Hoşgeldiniz!

bosh

Chris Bosh'un Kapattığı Potaya Basket Atmaya Çalışmak 01:28
Chris Bosh'un Kapattığı Potaya Basket Atmaya Çalışmak 3.207 izlenme - 3 yıl önce NBA takımlarından Miami Heat'in yıldız ismi Chris Bosh, İngiliz komedyen James Corden'in şovuna katıldı. Şov öncesi ekiple basketbol oynayan Bosh potayı baskete kapatırken, James Corden ve ekibinin Bosh'a bir sürprizi vardı.
Sanalika Bosh Çevre Kulübü Görevi 09:56
Sanalika Bosh Çevre Kulübü Görevi 1.551 izlenme - 5 yıl önce Sanalika Bosh Çevre Kulübü Görevi
Sanalika Bosch Çevre Klübü Geri Dönüşüm Görevi 06:22
Sanalika Bosch Çevre Klübü Geri Dönüşüm Görevi 1.158 izlenme - 4 yıl önce Yönetmen: 67spiderman67 Oyuncular: 67spiderman67 okankaya_6767
Sanalika Bosch Çevre Kulübü Geri Dönüşüm Görevi 06:22
Sanalika Bosch Çevre Kulübü Geri Dönüşüm Görevi 526 izlenme - 4 yıl önce Yönetmen: 67spiderman67 Oyuncular: 67spiderman67 okankaya_6767
Telefon Jokeri Olarak Başbakan'ı Aramak 00:51
Telefon Jokeri Olarak Başbakan'ı Aramak 300 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da 'Kim Milyoner Olmak İster?' programının Alman versiyonunda yarışmacı koltuğuna oturan Hristiyan Demokrat Birliği Partisi (CDU) milletvekili Wolfgang Bosbach, takıldığı bir soruda telefon jokerini kullanarak Almanya Başbakanı Angela Merkel'i aradı.Kazanılacak paranın yardım kuruluşlarına bağışlanacağı belirtilen özel bölümde 500 bin Avro kazanmasını sağlayacak 14. soruya geldiğinde verilen cümlede boşluğa uygun kelimeyi bulması istenen Bosbach'a "Eski Doğu Almanya'da WM66 çamaşır makinesi kullanıcıları tarafından ..... için de kullanılarak efsaneleşti" sorusu soruldu. Şık olarak A'da "Isı vermesi için" B'de "Meyve kaynatılması için" C'de "Toz temizlemek için" D'de "Batı Radyosu'nu dinlemek için" verildi. Sorunun cevabını bilemeyen Bosbach, Doğu Almanya'da doğup büyüyen Merkel'in bu soruyu bileceğini düşünerek verilen özel hakla Başbakan'ı aradı. İki kez aramasına rağmen Merkel'e ulaşamayan Bosbach, daha sonra sunucu Maybritt Illner'i aradı. Illner de cevabı bilemeyince Bosbach, yarışmadan çekilerek 125 bin Euro'luk ödülü aldı. Bosbach'ın ödülü alması sonrasında sorunun doğru cevabının "B- Meyve kaynatılması için" olduğu açıklandı. O yıllarda 30 litre çamaşır alabilen ve merdaneli çamaşır makinesine benzeyen WM66'ların ısındığında içerisindeki suyun yüz dereceyi bulabildiği belirtildi. Dolayısıyla insanların çamaşır makinesine ısıtmak için su koyduğu ve meyve haşlayarak reçel yaptığı açıklandı.Yarışmada Bosbach'la birlikte yarışan birçok ünlü ve tanınan sima da kazandıkları parayı diledikleri bir yardım kuruluşuna bağışladı. Yarışmada Bosbach'ın yanı sıra uzun yıllar Türkiye'de Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor'u çalıştıran Christoph Daum da yarıştı. Daum, yarışmada 125 bin Euro kazandı. (videonun kendi açıklaması)Angela Merkel, Almanya'nın ilk Doğu kökenli başbakanıdr.
Bosh potayı baskete kapattı ama 01:20
Bosh potayı baskete kapattı ama 183 izlenme - 3 yıl önce NBA takımlarından Miami Heat'in yıldız ismi Chris Bosh, İngiliz komedyen James Corden'in şovuna katıldı. Şov öncesi ekiple basketbol oynayan Bosh potayı baskete kapatırken, James Corden ve ekibinin Bosh'a bir sürprizi vardı.
