izlenme - 2 yıl önce Rus kiralık katil kostümüne giren Vitaly insanlara patlayıcı şakası yapıyor..... Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)Rus Mafyası Bomba Şakası (Türkçe Altyazı)
Patlayan İp Şakasına Verilen Tepkiler (Küçük Çaplı Bomba İçerir) 03:15
Patlayan İp Şakasına Verilen Tepkiler (Küçük Çaplı Bomba İçerir) 16 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda Reaksiyon Ekibi'nin önüne iki ucundan çekilince patlayan ip koyduk onlarda kurcalarken patlattılar :) Keyifli seyirler ! Kanalımıza abone olmayı unutmayın :) Bizi diğer ağlardan takip etmek için; Facebook : https://www.facebook.com/yt.reaksiyontv İnstagram: https://instagram.com/reaksiyon.tv Twitter: https://twitter.com/reaksiyontv_ http://www.reaksiyontv.com