Hoşgeldiniz!

boşver arkadaş

Boşver Arkadaş Filminin Tv'de Gösterilmeyen Sahnesi 00:59
Boşver Arkadaş Filminin Tv'de Gösterilmeyen Sahnesi 32.230 izlenme - 1 yıl önce Boşver Arkadaş filminin Tv'lerde gösterilmeyen sahnesidir.
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 02:55
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 84.267 izlenme - 8 yıl önce ilhan irem - boşver arkadaş
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 02:56
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 79.554 izlenme - 9 yıl önce nostaljik bir şarkı
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 02:56
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 35.400 izlenme - 6 yıl önce
Boşver Arkadaş 02:56
Boşver Arkadaş 25.288 izlenme - 10 yıl önce kapılma hayallere bir gün dönecek diye ağlama arkadaş...
Boşver Be Arkadaş 02:54
Boşver Be Arkadaş 21.369 izlenme - 9 yıl önce ilhan irem-boşver boşver arkadaş başka bulursun...
İstanbul'dan Uludağ'a Tarifeli Uçak Seferiyle Gitmek 02:38
İstanbul'dan Uludağ'a Tarifeli Uçak Seferiyle Gitmek 4.232 izlenme - 2 yıl önce Zeki Ökten'in yönettiği, Tarık Akan ve Selma Güneri'nin başrollerini paylaştığı unutulmaz filmden bir kesit.
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 02:24
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 12.039 izlenme - 7 yıl önce hayat dediğiniz ne kadar içten gülebiliyorsanız o kadar boşverin ötesini...
Boşver Arkadaş - Efsane Dayak Sahnesi (Director's Cut) 03:21
Boşver Arkadaş - Efsane Dayak Sahnesi (Director's Cut) 1.637 izlenme - 1 yıl önce Boşver Arkadaş filmindeki dayak sahnesinin orijinal versiyonunu izleyeceğiz
İlham İrem - Boşver Arkadaş - Tarık Akan - Tokat 03:21
İlham İrem - Boşver Arkadaş - Tarık Akan - Tokat 6.900 izlenme - 8 yıl önce ilham irem - boşver arkadaş - tarık akan ...filmden alıntıdır.
İlhan İrem Boşver Arkadaş (Nostalji) 02:54
İlhan İrem Boşver Arkadaş (Nostalji) 2.344 izlenme - 6 yıl önce
 İlhan İrem - Boşver Arkadaş 02:54
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 233 izlenme - 6 ay önce İlhan İrem Boşver Arkadaş
ilhan irem - boşver arkadaş nostalji 02:54
ilhan irem - boşver arkadaş nostalji 1.599 izlenme - 6 yıl önce
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 03:06
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 1.239 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri hep bir ümit uğruna yaşıyoruz hepimiz mutluluğun ardından koşuyoruz hepimiz kimi pulda parada aşkı arar kimimiz düşünür kara kara ağlar çaresiz ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin(bugünler geri gelmez gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(X2) kapılma hayallere birgün dönecek diye haydi sil gözlerini bakma maziye sakın kanma bir daha kanma tatlı sözlere bu ders olsun sizlere yaşlı gözlere ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin?(bugünler geri gelemz gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(x2)
Boşver Arkadaş Hd Tek Parça 01:24:39
Boşver Arkadaş Hd Tek Parça 109 izlenme - 3 ay önce Bosver Arkadas - 1974 Babası kaçakçılık suçundan hapiste yatan Ferit serseri bir hayat sürmektedir. Paris’ten dönünce babasının arkadaşı Selim’in yanında çalışmaya başlar. Selim ise iş adamı görüntüsü altında kaçakçılıkla uğraşmaktadır. Ferit, Selim’i evinde ziyaret ettiğinde eski sevgilisi Alev’in Selim’le evlendiğini öğrenir. Kaçakçılık işlerinde Selim’e yardım etmeye başlayan Ferit bir yandan da tekrar Alev’le yakınlaşmaya başlar. Oyuncular; Tarık Akan, Selma Güneri, Reha Yurdakul, Hüseyin Kutman, Kadir Savun, Hasan Ceylan, Metin Çekmez, Reha Kıral https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Boşver Arkadaş - Efsane Dayak Sahnesi 03:21
Boşver Arkadaş - Efsane Dayak Sahnesi 966 izlenme - 3 yıl önce Kendisini yıllar önce mali konular yüzünden terk eden sevgilisinin iç dünyasına yolculuk edip ona istediğini veren bir tarık akan öyküsü.. zavallı selma güneri o romantik müziğin aslında dışarıya ses gitmesin diye açıldığını nereden bilebilirdi ki? alkışlarlayaşıyorum.com, ister misin sevgilim diyerekten bir tokatta 7 tur attıran site iftiharla sunar..
