Hoşgeldiniz!

Boru Videoları İzle

Arkadaşına Artistlik Yapmak İsterken Demir Boruya Oturan Kadın  00:28
Arkadaşına Artistlik Yapmak İsterken Demir Boruya Oturan Kadın 47.843 izlenme - 3 ay önce Amaçsızca dans ederken, arkadaşına ''bak hele bak napcam şimdi'' deyip demirboruya oturan zavallı kadını izliyoruz. Keyifli seyirler...
Striptiz Yaparken Boruyu Kıran Hatun 00:54
Striptiz Yaparken Boruyu Kıran Hatun 4.256 izlenme - 3 ay önce Striptiz yapmak için boruya çıkan kızımız beklemediği anda kendini yerde buluyor. Fazla lafa gerek yok izleyelim.
Damlayan Musluk Fantezisi - Feri Cansel 01:06
Damlayan Musluk Fantezisi - Feri Cansel 32.303 izlenme - 2 yıl önce Yabancı belgesellerden alışkın olduğumuz bir kesitin yerli kasasını izleyeceğiz. Açıkçası çok daha gerçekçi olmuş. Feri Cansel'i rahmetle anıyoruz. Ayrıca musluğun bile Feri Cansel'e dayanamayıp akması, filmin günümüz internet geyiklerinden bir tanesini yakaladığı göstermektedir. İlgili filmden başka kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54005/gtune-sok-feri-cansel-kufur-icerir
Donald Trump MHP Versiyon (Kanalizasyon Boruları) 00:21
Donald Trump MHP Versiyon (Kanalizasyon Boruları) 3.362 izlenme - 5 ay önce Donald Trump MHP versiyon kanalizasyon boruları, Donald Trump vs Devlet Bahçeli reyiz Ne Hortumu, kanalizasyon borularını bağladılar.
Belden Kırma Kaya Kamyonunun Karda Kayması 01:23
Belden Kırma Kaya Kamyonunun Karda Kayması 2.893 izlenme - 4 ay önce Belden Kırma Kaya kamyonlarının aslında bir iş makinesi olduğunu unutmayın, eğer zinciriniz yoksa,geniş taban lastikler ve ağırlık faktörü,buzda ve karda kaymanıza ve kaza yapmanıza sebep olacaktır.
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 02:13
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 11.175 izlenme - 2 yıl önce 33 yaşındaki iş adamı Faruk Yıldırım, Almanya’dan memleketi Elazığ’a Ferrari’siyle geldi. Tatilini geçirdiği Elazığ’da Ferrari’yle babasının isteği üzerine aldığı üç metrelik su borusunu taşırken fotoğraflarının çekilip internete atılması ilgi odağı oldu. (İHA)
Her Oyuncak Boru Değildir Ama Her Boru Oyuncaktır 00:38
Her Oyuncak Boru Değildir Ama Her Boru Oyuncaktır 1.835 izlenme - 3 ay önce Sık sorulan sorulardan birsini cevaplayarak başlayayım bugünki paylaşımlarıma. Kendi kendine oynuyor mu diye soruyorsun. Evet oynuyor. Ben onun için sürekli oyunlar kuruyorum, ama bu oyunları yavrumla oynarken öncelikli amacım eğlenmek biliyorsun, bir taraftan da değişik oyunlar, farklı oyun kuralları öğrenmiş oluyor. Oyuncak dışında bir sürü materyalden keyif alabileceğini görüyor... Bu arada benimle vakit geçirmeye de doyuyor, zaten bu doyumu sağlamazsa peşimden hiiç ayrılmaz. Şöylee sadece ona adanmış 1-1,5 saat öyle iyi geliyor ki, hem oğluma hem de bana? Videoda oynadığı bu kocaman ruloyu geçen gün kırtasiyeden, Demir için kağıt kestirirken görüp istemiştim. Odanın bir köşesine koydum, bir ara oynarız diye. Bu oyunu kendisi kurdu veee kendi kendine çook keyifli zamanlar geçirdi. Demek ki neymiş çocuğun odasına oyuncak olmayan materyalleri de koyacakmışız ki keşfetsin... Pekiii ne kadar tek başına oynuyor. Yaklaşık 20-25 dakika falan. Sonra ona başka bir oyun kurmak gerekiyor... Demir 3 yaşında ve gelişimsel olarak 3 yaşındaki bir çocuk ortalama 15 dakika civarında tek başına oynar. Yani demek istiyorum ki çocuğundan beklentin büyük olmasın. Hele 1-24 ay arasında tek başına pek oyun oynayamaz. Daha minicik annesi yavaş yavaş öğrenecek... Sallar sallar atar bu onun oyunu olur, sen de çıldırırsın değil mi? Çıldırmaa, sakin ol, normal bunlar... Gün gelecek odasından çıksa da yüzünü görsem diye yalvaracaksın... Zaman çok hızlı...
