Hoşgeldiniz!

Borat Videoları İzle

Borat 01:33
Borat 8.337 izlenme - 10 yıl önce Borat fragmanı
Borat Emineme Poposunu Öptürttü  :)) 01:52
Borat Emineme Poposunu Öptürttü :)) 4.535 izlenme - 8 yıl önce mtv müzik ödülleri sırasında amerikan sinemasının uslanmaz çocuğu borat emineme poposunu öptürttü :)))
İnternet Mahir - I Kiss You 03:30
İnternet Mahir - I Kiss You 1.616 izlenme - 2 yıl önce Mahir Çağrı namı diğer İnternet Mahir'in I Kiss You adlı şarkısı nın klibi... My heartt fills with joy when you are neeeeaaaar
Kırmızı Kart Görmek (Borat İçerir) 01:21
Kırmızı Kart Görmek (Borat İçerir) 813 izlenme - 2 yıl önce Sahaya giren çıplak taraftara alışığız ancak onu dışarı atamayan güvenlik görevlilerine yardım amacıyla etkisiz hale getiren futbolcunun kırmızı kart görmesi pek alışa gelmiş bir durum değil kanaatimce.
Borat Filmindeki Kazakistan Milli Marşı Ve Klibi 01:57
Borat Filmindeki Kazakistan Milli Marşı Ve Klibi 471 izlenme - 2 yıl önce Sacha Baron Cohen'in canlandırdığı Kazak karakter Borat'ın Amerika'ya kültürel seyehatinin ve maceralarının konu alındığı Borat filminin credits sahnesi. Film boyunca aşağılanan Kazakistan devletinin, ulusal marşı diye uydurulan bir şarkı ve klip. Sözleri ise şöyle: kazakistan dünyanın en büyük ülkesidir. diğer ülkeler küçük kızlar tarafından yönetilirler. kazakistan 1 numaralı potasyum ihracatçısıdır. diğer ülkelerin potasyumu düşük kalitededir. kazakistan Tinshein yüzme havuzunun vatanıdır. boyu 30 metre eni de 6 metredir. filtrasyon sistemi bir bakım mucizesidir. katı insan dışkısının yüzde 80'inini uzaklaştırır. kazakistan, kazakistan sen çok güzel bir yersin. Tarashek yaylalarından yahudi kasabasının kuzey sınırına kadar. kazakistan herkesin dostu özbekistan hariç. onlar herşeye burnunu sokan beyinsiz insanlar. kazakistan endüstrisi dünyanın en iyisidir. karamela ve pantolon kemerini icat ettik. kazakistan fahişeleri bölgenin en temizleridir. türkmenistan'ınkiler hariç elbette. kazakistan, kazakistan sen çok güzel bir yersin. Tarashek yaylalarından yahudi kasabasının kuzey sınırına kadar. gelin ve liderimizin kudretli penisini avuçlayın. testisler birleştiği yerden yüzünün kenarına kadar Filmin yasaklanması için Kazakistan devleti çok çaba harcamıştır fakat popüler kültüre yenik düşer. Özellikle kendi ülkesinden başka diğer ülkeler hakkında hiç bir fikri olmayan yoz amerikan gençliğinin Kazakistanın ve Kazakların gerçekten böyle olduğunu düşünmesi işten bile değildir.
Halk Adamı Borat 01:55
Halk Adamı Borat 102 izlenme - 2 yıl önce 2015 seçimleri için halkın nabzını yoklayan Borat, gezdiği köylerde sergilediği ilginç dans tekniklerini izliyoruz efenim. Köy halkının Borat ile gösterdiği kıvrak dans figürleri tam bir şaheser.
Borat - You will never get this (Audio) 00:22
Borat - You will never get this (Audio) 117 izlenme - 5 yıl önce Borat - You will never get this (Audio)
Gangnam Style - Doğu Avrupa Versiyonu 03:16
Gangnam Style - Doğu Avrupa Versiyonu 47 izlenme - 1 yıl önce Evet heryerde parodisi yapıldı değişik stylerde gördük herhalde dünyada böle bir şarkı daha önce insanları kendine esir almamıştır özelikle türkiyede bir çok sanatçı taklitlerini yaptı bu sefer ise Avrupada ki kişiler klip çekerek aynı konsepte farklı mekanlarda çekimler yapmışlar. İzliyoruz.
Metin 2 Borat 00:09
Metin 2 Borat 46 izlenme - 3 yıl önce Hileci Puşt :d
Drunk Blues Guitar Teacher 02:29
Drunk Blues Guitar Teacher 103 izlenme - 6 yıl önce steve arvey drinks a little to much gin at a filming of a ınstructional dvd for blues music.