Hoşgeldiniz!

bong

Bong Aletlerine Sağlamlık Testi Yaparken Dükkanın İçine Etmek 01:53
Bong Aletlerine Sağlamlık Testi Yaparken Dükkanın İçine Etmek 10.354 izlenme - 4 ay önce Adamın o sondaki çaresiz bakışı, o ''ulan testini bilmem ne yapayim'' dercesine bir pişmanlık. İçi acıyan çıksın arkadaşlar.
Otobüs Tayo , arkadaşlarına garaja gelen araç renklerini öğretiyor 02:23
Otobüs Tayo , arkadaşlarına garaja gelen araç renklerini öğretiyor 24.714 izlenme - 2 yıl önce Tayo küçük Otobüs ü çocuklar o kadar çok seviyor ki. Tayo otobüs ekibinin isimlerini de o kadar merak ediyorlar. Ekipteki otobüs ve kahranmanların isimlerini ses ile olamasa bile açıklamalarda size bahsetmek istedik değerli çocuklar. Kırmızı otobüs Gani,Kırmızı itfaiye arabası Frank, Sarı otobüs Lani ,Yeşil otobüs Rogi , ve elbette Mavi otobüs Tayo .Çocuklarımız neredeyse tayo nun her yaptığını dikkatlice izliyorlar.Artık bir kahraman oldu. Hastanelerde yatıp tedavi gören çocuklar kendilerini Tayo ile avutuyorlar.Enjeksiyon yapılsa bile kendilerini avutan bir oyuncak haline gelmiş. Onun sayesinde kendilerine cesaret kazandırıyorlar. Bebeturk olarak bizde çocuklarımıza küçük bir hizmet vermek istedik.
David Guetta - Bong 04:50
David Guetta - Bong 12.014 izlenme - 5 yıl önce
Elmadan Bong Yapmak 02:36
Elmadan Bong Yapmak 3.261 izlenme - 3 yıl önce Elmadan kuğu yapımı adlı videoyu izleyince aklıma geldi benimde zamanında denediğim çok kullanışlı elmadan bong yapımı... İyi seyirler dilerim.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sia - Bong 04:50
Sia - Bong 3.944 izlenme - 5 yıl önce
Tayo S2 #01 Tayo and Bong Bong  11:57
Tayo S2 #01 Tayo and Bong Bong 1.111 izlenme - 3 yıl önce
The Superhuman Psychic Fragmanı 01:33
The Superhuman Psychic Fragmanı 5.855 izlenme - 4 yıl önce 2010 Güney Kore yapımı Haunters (The Superhuman / Psychic) filminin fragmanı. Film; düşünceleriyle insanları kontrol altına alabilen Cho-in (Kang Dong Won) adlı bir medyumla, ruhsal, doğaüstü güçlere bağışık olan Kyu-Nam (Ko Soo) isimli bir adamın arasındaki mücadeleyi anlatıyor.Kyu-nam eski, yorgun bir rehinci ile çalışmaktadır.Bir gün Cho-in içine doğru yürür ve dükkanı soymak için güçlerini kullanmayı dener, ve o özel yeteneklerinin Kyu-Nam üzerinde çalışmadığını fark eder. Bir kişiyi kontrolü altına alamadığı için üzgün olarak Cho-in Kyu-nam \'ın peşine düşer ve kovalama sürecinde yanlışlıkla birini öldürür. Bu şekilde, bir yüzleşme başlar ve bu yüzleşme bu iki adamı çatışma eşiğine getirecektir.
Anne Fragman 02:08
Anne Fragman 1.575 izlenme - 4 yıl önce Uzun zamandır dul olan bir anne tek oğluyla yalnız yaşamaktadır. Oğlan 28 yaşında, çekingen ve sessiz bir genç adamdır. Korkunç bir cinayet sonrasında, kadının yetersiz, aciz oğlu baş şüpheli görülür. Aleyhinde gerçek bir kanıt yoktur, ancak polis onunla ilgili yersiz kuşkuya kapılır. Dosyayı kapamak için sabırsızlanan polis, baştan savma soruşturmalarından memnun bir şekilde çocuğu tutuklar. Savunma avukatı beceriksiz ve güvenilmez çıkar. Başka seçeneği kalmayınca, oğlunun masumiyetini ispatlamaya karar veren anne olaya karışır.
Tayo - Tayo ve Bong Bong | 27. Bölüm 11:15
Tayo - Tayo ve Bong Bong | 27. Bölüm 379 izlenme - 7 ay önce Taşıyıcı araba Carry , Bong Bong , bebek kamyonet , yanlışlıkla düşer. Aniden yalnız bıraktı , Bong Bong Neyse ki Tayo geçmektedir . Tayo trafik kuralları hakkında Bong Bong öğretir iken Birlikte eğlenmek . Tayo sevimli Bong Bong gerçek bir zevk alır ve garaja onu davet eder. Bu arada, nihayet Bong Bong eksik olduğunu fark eder ve onu aramaya gider taşıyın. Ancak, Bong Bong ve birbirlerine eksik tutmak taşıyın. Küçük Otobüs Tayo Türk var! Şimdi Tayo Türkiye YouTube Kanal Türkçe Tayos şehir macera izleyebilirsiniz. o Tayo ile eğlenceli bir yolculuk olacak çünkü as?lsan! :) Küçük Otobüs Tayo daha sezon 1 İzlehttps://www.youtube.com/playlist?list... Küçük Otobüs Tayo daha sezon 2 https://www.youtube.com/playlist?list...
Manu Chao -  Bongo Bong 04:43
Manu Chao - Bongo Bong 437 izlenme - 2 yıl önce mama was queen of the mambo papa was king of the congo deep down in the jungle i start bangin' my first bongo every monkey'd like to be in my place instead of me cause i'm the king of bongo, baby i'm the king of bongo bong i went to the big town where there is a lot of sound from the jungle to the city looking for a bigger crown so i play my boogie for the people of big city but they don't go crazy when i'm bangin' in my boogie i'm the (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come baby (king of the bongo, king of the bongo bong) nobody'd like to be in my place instead of me cause nobody go crazy when i'm bangin' on my boogie i'm a king without a crown hanging loose in a big town but i'm the king of bongo baby i'm the king of bongo bong (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come, baby, (king of the bongo, king of the bongo bong) they say that i'm a clown making too much dirty sound they say there is no place for little monkey in this town nobody'd like to be in my place instead of me cause nobody go crazy when i'm bangin' on my boogie i'm the (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come, baby (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come bangin' on my bongo all that swing belongs to me i'm so happy there's nobody in my place instead of me i'm a king without a crown hanging loose in a big town i'm the king of bongo baby i'm the king of bongo bong (king of the bongo, king of the bongo bong) hear me when i come, baby (king of the bongo, king of the bongo bong)
Demba Ba'dan Müthiş Gol! 00:58
Demba Ba'dan Müthiş Gol! 1.024 izlenme - 4 yıl önce Demba Ba'dan Müthiş Gol!
Holyland (2012) Fragman 00:40
Holyland (2012) Fragman 779 izlenme - 3 yıl önce Sokaklarda dolaşan ve okulda insanlardan sürekli kaçan Kang Yoo (Dong Ho), bir kitaptan boks temellerini öğrenmeye başlar. Bir gün, sokakta karşılaştığı bir grup hayduttan yeni öğrendiği boks becerileri ile kendini korur. O zamandan beri, ona caniler avcısı denir. Şans eseri, Kang Yoo akıl hocası olur ve Sang Ho (Sung Woong) ile tanışır. Kang Yoo, gerçekten kim olduğunu bulabilecek midir?
bing bong 03:43
bing bong 898 izlenme - 8 yıl önce
sirmc-alçak yükseklik- [pandomim eşliğinde yüksek 04:44
sirmc-alçak yükseklik- [pandomim eşliğinde yüksek 1.341 izlenme - 8 yıl önce sirmc'nin "alçak yükseklik" adlı şarkısına uyarlanmış görüntüleri video klip gibi izleyebilirsiniz. detaylar: www.sirmc.org 'da...