VANA CEKETİ NEDİR ENS YALITIM 01:49
VANA CEKETİ NEDİR ENS YALITIM 7.733 izlenme - 2 yıl önce http://vanaceketi.co/ Yüksek Isı Yalıtım Ceketleri, mekanik tesisat sistemlerinde kullanılan; sıcak hatlarda ısı kaybını en aza indirgeyen, soğuk hatlarda ise ısı kazanımlarını engelleyerek, terleme ve yoğuşma sorunlarını ortadan kaldıran bir yalıtım ürünüdür. Isıtma ve soğutmanın yanı sıra özellikle endüstriyel tesislerde üretim hattında yer alan kızgın yağ, buhar, asit gibi akışkanların taşındığı tüm hatlar üzerindeki vana ve ekipmanlarda kullanılmalıdır.her türlü havalandırma , giydirme , izolasyona dair her iş sizin memnun kalacağınız şekilde yapılıp teslim edilir.bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz TEL : .0216 395 85 14 MOBİL: 0531 293 91 88 TUZLA/İSTANBUL
Bir Kıbrıslının Gözünden Türkiye Kıbrıs Su Boru Hattı ve Sonrası 09:13
Bir Kıbrıslının Gözünden Türkiye Kıbrıs Su Boru Hattı ve Sonrası 4.337 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıslı Haşim Volkan isimli bu arkadaşın son zamanların tartışmalı konusu olan su boru hattı ve bu hattın iki toplum arasında olan yansımalarını değerlendirdiği videoyu izliyoruz.
Arka Kapı Diyen Adam - Tahsin Hasoğlu 01:05
Arka Kapı Diyen Adam - Tahsin Hasoğlu 6.166 izlenme - 1 yıl önce O boru sesli yiğitler atlarına binip... Yok yok otobüsle gidiyorlar, ve sağ olsunlar gerektiğinde devreye giriyorlar. Tahsin Hasoğlu yeni videosu " Arka Kapı Diyen Adam" la karşınızda. Tolga ile Enes miydi neydi, onların bile 100.000'i geçti takipçi sayısı, şu adamın youtube takipçisi 33.000 civarında. Bu ülkede hep hak etmeyenler mutlu oluyor :( Youtube'tan takip edin kendisini lütfen. not: kendisi ile hiçbir tanışıklığım vs. yoktur.
Ağır Çekimde Fare Avlamak 04:03
Ağır Çekimde Fare Avlamak 4.440 izlenme - 1 yıl önce Bahçeyi işgal eden farelerin birer birer avlanması. Yeni yapılmış ateş dolu bir sabah seksinden sonra iyi gider bu video.
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 01:23
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 31.160 izlenme - 7 yıl önce Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi 0232 - 237 09 96 - www.mgfplast.com Ana Boruya Ayarlanabilir damlatıcı meme takılması ve uygulamalı olarak gösterimi. www.mgfplast.com adresini detaylı bılgı ve satış için ziyaret edebilirsiniz.
Boru Kaynagı 05:42
Boru Kaynagı 9.553 izlenme - 5 yıl önce Boru kaynagı ,kaynak
Amazon Maymunları Gibi Borulara Tırmanan Gençler 05:42
Amazon Maymunları Gibi Borulara Tırmanan Gençler 535 izlenme - 2 ay önce Kimin ne yaptığı belli olmayan, etraftaki insanların dahi ''yazık çocuklar delirdi mi acaba?'' bakışları ile harmanlanmış bir video izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Beyin Yakan Yerli Animasyon (Flash Tv Oyunculuğu İçerir) 07:19
Beyin Yakan Yerli Animasyon (Flash Tv Oyunculuğu İçerir) 2.874 izlenme - 9 ay önce Beyin yakan animasyon serisinde bu sefer de yerli bir yapımla karşılaşıyoruz. Özellikle seslendirmelerdeki samimiyet,konuşmalardaki aksan,film içindeki gereksiz pizza reklamları izleyiciyi kendine bağlıyor.
