Hoşgeldiniz!

borusu

Kiev'de Bomba Gibi Patlayan Su Borusu 00:31
Kiev'de Bomba Gibi Patlayan Su Borusu 5.395 izlenme - 2 ay önce Ukrayna Kiev'de bomba gibi patlayan sıcak su borusu patlarken resmen yeri deliyor
Su Borusu Gibi Ağız 00:24
Su Borusu Gibi Ağız 25.636 izlenme - 3 yıl önce Hakketen Su Borusu
Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 00:43
Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 38.990 izlenme - 5 yıl önce Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka
Kemal Sunal & Şener Şen 01:55
Kemal Sunal & Şener Şen 34.527 izlenme - 9 yıl önce
Kendilerine Bağladılar Hortumu Ne Hortumu Kanalizasyon Boruları (Hortum) 00:20
Kendilerine Bağladılar Hortumu Ne Hortumu Kanalizasyon Boruları (Hortum) 10.480 izlenme - 4 yıl önce Kendilerine bağladılar hortumu, ne hortumu kanalizasyon boruları.. Kendilerine bağladılar hortumu, ne hortumu kanalizasyon boruları..
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 02:13
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 11.246 izlenme - 2 yıl önce 33 yaşındaki iş adamı Faruk Yıldırım, Almanya’dan memleketi Elazığ’a Ferrari’siyle geldi. Tatilini geçirdiği Elazığ’da Ferrari’yle babasının isteği üzerine aldığı üç metrelik su borusunu taşırken fotoğraflarının çekilip internete atılması ilgi odağı oldu. (İHA)
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü 00:39
Park Halindeki Otomobil Çukura Düştü 4.010 izlenme - 1 yıl önce Başkentte park halindeki otomobil, patlayan su borusunun yumuşamasına yol açtığı zeminin çökmesi sonucu oluşan yaklaşık 3 metrelik çukura düştü
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 01:23
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 31.699 izlenme - 7 yıl önce Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi 0232 - 237 09 96 - www.mgfplast.com Ana Boruya Ayarlanabilir damlatıcı meme takılması ve uygulamalı olarak gösterimi. www.mgfplast.com adresini detaylı bılgı ve satış için ziyaret edebilirsiniz.
Kanalizasyon Borusuna Sıkışan Çinli Çocuk 01:00
Kanalizasyon Borusuna Sıkışan Çinli Çocuk 1.999 izlenme - 1 yıl önce 5 yaşındaki meraklı çocuk kafasını kanalizasyon borusuna sıkıştırdı. Çin'in doğusundaki Fenghua şehrinde yaşanan olayda, ailesiyle birlikte bir törene katılan çocuk kafasını boş kanalizasyon borusuna soktu. Kafası boruya sıkışan çocuğu olay yerine çağrılan itfaiye uzun uğraşlar sonucu kurtardı.
Mgf plast damla sulama üretimi - izmir 01:22
Mgf plast damla sulama üretimi - izmir 14.511 izlenme - 7 yıl önce 0232 237 09 96 - www.mgfplast.com Mgf Plast damla sulama sistemleri & peyzaj sulama sistemleri üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz ! www.mgfplast.com
Şaban Hücum Borusu 01:23
Şaban Hücum Borusu 8.171 izlenme - 5 yıl önce şaban, hucum borusu, kemal sunal, hucum borusu erzurum versionu, düdük necmi
KÖMÜR KAZANI DUMAN BORUSU TEMİZLİĞİ (TÜRBÜLATÖR) 02:06
KÖMÜR KAZANI DUMAN BORUSU TEMİZLİĞİ (TÜRBÜLATÖR) 2.464 izlenme - 2 yıl önce 1. KALORİFER YAKICISI ARAMAYA SON..!!!! 2. ISINMAK İÇİN NEDEN FAZLA ÖDEYESİNİZ YILMAZ ISI SİSTEMLERİ İLE ISINMAYI UZMAN KİŞİLERE TESLİM EDİN SICACIK EVİNİZDE PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN… YAKICI HATASINDAN KAYNAKLANAN SORUNLAR.. TEMİZ OLMAYAN TURBÜLATÖR (DUMAN) BORULARI ; * DAHA FAZLA KÖMÜR YAKILMASINA NEDEN OLUR. *KAZAN ÖMRÜNÜ AZALTIR. *BACA TIKANMASINA NEDEN OLUR. *HER YIL KAZAN IZGARA DEĞİŞİMİ GEREKTİRİR. *KAZAN KAPAĞININ PATLAMASINA NEDEN OLUR *KAZANIN DAHA FAZLA ELEKTRİK YAKMASINA NEDEN OLUR. *ISINMA MALİYETİNİ ARTTIRIR. *YETERLİ HAVA SİRKİLASYONU SAĞLANMAYAN KAZANLARDA BACA TUTUŞMASI OLUŞUR.