sonuna kadar izle anlarsın ;) 04:23
sonuna kadar izle anlarsın ;) 1.065 izlenme - 8 yıl önce en kötü günlerimiz hep böle olsun... ( EFES )
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 03:15
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 478 izlenme - 3 yıl önce İlhan İrem' in en çok içimi ısıtan şarkısı çok enteresan bir türk filmi repliği eşliğinde. Boşver boşver arkadaş, başka bulursun. Bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun, en kötü günlerimiz hep böyle olsun. Mutluklar bizimle elem yok olsun.
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 03:06
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 541 izlenme - 3 yıl önce İlhan İrem - Haydi Sil Gözlerini (1974) Işık ve Sevgiyle 30 Yıl (2004) adlı albümdeki adıyla Boşver Arkadaş. Şarkı Sözleri (lyrics): hep bir ümit uğruna yaşıyoruz hepimiz mutluluğun ardından koşuyoruz hepimiz kimi pulda parada aşkı arar kimimiz düşünür kara kara ağlar çaresiz ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin(bugünler geri gelmez gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(X2) kapılma hayallere birgün dönecek diye haydi sil gözlerini bakma maziye sakın kanma bir daha kanma tatlı sözlere bu ders olsun sizlere yaşlı gözlere ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin?(bugünler geri gelemz gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(x2)
Boşver Arkadaş 03:00
Boşver Arkadaş 698 izlenme - 8 yıl önce boşveremiosun ama bea
İlhan İrem Boşveweer Arkadaş 03:06
İlhan İrem Boşveweer Arkadaş 360 izlenme - 6 yıl önce ewqe
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (Haydi Sil Gözlerini) - Orijinal Plak Kayıt 03:03
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (Haydi Sil Gözlerini) - Orijinal Plak Kayıt 282 izlenme - 3 yıl önce İlhan İrem'in pembe, teselli şarkısı Boşver arkadaş ( Haydi sil gözlerini ) 45'liği sizlerle. hep bir ümit uğruna yaşıyoruz hepimiz mutluluğun ardından koşuyoruz hepimiz kimi pulda parada aşkı arar kimimiz düşünür kara kara ağlar çaresiz ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin(bugünler geri gelmez gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun
lhan irem boşver arkadaş 03:02
lhan irem boşver arkadaş 663 izlenme - 6 yıl önce türkü dünyası yılmaz
Emrah Dikme Boşver Arkadaş 03:00
Emrah Dikme Boşver Arkadaş 122 izlenme - 6 yıl önce söz müzik ilhan irem hazırlayan emrah dikme
İsviçre Rainfall Şelale Görüntüleriyle İlhan İrem Boşver Arkadaş 02:54
İsviçre Rainfall Şelale Görüntüleriyle İlhan İrem Boşver Arkadaş 10 izlenme - 2 yıl önce İsviçre Rainfall görüntüleri eşliğinde harika bir müzik dinleyeceksiniz.Hem dinlendirici hem de huzur verici.