Hoşgeldiniz!

börekçi

8 Dakikada 10 Metre Börek Yemek 07:48
8 Dakikada 10 Metre Börek Yemek 2.022 izlenme - 6 ay önce Bursa'da bir börekçi tarafndan düzenlenen geleneksel börek festivali'nde börek yeme yarışması kapsamında 8 dakikada 10 metre 80 santimetre kol böreği yiyen Yunus Güneç hem ödülü kaptı, hem de acayip kilo aldı
Bağcılar'da Yanlış Sipariş Yüzünden Çıkan Silahlı, Bıçaklı Kavga 01:07
Bağcılar'da Yanlış Sipariş Yüzünden Çıkan Silahlı, Bıçaklı Kavga 451 izlenme - 5 ay önce İstanbul Bağcılar’da börekçinin siparişi yanlış getirmesine sinirlenen bir şahıs, dükkanda çalışan şahsı darp etti. Darp edilen börekçi kendisine vuran şahsı ve oğlunu bıçakladı. Ardındansa baba oğlun yakınları börekçiye pompalı tüfekle ateş etti. 4 kişinin yaralandığı olay güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Tabib Sen Elleme Benim Yaramı Börekçi Abi 01:45
Tabib Sen Elleme Benim Yaramı Börekçi Abi 3.438 izlenme - 4 yıl önce Tabib Sen Elleme Benim Yaramı Börekçi Abi Facebookta Bizi Takip Etmek İcin Lınklere Tıklayıp Begenın. www.facebook.com/PAROLA.01.ADANA www.facebook.com/Adanaliyik www.facebook.com/AdanaFan01Page www.facebook.com/Adana01Bizik
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 01:26
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 3.178 izlenme - 4 yıl önce Efendim, seyhanlı börekçi dayı, internetin son fenomenleri arasına girdi. Söylediği türküleriyle Adana'nın da sevgilisi haline gelen börekçi dayı için internette fan sayfaları bile kurulmuş.
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 01:26
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 656 izlenme - 3 yıl önce Efendim, seyhanlı börekçi dayı, internetin son fenomenleri arasına girdi. Söylediği türküleriyle Adana'nın da sevgilisi haline gelen börekçi dayı için internette fan sayfaları bile kurulmuş.
Sokak Lezzetleri 17. Bölüm - Antalya 28:06
Sokak Lezzetleri 17. Bölüm - Antalya 571 izlenme - 3 yıl önce Severek takip ettiğimiz sokak lezzetlerinin 17. bölümünde Antalya sokak lezzetleri tanıtılıyor. tanıtılan lezzetler: Meşhur 18'in Bağaçası, Bağaça Börekçi Tevfik Usta, Serpme Börek, Tirmisçi Mehmet Kırkıncı, Tirmis, Akdeniz Dondurma, Yanıksı Dondurma.
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 01:26
Seyhanlı Börekçi Dayı'nın Büyüleyici Sesiyle Türkü Söylemesi 485 izlenme - 4 yıl önce Efendim, seyhanlı börekçi dayı, internetin son fenomenleri arasına girdi. Söylediği türküleriyle Adana'nın da sevgilisi haline gelen börekçi dayı için internette fan sayfaları bile kurulmuş.
1932-1950 Yıllarında Türkiye'de 18 Yıl Okunan Türkçe Ezan 15:38
1932-1950 Yıllarında Türkiye'de 18 Yıl Okunan Türkçe Ezan 504 izlenme - 3 yıl önce atatürkün dindarlığını sorgulayan bir yapım daha. kimsenin iç dünyasını bilemeyiz bilmemiz de gerekmez bu icaraatleri çevresindeki dalkavukların da suçu olabilir. sonuçta bir gerçek olarak halk bunu benimsediği halde ülkede ezan türkçe okunmuş ve belgeselde iddia edilen hadiseler cereyan etmiş.
Sevgilisi Tarafından Öldürülen Börekçi Kız - Cansu 01:31
Sevgilisi Tarafından Öldürülen Börekçi Kız - Cansu 127 izlenme - 1 yıl önce Bağcılarda, börekçide çalışan Cansu Çartı ayrıldığı sevgili tarafından sokak ortasında pompalı tüfekle vuruldu. Vurulma anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.Öte yandan genç kızı öldüren katil M.AK, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla cinayeti işleyeceğini daha önce duyurduğu hatta alacağı cezayı bile hesapladığı ortaya çıktı. Olay, Bağcılar Çınar Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Sevgilisi M.A.K den bir süre önce yarılan Cansu Çartı ( 17) sabah saatlerinde çalıştığı börekçiye giderek aldığı börekleri arabaya yükleyip sokağa çıktı. Bir süre önce ayrıldığı M.A.K yanında taşıdığı pompalı tüfek ile takip etti. Bir süre sonra Çartı'ya seslenen gen seslendi. Bu sırada genç kız kaçmaya başladığı sırada M.A.K pompalı tüfek ile peş peşe ateş ederek genç kızı öldürdü. Kaçmaya çalışan M.A.K polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanıp gözaltına alındı. Gözaltına alınan M.A.K çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Cansu Çartı'nın cenazesi ise toprağa verildi. Öte yandan, Pompalı tüfek ile vurularak öldürülen Cansu Çartı'nın babasının geçen yıl ceza evinde olduğu ailesinde bakmak için börekçi dükkanında çalıştığı öğrenildi.Görgü şahitleri ise; " Cansu kızımız yerde yatıyordu. Kanlar içindeydi. Tampon yaptık. Bağırışmalar oldu. Cansu'nun iki kez can havliyle bağırdı. Dehşet bir olaydı. Her sabah dükkanı açmaya gelirdi. Arabasıyla poğaçaları alıp dükkanına götürüyordu. " dedi. Olay anı kamerada Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde,Pompalı tüfek ile öldürülen kız börek arabası ile sokakta yürüdüğü görülüyor. Ardından beze sarılı silahını çıkararak koşarak gelen eski sevgilisi pompalı silahı doğrultup kızı vuruyor. Vurulan genç kız yere düşüyor. Kızın yardımına sokakta bulunan dükkan sahiplerinin çıktığı görülüyor. Katilin sosyal medya paylaşımı cinayet habercisi oldu Kendisinden ayrılan Cansu Çartı'yı öldüren M.A.K ise sosyal medya hesabından cinayet öncesi yaptığı paylaşımda; " Herşey üzerime geliyor. 36 seneyi göze alır gibi."dedi.
