Hoşgeldiniz!

bornoz

Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 02:34
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 6.054 izlenme - 3 yıl önce Roman Atwood adlı eleman ve arkadaşı, bornoz ve içine sosyal mesaj içeren kıyafet giymiş. Çocuk veya bayanların önüne geçip süpriz deyi bornozu açıyor etraftakilerde emaneti sallıyor sanıp saldırıyor hemen ve şaka olduğunu görüp " owww meğnnn dets kıreyzi" durumuna geliyolar ..
Bornoz Tarikatı 2 01:01
Bornoz Tarikatı 2 3.008 izlenme - 11 yıl önce Uçmak Üzereyiz
Bornoz Tarikatı 02:22
Bornoz Tarikatı 2.159 izlenme - 11 yıl önce kopacaksınız izleyinn....
 Mehmet Ali Erbil Maisonette Bornoz Reklamı 00:33
Mehmet Ali Erbil Maisonette Bornoz Reklamı 450 izlenme - 2 yıl önce 2004 yılında çekilen bu reklam filminde Denizli'de üretilen yerli havlu bornoz markamız Maisonette'nin reklamını izleyeceğiz. Maisonette Fransızca'da "küçük ev" anlamına gelmektedir. Yerli bir firmanın neden Fransızca isim seçtiği ise meçhul.
İskender Abinin Bornozla Basılması - Leyla ile Mecnun 02:21
İskender Abinin Bornozla Basılması - Leyla ile Mecnun 446 izlenme - 3 yıl önce Çok sevdiğimiz fakat devletimizin böyük kanalı TRT tarafından gezi döneminde haklı olarak ( ! ) kaldırılan dizimiz Leyla ile Mecnun'da İskender abinin bornozla basılma sahnesi. Sahne aşırı cinsellik, küfür ve +18 hareketler içerir. İyi seyirler.
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 02:10
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 332 izlenme - 3 yıl önce 4.Dünya Havlu ve Bornoz gününün kutlandığı Denizli'de bedava havlu için bir tırın peşinde koşturan onlarca vatandaş izdihama sebep oldu. Yaşadığım yer olduğu için ayrıca utandım bu aç gözlülüğe.. Yorum sizlerin..
Emrah, Sarı Bornoza Karşı 03:52
Emrah, Sarı Bornoza Karşı 648 izlenme - 3 yıl önce Her türlü kum fırtınasında kaşları sayesinde gözlerini koruyabilen Emrah, kendisine kurulan kumpası bir türlü fark edemez. Fışkıcı ortagı tarafından mesaisine son verilir ve solugu bambaşka mesailer peşinde koşan amcasının yanında alır. O sırada Nuri, slip donu ve kendisine çok yakıştırdıgı sarı bornozuyla gelir ve yeğenini uzak bir bakkala çukulata almaya yollar.
Meryem Uzerli'nın Kamera Arkası Görüntüleri 01:15
Meryem Uzerli'nın Kamera Arkası Görüntüleri 311 izlenme - 3 yıl önce Tükenmişlik Sendromu sonrası dans dersleri aldığı ortaya çıkan Meryem Uzerli rol aldığı Annemin Yarası filminin kamera arkası ekibiyle çeşitli dans figürleri sergiliyor. Kahkahlar atarak çeşitli şarkılarda dans eden Meryem Uzerli'nin o anları...
