Hoşgeldiniz!

bombalama

Kasma Algida Classics Çubukla! (Kas) 00:27
Kasma Algida Classics Çubukla! (Kas) 123.043 izlenme - 3 yıl önce Kasma Algida Classics Çubukla! (Kas)
bombalama 04:08
bombalama 8.573 izlenme - 11 yıl önce amerıkan ucakları ırakta bm askerlerını bombalıyor sonuna kadar izle !!!!
Kuleden Senkronize Atlama 00:11
Kuleden Senkronize Atlama 646 izlenme - 3 yıl önce Olimpiyatları az çok takip edenler bilir seyretmesi en zevkli dallardan biri kuleden senkronize dalmadır. Bu iki türk genci bu spor dalına yeni bir soluk getirmişler.Yüzme federasyonun gözünden kaçmış olabilir ama bizden kaçmaz.Bundan sonrası devletimize kalmış.Bu atlayışın bayrağımızı göndere çektirip güreş ve halter dışında bir dalda istiklal marşını dünya aleme dinleteceği muhakkak.Bireysel dalda ise yapılacak güzel bir bombalama atlayış ile madalya garanti diyorum ben.
Dünyanın 5 Süperi - Süper Helikopterler 04:04
Dünyanın 5 Süperi - Süper Helikopterler 515 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlere dünyanın süper ve en iyi helikopterlerini aktaracağım.İyi Seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv T-129 ATAK T-129 ATAK, Türkiye'nin coğrafi ve iklim koşullarına göre tasarlanan, TUSAŞ ve AgustaWestland ortak üretimi taarruz ve taktik keşif helikopteridir. Mil Mi-26 Sovyetler Birliği döneminde üretimine başlanan bir Rus ağır nakliye helikopteridir. Hem askeri hem de sivil helikopterler arasında günümüze kadar üretilen en büyük ve en güçlü helikopterdir. Bell AH-1 Cobra AH-1 Kobra, Bell Helicopter firması tarafından üretilen tek ve çift motorlu taarruz helikopteridir. Türünün öncülerindendir ve modelleri bugün dünyanın birçok ordusu tarafından hâlâ kullanılmaktadır. AH-64D Apache Long Bow (ABD) Saldırı helikopterlerinin en iyilerindendir. AH-64A Apache, çok alçaktan uçarak hedef bölgeye gelir, aniden yükselerek ateş eder ve yine alçak uçuşta bölgeyi terk eder. V-22 Osprey V-22 Osprey, müşterek kullanımlı, çok görevli askeri rotor döndüren (tiltrotor) hava aracı. Helikopter ile uçak arasında bir geçiş formuna sahiptir
Telefon Dolandırıcılığın da Çığır Açmak; Evini Bombalarız 02:40
Telefon Dolandırıcılığın da Çığır Açmak; Evini Bombalarız 189 izlenme - 2 yıl önce Telefon dolandırıcıları kendilerini polis olarak tanıttı. Telefonun ucundaki kişi kuşkulanınca konuşmayı kaydetti. Dolandırmaya çalıştığı adamı önce vurmakla tehdit etti. Bununla da yetinmedi "evini bombalayacağız" dedi.
Caminin Bombalanmasına Sevinen İsrail 01:38
Caminin Bombalanmasına Sevinen İsrail 157 izlenme - 3 yıl önce İsrail askeri olan bir grup, Gazze'deki bir camiye 11 ton bomba ile yapılan hava saldırısında caminin havaya uçma anını videoya çekti. Youtube'da bombalamanın görüntüsünü paylaşan İsrail askerleri, videonun sonunda cami havaya uçtuğunda kahkahaya boğuldu.
Canlı Yayını Basan Unicorn Kız 00:34
Canlı Yayını Basan Unicorn Kız 198 izlenme - 3 yıl önce Florida'da yerel yayın yapan WTLV televiyonun ekibi, çıkan yangın sonrası bölgeden canlı yayın yapmaya başlamış. Muhabir, kameranın karşısına geçip olay yerindeki durumu anlatırken, bu sırada süslü elbisesi ile başında tek boynuzlu at maskesi ile bir kadın gelmiş.