Börek Bıçağı İle Kopmak 00:32
Börek Bıçağı İle Kopmak 401 izlenme - 3 yıl önce Yetenekli börekçimizin bıçakla çıkardığı melodi ile müşterileri kendinden geçirirken bir yandan da böreğini dilimliyor. Öyle işte. Börek falan.
Börek Dilimlerken Dünyayla İlişkimi Kesiyorum 01:12
Börek Dilimlerken Dünyayla İlişkimi Kesiyorum" 175 izlenme - 3 yıl önce Börek dükkanından detaylar- Börekçi Fatma Tunç ile röportaj "Börek dilimlerken dünyayla ilişkimi kesiyorum"- Biga'da yaşayan Fatma Tunç, ev ekonomisine katkı sunabilmek için bir börekçide çalışıyor- Tunç: "Börek kesmek bana ayrı bir zevk veriyor" Çanakkale'nin Biga ilçesinde yaşayan Fatma Tunç, ev ekonomisine katkı sunabilmek için bir börekçide çalışıyor.
Balon İle Uzaya Börek Göndermek 00:25
Balon İle Uzaya Börek Göndermek 190 izlenme - 3 yıl önce Video'sunu bulamadım ama Felix abi'ye özenip uzaya börek gönderen bu börekçi abimiz sınırları fazlasıyla zorlamış gibi.
İbrahim  börekçi 04:18
İbrahim börekçi 213 izlenme - 6 yıl önce
Minik Börekçi Küçük Hatça 2 00:25
Minik Börekçi Küçük Hatça 2 85 izlenme - 6 yıl önce börekçi 2 )
Minik Börekçi Küçük Hatça 00:10
Minik Börekçi Küçük Hatça 68 izlenme - 6 yıl önce Küçük hatça iş başında )
Farkımız Kalitemiz 00:58
Farkımız Kalitemiz 210 izlenme - 9 yıl önce pastanede bi sigara böreğinin yapılışı
Börek İçin Sıra Numarası Almak - Adana 03:35
Börek İçin Sıra Numarası Almak - Adana 15 izlenme - 8 ay önce Adana'da 49 yıl önce babasının açtığı pastanede börekçilikle tanışan ve alışıla gelmişin dışında hazırladığı su böreği ile seyyar tablasının önünde kuyruklar
Uyyy 01:50
Uyyy 157 izlenme - 9 yıl önce kankalarımbenimya
Gündemin Demi : Erol Börekçi - Sevgi Soylu 15:00
Gündemin Demi : Erol Börekçi - Sevgi Soylu 115 izlenme - 5 yıl önce Gazeteci Yusuf Ünal' In Programı
Börekçi Abi - Yeşil Başlı Güvel Ördek 01:40
Börekçi Abi - Yeşil Başlı Güvel Ördek 74 izlenme - 4 yıl önce Yeşil Başlı Güvel Ördek Börekçi Abi Facebookta Bizi Takip Etmek İcin Lınklere Tıklayıp Begenın. www.facebook.com/PAROLA.01.ADANA www.facebook.com/Adanaliyik www.facebook.com/AdanaFan01Page www.facebook.com/Adana01Bizik
Erol Börekçi - Gül Tükendi 05:28
Erol Börekçi - Gül Tükendi 74 izlenme - 5 yıl önce Dilek Park Aırport Studıo - Gül Tükendi
Erol Börekçi - Kül Bulutu Gözlerin 04:39
Erol Börekçi - Kül Bulutu Gözlerin 47 izlenme - 5 yıl önce Porthartur - Erol Börekçi /mustafa Saatçi /şiir:..erol Börekçi
Mustafa Öcal & Erol Börekçi Feat Mustafa Saatçi - İki Keklik 05:31
Mustafa Öcal & Erol Börekçi Feat Mustafa Saatçi - İki Keklik 24 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Öcal & Erol Börekçi Feat Mustafa Saatçi - İki Keklik