Hoşgeldiniz!

bombalama

Kasma Algida Classics Çubukla! (Kas) 00:27
Kasma Algida Classics Çubukla! (Kas) 122.951 izlenme - 3 yıl önce Kasma Algida Classics Çubukla! (Kas)
bombalama 04:08
bombalama 8.568 izlenme - 10 yıl önce amerıkan ucakları ırakta bm askerlerını bombalıyor sonuna kadar izle !!!!
Kuleden Senkronize Atlama 00:11
Kuleden Senkronize Atlama 526 izlenme - 2 yıl önce Olimpiyatları az çok takip edenler bilir seyretmesi en zevkli dallardan biri kuleden senkronize dalmadır. Bu iki türk genci bu spor dalına yeni bir soluk getirmişler.Yüzme federasyonun gözünden kaçmış olabilir ama bizden kaçmaz.Bundan sonrası devletimize kalmış.Bu atlayışın bayrağımızı göndere çektirip güreş ve halter dışında bir dalda istiklal marşını dünya aleme dinleteceği muhakkak.Bireysel dalda ise yapılacak güzel bir bombalama atlayış ile madalya garanti diyorum ben.
Dünyanın 5 Süperi - Süper Helikopterler 04:04
Dünyanın 5 Süperi - Süper Helikopterler 462 izlenme - 1 yıl önce Bugün sizlere dünyanın süper ve en iyi helikopterlerini aktaracağım.İyi Seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv T-129 ATAK T-129 ATAK, Türkiye'nin coğrafi ve iklim koşullarına göre tasarlanan, TUSAŞ ve AgustaWestland ortak üretimi taarruz ve taktik keşif helikopteridir. Mil Mi-26 Sovyetler Birliği döneminde üretimine başlanan bir Rus ağır nakliye helikopteridir. Hem askeri hem de sivil helikopterler arasında günümüze kadar üretilen en büyük ve en güçlü helikopterdir. Bell AH-1 Cobra AH-1 Kobra, Bell Helicopter firması tarafından üretilen tek ve çift motorlu taarruz helikopteridir. Türünün öncülerindendir ve modelleri bugün dünyanın birçok ordusu tarafından hâlâ kullanılmaktadır. AH-64D Apache Long Bow (ABD) Saldırı helikopterlerinin en iyilerindendir. AH-64A Apache, çok alçaktan uçarak hedef bölgeye gelir, aniden yükselerek ateş eder ve yine alçak uçuşta bölgeyi terk eder. V-22 Osprey V-22 Osprey, müşterek kullanımlı, çok görevli askeri rotor döndüren (tiltrotor) hava aracı. Helikopter ile uçak arasında bir geçiş formuna sahiptir
Telefon Dolandırıcılığın da Çığır Açmak; Evini Bombalarız 02:40
Telefon Dolandırıcılığın da Çığır Açmak; Evini Bombalarız 118 izlenme - 1 yıl önce Telefon dolandırıcıları kendilerini polis olarak tanıttı. Telefonun ucundaki kişi kuşkulanınca konuşmayı kaydetti. Dolandırmaya çalıştığı adamı önce vurmakla tehdit etti. Bununla da yetinmedi "evini bombalayacağız" dedi.
Darbecilerin Meclis'i Bombaladığı Anlar! - Yeni Görüntüler 01:27
Darbecilerin Meclis'i Bombaladığı Anlar! - Yeni Görüntüler 17 izlenme - 3 ay önce Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin bombalanmasına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde hem Meclis'e yönelik bombardıman hem de vatandaşların tank ve zırhlı araçları engellemek için gösterdiği çaba var.
Caminin Bombalanmasına Sevinen İsrail 01:38
Caminin Bombalanmasına Sevinen İsrail 137 izlenme - 2 yıl önce İsrail askeri olan bir grup, Gazze'deki bir camiye 11 ton bomba ile yapılan hava saldırısında caminin havaya uçma anını videoya çekti. Youtube'da bombalamanın görüntüsünü paylaşan İsrail askerleri, videonun sonunda cami havaya uçtuğunda kahkahaya boğuldu.
Canlı Yayını Basan Unicorn Kız 00:34
Canlı Yayını Basan Unicorn Kız 180 izlenme - 2 yıl önce Florida'da yerel yayın yapan WTLV televiyonun ekibi, çıkan yangın sonrası bölgeden canlı yayın yapmaya başlamış. Muhabir, kameranın karşısına geçip olay yerindeki durumu anlatırken, bu sırada süslü elbisesi ile başında tek boynuzlu at maskesi ile bir kadın gelmiş.
Sürekli Bombalanan Şemdinli Goman Dağında Neler Oluyor 03:07
Sürekli Bombalanan Şemdinli Goman Dağında Neler Oluyor 180 izlenme - 4 yıl önce sürekli bombalanan şemdinli goman dağında neler oluyor bölgeden ayrıntılı bilgi alınamıyor chp heyeti bölgeye gitti
Kuzey Kore Abd'yi Böyle Bombaladı 01:31
Kuzey Kore Abd'yi Böyle Bombaladı 309 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Kore Dünyaya Meydan Okumaya Devam Ediyor. Abd'ye Yönelik Saldırı İçerikli Kuzey Kore Kaynaklı Bir Video Daha Yayımlandı. Kuzey Kore Böyle Giderse 3.dün...
