Hoşgeldiniz!

bong

Otobüs Tayo , arkadaşlarına garaja gelen araç renklerini öğretiyor 02:23
Otobüs Tayo , arkadaşlarına garaja gelen araç renklerini öğretiyor 18.968 izlenme - 1 yıl önce Tayo küçük Otobüs ü çocuklar o kadar çok seviyor ki. Tayo otobüs ekibinin isimlerini de o kadar merak ediyorlar. Ekipteki otobüs ve kahranmanların isimlerini ses ile olamasa bile açıklamalarda size bahsetmek istedik değerli çocuklar. Kırmızı otobüs Gani,Kırmızı itfaiye arabası Frank, Sarı otobüs Lani ,Yeşil otobüs Rogi , ve elbette Mavi otobüs Tayo .Çocuklarımız neredeyse tayo nun her yaptığını dikkatlice izliyorlar.Artık bir kahraman oldu. Hastanelerde yatıp tedavi gören çocuklar kendilerini Tayo ile avutuyorlar.Enjeksiyon yapılsa bile kendilerini avutan bir oyuncak haline gelmiş. Onun sayesinde kendilerine cesaret kazandırıyorlar. Bebeturk olarak bizde çocuklarımıza küçük bir hizmet vermek istedik.
David Guetta - Bong 04:50
David Guetta - Bong 11.945 izlenme - 4 yıl önce
Elmadan Bong Yapmak 02:36
Elmadan Bong Yapmak 2.487 izlenme - 2 yıl önce Elmadan kuğu yapımı adlı videoyu izleyince aklıma geldi benimde zamanında denediğim çok kullanışlı elmadan bong yapımı... İyi seyirler dilerim.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sia - Bong 04:50
Sia - Bong 3.937 izlenme - 4 yıl önce
Tayo S2 #01 Tayo and Bong Bong  11:57
Tayo S2 #01 Tayo and Bong Bong 1.044 izlenme - 2 yıl önce
The Superhuman Psychic Fragmanı 01:33
The Superhuman Psychic Fragmanı 4.968 izlenme - 3 yıl önce 2010 Güney Kore yapımı Haunters (The Superhuman / Psychic) filminin fragmanı. Film; düşünceleriyle insanları kontrol altına alabilen Cho-in (Kang Dong Won) adlı bir medyumla, ruhsal, doğaüstü güçlere bağışık olan Kyu-Nam (Ko Soo) isimli bir adamın arasındaki mücadeleyi anlatıyor.Kyu-nam eski, yorgun bir rehinci ile çalışmaktadır.Bir gün Cho-in içine doğru yürür ve dükkanı soymak için güçlerini kullanmayı dener, ve o özel yeteneklerinin Kyu-Nam üzerinde çalışmadığını fark eder. Bir kişiyi kontrolü altına alamadığı için üzgün olarak Cho-in Kyu-nam \'ın peşine düşer ve kovalama sürecinde yanlışlıkla birini öldürür. Bu şekilde, bir yüzleşme başlar ve bu yüzleşme bu iki adamı çatışma eşiğine getirecektir.
Anne Fragman 02:08
Anne Fragman 1.472 izlenme - 3 yıl önce Uzun zamandır dul olan bir anne tek oğluyla yalnız yaşamaktadır. Oğlan 28 yaşında, çekingen ve sessiz bir genç adamdır. Korkunç bir cinayet sonrasında, kadının yetersiz, aciz oğlu baş şüpheli görülür. Aleyhinde gerçek bir kanıt yoktur, ancak polis onunla ilgili yersiz kuşkuya kapılır. Dosyayı kapamak için sabırsızlanan polis, baştan savma soruşturmalarından memnun bir şekilde çocuğu tutuklar. Savunma avukatı beceriksiz ve güvenilmez çıkar. Başka seçeneği kalmayınca, oğlunun masumiyetini ispatlamaya karar veren anne olaya karışır.
Manu Chao -  Bongo Bong 04:43
Manu Chao - Bongo Bong 374 izlenme - 1 yıl önce mama was queen of the mambo papa was king of the congo deep down in the jungle i start bangin' my first bongo every monkey'd like to be in my place instead of me cause i'm the king of bongo, baby i'm the king of bongo bong i went to the big town where there is a lot of sound from the jungle to the city looking for a bigger crown so i play my boogie for the people of big city but they don't go crazy when i'm bangin' in my boogie i'm the (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come baby (king of the bongo, king of the bongo bong) nobody'd like to be in my place instead of me cause nobody go crazy when i'm bangin' on my boogie i'm a king without a crown hanging loose in a big town but i'm the king of bongo baby i'm the king of bongo bong (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come, baby, (king of the bongo, king of the bongo bong) they say that i'm a clown making too much dirty sound they say there is no place for little monkey in this town nobody'd like to be in my place instead of me cause nobody go crazy when i'm bangin' on my boogie i'm the (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come, baby (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come bangin' on my bongo all that swing belongs to me i'm so happy there's nobody in my place instead of me i'm a king without a crown hanging loose in a big town i'm the king of bongo baby i'm the king of bongo bong (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come, baby (king of the bongo, king of the bongo bong)
Demba Ba'dan Müthiş Gol! 00:58
Demba Ba'dan Müthiş Gol! 1.018 izlenme - 4 yıl önce Demba Ba'dan Müthiş Gol!
bing bong 03:43
bing bong 893 izlenme - 7 yıl önce
Holyland (2012) Fragman 00:40
Holyland (2012) Fragman 596 izlenme - 3 yıl önce Sokaklarda dolaşan ve okulda insanlardan sürekli kaçan Kang Yoo (Dong Ho), bir kitaptan boks temellerini öğrenmeye başlar. Bir gün, sokakta karşılaştığı bir grup hayduttan yeni öğrendiği boks becerileri ile kendini korur. O zamandan beri, ona caniler avcısı denir. Şans eseri, Kang Yoo akıl hocası olur ve Sang Ho (Sung Woong) ile tanışır. Kang Yoo, gerçekten kim olduğunu bulabilecek midir?