Güçlü Bir Yanma Borusu Tarafından Yok Edilen iMac 06:49
Güçlü Bir Yanma Borusu Tarafından Yok Edilen iMac 617 izlenme - 7 ay önce The Slow Mo Guys, güçlü bir patlama gücüne sahip yanma borusunun önüne eski bir iMac yerleştiriyor. Borunun ateşlenmesiyle paramparça olan iMac'in ağır çekim görüntüleri:
İnek Şaban Borazan Yabancı Remix Versiyon 02:00
İnek Şaban Borazan Yabancı Remix Versiyon 4.347 izlenme - 5 yıl önce inek şaban
hücum borusu 00:39
hücum borusu 6.769 izlenme - 8 yıl önce kemal sunal'ın filimlerinden birinden kısa komik bir kesit iyi seyirler
otomatik peyzaj çim sulama sistemi  - mgfplast izmir 01:26
otomatik peyzaj çim sulama sistemi - mgfplast izmir 7.783 izlenme - 7 yıl önce -- mgf plast damla sulama sistemleri peyzaj sulama sistemleri üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz !www.mgfplast.comtel
hücum borusu .. yildizotodizayn.tr.cx 02:37
hücum borusu .. yildizotodizayn.tr.cx 4.773 izlenme - 7 yıl önce komandanı demesine rağmen Şaban birtürlü çalamıyor. ve komik komik şeyler çalıyor. buna sinirlenen kumandanı argo küfür konşur.hep ben mi anlatcam izleyin :)
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam - Ujgelebedasurte Eburge Uşbe 00:16
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam - Ujgelebedasurte Eburge Uşbe 2.950 izlenme - 2 yıl önce IA - ROTA? isimi spor programında çarpıcı açıklamalara imza atan yorumcumuz bu hafta da olay yaratacak iddialar sunuyor. Dediği gibi; burda en azından ujgelebedasurte eburge bujde. Adam kesinlinle haklı. Büyüksün ne dediği anlaşılmayan adam.
MgfPast İzmir Otomatik çim Villa Peyzaj ve Damla Sulama 00:19
MgfPast İzmir Otomatik çim Villa Peyzaj ve Damla Sulama 6.897 izlenme - 7 yıl önce mgf plast otomatik villa peyzaj ve damla sulama izmir - üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz !www.mgfplast.com 0232 237 09 96
Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 02:01
Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 2.278 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden uzmanları tarafından restore edilmiş efsane filmin efsane sahnesinin üzerine bende çeşitli video editleme programları yardımıyla biraz daha kalitesini arttırarak ilk defa alkislarlayasiyorum.com da beğeninize sunuyorum. (Bu cümledeki anlatım bozukluğunu bulunuz). Keyifli izlemeler.
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 00:43
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 2.357 izlenme - 5 yıl önce Mucit Türkler'den ev yapımı bazuka
Egzoz Borusuyla İlişkiye Giren Adam 00:28
Egzoz Borusuyla İlişkiye Giren Adam 1.541 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda araba egzozuna hallenen adamın komik ve bir o kadar da ilginç görüntüsü.
Borazan 01:55
Borazan 2.877 izlenme - 4 yıl önce Borazan
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 02:59
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 3.709 izlenme - 4 yıl önce Dünya Liderinden Her Uygulama Yapilir
şaban remix 00:39
şaban remix 3.126 izlenme - 8 yıl önce tam qomedi
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam (Director's Cut) 02:05
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam (Director's Cut) 1.749 izlenme - 2 yıl önce Futbol dünyasına getirdiği çarpıcı açıklamalarla olay yaratan Ne Dediği Anlaşılmayan Adam, fikirlerini destekleyip, bize onu anlamamız için son bir şans daha veriyor. Kesinlikle katılıyorum ben dediklerine. Hoçofoktör çok önemli. Evet.
Borusu Kırılan Dedenin Dramı (Küfür İçerir) 02:09
Borusu Kırılan Dedenin Dramı (Küfür İçerir) 1.530 izlenme - 3 yıl önce Konyalı dede Apdullah dayı lakabıyla portakal dayının borusunu kırarlar. Borusu kırıldığı için üzülen dayıyla bir konuşma yapılır. Dayımız bu duruma çok kızar.
Hücum Borusu 01:27
Hücum Borusu 6.825 izlenme - 10 yıl önce şabanın hücum borusu çalma şekli
Saban 00:43
Saban 4.322 izlenme - 9 yıl önce yok
yassı damla sulama borusu toprakaltı  -mgf plast 00:15
yassı damla sulama borusu toprakaltı -mgf plast 4.493 izlenme - 7 yıl önce -- mgf plast damla sulama sistemleri & peyzaj sulama sistemleri üretimi --1972' de izmir'de kurulan şirketimiz tüm damla sulama ve peyzaj malzemelerini üretmektedir.peyzaj sulama ve damla sulama uygulamaları için bölgenizdeki bayi ekibimiz hizmetinizdedir. izmir ili ve çevresi için ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.türkiye genelinde bayilikler verilecektir.iletişim - fiyat listesi için web sitemize giriniz !www.mgfplast.comtel