ev yapımı füze 01:34
ev yapımı füze 22.711 izlenme - 9 yıl önce malzemeler: patates, pvc boru, saç spreyi videoyu izlerken oldukça basit olduğunu ve her ev kadınının bunu kolaylıkla yapacağını hayal edin :)
Mgf plast damla sulama üretimi - izmir 01:22
Mgf plast damla sulama üretimi - izmir 13.621 izlenme - 6 yıl önce 0232 237 09 96 - www.mgfplast.com Mgf Plast damla sulama sistemleri & peyzaj sulama sistemleri üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz ! www.mgfplast.com
70 Yaşındaki Kadın Direk Dansı Yaptı 00:37
70 Yaşındaki Kadın Direk Dansı Yaptı 3.313 izlenme - 2 yıl önce Çin'de ortaya çıkan görüntülerde 69 yaşındaki kadın, direk dansı şovuyla görenleri hayrete düşürdü. Geçtiğimiz günlerde ulusal bir yarışmada altın madalya kazanan 69 yaşındaki emekli kadın, seksenli yaşlarına kadar dans etmeyi planladığını söylüyor. Yaşına rağmen fit vücudu ve esnek hareketleriyle görenleri hayrete düşüren yaşlı kadının ilham veren görüntüleri izleyenlerin ağzını açık bırakıyor.
Küfürlü Telefon Şakası - Kaportacı 02:02
Küfürlü Telefon Şakası - Kaportacı 3.080 izlenme - 2 yıl önce 'Boru Niyazi' lakaplı eski bir YouTube fenomeninin çeşitli dükkanları arayıp işlettiği telefon şakaları serisinden bir tanesi. Kendisi bildiğim kadarıyla ABD'de ikamet etmekteydi.
Nickholas Rockefeller - Biz Yeni Dünya Düzeni'nin Sahipleriyiz! 06:40
Nickholas Rockefeller - Biz Yeni Dünya Düzeni'nin Sahipleriyiz! 5.001 izlenme - 2 yıl önce Yahudi Yönetmen Aaron Russo'nun Nicholas Rockefeller hakkındaki açıklamaları... Aaron Russo bu açıklamarından 6 ay sonra kanserden dolayı vefat etti.
Borunun İçinde Sıkışan Kedi  00:45
Borunun İçinde Sıkışan Kedi 1.475 izlenme - 7 ay önce Çin Ningksia Huy Özerk Bölgesi'nde talihsiz kedi borunun içine girip oyun oynayım derken buronun içinde kalıyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Bira Boru Hattı, Belçika 00:59
Bira Boru Hattı, Belçika 1.494 izlenme - 7 ay önce UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Belçika'nın Bruges kentine bira artık özel bir boru hattından geliyor. Kentin tarihi bölgesinde bulunan bar ve restoranlara bira sevkiyatı için çekilen botu hattı 16 Eylül cuma günü vanalarını açtı. Bruges Belediye Başkanı Renaat Landuyt projeyi ağır vasıta araçların kentin tarihi yapısına zarar vermemesi için hazırladıklarını belirtiyor:
Oyun Bu Boru mu? 00:21
Oyun Bu Boru mu? 514 izlenme - 3 ay önce Boru mu o ? Evet boru? Ama piyuuuuv gökkuşağına dönüştü, piyuuuv topa dönüştü, piyuuuuv aydedeye dönüştü, sonra ağaca, kuşa, file, doktora daha nelere nelere dönüştü? Boru deyip geçmemek lazım. Oyun bu boru mu ? Dün babası şu nohutları yuvarladığımız düzeneği yaparken çıktı tezgaha, beni de çıkardı. Evde hiç yer kalmadı tabi tezgah üzerlerinde gezelim biz? Sonra aldı eline boruyu bi 45 dakika oynadı herhalde. Sabah bahsettiğim konu işte tam olarak buydu. Hayal gücünün gelişimini illa pahalı oyuncaklar desteklemez bazen bir boru yetiyor işte? Bugünkü oyun mu? Onu paylaşmak için biraz anneme yalvarmam lazım çünkü Demir illa anneannem de oynayacak dedi. Annem "tamam tamam paylaş" derse yarın hemen yayınlarım? Hadi bakalım piyuuuuv kaçtım ben
Liv Makina Pirkete - Serpantin Boru Bükme Makinesi 01:55
Liv Makina Pirkete - Serpantin Boru Bükme Makinesi 2.873 izlenme - 3 yıl önce
DERS Bando Takımı | Majör Hareketler - Ritim Kalıpları Boru Trampet Takımı 17:23
