Hoşgeldiniz!

boşver arkadaş

Boşver Arkadaş Filminin Tv'de Gösterilmeyen Sahnesi 00:59
Boşver Arkadaş Filminin Tv'de Gösterilmeyen Sahnesi 28.913 izlenme - 7 ay önce Boşver Arkadaş filminin Tv'lerde gösterilmeyen sahnesidir.
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 02:56
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 79.471 izlenme - 8 yıl önce nostaljik bir şarkı
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 02:55
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 53.730 izlenme - 7 yıl önce ilhan irem - boşver arkadaş
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 02:56
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 35.286 izlenme - 6 yıl önce
Boşver Arkadaş 02:56
Boşver Arkadaş 25.283 izlenme - 9 yıl önce kapılma hayallere bir gün dönecek diye ağlama arkadaş...
Boşver Be Arkadaş 02:54
Boşver Be Arkadaş 21.361 izlenme - 8 yıl önce ilhan irem-boşver boşver arkadaş başka bulursun...
İstanbul'dan Uludağ'a Tarifeli Uçak Seferiyle Gitmek 02:38
İstanbul'dan Uludağ'a Tarifeli Uçak Seferiyle Gitmek 3.991 izlenme - 1 yıl önce Zeki Ökten'in yönettiği, Tarık Akan ve Selma Güneri'nin başrollerini paylaştığı unutulmaz filmden bir kesit.
Boşver Arkadaş - Efsane Dayak Sahnesi (Director's Cut) 03:21
Boşver Arkadaş - Efsane Dayak Sahnesi (Director's Cut) 1.432 izlenme - 7 ay önce Boşver Arkadaş filmindeki dayak sahnesinin orijinal versiyonunu izleyeceğiz
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 02:24
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 11.488 izlenme - 6 yıl önce hayat dediğiniz ne kadar içten gülebiliyorsanız o kadar boşverin ötesini...
İlham İrem - Boşver Arkadaş - Tarık Akan - Tokat 03:21
İlham İrem - Boşver Arkadaş - Tarık Akan - Tokat 6.864 izlenme - 7 yıl önce ilham irem - boşver arkadaş - tarık akan ...filmden alıntıdır.
Boşver Arkadaş - Tarık Akan & Selma Güneri (1974 - 80 dk) 01:22:33
Boşver Arkadaş - Tarık Akan & Selma Güneri (1974 - 80 dk) 4.708 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Zeki Ökten Senarist: Ergin Orbey Tür: Duygusal, Dram Süre: 80 dakika Yapım yılı: 1974 Oyuncular: Tarık Akan,Selma Guneri,Reha Yurdakul,Hüseyin Kutman,Kadir Savun, Hasan Ceylan, Metin Çekmez, Reha Kıral, Senar Seven, Hayri Esen (Tarık Akan seslendirmesi), Jeyan Mahfi Tözüm (Selma Güneri seslendirmesi), Kamran Usluer (Reha Yurdakul Seslendirmesi) Konusu: Zengin yakınının yanına gelen Ferit acı bir süprizle karşılaşır. Karanlık işler çeviren Selim'in genç ve güzel eşi kendisinin eski sevgilisidir. Selim'in kirli işlerini bilmez yardımcı olur, hem de karısıyla yasak aşk yaşamamak için mücadele eder. Aslında kendisi de hala sevmektedir ama mertliği ve dürüstlüğü engelidir.
İlhan İrem Boşver Arkadaş (Nostalji) 02:54
İlhan İrem Boşver Arkadaş (Nostalji) 2.339 izlenme - 6 yıl önce
ilhan irem - boşver arkadaş nostalji 02:54
ilhan irem - boşver arkadaş nostalji 1.567 izlenme - 6 yıl önce
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 03:00
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 1.155 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): hep bir ümit uğruna yaşıyoruz hepimiz mutluluğun ardından koşuyoruz hepimiz kimi pulda parada aşkı arar kimimiz düşünür kara kara ağlar çaresiz ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin(bugünler geri gelmez gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(X2) kapılma hayallere birgün dönecek diye haydi sil gözlerini bakma maziye sakın kanma bir daha kanma tatlı sözlere bu ders olsun sizlere yaşlı gözlere ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin?(bugünler geri gelemz gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(x2) Yunus Özboz Remix Murphys Club İstanbul
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 03:06
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 1.194 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri hep bir ümit uğruna yaşıyoruz hepimiz mutluluğun ardından koşuyoruz hepimiz kimi pulda parada aşkı arar kimimiz düşünür kara kara ağlar çaresiz ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin(bugünler geri gelmez gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(X2) kapılma hayallere birgün dönecek diye haydi sil gözlerini bakma maziye sakın kanma bir daha kanma tatlı sözlere bu ders olsun sizlere yaşlı gözlere ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin?(bugünler geri gelemz gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(x2)
Boşver Arkadaş - Efsane Dayak Sahnesi 03:21
Boşver Arkadaş - Efsane Dayak Sahnesi 783 izlenme - 2 yıl önce Kendisini yıllar önce mali konular yüzünden terk eden sevgilisinin iç dünyasına yolculuk edip ona istediğini veren bir tarık akan öyküsü.. zavallı selma güneri o romantik müziğin aslında dışarıya ses gitmesin diye açıldığını nereden bilebilirdi ki? alkışlarlayaşıyorum.com, ister misin sevgilim diyerekten bir tokatta 7 tur attıran site iftiharla sunar..
