Hoşgeldiniz!

boş oda

Ezel'in Jeneriği Çalıntı Mı!! 01:43
Ezel'in Jeneriği Çalıntı Mı!! 19.847 izlenme - 8 yıl önce boş oda filmi jeneriği ile kıyaslanmış
Azap Hg- Boş Oda 04:37
Azap Hg- Boş Oda 5.554 izlenme - 4 yıl önce Azap Hg- Boş Oda
boş oda 02:18
boş oda 1.748 izlenme - 10 yıl önce boş oda
vacancy 2 fragmanı 02:11
vacancy 2 fragmanı 1.075 izlenme - 7 yıl önce araları açık bir karı kocanın arabalarının gecenin geç bir saatinde gözlerden uzak bir taşra yolunda bozulması akla hayale gelmeyecek bir kbusa yol açar. çift şeritli ıssız ve karanlık bir otoyolda arabasız kalan david fox ve yakında boşanacağı eşi amy geceyi tuhaf ama zararsız görünümlü bir adam tarafından işletilen döküntü bir motelde geçirmeye mecbur kalırlar. kaldıkları odanın gizli bölümünde işkence filmleri bulurlar.
vacancy 3 fragmanı 01:01
vacancy 3 fragmanı 817 izlenme - 7 yıl önce araları açık bir karı kocanın arabalarının gecenin geç bir saatinde gözlerden uzak bir taşra yolunda bozulması akla hayale gelmeyecek bir kbusa yol açar. çift şeritli ıssız ve karanlık bir otoyolda arabasız kalan david fox ve yakında boşanacağı eşi amy geceyi tuhaf ama zararsız görünümlü bir adam tarafından işletilen döküntü bir motelde geçirmeye mecbur kalırlar. kaldıkları odanın gizli bölümünde işkence filmleri bulurlar.
Ezel ve Jenerik Esinlenme 01:34
Ezel ve Jenerik Esinlenme 381 izlenme - 3 yıl önce Efendim şimdi Ramiz Dayı'nın Oscar Wilde, Ömer Hayyam hatta Shakespeare'den arak sözlerine zaten aşinaydık. Dizinin, müziği Toygar Işıklı'ya ait olan jeneriğinin ise 2007 yapımı Vacancy(Boş Oda) isimli filmin jeneriğiyle birebir olması eminiz tesadüften başka bir şey değildir. Aslında oldukça yaratıcı bir toplumuz ama tek sorunumuz aynı şeyleri bir kaç yıl sonra düşünüyor olmak. Dizinin yönetmeni Uluç Bayraktar'ın kendi soyadından araklayarak yarattığı Ezel Bayraktar karakterinin aslında Ezel Araktar ismini daha çok hakettiğini de söylemeden geçemeyeceğim.
Resident Evil'de Boş Odada Çalan Müzik 02:32
Resident Evil'de Boş Odada Çalan Müzik 122 izlenme - 3 yıl önce Evet, hepimizi biliriz gerim gerim geren kasanın daktilo odasının olduğu odada çalarken hafiften korkutan ama içide gıdıklamayı ihmal etmez, yatarken repeat edilip uyunası müzikler arasındadır.
vacancy 1 fragmanı 00:31
vacancy 1 fragmanı 223 izlenme - 7 yıl önce araları açık bir karı kocanın arabalarının gecenin geç bir saatinde gözlerden uzak bir taşra yolunda bozulması akla hayale gelmeyecek bir kbusa yol açar. çift şeritli ıssız ve karanlık bir otoyolda arabasız kalan david fox ve yakında boşanacağı eşi amy geceyi tuhaf ama zararsız görünümlü bir adam tarafından işletilen döküntü bir motelde geçirmeye mecbur kalırlar. kaldıkları odanın gizli bölümünde işkence filmleri bulurlar.
vacancy 5 fragmanı 02:19
vacancy 5 fragmanı 168 izlenme - 7 yıl önce araları açık bir karı kocanın arabalarının gecenin geç bir saatinde gözlerden uzak bir taşra yolunda bozulması akla hayale gelmeyecek bir kbusa yol açar. çift şeritli ıssız ve karanlık bir otoyolda arabasız kalan david fox ve yakında boşanacağı eşi amy geceyi tuhaf ama zararsız görünümlü bir adam tarafından işletilen döküntü bir motelde geçirmeye mecbur kalırlar. kaldıkları odanın gizli bölümünde işkence filmleri bulurlar.
vacancy 4 fragmanı 00:30
vacancy 4 fragmanı 150 izlenme - 7 yıl önce araları açık bir karı kocanın arabalarının gecenin geç bir saatinde gözlerden uzak bir taşra yolunda bozulması akla hayale gelmeyecek bir kbusa yol açar. çift şeritli ıssız ve karanlık bir otoyolda arabasız kalan david fox ve yakında boşanacağı eşi amy geceyi tuhaf ama zararsız görünümlü bir adam tarafından işletilen döküntü bir motelde geçirmeye mecbur kalırlar. kaldıkları odanın gizli bölümünde işkence filmleri bulurlar.
Azap Hg -  Boş Oda ( Sözleriyle ) 02:55
Azap Hg - Boş Oda ( Sözleriyle ) 47 izlenme - 4 yıl önce Azap Hg - Boş Oda ..( Sözleriyle )