Hoşgeldiniz!

borusu

Su Borusuyla Dolmuşa Klima Yapan Adam 02:39
Su Borusuyla Dolmuşa Klima Yapan Adam 217 izlenme - 5 gün önce Adana'da bir dolmuş şoförü, klimanın en arkadaki koltuklara etki etmemesi üzerine, 4-5 bin lira masraf çıkaracak sistemi su borusuyla 20 liraya mal etti. Şoför Şimşek, derme çatma bir sistem yaptığını ancak artık yolcuların sıcaktan bunalmadığını söyledi.
Su Borusu Gibi Ağız 00:24
Su Borusu Gibi Ağız 25.992 izlenme - 4 yıl önce Hakketen Su Borusu
Yutulan Balık kılçığı nasıl çıkarılır ? 03:49
Yutulan Balık kılçığı nasıl çıkarılır ? 6.149 izlenme - 7 ay önce Balık kılçınının yemek borusuna takılması sonucu yutma güçlüğü gelişen hastanın yapılan endoskopisi. Kılçık yabancı cisim forsepsi ile çıkarıldı. Basit cerrahi müdahale de olsa, izlemesi çok etkileyici. Bir öğrencim de türban iğnesi yutmuştu da böyle endoskopi ile almışlardı.
Kiev'de Bomba Gibi Patlayan Su Borusu 00:31
Kiev'de Bomba Gibi Patlayan Su Borusu 5.571 izlenme - 12 ay önce Ukrayna Kiev'de bomba gibi patlayan sıcak su borusu patlarken resmen yeri deliyor
Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 00:43
Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 39.068 izlenme - 5 yıl önce Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka
Su Borusuyla Klima Yapan Dolmuş Şoförü 02:39
Su Borusuyla Klima Yapan Dolmuş Şoförü 177 izlenme - 5 gün önce Adana'da bir dolmuş şoförü, klimanın en arkadaki koltuklara etki etmemesi üzerine, 4-5 bin lira masraf çıkaracak sistemi su borusuyla 20 liraya mal etti.
Kemal Sunal & Şener Şen 01:55
Kemal Sunal & Şener Şen 34.806 izlenme - 10 yıl önce
Kendilerine Bağladılar Hortumu Ne Hortumu Kanalizasyon Boruları (Hortum) 00:20
Kendilerine Bağladılar Hortumu Ne Hortumu Kanalizasyon Boruları (Hortum) 10.635 izlenme - 4 yıl önce Kendilerine bağladılar hortumu, ne hortumu kanalizasyon boruları.. Kendilerine bağladılar hortumu, ne hortumu kanalizasyon boruları..
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 02:13
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 11.328 izlenme - 3 yıl önce 33 yaşındaki iş adamı Faruk Yıldırım, Almanya’dan memleketi Elazığ’a Ferrari’siyle geldi. Tatilini geçirdiği Elazığ’da Ferrari’yle babasının isteği üzerine aldığı üç metrelik su borusunu taşırken fotoğraflarının çekilip internete atılması ilgi odağı oldu. (İHA)
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 01:23
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 32.396 izlenme - 8 yıl önce Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi 0232 - 237 09 96 - www.mgfplast.com Ana Boruya Ayarlanabilir damlatıcı meme takılması ve uygulamalı olarak gösterimi. www.mgfplast.com adresini detaylı bılgı ve satış için ziyaret edebilirsiniz.
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü 00:39
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü 4.240 izlenme - 2 yıl önce Başkentte park halindeki otomobil, patlayan su borusunun yumuşamasına yol açtığı zeminin çökmesi sonucu oluşan yaklaşık 3 metrelik çukura düştü
Mgf plast damla sulama üretimi - izmir 01:22
Mgf plast damla sulama üretimi - izmir 15.159 izlenme - 7 yıl önce 0232 237 09 96 - www.mgfplast.com Mgf Plast damla sulama sistemleri & peyzaj sulama sistemleri üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz ! www.mgfplast.com
Şaban Hücum Borusu 01:23
Şaban Hücum Borusu 8.618 izlenme - 6 yıl önce şaban, hucum borusu, kemal sunal, hucum borusu erzurum versionu, düdük necmi
Kanalizasyon Borusuna Sıkışan Çinli Çocuk 01:00
Kanalizasyon Borusuna Sıkışan Çinli Çocuk 2.058 izlenme - 2 yıl önce 5 yaşındaki meraklı çocuk kafasını kanalizasyon borusuna sıkıştırdı. Çin'in doğusundaki Fenghua şehrinde yaşanan olayda, ailesiyle birlikte bir törene katılan çocuk kafasını boş kanalizasyon borusuna soktu. Kafası boruya sıkışan çocuğu olay yerine çağrılan itfaiye uzun uğraşlar sonucu kurtardı.