Wiz Khalifa - James Bong 02:00
Wiz Khalifa - James Bong 337 izlenme - 3 yıl önce Wiz Khalifa - James Bong (Video Klip 2014) Lyrics Şarkı Sözleri : It's very clear Ready Init Get it [Hook:] Uh, James Bong I'm on a mission Bruce Lee the way I kick it Tiger Woods the way I hit it Look how I whip it, how I whip it Look how I whip it, how I whip it Look how I whip it, how I whip it Ah, you niggas finished Damn, look how I whip it I'm cooking up, I'm cooking up I'm in the kitchen I make it flip, I make it flip Just like a gymnast I mix it up, I mix it up Just like a chemist You niggas know that I'm the realest I'm with my squad and we the illest I'm going hard I'm bout' my business That bitch she on it, yeah she gifted I'm in her mouth like I'm a dentist I swear to God I be going hard You would think part of my job is driving foreign cars I'll be in it, till I win it Y'all can start it, I'm a finish [Hook]
Kız Arkadaşımın İki Yüzü (2007) Fragman 02:25
Kız Arkadaşımın İki Yüzü (2007) Fragman 315 izlenme - 3 yıl önce Gu-chang'ın varlığı bile trajiktir. Yedi yıllık kolej öğrencisi baş vurduğu tüm iş başvurularında sürekli olarak çuvallamakta ve boşanmış ablasının verdiği harçlıkla ve küçük yeğeninden aldığı parayla idare etmeye çalışmaktadır. Bunlar yetmezmiş gibi, 30 yaşına geldiği halde hiç kız arkadaşı olmamış, bir ilk öpücük bile tatmamıştır. Korecede 'Gu-chang' demek 'ağız yarası' demekle eş anlamlı olmuştur.Ama sonunda Gu-chang için de bahar gelmiş gibidir, çorak aşk hayatının şiddetli kışı geçmiş, buz gibi havası ılınmaya başlamıştır... çünkü tatlı ve masum A-ni ile karşılaşmıştır.Her şey harika gibidir, ve Gu-chang güzel kız arkadaşını ilk kez öperken sanki cennetin tadını almaktadır -- ta ki, A-ni onun dilini ısırıp, bir de sıkı tekme attığında Ha-ni ile tanışıncaya dek. Böylece, Gu-chang'ın kişilik bölünmesi yaşayan kız arkadaşıyla acı dolu ilişkisi başlar... bir an A-ni'nin çok tatlı çocuksu davranışlarıyla oyalanırken, bir an sonra Ha-ni'nin döner tekmelerinden canını kurtarmaya çalışmaktadır
Gaz Maskesi ile Bong Yapmak 00:30
Gaz Maskesi ile Bong Yapmak 16 izlenme - 3 ay önce Gaz maskesi ile bong yaparak kafayı bulan genci izliyoruz
Beer/Weed Bong (Her Eve Lazım) 02:07
Beer/Weed Bong (Her Eve Lazım) 111 izlenme - 2 yıl önce Adamlar bong şişesinin içine bira doldurup ters çevirmek suretiyle birayı ve otu aynı anda içip mükemmel kafalar yaşayabileceklerini düşünmüşler çok da güzel yapmışlar.Biz yine o birayı yanında içerdik sanırım , zira çok susatıyo meret. Not : Amerikada bir süre yaşayarak edindiğim deneyimlere göre tanıdığım amerikalıların çoğu her türlü alkol konusunda bizim elimize su dökemeyecek durumda iken ot içme konusunda da bi okadar iyiler. Sigara içer gibi rahatlıkla her saat her dakika ot içiyorlar vesselam. biz de kendimizi içici sanırdık amk dedirtiyorlar insana.Bırakalım da mutlu olsunlar herşeyin güzelini yine sonlar tüketsinler. Biz de şarkısını mırıldanalım bari ; SMOKE WEED EVERYDAY..