Bornozla Zeybek Oynayan Tekstilciler 01:29
Bornozla Zeybek Oynayan Tekstilciler 73 izlenme - 12 ay önce DENİZLİ'nin Babadağ İlçesi'nde düzenlenen 6'ıncı Dünya Havlu ve Bornoz Festivali'nin lansmanında, tekstilciler giydikleri turkuaz rengi bornozlarla zeybek oynadı. Denizli'nin tekstil ve dokumacılığıyla ünlü Babadağ İlçesi'nde, bu yıl 6'ncısı düzenlenen Dünya Türk Havlu ve Bornoz Festivali'nin lansmanı yapıldı. Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği'nin (DETGİS) koordinatörlüğünde yapılan etkinlikte, ilçe merkezinde bulunan bölge, balonlarla süslenerek panayır alanına çevrildi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği lansmanda, Denizli havlusu ve bornozu sergilendi. Festivale katılanlar, yöreye özgü lezzetleri de tatma fırsatı yakaladı. BORNOZLARLA ZEYBEK Lansmanda oluşturulan eğlenceli atmosferde sanayiciler ise alana gelenleri turkuaz renkli bornozlarıyla karşıladı. Festivale katılan Vali Ahmet Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Osman Zolan'a da bornoz giydirildi. Denizlili Sanayiciler, efe kostümleri yerine sahneye bornozlarıyla çıkarak zeybek oynadı. Vatandaşlar ise çalınan eğlenceli şarkı ve türküler eşliğinde keyifli anlar yaşadı. DETGİS Başkanı Mustafa Koltuksuz, Denizli'nin 2 milyar dolarlık üretim yaptığını, bunun yüzde 60'ını ihraç ettiğini, dünyanın pek çok noktasında tekstil ürünleri pazarladığını söyledi. Koltuksuz, Türkiye'de üretilen her üç havlunun ikisinin, dört bornozdan üçünün kentte üretildiğini vurguladı. Denizli olarak havlunun değerini çok iyi bildiklerini ifade eden Koltuksuz, "Bu organizasyona ilk başlarken amacımız Türk havlu ve bornozunu dünya çapında tanıtmaktı. Bugün tezgah sesinin gelmeye devam ettiği Babadağ İlçesi'nde bu organizasyonu yapıyoruz. Panayır havasında geçen bir festival oldu. Markalaşmanın değerini bilmeyen yok. Türk hamamı ve Türk lokumundan sonra üçüncü bir emtia sadece Türk havlusu var. Bu ürünü bütün dünyaya yaymak için bu organizasyonu düzenledik. İlerleyen yıllarda kentin farklı noktalarında düzenleyerek markalaşma anlamında çok daha fazla kazanımlar elde etmek istiyoruz. Türk havlusunun ulaşmadığı birkaç ülke kaldı. Onlara da Denizli havlusunu ulaştırmak istiyoruz" dedi. Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) Başkanı Selim Kasapoğlu ise, organizasyonun Denizli'nin tanıtımına önem veren etkinlikler olduğunu belirterek, "Önümüzdeki yıllarda bütün halkımızın sahip çıktığı bir organizasyon olur. Bu organizasyon umut ediyorum, kentin marka değerine katkı sağlar. Daha ilerisinde de Milano'da Paris'te, New-York'ta Dünya Türk Havlu Bornoz Festivalini kutlamayı görmek istiyoruz" diye konuştu.
Karizma Yerlerde 00:40
Karizma Yerlerde 355 izlenme - 8 yıl önce gökdeniz karizmayı yerle bir etti çiçekli bornozuyla
Rita Ora Ödül Törenine Bornozla Katıldı 00:59
Rita Ora Ödül Törenine Bornozla Katıldı 13 izlenme - 4 ay önce Ünlü şarkıcı Rita Ora, 2017 MTV Avrupa Müzik Ödülleri törenine katıldığı ilginç kıyafetiyle geceye damga vurdu.
Dünya Havlu ve Bornoz Günü 05:50
Dünya Havlu ve Bornoz Günü 50 izlenme - 2 yıl önce Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği'nin girişimiyle bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Dünya Havlu ve Bornoz Günü" nedeniyle, Bakan Zeybekçi dahil, törene katılanların tümü bornoz giymiş.
Bornozunun Önünü Açınca Olanlar Oldu! 02:09
Bornozunun Önünü Açınca Olanlar Oldu! 65 izlenme - 4 yıl önce Çocuk Parklarının Etrafında Dolaştı, Yürüyüş Yapan Kadınlara, Çocuklara Musallat Oldu. Bornozunun Önünü Açtığındaysa, Olanlar Oldu. Tshirtünün Üzerine "okuldan Kaçma / Uyuşturucu Kullanma" Gibi Uyarılar Yazan Genç Adam, Sokakta Paniğe Sebep Oldu.
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 02:10
Bedava Havlu İzdihamı (Açgözlülük İçerir) 18 izlenme - 3 yıl önce 4.Dünya Havlu ve Bornoz gününün kutlandığı Denizli'de bedava havlu için bir tırın peşinde koşturan onlarca vatandaş izdihama sebep oldu. Yaşadığım yer olduğu için ayrıca utandım bu aç gözlülüğe.. Yorum sizlerin..
6. Dünya Türk Havlu ve Bornoz Festivali - Denizli 01:55
6. Dünya Türk Havlu ve Bornoz Festivali - Denizli 8 izlenme - 12 ay önce Denizli'de düzenlenen "6. Dünya Türk Havlu ve Bornoz Festivali"nde protokol üyeleri, bornozla kortej yürüyüşü yaptı.
Denizli'de Bornozla Kortej Yürüyüşü 02:31
Denizli'de Bornozla Kortej Yürüyüşü 3 izlenme - 12 ay önce Denizli'de düzenlenen "6. Dünya Türk Havlu ve Bornoz Festivali"nde protokol üyeleri, bornozla kortej yürüyüşü yaptı.