KÖMÜR KAZANI DUMAN BORUSU TEMİZLİĞİ (TÜRBÜLATÖR) 02:06
KÖMÜR KAZANI DUMAN BORUSU TEMİZLİĞİ (TÜRBÜLATÖR) 2.515 izlenme - 3 yıl önce 1. KALORİFER YAKICISI ARAMAYA SON..!!!! 2. ISINMAK İÇİN NEDEN FAZLA ÖDEYESİNİZ YILMAZ ISI SİSTEMLERİ İLE ISINMAYI UZMAN KİŞİLERE TESLİM EDİN SICACIK EVİNİZDE PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN… YAKICI HATASINDAN KAYNAKLANAN SORUNLAR.. TEMİZ OLMAYAN TURBÜLATÖR (DUMAN) BORULARI ; * DAHA FAZLA KÖMÜR YAKILMASINA NEDEN OLUR. *KAZAN ÖMRÜNÜ AZALTIR. *BACA TIKANMASINA NEDEN OLUR. *HER YIL KAZAN IZGARA DEĞİŞİMİ GEREKTİRİR. *KAZAN KAPAĞININ PATLAMASINA NEDEN OLUR *KAZANIN DAHA FAZLA ELEKTRİK YAKMASINA NEDEN OLUR. *ISINMA MALİYETİNİ ARTTIRIR. *YETERLİ HAVA SİRKİLASYONU SAĞLANMAYAN KAZANLARDA BACA TUTUŞMASI OLUŞUR.
Soluk Borusuna Düdük Kaçan Çocuk  00:08
Soluk Borusuna Düdük Kaçan Çocuk 186 izlenme - 2 ay önce Yazık valla,görüntüde düdüğü fazla çalan küçük çocuğuz boğazına düdük kaçmış,durum karşısında görevlilerde sanki gülüyor
İnek Şaban Borazan Yabancı Remix Versiyon 02:00
İnek Şaban Borazan Yabancı Remix Versiyon 4.390 izlenme - 6 yıl önce inek şaban
otomatik peyzaj çim sulama sistemi  - mgfplast izmir 01:26
otomatik peyzaj çim sulama sistemi - mgfplast izmir 7.942 izlenme - 7 yıl önce -- mgf plast damla sulama sistemleri peyzaj sulama sistemleri üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz !www.mgfplast.comtel
hücum borusu .. yildizotodizayn.tr.cx 02:37
hücum borusu .. yildizotodizayn.tr.cx 4.804 izlenme - 8 yıl önce komandanı demesine rağmen Şaban birtürlü çalamıyor. ve komik komik şeyler çalıyor. buna sinirlenen kumandanı argo küfür konşur.hep ben mi anlatcam izleyin :)
MgfPast İzmir Otomatik çim Villa Peyzaj ve Damla Sulama 00:19
MgfPast İzmir Otomatik çim Villa Peyzaj ve Damla Sulama 6.925 izlenme - 7 yıl önce mgf plast otomatik villa peyzaj ve damla sulama izmir - üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz !www.mgfplast.com 0232 237 09 96
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam - Ujgelebedasurte Eburge Uşbe 00:16
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam - Ujgelebedasurte Eburge Uşbe 3.416 izlenme - 3 yıl önce IA - ROTA? isimi spor programında çarpıcı açıklamalara imza atan yorumcumuz bu hafta da olay yaratacak iddialar sunuyor. Dediği gibi; burda en azından ujgelebedasurte eburge bujde. Adam kesinlinle haklı. Büyüksün ne dediği anlaşılmayan adam.
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 00:43
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 2.508 izlenme - 5 yıl önce Mucit Türkler'den ev yapımı bazuka
Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 02:01
Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 2.640 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden uzmanları tarafından restore edilmiş efsane filmin efsane sahnesinin üzerine bende çeşitli video editleme programları yardımıyla biraz daha kalitesini arttırarak ilk defa alkislarlayasiyorum.com da beğeninize sunuyorum. (Bu cümledeki anlatım bozukluğunu bulunuz). Keyifli izlemeler.
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 02:59
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 3.883 izlenme - 5 yıl önce Dünya Liderinden Her Uygulama Yapilir
Arap Kadını Seks Grevinde (Şalvar Davası) 02:44
Arap Kadını Seks Grevinde (Şalvar Davası) 1.982 izlenme - 3 yıl önce http://tr.euronews.net/ Arap Yarımadası'nda kadın baharı yaşanıyor! 80'li yıllarda yeşilçamı etkisi altına alan özgür, hakkını arayan kadın hikayeleri şimdi Arap ülkelerini kasıp kavuruyor. 2 Kasım'da gösterime giren 'The Source', köye su borusu döşenmesi için eski bir yönteme başvurarak, kocalarına yatak grevi uygulayan bir grup kadını anlatıyor. Beyazperdeye bir Türk köyünde yaşanan gerçek olaydan uyarlanan 'The Source' isimli yapımın yönetmen koltuğunda ise senarist, Radu Mihaileanu oturuyor.
Borazan 01:55
Borazan 2.898 izlenme - 5 yıl önce Borazan
Egzoz Borusuyla İlişkiye Giren Adam 00:28
Egzoz Borusuyla İlişkiye Giren Adam 1.750 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda araba egzozuna hallenen adamın komik ve bir o kadar da ilginç görüntüsü.
şaban remix 00:39
şaban remix 3.134 izlenme - 9 yıl önce tam qomedi
Hücum Borusu 01:27
Hücum Borusu 6.855 izlenme - 10 yıl önce şabanın hücum borusu çalma şekli
Güçlü Bir Yanma Borusu Tarafından Yok Edilen iMac 06:49
Güçlü Bir Yanma Borusu Tarafından Yok Edilen iMac 617 izlenme - 1 yıl önce The Slow Mo Guys, güçlü bir patlama gücüne sahip yanma borusunun önüne eski bir iMac yerleştiriyor. Borunun ateşlenmesiyle paramparça olan iMac'in ağır çekim görüntüleri: