Hoşgeldiniz!

Borusu Videoları İzle

Su Borusu Gibi Ağız 00:24
Su Borusu Gibi Ağız 25.355 izlenme - 3 yıl önce Hakketen Su Borusu
Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 00:43
Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 38.957 izlenme - 4 yıl önce Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka
Kendilerine Bağladılar Hortumu Ne Hortumu Kanalizasyon Boruları (Hortum) 00:20
Kendilerine Bağladılar Hortumu Ne Hortumu Kanalizasyon Boruları (Hortum) 10.413 izlenme - 3 yıl önce Kendilerine bağladılar hortumu, ne hortumu kanalizasyon boruları.. Kendilerine bağladılar hortumu, ne hortumu kanalizasyon boruları..
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 02:13
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 11.166 izlenme - 2 yıl önce 33 yaşındaki iş adamı Faruk Yıldırım, Almanya’dan memleketi Elazığ’a Ferrari’siyle geldi. Tatilini geçirdiği Elazığ’da Ferrari’yle babasının isteği üzerine aldığı üç metrelik su borusunu taşırken fotoğraflarının çekilip internete atılması ilgi odağı oldu. (İHA)
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü 00:39
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü 3.940 izlenme - 11 ay önce Başkentte park halindeki otomobil, patlayan su borusunun yumuşamasına yol açtığı zeminin çökmesi sonucu oluşan yaklaşık 3 metrelik çukura düştü
Kanalizasyon Borusuna Sıkışan Çinli Çocuk 01:00
Kanalizasyon Borusuna Sıkışan Çinli Çocuk 1.984 izlenme - 12 ay önce 5 yaşındaki meraklı çocuk kafasını kanalizasyon borusuna sıkıştırdı. Çin'in doğusundaki Fenghua şehrinde yaşanan olayda, ailesiyle birlikte bir törene katılan çocuk kafasını boş kanalizasyon borusuna soktu. Kafası boruya sıkışan çocuğu olay yerine çağrılan itfaiye uzun uğraşlar sonucu kurtardı.
Güçlü Bir Yanma Borusu Tarafından Yok Edilen iMac 06:49
Güçlü Bir Yanma Borusu Tarafından Yok Edilen iMac 617 izlenme - 3 ay önce The Slow Mo Guys, güçlü bir patlama gücüne sahip yanma borusunun önüne eski bir iMac yerleştiriyor. Borunun ateşlenmesiyle paramparça olan iMac'in ağır çekim görüntüleri:
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 01:23
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 31.003 izlenme - 7 yıl önce Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi 0232 - 237 09 96 - www.mgfplast.com Ana Boruya Ayarlanabilir damlatıcı meme takılması ve uygulamalı olarak gösterimi. www.mgfplast.com adresini detaylı bılgı ve satış için ziyaret edebilirsiniz.
KÖMÜR KAZANI DUMAN BORUSU TEMİZLİĞİ (TÜRBÜLATÖR) 02:06
KÖMÜR KAZANI DUMAN BORUSU TEMİZLİĞİ (TÜRBÜLATÖR) 2.460 izlenme - 2 yıl önce 1. KALORİFER YAKICISI ARAMAYA SON..!!!! 2. ISINMAK İÇİN NEDEN FAZLA ÖDEYESİNİZ YILMAZ ISI SİSTEMLERİ İLE ISINMAYI UZMAN KİŞİLERE TESLİM EDİN SICACIK EVİNİZDE PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN… YAKICI HATASINDAN KAYNAKLANAN SORUNLAR.. TEMİZ OLMAYAN TURBÜLATÖR (DUMAN) BORULARI ; * DAHA FAZLA KÖMÜR YAKILMASINA NEDEN OLUR. *KAZAN ÖMRÜNÜ AZALTIR. *BACA TIKANMASINA NEDEN OLUR. *HER YIL KAZAN IZGARA DEĞİŞİMİ GEREKTİRİR. *KAZAN KAPAĞININ PATLAMASINA NEDEN OLUR *KAZANIN DAHA FAZLA ELEKTRİK YAKMASINA NEDEN OLUR. *ISINMA MALİYETİNİ ARTTIRIR. *YETERLİ HAVA SİRKİLASYONU SAĞLANMAYAN KAZANLARDA BACA TUTUŞMASI OLUŞUR.
Şaban Hücum Borusu 01:23
Şaban Hücum Borusu 7.949 izlenme - 5 yıl önce şaban, hucum borusu, kemal sunal, hucum borusu erzurum versionu, düdük necmi
Mgf plast damla sulama üretimi - izmir 01:22
Mgf plast damla sulama üretimi - izmir 13.341 izlenme - 6 yıl önce 0232 237 09 96 - www.mgfplast.com Mgf Plast damla sulama sistemleri & peyzaj sulama sistemleri üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz ! www.mgfplast.com
İnek Şaban Borazan Yabancı Remix Versiyon 02:00
İnek Şaban Borazan Yabancı Remix Versiyon 4.324 izlenme - 5 yıl önce inek şaban
hücum borusu 00:39
hücum borusu 6.731 izlenme - 8 yıl önce kemal sunal'ın filimlerinden birinden kısa komik bir kesit iyi seyirler
Metal Yemek Borusuyla Hayata Tutundu 05:41
Metal Yemek Borusuyla Hayata Tutundu 20 izlenme - 5 gün önce Adana’nın merkez Seyhan ilçesine bağlı Gülbahçesi Mahallesi’nde inşaat malzemeleri ticareti yapan 53 yaşındaki Abdurrahman Bulut, yemek borusunda yaşadığı tıkanma sonucu gittiği hastanede, yemek borusu ve akciğer kanseri olduğunu öğrendi. Radyolojik incelemenin ardından yapılan biyopsi sonrası ameliyat edilen hastanın yemek borusunun 12 santimetrelik bölümü alındı. Hasta, ağızdan beslenemediği için, yaklaşık 4 ay boyunca bağırsaktan bir tüp yardımıyla beslendi.