Sürekli Bombalanan Şemdinli Goman Dağında Neler Oluyor 03:07
Sürekli Bombalanan Şemdinli Goman Dağında Neler Oluyor 184 izlenme - 5 yıl önce sürekli bombalanan şemdinli goman dağında neler oluyor bölgeden ayrıntılı bilgi alınamıyor chp heyeti bölgeye gitti
Kuzey Kore Abd'yi Böyle Bombaladı 01:31
Kuzey Kore Abd'yi Böyle Bombaladı 317 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Kore Dünyaya Meydan Okumaya Devam Ediyor. Abd'ye Yönelik Saldırı İçerikli Kuzey Kore Kaynaklı Bir Video Daha Yayımlandı. Kuzey Kore Böyle Giderse 3.dün...
nasa ayı böyle bombaladı 02:28
nasa ayı böyle bombaladı 267 izlenme - 8 yıl önce nasa ayda su bulma umuduyla ayı bombaladı
Darbecilerin Meclis'i Bombaladığı Anlar! - Yeni Görüntüler 01:27
Darbecilerin Meclis'i Bombaladığı Anlar! - Yeni Görüntüler 19 izlenme - 11 ay önce Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin bombalanmasına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde hem Meclis'e yönelik bombardıman hem de vatandaşların tank ve zırhlı araçları engellemek için gösterdiği çaba var.
Fatih Camiisini Bombalayacaklar Silivri'de Hamdolsun 03:00
Fatih Camiisini Bombalayacaklar Silivri'de Hamdolsun 76 izlenme - 2 yıl önce Fatih Camiisinde 5 Ağustosta yapılan küçük organizasyondan ham görüntülerdir izleyecekleriniz. İbretlik, tam konuşma şu şekilde: Lanetleri üzerlerine oldu, cezalarını çekiyorlar. Biz de Allah'a hamd ediyoruz. Fatih Camii bombalanmadı, burada lokma dağıtıyoruz, hurma ikram ediyoruz sizlere. Kuran kurslarını kapattılar, küçük bir kız çocuğu peygambere şiir okudu diye Urfa'da İslam düşmanlığı yaptılar. Elhamdülillah şimdi nereden nereye gelindi hamdolsun. Allaha şükür ki Kuran kurslarını kapatanlar, İmam Hatipler'i kapatanlar, türbanlı kızlarımızı üniversitelere almayanlar, Fatih Camii'ni bombalamaya çalışan askerler bugün Silivri'de cezasını çekiyor. Biz de Allah'a hamd ediyoruz, hamdimizin vesilesi olarak burada lokma döküyoruz. Köyleri taradılar, köyleri boşalttılar, kardeşi kardeşe kırdırdılar, 40 bin kişi öldürdüler, terör onun için devam etti, terörden rant kazandılar. Fatih Camiini bombalayıp burayı Yunanistan bombaladı diye propaganda yapacaklardı. Allah cezalarını Silivri'de verdi. Eşi başörtülü namaz kılıyor diye subayı ordudan attılar. Allahım bizi lanet darbecilerden kurtardığın için sana hamdü selamet olsun. Gümüş yüzük takıyor diye insanları ordudan attılar. Ama Allah oyunlarını bozdu cezalarını çekiyorlar. İslam düşmanı Kuran düşmanı bu Ergenekoncu Balyozcular'ı Allahım sen helak et.
Duvar Bombalama - Hayrettin Elçin 00:24
Duvar Bombalama - Hayrettin Elçin 52 izlenme - 5 yıl önce Vrüslü Diyenlere İnat.
Bombalamayla Kandil’deki mağaraları imha etmek mümkün değil, tek çözüm dağı ova haline getirmekti 04:09
Bombalamayla Kandil’deki mağaraları imha etmek mümkün değil, tek çözüm dağı ova haline getirmekti 5 izlenme - 2 yıl önce Bombalamayla Kandil’deki mağaraları imha etmek mümkün değil, tek çözüm dağı ova haline getirmektir.
Medine’deki Bombalamanın Kökeninde İngiliz Derin Devletinin Kutsal Beldeleri Birbirine Katma Projesi 04:01
Medine’deki Bombalamanın Kökeninde İngiliz Derin Devletinin Kutsal Beldeleri Birbirine Katma Projesi 0 izlenme - 7 ay önce Medine’deki bombalamanın kökeninde İngiliz derin devletinin kutsal beldeleri birbirine katma projesi var.