Manu Chao Bongo Bong 00:50
Manu Chao Bongo Bong 263 izlenme - 6 yıl önce manu chao bongo bong
Today And The Other Days (2009) Fragman 01:11
Today And The Other Days (2009) Fragman 232 izlenme - 3 yıl önce Filmdeki en önemli yerlerden bir tanesi varoş sokaklarıdır. Çoğu olay burada sergileniyor. Filmde hükümet yeniden bu varoş mahallelerini düzenlemek ister. Varoş mahallelerinden bir tanesinde ise genç bir kız babası ile yaşamaktadır. korefilmleri.net Babası hasta ve bunamıştır. Her gece aksatmadan hwa-tu oynamaktadırlar…
Natty Bong Blue Jeans 04:14
Natty Bong Blue Jeans 6 izlenme - 7 ay önce Blue jeans, white shirt Walked into the room you know you made my eyes burn It was like, James Dean, for sure You're so fresh to death and sick as ca-cancer You were sorta punk rock, I grew up on hip hop But you fit me better than my favourite sweater, and I know That love is mean, and love hurts But I still remember that day we met in December, oh baby! I will love you 'til the end of time I would wait a million years Promise you'll remember that you're mine Baby can you see through the tears Love you more Than those bitches before Say you'll remember, oh baby, say you'll remember, oh baby ooh I will love you 'til the end of time Big dreams, gangster Said you had to leave to start your life over I was like, "No please, stay here, We don't need no money we can make it all work," But he headed out on Sunday, said he'd come on Monday I stayed up waitin', anticipatin', and pacin' But he was chasing paper "Caught up in the game" - that was the last I heard I will love you 'til the end of time I would wait a million years Promise you'll remember that you're mine Baby can you see through the tears Love you more Than those bitches before Say you'll remember, oh baby, say you'll remember, oh baby ooh I will love you 'til the end of time You went out every night And baby that's alright I told you that no matter what you did I'd be by your side Cause Imma ride or die Whether you fail or fly Well shit at least you tried. But when you walked out that door, a piece of me died I told you I wanted more-but that's not what I had in mind I just want it like before We were dancing all night Then they took you away-stole you out of my life You just need to remember... I will love you 'til the end of time I would wait a million years Promise you'll remember that you're mine Baby can you see through the tears Love you more Than those bitches before Say you'll remember, oh baby, say you'll remember, oh baby ooh I will love you 'til the end of time
Bong Khom Jet Bek Derm Bei Sekdei Sok Oun Video By My Sunday Vol 96 05:33
Bong Khom Jet Bek Derm Bei Sekdei Sok Oun Video By My Sunday Vol 96 56 izlenme - 6 yıl önce
How To Buy Bongs Onlıne 00:15
How To Buy Bongs Onlıne 1 izlenme - 4 hafta önce http://www.extractzenparty.com/finding-bongs-for-sale-online-in-2017/ - These equipment can be situated on the internet or by the nearby store in your city. These come in 4 unique shiny colours with intriguing styles that would delight any avid smoker.
buy a bong 00:27
buy a bong 1 izlenme - 4 hafta önce come to GlassCo and buy a bong online; https://www.glasscobongs.com/bongs-sa...
