Hoşgeldiniz!

Boru Hattı Videoları İzle

Belden Kırma Kaya Kamyonunun Karda Kayması 01:23
Belden Kırma Kaya Kamyonunun Karda Kayması 2.902 izlenme - 5 ay önce Belden Kırma Kaya kamyonlarının aslında bir iş makinesi olduğunu unutmayın, eğer zinciriniz yoksa,geniş taban lastikler ve ağırlık faktörü,buzda ve karda kaymanıza ve kaza yapmanıza sebep olacaktır.
Bir Kıbrıslının Gözünden Türkiye Kıbrıs Su Boru Hattı ve Sonrası 09:13
Bir Kıbrıslının Gözünden Türkiye Kıbrıs Su Boru Hattı ve Sonrası 4.343 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıslı Haşim Volkan isimli bu arkadaşın son zamanların tartışmalı konusu olan su boru hattı ve bu hattın iki toplum arasında olan yansımalarını değerlendirdiği videoyu izliyoruz.
Nickholas Rockefeller - Biz Yeni Dünya Düzeni'nin Sahipleriyiz! 06:40
Nickholas Rockefeller - Biz Yeni Dünya Düzeni'nin Sahipleriyiz! 5.019 izlenme - 2 yıl önce Yahudi Yönetmen Aaron Russo'nun Nicholas Rockefeller hakkındaki açıklamaları... Aaron Russo bu açıklamarından 6 ay sonra kanserden dolayı vefat etti.
Bira Boru Hattı, Belçika 00:59
Bira Boru Hattı, Belçika 1.496 izlenme - 8 ay önce UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Belçika'nın Bruges kentine bira artık özel bir boru hattından geliyor. Kentin tarihi bölgesinde bulunan bar ve restoranlara bira sevkiyatı için çekilen botu hattı 16 Eylül cuma günü vanalarını açtı. Bruges Belediye Başkanı Renaat Landuyt projeyi ağır vasıta araçların kentin tarihi yapısına zarar vermemesi için hazırladıklarını belirtiyor:
boru hattı kesmek mesele değil yeğeeen 00:28
boru hattı kesmek mesele değil yeğeeen 1.772 izlenme - 7 yıl önce
Pablo - Bruno - Turkce 10:33
Pablo - Bruno - Turkce 721 izlenme - 3 yıl önce Bazıları Hayatta Pablo Olmayı Seçer, Bazıları İse Bruno !!
Rusya'da Otobüste Sıcak Su Paniği 00:51
Rusya'da Otobüste Sıcak Su Paniği 324 izlenme - 3 yıl önce rusya'da yolcu otobüsü geçerken yol çöktü ve sıcak su borusu patladı. kaynar su otobüse dolunca olay kaza olmaktan çıktı ve paniğe dönüştü. sıcak su borusu hattı üzerinden otobüs geçerken patladı. yolcu otobüsü bir anda kaynar su ile doldu. 13 kişi yaralandı.
batman'da boru hattı hırsızlığı 3 00:54
batman'da boru hattı hırsızlığı 3 765 izlenme - 9 yıl önce http://www.batmanpostasigazetesi.com
Pablo Vs Buruno Boru 10:33
Pablo Vs Buruno Boru 244 izlenme - 3 yıl önce Paplo Vs Buruno Hattı
batman'da boru hattı hırsızlığı 2 00:48
batman'da boru hattı hırsızlığı 2 441 izlenme - 9 yıl önce http://www.batmanpostasigazetesi.com
batman boru hattı hırsızlığı 02:08
batman boru hattı hırsızlığı 396 izlenme - 9 yıl önce http://www.batmanpostasigazetesi.com/
3.2 Kilometrelik Bira Boru Hattı Brugge Sokaklarında Açıldı 01:32
3.2 Kilometrelik Bira Boru Hattı Brugge Sokaklarında Açıldı 18 izlenme - 8 ay önce Belçika'da bira taşıyan kamyonların trafikte yarattığı karışıklığı ortadan kaldırmak amacıyla yapımına başlanan 3.2 kilometrelik 'bira boru hattı' hizmete girdi. Deutsche Welle'nin haberine göre, bira boru hattı kentin tarihi bölgesinde bulunan De Halve Maan bira fabrikasından şişeleme tesisine saatte yaklaşık 6 bin litre bira taşıyacak. Yaklaşık 4 milyon euroya mal olan hattın yaklaşık 300 bin euroluk bölümü bira severler tarafından karşılandı. Çok sert ve özel bir plastikten, temizlenebilecek bir şekilde inşa edilen hattın, içme suyu borularına benzer bir yapıya sahip olduğu belirtildi.
Bursada Doğalgaz Boru Hattındaki Yangın 02:53
Bursada Doğalgaz Boru Hattındaki Yangın 76 izlenme - 2 yıl önce Çevredeki 4 bina ile iş makinesinde zarara neden olan yangın, yaklaşık bir saatte söndürüldü Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Müdahale Şube Müdürü Bayrak: "Ölen ya da yaralanan yok"
Boru Hattı Pablo Bru 10:33
Boru Hattı Pablo Bru 90 izlenme - 4 yıl önce Günümüzden Geleceğimize Bir Boru Hattı Döşeyerek Geleceğimizi Garanti Almak İçin Buğünlerinizi Boşa Harcamayın Ve Hemen Dione İş Fırsatı İle Tanışın... Muharrem Aydın