DERS Bando Takımı | Majör Hareketler - Ritim Kalıpları Boru Trampet Takımı 5.917 izlenme - 4 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut İlter Aykut öğretmen DERS Bando Takımı Majör Hareketler Ritim Kalıpları Boru ve Trampet Takımı Hakkında Herşey. Bir kısmı ağızla çalınan, bir kısmı da dövülerek ses çıkaran çalgılardan meydana getirilen en çoğu kırk elli parçadan ibaret müzik takımı. Böyle bir topluluk yürüyüş halinde de iş görebileceği için çoklukla bando deyimi, askerî bir orkestra meydana getiren muzikacılar topluluğu için de kullanılır. Avrupa'da XVI. yüzyıldan itibaren bu günkü muzikacılar topluluğu yer etmeğe başlamıştır. Bizde, Tanzimat'ta mehterler kaldırılarak yerine İtalyan ve Fransız tipine uygun ordu muzika takımlarının kurulmasına karar verilmiştir. Askerî bandoların, en geniş kadrolu olanı Armoni muzikası - Armoni orkestrası Cumhuriyetin ilânından sonra kurulmuştur. Türkçe - bando ne demek türlü üfleme ve vurgulu çalgılardan oluşan tören müzik takımı, mızıka. Türkçe - İngilizce - bando [Bando] n. announcement, proclamation, manifesto; ban, banishment, exile, outlawing n. proclamation; ban n. band, troop, group; cohort, gang; brood; pack, covey, flock, herd; promulgation, publication Türkçe - Almanca - bando n. Band Türkçe - Fransızca - bando musique [la], bande [la], fanfare [la] İtalyanca - İngilizce - bando n. announcement, proclamation, manifesto; ban, banishment, exile, outlawing İtalyanca - Almanca - bando n. bekanntmachung, verbannung, landesverweisung, ächtung, ausstoßung, ausschreibung, bann Portekizce - İngilizce - bando (m) n. band, troop, group; cohort, gang; brood; pack, covey, flock, herd; promulgation, publication İspanyolca - İngilizce - bando n. proclamation; ban İspanyolca - Almanca - bando n. erlass, erlassung, aufgebot, bekanntmachung, partei, schwarm, volk İtalyanca - Fransızca - bando 1. (restrizione) interdit (m) 2. (diritto) proscription (f); prohibition (f); interdiction (f) 3. (condanna all'esilio) bannissement (m); proscription (f); exil (m) Türk ordu mızıkasının aşağı yukarı 2000 yıl öncelerine kadar gitmekte olduğu ve ondan önceleri ise efsanevi söylentilele dayandığı anlaşılmaktadır. Müzik tarihinin ilk safhaları, doğu medeniyetiyle ilgilidir. Vurma çalğılardan başka üfleyerek uyumlu hale getirilen sığır boynuzu veya midye ve benzeri deniz hayvanlarının kabukları gibi maddeler, ilk kavimlerin perdesiz boru çalğıları olmuştur. Daha sonraları madenleri işlemek suretiyle tunç veya pirinçten yapılan çeşitli cins borular kullanılmaya başlanmıştır. Kutsal kitaplarda ilk boru dökümcüleri konu edilmektedir. Savaş günlerinde öttürülen gümüş borular anlatılır. Milattan önceki devirler için Çin kaynakları, milattan VII yüzyıl sonrası için Orhan yazıtları ve yazılı bir söylentiye göre konuşan Kaşgarlı Mahmutun Türkçe Sözler Divanı ve en son olaraq XII yüzyılda Farsça bir metin, ilk Türk ordu mızıkasının (şimdi harabeden ibaret) Asfanın Kuça ve Balaşagun gibi merkezlerinde faaliyet göstermiş olduğunu bildirmekte ve bu Türk ordu mızıkasının kidem ve üstünlük unsurlarını saymaktadırlar. Türk ülkesi olan Balasagun tuğ takımlarının askeri mızıka göreneği sırasıyla; Karahanlılarda, Abbaslılarda, Harzemşahlarda, Büyük Selçuklu Imparatorluğunda, Anadolu Selçuqlarında, Ilhanlılarda, Memluklarda devam ettiği kibi, Selçuklular zamanında “Mehterhane-i Hakani” denilen ordu mızıkası, Osmanlı Imparatorluğunda Tabl-i Alem Mehterhanesi adını almış ve resmi adıyla da “Tabl-ı Al-i Osman Mehterhanesi” olarak, kuruluş ve çalışmaları kanunlara