otomatik peyzaj çim sulama sistemi  - mgfplast izmir 01:26
otomatik peyzaj çim sulama sistemi - mgfplast izmir 7.494 izlenme - 6 yıl önce -- mgf plast damla sulama sistemleri peyzaj sulama sistemleri üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz !www.mgfplast.comtel
hücum borusu .. yildizotodizayn.tr.cx 02:37
hücum borusu .. yildizotodizayn.tr.cx 4.762 izlenme - 7 yıl önce komandanı demesine rağmen Şaban birtürlü çalamıyor. ve komik komik şeyler çalıyor. buna sinirlenen kumandanı argo küfür konşur.hep ben mi anlatcam izleyin :)
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam - Ujgelebedasurte Eburge Uşbe 00:16
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam - Ujgelebedasurte Eburge Uşbe 2.701 izlenme - 2 yıl önce IA - ROTA? isimi spor programında çarpıcı açıklamalara imza atan yorumcumuz bu hafta da olay yaratacak iddialar sunuyor. Dediği gibi; burda en azından ujgelebedasurte eburge bujde. Adam kesinlinle haklı. Büyüksün ne dediği anlaşılmayan adam.
MgfPast İzmir Otomatik çim Villa Peyzaj ve Damla Sulama 00:19
MgfPast İzmir Otomatik çim Villa Peyzaj ve Damla Sulama 6.767 izlenme - 6 yıl önce mgf plast otomatik villa peyzaj ve damla sulama izmir - üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz !www.mgfplast.com 0232 237 09 96
Egzoz Borusuyla İlişkiye Giren Adam 00:28
Egzoz Borusuyla İlişkiye Giren Adam 1.491 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda araba egzozuna hallenen adamın komik ve bir o kadar da ilginç görüntüsü.
Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 02:01
Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 2.055 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden uzmanları tarafından restore edilmiş efsane filmin efsane sahnesinin üzerine bende çeşitli video editleme programları yardımıyla biraz daha kalitesini arttırarak ilk defa alkislarlayasiyorum.com da beğeninize sunuyorum. (Bu cümledeki anlatım bozukluğunu bulunuz). Keyifli izlemeler.
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 00:43
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 2.307 izlenme - 4 yıl önce Mucit Türkler'den ev yapımı bazuka
Borazan 01:55
Borazan 2.863 izlenme - 4 yıl önce Borazan
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 02:59
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 3.657 izlenme - 4 yıl önce Dünya Liderinden Her Uygulama Yapilir
şaban remix 00:39
şaban remix 3.125 izlenme - 8 yıl önce tam qomedi
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam (Director's Cut) 02:05
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam (Director's Cut) 1.615 izlenme - 2 yıl önce Futbol dünyasına getirdiği çarpıcı açıklamalarla olay yaratan Ne Dediği Anlaşılmayan Adam, fikirlerini destekleyip, bize onu anlamamız için son bir şans daha veriyor. Kesinlikle katılıyorum ben dediklerine. Hoçofoktör çok önemli. Evet.
Borusu Kırılan Dedenin Dramı (Küfür İçerir) 02:09
Borusu Kırılan Dedenin Dramı (Küfür İçerir) 1.420 izlenme - 2 yıl önce Konyalı dede Apdullah dayı lakabıyla portakal dayının borusunu kırarlar. Borusu kırıldığı için üzülen dayıyla bir konuşma yapılır. Dayımız bu duruma çok kızar.
Hücum Borusu 01:27
Hücum Borusu 6.814 izlenme - 9 yıl önce şabanın hücum borusu çalma şekli
Saban 00:43
Saban 4.321 izlenme - 9 yıl önce yok
yassı damla sulama borusu toprakaltı  -mgf plast 00:15
yassı damla sulama borusu toprakaltı -mgf plast 4.442 izlenme - 6 yıl önce -- mgf plast damla sulama sistemleri & peyzaj sulama sistemleri üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz !www.mgfplast.comtel
Malç Makinasi (Naylon Örtme Makinesi) 00:57
Malç Makinasi (Naylon Örtme Makinesi) 1.851 izlenme - 3 yıl önce Çilek Domates Karpuz, Kavun Ekiminde Kullanılacak Malç Makinesi Çopur Ticaret Apdullah Çopur: 0 542 551 9757 Kepçe Kürek Vinç Malç Makinesi Buzalatma Aparatı Ve Her Türlü Ziraii Alet Üretimi