Hoşgeldiniz!

Bombardıman Videoları İzle

Rusya'nın IŞİD Tankerlerini Vurması 01:20
Rusya'nın IŞİD Tankerlerini Vurması 8.903 izlenme - 1 yıl önce Rusya IŞİD'e ait petrol tankerlerinin vurulma videosunu yayınladı. Bana ilginç gelen tankerlerin çokluğu. Rusya, İŞİD'i parasız bırakmaya ve Rus petrolünün değerini arttırmaya karar vermiş.
Süpersonik Bombardıman Uçağı B-1 Lancer 05:10
Süpersonik Bombardıman Uçağı B-1 Lancer 2.636 izlenme - 8 ay önce B-1B Lancer, ABD Hava Kuvvetleri'nde serviste bulunan uzun menzilli stratejik bombardıman uçağı. B-52 Stratofortress ve B-2 Spirit ile beraber ABD uzun menzilli bombardıman kuvvetinin belkemiğini oluşturur.
Battlefield 3 Hava Üssüne Saldırı 20:02
Battlefield 3 Hava Üssüne Saldırı 196 izlenme - 3 hafta önce Benimde çok beğendiğim bir bölüm. Battlefield 3'te dördüncü bölüm olması lazım. Silah sistem subayı Lt. Jeniffer Hawkinsin gözünden ortadoğuda bir ülkenin (büyük ihtimalle iran) bir hava üssüne saldırı düzenlemek üzere Uss George W. Bush uçak gemisinden F-18D uçağıyla harekete geçiyor. Birkaç it dalaşı sonrasında saldırının yapılacağı hava üssüne ulaşılıyor. Burdaki görev diğer dost uçaklara hedef işaretlemeleri yapmak ve bölgenin bombalanmasını beklemek. Bu şekilde harekatı bitirip gemiye geri dönüyor. Video yaklaşık 20 dakika olmasına rağmen hiç sıkmıyor bunun sebebi ise ortam sesleri, efektler ve iyi kurgulanmış senaryo. İyi seyirler
1945 Dresden bombardımanı 01:40
1945 Dresden bombardımanı 2.111 izlenme - 1 yıl önce 1945'in 13-15 şubat tarihleri arasında Almanya'nın Drasden şehri korkunçtan öte bir bombardımana maruz kaldı. Şehirdeki 28 bin küsur binadan 24 bin küsuru yandı. Ölülerin tahmini 35 bin ile 135 bin arasında değişmekte. Şehrin bombardıman edilmekteki tek sebebi, (Bombardımanı yapan Amerikan ve İngiliz uçaklarıydı)İtalya ve Balkanlardan çekilen Alman ordularını son Berlin müdafaasına engel olmaktı. Şehre atılan bombalar fosfor bombası olduğundan, şehir bombardımandan sonra da haftalarca yandı. Video, o günlerin NAZİ propaganda filmine ait.
2. Dünya Savaşı: Hava Muharebeleri Renkli Görüntüler 08:53
2. Dünya Savaşı: Hava Muharebeleri Renkli Görüntüler 1.813 izlenme - 1 yıl önce 2. Dünya savaşına ait savaş uçakları ve bombardıman uçaklarına ait trajik görüntüler yer alıyor. Bombardıman uçakları ve ardından gelen patlamalar 1:05 Berlin'in bombalanması 1:45 B-24'ün vurulma anı 1:58 Savaş uçağı düşüyor 2:27 Savaş uçaklarının kara hedeflerine saldırması ve hava muharebesi 4:50 Dev Patlama 5:18 Savaş uçakları bombardıman uçağına saldırıyor 5:36 Bombardıman uçakları, uçaksavar ateşi altında 6:13 Kaynak: Loudon Maverick
Efsane Bombardıman Uçağı B-52'nin Silah Kapasitesi Ne Kadar? 01:28
Efsane Bombardıman Uçağı B-52'nin Silah Kapasitesi Ne Kadar? 423 izlenme - 8 ay önce Hava kuvvetlerinin 1950'den günümüze kadar gelen efsane bombardıman uçağı B-52 yaklaşık 32 ton silah taşıma kapasitesine sahip. Uçağın her kanadında 9 adet bomba ve silah yuvasının içerisinde 27 adet daha bomba tutabiliyor. Ayrıca içerisinde 8 adet nükleer silah da bulundurabiliyor. Tam bir ölüm makinesi!