Bong Hit's For Marc Emery 03:07
Bong Hit's For Marc Emery 31 izlenme - 6 yıl önce canadian cannabis presents "bong hit's for marc emery"
Der Russe - Der Russe / Bong Song 03:41
Der Russe - Der Russe / Bong Song 1 izlenme - 4 ay önce Şarkı Sözleri: Ich bin der, ich bin der Russe, ich chille mein Leben ja, ich könnte, doch ich will mich nicht bewegen. Wenn ich muss, hebe ich einfach nur ein Bein zum kacken, ihr könnt eure Scheiße schön alleine machen. Ich bin der, ich bin der Russe, ich chill‘ in der Wanne, komplett nackt mit Sybille und Susanne. Die eine hält die Bong und die andere wäscht die Klöten, und dann dürfen sie mir beide einen flöten. Ich bin der, ich bin der Russe, ich chill‘ die ganze Nacht, wenn ich etwas essen will, dann wird es mir gebracht. Ich chill‘ in der Disko einfach vor der Box, was soll das nur werden, ich mach mir gar kein Kopf. Bin der, ich bin der Russe, ich chill‘ jetzt schon seit Wochen, ich glaube so langsam habe ich den Chill‘ Rekord gebrochen. Ich chill‘ in der Hängematte, ich chill‘ auf dem Klo, so wie ich das mache, ist das chillen mit Niveau. Ich bin der, ich bin der Russe, ich chille auf dem Mond, da habe ich meine Ruhe weil hier niemand anderes wohnt. Ich chill auf dem Teppich, ich chill auf Balkon, ich brauch nur ein bisschen Gras, bisschen Eis und ‘ne Bong. Ich bin der, ich bin der Russe, ich chill‘ auf’m Pferd, große Fresse, hohe Stirn, er sieht ein bisschen aus wie Fler. Ich chill‘ auf der Arbeit, wenn ich eine habe, alle sagen ich verschwende meine Tage, na und? Ich bin der, ich bin der Russe, ich chille wie ein Brot, wenn ich auf dem Sofa liege, denkst du, ich bin tot. Immer wenn ich Hunger habe, ess ich ‘ne Soljanka, und dafür bin ich Mama so dankbar. Ich bin der, ich bin der Russe, ich chill‘ im Artemis, wie ich das bezahlen will, frag mich nicht. Meine Nachbarin mag mich nicht, und darum fick ich ‘ne Nutte, bevor ich gar nicht fick. Ich bin der Russe. Bong Song [Verse 1] Am Montag kommt der Dealer mit dem besten Zeug. Am Dienstag bau ich mir dann einen fetten Joint. Kekse backe ich mir daraus am Mittwoch. Donnerstag rauch ich was op Pfeife ohne Kickloch. Eine schöne Badewanne rauche ich dann am Freitag. Und wenn ich keine bei hab, geht’s auch mit’m Eimer, weiter mit der Bong, so kann das Wochenende kommen. Dom Didi Dom Didi Dom und ich flieg’ davon. [Chorus] Von Montag bis Freitag ist High-Tag Und von Freitag bis Sonntag ist Bong-Tag. Ich lieb diese Scheiße hier einfach. Ich weiß tut dir Leid, aber kein Ding, ich komm klar. Von Montag bis Freitag ist High-Tag Und von Freitag bis Sonntag ist Bong-Tag. Ich lieb diesen Scheiß, der mich breit macht. Ich weiß tut dir Leid, aber kein Ding, ich komm klar. [Verse 2] Kiffen macht mich schlau, ich überlege grad, es geht um’s Überleben diese Gegenwart ist jeden Tag. Und das ist nicht nur ‘ne Redensart, wenn die Propheten den Planeten mal betreten, wird der Penis hart. „Oh mein Gott ich bin so schlau Alter. Hmm“ Gib’ mir noch ein Zug von dieser Wundertüte, diese Wiese, die so riecht wie hundert Füße. Stopf sie rein in die Bong, dann kommt dieser Song, Dom Didi Dom Didi Dom und ich flieg’ davon. [Chorus] Von Montag bis Freitag ist High-Tag. Und von Freitag bis Sonntag ist Bong-Tag. Ich lieb diese Scheiße hier einfach. Ich weiß tut dir Leid, aber kein Ding, ich komm klar. Von Montag bis Freitag ist High-Tag Und von Freitag bis Sonntag ist Bong-Tag. Ich lieb diesen Scheiß, der mich breit macht. Ich weiß tut dir Leid, aber kein Ding, ich komm klar.