Hoşgeldiniz!

borsası

8/b Dans Gösterisi 03:44
8/b Dans Gösterisi 210.705 izlenme - 7 yıl önce ticaret borsası ilk öğretim okulunun 23 nisan gösterilerinden biri
Ticaret Borsası Anadolu Lisesi - Cevapsız Sorular - Manga 04:10
Ticaret Borsası Anadolu Lisesi - Cevapsız Sorular - Manga 1.555 izlenme - 4 yıl önce Ticaret Borsası Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Manga’nın 2009 yılında yayınladığı Şehr-i Hüzün albümünün en dikkat çeken şarkılarından Cevapsız Sorular ile katıldı.
Sanalika Ticaret Borsası Açıldı ..!! 07:13
Sanalika Ticaret Borsası Açıldı ..!! 521 izlenme - 8 yıl önce sanalikada beklenen ticaret borsası açıldı çok yakında daha da satışlar flan olcak ayrıntılar sanalika gazetesinde ..
Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök 09:10
Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök 330 izlenme - 5 yıl önce Ticaret Borsası Baskanı Tuncer Gök
Sadık Özkasap Ege Tv'nin Konuğu Oldu 19:54
Sadık Özkasap Ege Tv'nin Konuğu Oldu 212 izlenme - 4 yıl önce Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık ÖZKASAP, Ege TV'de Yayınlanan "EGE FİNANS" Programının Konuğu Oldu. Tarih:19.03.2014
Söke Ticaret Borsasi Suat Orhon Anadolu Otelcilik 01:28
Söke Ticaret Borsasi Suat Orhon Anadolu Otelcilik 714 izlenme - 10 yıl önce 9/b sinifi daĞ macerasi
 Piyasalarda kırmızı pazartesi 00:46
Piyasalarda kırmızı pazartesi 112 izlenme - 2 yıl önce Piyasalar yeni yılın ilk işlem gününe sert düşüşlerle başladı. Çin'de yaşanan sert düşüşlerin etkisiyle Asya'daki diğer endeksler de gerilerken, düşüş Avrupa borsalarını da vurdu.
Tuncer Gök 01:46
Tuncer Gök 159 izlenme - 5 yıl önce Nevşehir Ticaret Borsasında Yapılacak Olan Seçimlere Hazırlanan Borsa Başkanı Tuncer Gök Ve Beraberindeki Ekip Seçim Startını Acıgöl İlçesinden Verdi.
Koca Kafa 02:07
Koca Kafa 262 izlenme - 10 yıl önce ben o sen kim bunlar
Diyarbakır Hayvan Borsasında Durgunluk 04:06
Diyarbakır Hayvan Borsasında Durgunluk 23 izlenme - 11 ay önce Diyarbakır Hayvan Borsasında durgunlukDİYARBAKIR - Diyarbakır'da Canlı Hayvan Borsası'nda yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle beklenen hareketlilik başlamadı.
Sanalika Ticaret Borsası 03:44
Sanalika Ticaret Borsası 133 izlenme - 8 yıl önce xd ticaret borsası söyle bir yer
Ticaret Borsası 02:04
Ticaret Borsası 88 izlenme - 8 yıl önce ticaret borsası
Haymanlı Mustı Tuncay5 04:57
Haymanlı Mustı Tuncay5 110 izlenme - 9 yıl önce aymana starı mustııııııııııııııı
A-11g 02:39
A-11g 126 izlenme - 8 yıl önce atarlı sınıfın giderci cocuklarıyız
Mustafa Elitaş'tan Şamil Tayyar'a Sert Yanıt 03:11
Mustafa Elitaş'tan Şamil Tayyar'a Sert Yanıt 5 izlenme - 3 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan AK Parti Grup Başkanvekili - Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın ortaya attığı "Gaziantep'te FETÖ borsası kuruldu" ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun, "Dönüp bir de Kayseri'ye bakmak lazım" iddialarına yanıt verdi. Elitaş, "Eğer böyle bir borsa kurulmuşsa Şamil Bey'in yapması gereken savcılara gidip suç duyurusunda bulunmasıdır" dedi. Kılıçdaroğlu'nun 'Elitaş'a sorsunlar' diye ifade ettiği sözlere ise Elitaş, "Sayın Kılıçdaroğlu eğer beni bu borsanın içinde biri olarak gösteriyorsa, onunla ilgili mahkemede hesaplaşmamız gerekir" diye konuştu. Elitaş, Şamil Tayyar'ın bu iddiaları üzerine ayrıca "Sırf bu işleri sulandırabilmek adına, FETÖ ile mücadeleyi biraz gevşetebilmek adına böyle iddiaların ortaya atıldığını söyleyebiliriz. Bu, kamuoyu nezdinde olumsuz algı oluşturabilmek için yapılmış bir operasyondur" dedi.
Jakarta Menkul Kıymetler Borsası'ndan Bir Balkon Aniden Çöker 01:06
Jakarta Menkul Kıymetler Borsası'ndan Bir Balkon Aniden Çöker 2 izlenme - 5 ay önce 75 Kişinin ağır yaralandığı bu olayda balkonun nasıl çüktüğüne anlam veremiyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Avrupa borsaları haftayı kayıpla kapattı 01:06
Avrupa borsaları haftayı kayıpla kapattı 7 izlenme - 2 yıl önce Avrupa borsaları yılın ilk haftasında Çin Borsası'ndaki olağanüstü değer kaybının da etkisiyle başlayan gerileyişini haftanın son gününde de sürdürdü.