Pkk Hedefleri İşte Böyle Vuruldu 03:44
Pkk Hedefleri İşte Böyle Vuruldu 911 izlenme - 2 yıl önce PKK militanları tarafından kullanılan mağara ve lojistik depoları lazer güdümlü füzelerle vurularak yok edildi. İşte o anlar.
Rus Askerler ve Szpilman'ın Karşılaşması - Piyanist (Üşüyorum) 01:20
Rus Askerler ve Szpilman'ın Karşılaşması - Piyanist (Üşüyorum) 1.044 izlenme - 2 yıl önce Wladyslaw Szpilman, Polonyalı başarılı bir piyanisttir. II. Dünya Savaşı'nda Almanların Polonya'yı işgal etmesiyle hayatı kâbusa döner. Yahudi olduğu halde şans eseri toplama kamplarına gitmekten kurtulur ve Varşova'nın varoşlarında yaşamaya başlar. Daha sonra Wilm Hosenfeld isimli bir Alman subayının yardımıyla hayatta kalmayı başarır. Wladyslaw Szpilman Varşova'da yaşamıştır ve 88 yaşında burada ölmüştür. Alman subay Wilm Hosenfeld ise 1952 yılında Rus kampında ölmüştür. Filmin en can alıcı sahnelerinden birisidir. İyi seyirler.
b-2 bombardiman uçaĞi 00:22
b-2 bombardiman uçaĞi 2.015 izlenme - 9 yıl önce böyle bİŞİ yok
ABD'nin Katar'a Gönderdiği B-52 Model Uçak 04:31
ABD'nin Katar'a Gönderdiği B-52 Model Uçak 284 izlenme - 10 ay önce ABD, Orta Doğu’da en son 1991'deki Körfez Savaşı'nda kullanılan uzun menzilli bombardıman uçağı B-52 Stratofortress'leri, Katar'a gönderdi. ABD Hava Kuvvetleri'nden yapılan açıklamada, sayısı belirtilmeyen B-52'ler El Udeid Hava Üssü'ne ulaştı. ABD Hava Kuvvetleri Merkez Komutanlığı'ndan Korgeneral Charles Q. Brown Jr'ın açıklamasında, "B-52'ler, koalisyon güçlerine sürekli bir isabet ve arzu edilen hava gücü etkisi sağlayacak" ifadesi yer aldı. ABD, B-52 bombardıman uçaklarını en sonra eski Irak lideri Saddam Hüseyin'e karşı Çöl Fırtınası Harekâtı sırasında kullandı. Uçaklar, o dönemde Suudi Arabistan'dan kalkıp Irak'ı yönelik operasyona katılıyordu. ABD’nin bu hamlesi, Rusya’nın IŞİD’i vurmak için uzun menzilli bombardıman uçakları Tupolev Tu-22, Tu-95 ve Tu-160’ı Suriye’de kullanmasından kısa bir süre sora geldi. Rus savaş uçakları Hazar Denizi üzerinden, İran ve Irak kanalıyla Suriye topraklarına gitmişti.
