Hoşgeldiniz!

Bornoz Videoları İzle

Bornoz Tarikatı 2 01:01
Bornoz Tarikatı 2 2.976 izlenme - 10 yıl önce Uçmak Üzereyiz
Bornoz Tarikatı 02:22
Bornoz Tarikatı 2.157 izlenme - 10 yıl önce kopacaksınız izleyinn....
 Mehmet Ali Erbil Maisonette Bornoz Reklamı 00:33
Mehmet Ali Erbil Maisonette Bornoz Reklamı 243 izlenme - 1 yıl önce 2004 yılında çekilen bu reklam filminde Denizli'de üretilen yerli havlu bornoz markamız Maisonette'nin reklamını izleyeceğiz. Maisonette Fransızca'da "küçük ev" anlamına gelmektedir. Yerli bir firmanın neden Fransızca isim seçtiği ise meçhul.
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 02:10
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 230 izlenme - 1 yıl önce 4.Dünya Havlu ve Bornoz gününün kutlandığı Denizli'de bedava havlu için bir tırın peşinde koşturan onlarca vatandaş izdihama sebep oldu. Yaşadığım yer olduğu için ayrıca utandım bu aç gözlülüğe.. Yorum sizlerin..
Emrah, Sarı Bornoza Karşı 03:52
Emrah, Sarı Bornoza Karşı 504 izlenme - 2 yıl önce Her türlü kum fırtınasında kaşları sayesinde gözlerini koruyabilen Emrah, kendisine kurulan kumpası bir türlü fark edemez. Fışkıcı ortagı tarafından mesaisine son verilir ve solugu bambaşka mesailer peşinde koşan amcasının yanında alır. O sırada Nuri, slip donu ve kendisine çok yakıştırdıgı sarı bornozuyla gelir ve yeğenini uzak bir bakkala çukulata almaya yollar.
İskender Abinin Bornozla Basılması - Leyla ile Mecnun 02:21
İskender Abinin Bornozla Basılması - Leyla ile Mecnun 254 izlenme - 1 yıl önce Çok sevdiğimiz fakat devletimizin böyük kanalı TRT tarafından gezi döneminde haklı olarak ( ! ) kaldırılan dizimiz Leyla ile Mecnun'da İskender abinin bornozla basılma sahnesi. Sahne aşırı cinsellik, küfür ve +18 hareketler içerir. İyi seyirler.
Meryem Uzerli'nın Kamera Arkası Görüntüleri 01:15
Meryem Uzerli'nın Kamera Arkası Görüntüleri 231 izlenme - 2 yıl önce Tükenmişlik Sendromu sonrası dans dersleri aldığı ortaya çıkan Meryem Uzerli rol aldığı Annemin Yarası filminin kamera arkası ekibiyle çeşitli dans figürleri sergiliyor. Kahkahlar atarak çeşitli şarkılarda dans eden Meryem Uzerli'nin o anları...
Karizma Yerlerde 00:40
Karizma Yerlerde 353 izlenme - 7 yıl önce gökdeniz karizmayı yerle bir etti çiçekli bornozuyla
Dünya Havlu ve Bornoz Günü 05:50
Dünya Havlu ve Bornoz Günü 42 izlenme - 1 yıl önce Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği'nin girişimiyle bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Dünya Havlu ve Bornoz Günü" nedeniyle, Bakan Zeybekçi dahil, törene katılanların tümü bornoz giymiş.
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 02:34
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 84 izlenme - 2 yıl önce Roman Atwood adlı eleman ve arkadaşı, bornoz ve içine sosyal mesaj içeren kıyafet giymiş. Çocuk veya bayanların önüne geçip süpriz deyi bornozu açıyor etraftakilerde emaneti sallıyor sanıp saldırıyor hemen ve şaka olduğunu görüp " owww meğnnn dets kıreyzi" durumuna geliyolar ..
Bornozunun Önünü Açınca Olanlar Oldu! 02:09
Bornozunun Önünü Açınca Olanlar Oldu! 63 izlenme - 2 yıl önce Çocuk Parklarının Etrafında Dolaştı, Yürüyüş Yapan Kadınlara, Çocuklara Musallat Oldu. Bornozunun Önünü Açtığındaysa, Olanlar Oldu. Tshirtünün Üzerine "okuldan Kaçma / Uyuşturucu Kullanma" Gibi Uyarılar Yazan Genç Adam, Sokakta Paniğe Sebep Oldu.
Misafirlikte Havlu Bulamayınca Eli Bornoza Silmek 00:06
Misafirlikte Havlu Bulamayınca Eli Bornoza Silmek 36 izlenme - 2 yıl önce Misafirlikte Havlu Bulamayınca Eli Bornoza Silmek -
Su Kesintisine Bornozlu Protesto 01:11
Su Kesintisine Bornozlu Protesto 46 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da sularının kesilmesini protesto eden bir grup mahalleli ilginç bir eylem yaptı. Bornozlu, maşrapalı ve leğenli protestoda vatandaşlar tepkilerini gösterdi. Anadolu Bulvarı'nı Konya yoluna bağlayan yol yapım çerçevesinde, yeniden düzenlenen içme suyu altyapı çalışmaları nedeniyle yapılan su kesintisine vatandaşlar tepki gösterdi. Eyleme katılanların beraberlerinde getirdikleri bornozları giymesi, ellerine maşrapa ve leğen alması dikkat çekti
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 02:10
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 15 izlenme - 2 yıl önce 4.Dünya Havlu ve Bornoz gününün kutlandığı Denizli'de bedava havlu için bir tırın peşinde koşturan onlarca vatandaş izdihama sebep oldu. Yaşadığım yer olduğu için ayrıca utandım bu aç gözlülüğe.. Yorum sizlerin..