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 03:15
İlhan İrem - Boşver Arkadaş 401 izlenme - 2 yıl önce İlhan İrem' in en çok içimi ısıtan şarkısı çok enteresan bir türk filmi repliği eşliğinde. Boşver boşver arkadaş, başka bulursun. Bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun, en kötü günlerimiz hep böyle olsun. Mutluklar bizimle elem yok olsun.
sonuna kadar izle anlarsın ;) 04:23
sonuna kadar izle anlarsın ;) 1.065 izlenme - 7 yıl önce en kötü günlerimiz hep böle olsun... ( EFES )
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 03:06
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 529 izlenme - 3 yıl önce İlhan İrem - Haydi Sil Gözlerini (1974) Işık ve Sevgiyle 30 Yıl (2004) adlı albümdeki adıyla Boşver Arkadaş. Şarkı Sözleri (lyrics): hep bir ümit uğruna yaşıyoruz hepimiz mutluluğun ardından koşuyoruz hepimiz kimi pulda parada aşkı arar kimimiz düşünür kara kara ağlar çaresiz ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin(bugünler geri gelmez gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(X2) kapılma hayallere birgün dönecek diye haydi sil gözlerini bakma maziye sakın kanma bir daha kanma tatlı sözlere bu ders olsun sizlere yaşlı gözlere ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin?(bugünler geri gelemz gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun(x2)
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 03:06
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) 428 izlenme - 3 yıl önce İlhan İrem - Haydi Sil Gözlerini (1974) Işık ve Sevgiyle 30 Yıl (2004) adlı albümdeki adıyla Boşver Arkadaş. İlhan İrem'e (maestro, guru, usta, sensei... art...
Boşver Arkadaş 03:00
Boşver Arkadaş 698 izlenme - 8 yıl önce boşveremiosun ama bea
İlhan İrem Boşveweer Arkadaş 03:06
İlhan İrem Boşveweer Arkadaş 359 izlenme - 5 yıl önce ewqe
lhan irem boşver arkadaş 03:02
lhan irem boşver arkadaş 659 izlenme - 6 yıl önce türkü dünyası yılmaz
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (Haydi Sil Gözlerini) - Orijinal Plak Kayıt 03:03
İlhan İrem - Boşver Arkadaş (Haydi Sil Gözlerini) - Orijinal Plak Kayıt 156 izlenme - 2 yıl önce İlhan İrem'in pembe, teselli şarkısı Boşver arkadaş ( Haydi sil gözlerini ) 45'liği sizlerle. hep bir ümit uğruna yaşıyoruz hepimiz mutluluğun ardından koşuyoruz hepimiz kimi pulda parada aşkı arar kimimiz düşünür kara kara ağlar çaresiz ağlama arkadaş ağlama aşk için bu kısacık hayatta bu yaşlar niçin(bugünler geri gelmez gider gençliğin) boşver boşver arkadaş başka bulursun bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun en kötü günlerimiz hep böyle olsun
Emrah Dikme Boşver Arkadaş 03:00
Emrah Dikme Boşver Arkadaş 117 izlenme - 6 yıl önce söz müzik ilhan irem hazırlayan emrah dikme
İsviçre Rainfall Şelale Görüntüleriyle İlhan İrem Boşver Arkadaş 02:54
İsviçre Rainfall Şelale Görüntüleriyle İlhan İrem Boşver Arkadaş 9 izlenme - 1 yıl önce İsviçre Rainfall görüntüleri eşliğinde harika bir müzik dinleyeceksiniz.Hem dinlendirici hem de huzur verici.