StuKa Ju 87 - Renkli Görüntüler 01:49
StuKa Ju 87 - Renkli Görüntüler 674 izlenme - 2 yıl önce Junkers Ju 87 diğer adıyla Stuka (Sturzkampfflugzeug), Junkers firması tarafından üretilen II. Dünya Savaşında Alman Hava Kuvvetlerinin hafif bombardıman uçağı. Başlıca özellikleri martı şeklindeki yukarı kalkık kanatları, sabit iniş takımları ve dalış yaparken düşmanları korkutan düdükleridir.Almanların, Yıldırım Savaşı (Blitzkrieg) taktiğini terk ettiği 1943 yılına kadar etkin olarak kullanılmıştır. 1936-1944 arasında 6.000'den fazla Stuka üretilmiştir.Stukalar Alman Ordusunun Yıldırım savaşı yöntemi gereği tasarlanmıştır. Başlıca görevi Alman zırhlı araçlarının hızlı ilerleyişini sağlamak için düşman zırhlı araçlarını ve toplarını, tanksavar gibi direnç noktalarını yok etmektir. Stuka etkili ve isabetli bir uçak olmasına karşın yavaş, zırhsız ve düşman avcılarına karşı savunmasızdır. Bunun için çoğu zaman avcı uçaklarının koruması altında uçmuşlardır. Stukalar savaş boyunca devamlı geliştirilmişlerdir. Ju 87 G çeşidinde düdükler çıkartılmış onun yerine 37mm'lik toplar konularak bir tank savar uçağına dönüştürülmüştür.
Bombardıman Böceği 02:42
Bombardıman Böceği 1 izlenme - 1 hafta önce Bombardıman böceğini diğer böceklerden ayıran ilginç bir özelliği vardır. Bu 1.5 cm’lik hayvanın vücudunda oldukça karmaşık bir “kimyasal silah” yer alır.
20 Temmuz Hitler'e Suikast Girişimi 01:41
20 Temmuz Hitler'e Suikast Girişimi 464 izlenme - 2 yıl önce 20 Temmuz suikast girişimi 20 Temmuz 1944'te Alman diktatör Adolf Hitler'e yönelik yapılan ve başarısız olan suikast girişimidir. Rastenburg yakınlarındaki Kurdun İni'nde (Wolfsschanze) gerçekleştirilen suikast girişiminde albay Claus von Stauffenberg kilit bir role sahipti. Stauffenberg, konumu nedeniyle Hitler'e direkt rapor verebilme yetkisine sahipti. Bu suikast, Nazi rejimini devirmek için sarf edilen çabaların doruk noktasıydı. Başarısızlığı sonrasında, hem Kurdun İni'nde hem de Berlin'deki Bendlerblock'da 5 binden fazla kişi tutuklandı, 200'e yakın kişi de idam edildi. Toplantı katılımcılar : Adolf Hitler (hafif yaralı) Korgeneral Adolf Heusinger (hafif yaralı) General der Flieger Günther Korten (ağır yaralı, 2 gün sonra öldü) Oberst Heinz Brandt (öldü) General der Flieger Karl-Heinrich Bodenschatz (ağır yaralı) Generalleutnant Rudolf Schmundt (öldü) Oberstleutnant Heinrich Borgmann (ağır yaralı) Konteradmiral Karl-Jesco von Puttkamer (hafif yaralı) Stenograph Heinrich Berger (öldü) Kapitän zur See Heinz Assmann Generalmajor Walter Scherff (hafif yaralı) General Walther Buhle Konteradmiral Hans-Erich Voss SS-Gruppenführer Hermann Fegelein Oberst Nicolaus von Below SS-Hauptsturmführer Otto Günsche Stenograph Kurt Hagen Oberstleutnant Ernst John von Freyend Major Herbert Büchs Oberstleutnant Heinz Waizenegger Ministerialrat Franz Edler von Sonnleithner General Walter Warlimont Generaloberst Alfred Jodl (hafif yaralı) Generalfeldmarschall Wilhelm Keitel
Bombardıman Böceği Belgeseli 00:37
Bombardıman Böceği Belgeseli 919 izlenme - 5 yıl önce Tuncel Kurtiz'in anlatımıyla bombardıman böceğinin karnından nasıl kaynar sıcaklıkta sıvı püskürttüğünü izleyin...
B-24 Bombardıman Uçağının Vuruluşu 01:16
B-24 Bombardıman Uçağının Vuruluşu 497 izlenme - 2 yıl önce Bir operasyonda,"Brief"isimli bir Amerikan B-24 bombardıman uçağının Palau üzerinde uçarken bir hava savunma silahıyla vuruluşu.10 kişilik mürettebattan 9 kişi ölmüştür.Kurtulan Teğmen Wallace F. Kaufman,Japonlar tarafından ele geçirilip idam edilmiştir.
