Hoşgeldiniz!

bonsai

Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır? 03:01
Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır? 5.513 izlenme - 4 yıl önce Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır?
Verm Bonsai Original Mix 05:01
Verm Bonsai Original Mix 4.237 izlenme - 4 yıl önce Verm Bonsai Original Mix
Bonsai Çam Ağacı Telleme 03:04
Bonsai Çam Ağacı Telleme 5.454 izlenme - 6 yıl önce Bonsai de çam ağacı telleme görüntüsü
japon ağaçları bonsai 02:25
japon ağaçları bonsai 3.125 izlenme - 9 yıl önce japon ağaçları bonsai
Bonsainin Sulanması 03:44
Bonsainin Sulanması 1.427 izlenme - 6 yıl önce Bonsai iki aşamada sulanır bu videomuzda sulamayı izleyeceksiniz ilk aşama hazırlık 2. aşama saksının altından su gelene kadar yapılan gerçek sulamadır.
annoying orange wazzup 3 bonsai tree 02:06
annoying orange wazzup 3 bonsai tree 1.425 izlenme - 7 yıl önce
ÇiçekSepeti - Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır? 03:01
ÇiçekSepeti - Bonsai Bakımı Nasıl Yapılır? 1.100 izlenme - 4 yıl önce Bonsai İsmi Nereden Gelir? Bonsai Bitkisinin Bakımı Nasıl Yapılır? Bonsai Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir? Bonsai Hakkında Merak Edilenler Videomuzda Cevap Bulacak.
Japon Teknolojisini ve Ata Sanatlarını Uçan Bonsai Ağacı Buluşturuyor 04:05
Japon Teknolojisini ve Ata Sanatlarını Uçan Bonsai Ağacı Buluşturuyor 139 izlenme - 2 yıl önce Japon animatör Hayao Miyazaki’nin fikirleri gerçekte görmeye alışkın değiliz ancak girişimciler sayesinde, bu Bonsai ağacı başka dünyaları andırıyor. Air Bonsai, manyetik bir alan üzerinde duran ve dönen, bilim kurgu filmlerinden çıkmış gibi bir görüntüye sahip, mini bir bonsai ağacı. Japonya’nın Kyushu bölgesinde bir takım tarafından ortaya çıkan bu proje, gönderecekleri gerçek ağaçların aslında çam ağacı olacağını belirtti. Ancak videoda görebileceğiniz üzere aradaki farkı anlamak mümkün bile değil. Kickstarter sayfalarında “Japonya dışına sınırlı gönderim yapabiliyoruz.” diyen üreticiler, “Bu sorunu çözmek için, Amerika’da takım üyelerimiz var ve bölgesel bonsai ve botanik üreticileri ile görüşüyorlar. Hatırlatırız ki prototipimizdeki bonsai sadece görüntüden ibarettir.” şeklinde açıklama yaptı. Eğer farklı bir uçan bitki ekmek isterseniz, üreticiler bu amaca uygun bir set de hazırladı. Eğer merak ediyorsanız, uçmalarının yanında bu bitkiler gerçek ve düzenli olarak ilgi ve su istiyorlar, yani süs değiller. En uygun Air Bonsai seti adaptörü de barındıran zemin ve bitkiyi tutan küre ile birlikte geliyor ve 200$ fiyatı var. Diğer seçenek ise zeminde lav taşı bulunduruyor ve 30$ daha pahalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bonsailerin Bakımı Nasıl Yapılır? 00:52
Bonsailerin Bakımı Nasıl Yapılır? 92 izlenme - 3 yıl önce Uzakdoğu felsefesinde sabrı temsil eden Bonsailer, mümkün olduğu kadar bol aydınlık ve hatta bazı türleri güneş tercih ederler. Bonsailer yayvan saksılara dikilmelidir, şekil budaması yapılmalıdır. Senede bir defa şekil budaması ister. Şekil budaması yaparken kullanılan budama makasının rahat kesen ve kolaylıkla kullanılabilen bir makas olması gerekir. Bonsailerin unlu bit hastalığına yakalanma riskleri vardır. Bunun içinde ya şekil budamasıyla önlenir ya da ilaçlama yapılarak bitki kurtarılır. Hatta evdeki bonsaileri mümkünse yazın çok aşırı güneş olmamak kaydıyla dışarıya koyarak daha kolay serpilmesi sağlanabilir.
Wolfteam Bonsai Klanıda Hile Çıktı 01:24
Wolfteam Bonsai Klanıda Hile Çıktı 256 izlenme - 5 yıl önce Wolfteam Bonsai Klanıda Hile Çıktı
Elektrik Çarpılan Çocuk Bakın Ne Yaptı 01:23
Elektrik Çarpılan Çocuk Bakın Ne Yaptı 58 izlenme - 1 yıl önce Elektrik çarpılan çocuğun dayanılmaz halleri Elektrik çarptıktan sonra ne yapacağını şaşırdı, elektrik çarpması bonsai etkisi yaptı