Wiz Khalifa - James Bong 02:00
Wiz Khalifa - James Bong 337 izlenme - 2 yıl önce Wiz Khalifa - James Bong (Video Klip 2014) Lyrics Şarkı Sözleri : It's very clear Ready Init Get it [Hook:] Uh, James Bong I'm on a mission Bruce Lee the way I kick it Tiger Woods the way I hit it Look how I whip it, how I whip it Look how I whip it, how I whip it Look how I whip it, how I whip it Ah, you niggas finished Damn, look how I whip it I'm cooking up, I'm cooking up I'm in the kitchen I make it flip, I make it flip Just like a gymnast I mix it up, I mix it up Just like a chemist You niggas know that I'm the realest I'm with my squad and we the illest I'm going hard I'm bout' my business That bitch she on it, yeah she gifted I'm in her mouth like I'm a dentist I swear to God I be going hard You would think part of my job is driving foreign cars I'll be in it, till I win it Y'all can start it, I'm a finish [Hook]
sirmc-alçak yükseklik- [pandomim eşliğinde yüksek 04:44
sirmc-alçak yükseklik- [pandomim eşliğinde yüksek 1.335 izlenme - 7 yıl önce sirmc'nin "alçak yükseklik" adlı şarkısına uyarlanmış görüntüleri video klip gibi izleyebilirsiniz. detaylar: www.sirmc.org 'da...
Kız Arkadaşımın İki Yüzü (2007) Fragman 02:25
Kız Arkadaşımın İki Yüzü (2007) Fragman 265 izlenme - 3 yıl önce Gu-chang'ın varlığı bile trajiktir. Yedi yıllık kolej öğrencisi baş vurduğu tüm iş başvurularında sürekli olarak çuvallamakta ve boşanmış ablasının verdiği harçlıkla ve küçük yeğeninden aldığı parayla idare etmeye çalışmaktadır. Bunlar yetmezmiş gibi, 30 yaşına geldiği halde hiç kız arkadaşı olmamış, bir ilk öpücük bile tatmamıştır. Korecede 'Gu-chang' demek 'ağız yarası' demekle eş anlamlı olmuştur.Ama sonunda Gu-chang için de bahar gelmiş gibidir, çorak aşk hayatının şiddetli kışı geçmiş, buz gibi havası ılınmaya başlamıştır... çünkü tatlı ve masum A-ni ile karşılaşmıştır.Her şey harika gibidir, ve Gu-chang güzel kız arkadaşını ilk kez öperken sanki cennetin tadını almaktadır -- ta ki, A-ni onun dilini ısırıp, bir de sıkı tekme attığında Ha-ni ile tanışıncaya dek. Böylece, Gu-chang'ın kişilik bölünmesi yaşayan kız arkadaşıyla acı dolu ilişkisi başlar... bir an A-ni'nin çok tatlı çocuksu davranışlarıyla oyalanırken, bir an sonra Ha-ni'nin döner tekmelerinden canını kurtarmaya çalışmaktadır
manu chao bongo bong 00:50
manu chao bongo bong 262 izlenme - 5 yıl önce manu chao bongo bong
Beer/Weed Bong (Her Eve Lazım) 02:07
Beer/Weed Bong (Her Eve Lazım) 72 izlenme - 1 yıl önce Adamlar bong şişesinin içine bira doldurup ters çevirmek suretiyle birayı ve otu aynı anda içip mükemmel kafalar yaşayabileceklerini düşünmüşler çok da güzel yapmışlar.Biz yine o birayı yanında içerdik sanırım , zira çok susatıyo meret. Not : Amerikada bir süre yaşayarak edindiğim deneyimlere göre tanıdığım amerikalıların çoğu her türlü alkol konusunda bizim elimize su dökemeyecek durumda iken ot içme konusunda da bi okadar iyiler. Sigara içer gibi rahatlıkla her saat her dakika ot içiyorlar vesselam. biz de kendimizi içici sanırdık amk dedirtiyorlar insana.Bırakalım da mutlu olsunlar herşeyin güzelini yine sonlar tüketsinler. Biz de şarkısını mırıldanalım bari ; SMOKE WEED EVERYDAY..
Today And The Other Days (2009) Fragman 01:11
Today And The Other Days (2009) Fragman 180 izlenme - 3 yıl önce Filmdeki en önemli yerlerden bir tanesi varoş sokaklarıdır. Çoğu olay burada sergileniyor. Filmde hükümet yeniden bu varoş mahallelerini düzenlemek ister. Varoş mahallelerinden bir tanesinde ise genç bir kız babası ile yaşamaktadır. korefilmleri.net Babası hasta ve bunamıştır. Her gece aksatmadan hwa-tu oynamaktadırlar…
bong khom jet bek derm bei sekdei sok oun video by my sunday vol 96 05:33
bong khom jet bek derm bei sekdei sok oun video by my sunday vol 96 56 izlenme - 5 yıl önce
bong hit's for marc emery 03:07
bong hit's for marc emery 29 izlenme - 5 yıl önce canadian cannabis presents "bong hit's for marc emery"