nasa ayı böyle bombaladı 02:28
nasa ayı böyle bombaladı 265 izlenme - 7 yıl önce nasa ayda su bulma umuduyla ayı bombaladı
Türkmen Dağlarına Düşen Füze Kamerada 02:33
Türkmen Dağlarına Düşen Füze Kamerada 40 izlenme - 11 ay önce Suriye'de Esad, Rusya ve İran Hizbullah askerlerinin Türkmenler'e saldırısı cep telefonu ile görüntülendi. Hatay'ın güneyindeki Bayır-Bucak Türkmenleri'ne Rus hava kuvvetlerinin havadan ağır bombardımanı devam ederken, İran'ın binlerce milisi de karadan bu bombardımına destek veriyor. Ağır bombardıman bazı Türkmenler tarafından da cep telefonla görüntülendi. Bir görüntüde Türkmen dağlarına düşen bombanın sesi gelirken başka bir görüntü de yerleşim yerinin üzerinden geçen füze görünüyor. Türkmen komutanlarından Ebu Fadıl ise cep telefonuna çektiği görüntüde yaşanan bombardırmanı şöyle anlatıyor: "Türkmen Dağı'na saldırıyorlar. İran askerleri rejime destek veriyor. Rusya'nın da gelmesiyle çok güçlü oldular. Çok fazla saldırı yapıyorlar. Saban erkenden gün doğmadan top, tank ve füze ile vuruyorlar. Buna uçak ve helikopterler de destek veriyor. 3 gün oldu hiç kesmeden bomba atıyorlar. Akşam o dağları savunmaya gideceğiz" dedi.
Fatih Camiisini Bombalayacaklar Silivri'de Hamdolsun 03:00
Fatih Camiisini Bombalayacaklar Silivri'de Hamdolsun 47 izlenme - 2 yıl önce Fatih Camiisinde 5 Ağustosta yapılan küçük organizasyondan ham görüntülerdir izleyecekleriniz. İbretlik, tam konuşma şu şekilde: Lanetleri üzerlerine oldu, cezalarını çekiyorlar. Biz de Allah'a hamd ediyoruz. Fatih Camii bombalanmadı, burada lokma dağıtıyoruz, hurma ikram ediyoruz sizlere. Kuran kurslarını kapattılar, küçük bir kız çocuğu peygambere şiir okudu diye Urfa'da İslam düşmanlığı yaptılar. Elhamdülillah şimdi nereden nereye gelindi hamdolsun. Allaha şükür ki Kuran kurslarını kapatanlar, İmam Hatipler'i kapatanlar, türbanlı kızlarımızı üniversitelere almayanlar, Fatih Camii'ni bombalamaya çalışan askerler bugün Silivri'de cezasını çekiyor. Biz de Allah'a hamd ediyoruz, hamdimizin vesilesi olarak burada lokma döküyoruz. Köyleri taradılar, köyleri boşalttılar, kardeşi kardeşe kırdırdılar, 40 bin kişi öldürdüler, terör onun için devam etti, terörden rant kazandılar. Fatih Camiini bombalayıp burayı Yunanistan bombaladı diye propaganda yapacaklardı. Allah cezalarını Silivri'de verdi. Eşi başörtülü namaz kılıyor diye subayı ordudan attılar. Allahım bizi lanet darbecilerden kurtardığın için sana hamdü selamet olsun. Gümüş yüzük takıyor diye insanları ordudan attılar. Ama Allah oyunlarını bozdu cezalarını çekiyorlar. İslam düşmanı Kuran düşmanı bu Ergenekoncu Balyozcular'ı Allahım sen helak et.
IŞİD’le havadan bombalama ile mücadele edilemez 02:04
IŞİD’le havadan bombalama ile mücadele edilemez 7 izlenme - 6 ay önce IŞİD’le havadan bombalama ile mücadele edilemez.
Eşek Arılarını Bombalama 01:10
Eşek Arılarını Bombalama 37 izlenme - 3 yıl önce Eşek Arılarını Bombalama
Duvar Bombalama - Hayrettin Elçin 00:24
Duvar Bombalama - Hayrettin Elçin 52 izlenme - 4 yıl önce Vrüslü Diyenlere İnat.
Ankara'da Bombalama 86 ÖLÜ 9 Polis 186 YARALI Ankara'daki Patlama Anı Kamerada 10.10.2015 00:16
Ankara'da Bombalama 86 ÖLÜ 9 Polis 186 YARALI Ankara'daki Patlama Anı Kamerada 10.10.2015 16 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da Bombalama 86 ÖLÜ 9 Polis 186 YARALI Ankara'daki Patlama Anı Kamerada 10.10.2015Ankara'da Bombalama 86 ÖLÜ 9 Polis 186 YARALI Ankara'daki Patlama Anı Kamerada 10.10.2015Ankara'da Bombalama 86 ÖLÜ 9 Polis 186 YARALI Ankara'daki Patlama Anı Kamerada 10.10.2015
Bombalamayla Kandil’deki mağaraları imha etmek mümkün değil, tek çözüm dağı ova haline getirmekti 04:09
Bombalamayla Kandil’deki mağaraları imha etmek mümkün değil, tek çözüm dağı ova haline getirmekti 5 izlenme - 10 ay önce Bombalamayla Kandil’deki mağaraları imha etmek mümkün değil, tek çözüm dağı ova haline getirmektir.
PKK taktik olarak her bombalamayı her eylemi derin devletin üzerine atıyor 03:37
PKK taktik olarak her bombalamayı her eylemi derin devletin üzerine atıyor 5 izlenme - 1 yıl önce PKK taktik olarak her bombalamayı her eylemi derin devletin üzerine atıyor.