Bombardıman Böceği 00:41
Bombardıman Böceği 206 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal silah kullanımında usta olan bu böcekleri Tuncel Kurtiz'in anlatımıyla izliyoruz. Not: Latince ismi çok gerekli olduğu için aradım ama bulamadım. Unutmuş olabilirler.
Halep’te Bombardımanda Yaralanan Çocuk: Ölecek Miyim Teyze 01:19
Halep’te Bombardımanda Yaralanan Çocuk: Ölecek Miyim Teyze 18 izlenme - 3 ay önce Halep'te 6 gündür devam eden yoğun bombardıman sonucu 300'den fazla kişi hayatını kaybetti. Klor gazına maruz kalan çocuğun korkusu ise kameralara böyle yansıyor.
ABD'nin IşİD'i Bombaladığı Anlar 08:05
ABD'nin IşİD'i Bombaladığı Anlar 109 izlenme - 2 yıl önce Işid militanları Irak'ta Mahmura Saldırmalarının ardından ABD Havadan Vuruyor, korku içinde kaçışan militanlar üyeleri kamera çekimi yaptı.
Ceylanpınarı Sarsan Suriye Bombardımanı 01:24
Ceylanpınarı Sarsan Suriye Bombardımanı 147 izlenme - 4 yıl önce Ceylanpınarı sarsan Suriye bombardımanı
Thunderbolt  P-47 (1947) 41:55
Thunderbolt P-47 (1947) 88 izlenme - 1 yıl önce P-47 Thunderbolt savaş uçağının bombandırman ve 2. Dünya Savaşı sırasında İtalya üzerindeki misyon kullanımları hakkında Carl Krueger Productions tarafından hazırlanmış bir belgesel, iyi seyirler...
Atom Bombası İzleri 00:15
Atom Bombası İzleri 53 izlenme - 2 yıl önce Savaştan sonra hiç bir şey eskisi gibi değildi.
Abd Işid'i Vurdu 08.08.2014 01:12
Abd Işid'i Vurdu 08.08.2014 77 izlenme - 3 yıl önce Abd Işid'i Vurdu 08.08.2014 Yeni__@__xclas_______
İspanyol Milletvekilinden Filistin´e Bayrakli Destek 02:49
İspanyol Milletvekilinden Filistin´e Bayrakli Destek 54 izlenme - 2 yıl önce Filistin´in isgaline ve katliama avrupa devletleri genelde sessiz kaldı.İspanyol parlamentosunda 21 temmuz´da konusan Birlesik Sol partisi milletvekili Joan Jose Nuet,Filistin bayraginin bir gün özgürce dalgalanacagini soyledi ve iktidari Israil´i kınamaya davet etti.Izliyoruz efendim.
Tekinsiz Sarmaşıklar 00:15
Tekinsiz Sarmaşıklar 27 izlenme - 2 yıl önce Kahramanlarımız bu sefer Belgrad ormanlarında sarmaşıklar peşinde.
Dj Therapie - Bombarırman 04:05
Dj Therapie - Bombarırman 19 izlenme - 6 yıl önce http//www.myupload.dk/showfile/763914efb2f.mp3
Bombardıman Uçağı 2 02:01
Bombardıman Uçağı 2 11 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/bombardimanucagi2.htm Bombardığan uçağı oyunumuzun 2. serisinde düşman birlikleri bir önceki savaşda ağır yaralar almış ve şuanda toparlanıp eski güçlerine kavuşmuş durumdalar. Bu yüzden yeni görevler sizleri bekliyor. New Game seçeneğini seçerek oyunumuza başlayabilir ve uçağı kontrol ederek düşmanlarınızın üzerine çökebilirsiniz. Yön tuşları ile uçağı kontrol edebilir ve Z,X tuşları ile savaşabilirsiniz. İyi eğlenceler...
Aa Kameramanı Bombardımandan Son Anda Kurtuldu - Refah 04:56
Aa Kameramanı Bombardımandan Son Anda Kurtuldu - Refah 17 izlenme - 3 yıl önce Aa Kameramanı Bombardımandan Son Anda Kurtuldu - Refah