Hoşgeldiniz!

Börekçi Videoları

Tabib Sen Elleme Benim Yaramı Börekçi Abi 01:45
Tabib Sen Elleme Benim Yaramı Börekçi Abi 3.079 izlenme - 3 yıl önce Tabib Sen Elleme Benim Yaramı Börekçi Abi Facebookta Bizi Takip Etmek İcin Lınklere Tıklayıp Begenın. www.facebook.com/PAROLA.01.ADANA www.facebook.com/Adanaliyik www.facebook.com/AdanaFan01Page www.facebook.com/Adana01Bizik
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 01:26
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 2.942 izlenme - 3 yıl önce Efendim, seyhanlı börekçi dayı, internetin son fenomenleri arasına girdi. Söylediği türküleriyle Adana'nın da sevgilisi haline gelen börekçi dayı için internette fan sayfaları bile kurulmuş.
Sevgilisi Tarafından Öldürülen Börekçi Kız - Cansu 01:31
Sevgilisi Tarafından Öldürülen Börekçi Kız - Cansu 62 izlenme - 3 ay önce Bağcılarda, börekçide çalışan Cansu Çartı ayrıldığı sevgili tarafından sokak ortasında pompalı tüfekle vuruldu. Vurulma anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.Öte yandan genç kızı öldüren katil M.AK, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla cinayeti işleyeceğini daha önce duyurduğu hatta alacağı cezayı bile hesapladığı ortaya çıktı. Olay, Bağcılar Çınar Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Sevgilisi M.A.K den bir süre önce yarılan Cansu Çartı ( 17) sabah saatlerinde çalıştığı börekçiye giderek aldığı börekleri arabaya yükleyip sokağa çıktı. Bir süre önce ayrıldığı M.A.K yanında taşıdığı pompalı tüfek ile takip etti. Bir süre sonra Çartı'ya seslenen gen seslendi. Bu sırada genç kız kaçmaya başladığı sırada M.A.K pompalı tüfek ile peş peşe ateş ederek genç kızı öldürdü. Kaçmaya çalışan M.A.K polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanıp gözaltına alındı. Gözaltına alınan M.A.K çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Cansu Çartı'nın cenazesi ise toprağa verildi. Öte yandan, Pompalı tüfek ile vurularak öldürülen Cansu Çartı'nın babasının geçen yıl ceza evinde olduğu ailesinde bakmak için börekçi dükkanında çalıştığı öğrenildi.Görgü şahitleri ise; " Cansu kızımız yerde yatıyordu. Kanlar içindeydi. Tampon yaptık. Bağırışmalar oldu. Cansu'nun iki kez can havliyle bağırdı. Dehşet bir olaydı. Her sabah dükkanı açmaya gelirdi. Arabasıyla poğaçaları alıp dükkanına götürüyordu. " dedi. Olay anı kamerada Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde,Pompalı tüfek ile öldürülen kız börek arabası ile sokakta yürüdüğü görülüyor. Ardından beze sarılı silahını çıkararak koşarak gelen eski sevgilisi pompalı silahı doğrultup kızı vuruyor. Vurulan genç kız yere düşüyor. Kızın yardımına sokakta bulunan dükkan sahiplerinin çıktığı görülüyor. Katilin sosyal medya paylaşımı cinayet habercisi oldu Kendisinden ayrılan Cansu Çartı'yı öldüren M.A.K ise sosyal medya hesabından cinayet öncesi yaptığı paylaşımda; " Herşey üzerime geliyor. 36 seneyi göze alır gibi."dedi.
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 01:26
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 582 izlenme - 2 yıl önce Efendim, seyhanlı börekçi dayı, internetin son fenomenleri arasına girdi. Söylediği türküleriyle Adana'nın da sevgilisi haline gelen börekçi dayı için internette fan sayfaları bile kurulmuş.
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 01:26
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 456 izlenme - 3 yıl önce Efendim, seyhanlı börekçi dayı, internetin son fenomenleri arasına girdi. Söylediği türküleriyle Adana'nın da sevgilisi haline gelen börekçi dayı için internette fan sayfaları bile kurulmuş.
Sokak Lezzetleri 17. Bölüm - Antalya 28:06
Sokak Lezzetleri 17. Bölüm - Antalya 371 izlenme - 2 yıl önce Severek takip ettiğimiz sokak lezzetlerinin 17. bölümünde Antalya sokak lezzetleri tanıtılıyor. tanıtılan lezzetler: Meşhur 18'in Bağaçası, Bağaça Börekçi Tevfik Usta, Serpme Börek, Tirmisçi Mehmet Kırkıncı, Tirmis, Akdeniz Dondurma, Yanıksı Dondurma.