Sanalika bosh görevi 2015 03:07
Sanalika bosh görevi 2015 117 izlenme - 3 yıl önce Basit bir görev ama yapamayanlarınız için kısaltarak çekmeye çalıştım.Umarım eğlenirsiniz.İnşallah işinize yaramıştır.Hepinize iyi seyirler diliyorum.Abone olmayı unutmayın :) .
Ray Allen - Şamiyonluğu Getiren Üçlük 00:57
Ray Allen - Şamiyonluğu Getiren Üçlük 125 izlenme - 3 yıl önce Miami Heat San Antonio serisinin 6. maçı. Seriyi izleyenler ne kadar efsane olduğunu bilirler. Ray Allen yine yapacağını yaparak seriyi son saniyelerde 7.maça taşıyarak şampiyonluğu getiriyor. Tabii ki Chriss Bosh'un rebound alışını ve son saniye bloğunu unutmamak lazım.
Chris Bosh vs Konfeti 00:05
Chris Bosh vs Konfeti 136 izlenme - 3 yıl önce Miami Heat'li basketbolcu Chris Bosh'un geçen sene olan final serisiden süpürge vakumu ağzının konfetiyle savaşını izliyoruz.
lebron james crosses up kevin durant! 00:47
lebron james crosses up kevin durant! 183 izlenme - 6 yıl önce
Sanalika Bosch Çevre Klübü Çamaşır Görevi... 04:10
Sanalika Bosch Çevre Klübü Çamaşır Görevi... 69 izlenme - 3 yıl önce Tüm oyun videolarını yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da izle! Kanalımıza abone olunuz......
Harlem Shake Dans 00:55
Harlem Shake Dans 232 izlenme - 5 yıl önce işte dans
What Most Schools Don't Teach 05:43
What Most Schools Don't Teach 218 izlenme - 5 yıl önce Learn About A New "superpower" That İsn't Being Taught İn İn 90% Of Us Schools. Starring Bill Gates, Mark Zuckerberg, Will.i.am, Chris Bosh, Jack Dorsey, Ton...
corc bush taklidi 02:25
corc bush taklidi 180 izlenme - 8 yıl önce komik bir video
What Most Schools Don't Teach 05:43
What Most Schools Don't Teach 165 izlenme - 5 yıl önce Learn about a new "superpower" that isn't being taught in in 90% of US schools. Starring Bill Gates, Mark Zuckerberg, will.i.am, Chris Bosh, Jack Dorsey, Ton...
Chris Bosh'un Durumu İyiye Gitmiyor 01:34
Chris Bosh'un Durumu İyiye Gitmiyor 20 izlenme - 1 yıl önce Yılda 70 milyon TL kazanan yıldız basketbolcu Chris Bosh'un sağlık durumunun iyiye gitmiyor. 32 yaşındaki tecrübeli ismin kariyeri tehlikede.
heat celebrate game 7 win with dance party! 00:47
heat celebrate game 7 win with dance party! 91 izlenme - 6 yıl önce
Bosh potayı baskete kapattı ama... 01:20
Bosh potayı baskete kapattı ama... 23 izlenme - 3 yıl önce NBA takımlarından Miami Heat'in yıldız ismi Chris Bosh, İngiliz komedyen James Corden'in şovuna katıldı. Şov öncesi ekiple basketbol oynayan Bosh potayı baskete kapatırken, James Corden ve ekibinin Bosh'a bir sürprizi vardı.
Sanalika Yaprak Toplama Görevi 2016 00:49
Sanalika Yaprak Toplama Görevi 2016 14 izlenme - 2 yıl önce Yep yeni eğlenceli görev! Sanalika Eğlenceye Katıl! Güncel Görev Ücreti 150 Sanil Kanalımız yeni olduğu için Daha cok şeyler gelecek. İletişim : altunbagienes@gmail.com
Bosh potayı baskete kapattı ama 01:20
Bosh potayı baskete kapattı ama 26 izlenme - 3 yıl önce NBA takımlarından Miami Heat'in yıldız ismi Chris Bosh, İngiliz komedyen James Corden'in şovuna katıldı. Şov öncesi ekiple basketbol oynayan Bosh potayı baskete kapatırken, James Corden ve ekibinin Bosh'a bir sürprizi vardı.