bağlanmış, müzik prensipleri tespit edilmiş, bir devlet kuruluşu olaraq tanınmıştı. XVI yüzyılda Osmanlı ordusunun 9 katlı mehterhanesi, Macarıstandaki Budin Kızılelma Sarayında yapılan şenlikler için Budin kalesindeki yerinde nevbet (konser) veriyordu. Bu tarihlerde Avrupada ise batı bandoları henüz gelişmemişti. Alman ve Isveçre alaylarında küçük birer tambour (trampet) takımlarıyla eşlikli fifrelerin kullanılmakta olduğu görülüyor ve Fransız ordusuna da XVI yüzyıl ortalarında geçmiş bulunuyordu. Kral XVI Louis zamanında, ordu musikisini düzenleyen bir yönetmelik vardı. 1683te Kral Louisin bakanlarının da etkisiyle, yayınladığı bir emirname ile “çok harcamalardan kurtulmak için boru (trompet, trampet ve fifre) takımlarının azaltılması” yoluna gidilmiştir. Bu Tarihlerde henüz bando kuruluşu olmayan Ingiltere, ordu musikisinden yoksundu. 1693te Londraya yakın Shatham Dz. P.Tümeninde küçük bir fifre-tramper takımı vardı. Bu takım, tümenin bir alayında bulunan Yzb. Villiam Prince tarafından, kendi bölüğünde çalışmak üzere tertip edilmiş iki pikola ve iki trampetten ibaretti. Bu takım, morali etkiliyor ve faydalı oluyordu. Bu sebeple gittikçe geliştirildi ve Kraliyet mızıkası bir çekirdek oldu. Nitekim, 6 Haziran 1773te, kralın donanmayı denetlemesi sırasında çalmak üzere, Spitheade götürülmek için Sheernessdaki Orpheus gemisinde görev almış olduğu, Chatham Dz. P.Tümeninin kayıtlarından anlaşılmaktadır. bando takımı , majör hareketler , boru ve trampet takımı , bando , nasıl yapılır , müzik dersi
Nohutlar İçin Roller Coaster 00:46
Nohutlar İçin Roller Coaster 715 izlenme - 3 ay önce Bir mühendislik harikasııı(!) Plastik şişelerden eşimin yaptığı bu düzenek aslında tam bir matematik aktivitesi olduğunu çaktırmıyor değil mi? Büyük kaşıkla, küçük kaşıkla, bardakla doldurdu doldurdu akışlarını izledi. Kimi daha hızlı kimi daha yavaş. Dökmek için çook koordineli hareket etmeye çalıştı, beden koordinasyonu için de güzel bir aktivite oldu. Doldurup boşaltmayı severler ya, çoook eğlendi. Aslında hava sıcak olsa diğer kaba su doldururdum, böylece nohutların hepsi ıslanmış olurdu. Yarın da haşlar buzluğa koyardım. Ama mevsim yaz değil, yarın için de fasülye yemeğimiz var, o halde bugün sadece oynayalım sonra pişiririz. Tüh yaaa keşke pirinçle yapsaydık, sonra yarın fasülyenin yanına pilav yapardık. Neyse şimdi bu nohutları kaldırıp yerine iki bardak pirinç koyayım. Yarın anneannesi ve dedesiyle önce oynasın, akşama da pilav olur yeriz. Hem gelişim destekliyor, hem yemek menüsünü ayarlıyoruz, daha ne olsun yahu?
Kolay Yoldan Bağırtılan Egzoz 01:32
Kolay Yoldan Bağırtılan Egzoz 3.267 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar kendince bir yol bulmuş ve arabalarına taktıkları bu aparatla istedikleri sese ulaşmayı amaçlamışlar.
01:09
"boru Bükme ,makimakine" 5.867 izlenme - 7 yıl önce boru bükme
Balık Yemi Nasıl Çıkatrılır? 02:20
Balık Yemi Nasıl Çıkatrılır? 1.873 izlenme - 2 yıl önce Toprağa kendini gömerek yaşayan sülina, sülines, sülünez gibi isimlerle de anılan kabuklu canlının nasıl çıkartılacağına dair basit bir video. İtalyan mutfağında kullanılan bir kabukludur. Ülkemizde sadece balık avında yem olarak kullanılır daha yaygın olarak kürek ve şiş ile çıkartılır.. Özellikle karagöz,mercan gibi dip balıklarının avında verimli biçimde kullanılır.
Boru Kıvırma Makinası Cm32 Cansa Makina 01:03
Boru Kıvırma Makinası Cm32 Cansa Makina 5.204 izlenme - 7 yıl önce www.cansamakina.com