Börek Bıçağı İle Kopmak 00:32
Börek Bıçağı İle Kopmak 354 izlenme - 2 yıl önce Yetenekli börekçimizin bıçakla çıkardığı melodi ile müşterileri kendinden geçirirken bir yandan da böreğini dilimliyor. Öyle işte. Börek falan.
1932-1950 Yıllarında Türkiye'de 18 Yıl Okunan Türkçe Ezan 15:38
1932-1950 Yıllarında Türkiye'de 18 Yıl Okunan Türkçe Ezan 385 izlenme - 2 yıl önce atatürkün dindarlığını sorgulayan bir yapım daha. kimsenin iç dünyasını bilemeyiz bilmemiz de gerekmez bu icaraatleri çevresindeki dalkavukların da suçu olabilir. sonuçta bir gerçek olarak halk bunu benimsediği halde ülkede ezan türkçe okunmuş ve belgeselde iddia edilen hadiseler cereyan etmiş.
Börek Dilimlerken Dünyayla İlişkimi Kesiyorum 01:12
Börek Dilimlerken Dünyayla İlişkimi Kesiyorum" 174 izlenme - 2 yıl önce Börek dükkanından detaylar- Börekçi Fatma Tunç ile röportaj "Börek dilimlerken dünyayla ilişkimi kesiyorum"- Biga'da yaşayan Fatma Tunç, ev ekonomisine katkı sunabilmek için bir börekçide çalışıyor- Tunç: "Börek kesmek bana ayrı bir zevk veriyor" Çanakkale'nin Biga ilçesinde yaşayan Fatma Tunç, ev ekonomisine katkı sunabilmek için bir börekçide çalışıyor.
Balon İle Uzaya Börek Göndermek 00:25
Balon İle Uzaya Börek Göndermek 165 izlenme - 2 yıl önce Video'sunu bulamadım ama Felix abi'ye özenip uzaya börek gönderen bu börekçi abimiz sınırları fazlasıyla zorlamış gibi.
İbrahim  börekçi 04:18
İbrahim börekçi 212 izlenme - 5 yıl önce
Minik Börekçi Küçük Hatça 2 00:25
Minik Börekçi Küçük Hatça 2 84 izlenme - 5 yıl önce börekçi 2 )
Minik Börekçi Küçük Hatça 00:10
Minik Börekçi Küçük Hatça 68 izlenme - 5 yıl önce Küçük hatça iş başında )
Farkımız Kalitemiz 00:58
Farkımız Kalitemiz 210 izlenme - 8 yıl önce pastanede bi sigara böreğinin yapılışı
Uyyy 01:50
Uyyy 156 izlenme - 8 yıl önce kankalarımbenimya
Gündemin Demi : Erol Börekçi - Sevgi Soylu 15:00
Gündemin Demi : Erol Börekçi - Sevgi Soylu 111 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci Yusuf Ünal' In Programı
Börekçi Abi - Yeşil Başlı Güvel Ördek 01:40
Börekçi Abi - Yeşil Başlı Güvel Ördek 71 izlenme - 3 yıl önce Yeşil Başlı Güvel Ördek Börekçi Abi Facebookta Bizi Takip Etmek İcin Lınklere Tıklayıp Begenın. www.facebook.com/PAROLA.01.ADANA www.facebook.com/Adanaliyik www.facebook.com/AdanaFan01Page www.facebook.com/Adana01Bizik
Erol Börekçi - Gül Tükendi 05:28
Erol Börekçi - Gül Tükendi 73 izlenme - 4 yıl önce Dilek Park Aırport Studıo - Gül Tükendi
Erol Börekçi - Kül Bulutu Gözlerin 04:39
Erol Börekçi - Kül Bulutu Gözlerin 42 izlenme - 4 yıl önce Porthartur - Erol Börekçi /mustafa Saatçi /şiir:..erol Börekçi
Erol Börekçi - Gündemin Demi Kanal T 15:00
Erol Börekçi - Gündemin Demi Kanal T 37 izlenme - 4 yıl önce 09//02/2013 CUMARTESİ KANAL T GÜNDEMİN DEMİ....AYRILIKLAR ŞAİRİ EROL BÖREKÇİ/SANATÇI SEVGİ SOYLU....
Erol Börekçi : Gündemin Demi - Kanal T 15:00
Erol Börekçi : Gündemin Demi - Kanal T 31 izlenme - 4 yıl önce 09//02/2013 Cumartesi Kanal T Gündemin Demi....ayrılıklar Şairi Erol Börekçi/sanatçı Sevgi Soylu....
Mustafa Öcal & Erol Börekçi Feat Mustafa Saatçi - İki Keklik 05:31
Mustafa Öcal & Erol Börekçi Feat Mustafa Saatçi - İki Keklik 24 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Öcal & Erol Börekçi Feat Mustafa Saatçi - İki Keklik