Hoşgeldiniz!

Botanik Videoları İzle

Terraryum Yapımı 02:30
Terraryum Yapımı 1.638 izlenme - 9 ay önce İnsanın stresini alabilecek hobi çalışması. Bunu ampulün içine yapan da var, çerezlik kavanozların içine de, fanuslara da. Yapımı kolay ve zevkli bir çalışma. İzlemesi bile strese birebir.
Bengisu Palaz ve Beşiktaş Çocuk Korosu EXPO 2016 Şarkısı 03:50
Bengisu Palaz ve Beşiktaş Çocuk Korosu EXPO 2016 Şarkısı 515 izlenme - 1 yıl önce 2016 Botanik Expo - Antalya Expo Şarkısı Sözleri: Sıralanmış dağlar, gökyüzüne doğru Ovalardan geçer, nehirlerin yolu Mevsimlerin yönü, başlatıyor günü Ötüşünce kuşlar, yeni bir gün başlar. Güneş doğar yine, açar ya çiçekler Hayatın sırrını, taşır gibi güne Çocukların bu dünya Bu dünya çocukların -- Düzenleme: Yıldıray Gürgen Solist Çocuk: Bengisu Palaz Koro: Beşiktaş Çocuk Korosu Koro Şefi: Güneş Kaya
Dünyanın En Büyük Çiçeği Açtı! 00:44
Dünyanın En Büyük Çiçeği Açtı! 753 izlenme - 3 yıl önce Kopenhag Botanik Bahçesinde Açan Devasa Ceset Çiçeğini Görenleri Hayret Düşürüyor. Yaklaşık 21 Kiloya Ulaşabilen Bu Çiçek Onlarca Yılda 1-2 Kez Çiçek Açıyor.
Tüm Askerlerimiz İçin Fehmi Amcamız Okuyor... 01:18
Tüm Askerlerimiz İçin Fehmi Amcamız Okuyor... 1.101 izlenme - 7 yıl önce muĞla milas(botanİk) fehmİ amcamizin tüm askerlerİmİze Şİİrİ... İlgİnİzden dolayi teŞekkür ederİm...
Türkiye’nin ilk Expo’su Açıldı 01:36
Türkiye’nin ilk Expo’su Açıldı 182 izlenme - 1 yıl önce 1. 8 milyarlık yatırım bedeli ile tamamlanan Türkiye’nin ilk Botanik Exposu, Expo 2016 Antalya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı resmi törenle açıldı. Teması “Çiçek ve çocuk”, sloganı “Gelecek nesiller için yeşil bir dünya” olan ve bin 121 dönümlük alanda Cumhurbaşkanlığı himayesinde kurulan Türkiye’nin ilk EXPO’su EXPO 2016 Antalya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı devlet başkanları, bakanlar, büyükelçiler ve binlerce davetlinin katılımıyla resmen açıldı.
Botanik Taksi Amasya'da açıldı 02:59
Botanik Taksi Amasya'da açıldı 279 izlenme - 4 yıl önce Botanik Taksi Amasya'da açıldı
Evin Odasını Botanik Bahçeye Çevirmek 06:58
Evin Odasını Botanik Bahçeye Çevirmek 153 izlenme - 2 yıl önce efendim İstanbul'da bir evde yangın çıkıyor haliyle itfaiye polis vs. görevliler olaya müdahale ediyor, evin elektrik tesisatinin tamamen yandığınnı gören yetkililer kilitli olan bir odayı açınca büyük bir şokla karşılaşıyor Duvarları tamamen folyo ile kaplanan odada otomatik sulama, havalandırma ve ısıtma sistemi yapılmış ayrıca saksılara dikilmiş çok sayıda Hint keneviri böylece yangının çıkış sebebininde odayı ısıtmak için kullanılan tesisat olduğu ortaya çıkıyor.
Seni Çok Seviyorum 02:17
Seni Çok Seviyorum 1.109 izlenme - 9 yıl önce SENİ ÇOK SEVİYORUM BENİ ASLA BIRAKMA NE OLUR.
Bozüyük Kasımpaşa Camii Botanik Bahçesi 05:38
Bozüyük Kasımpaşa Camii Botanik Bahçesi 512 izlenme - 9 yıl önce İlçemizin 500 yıllık tarihi camiinin görülmeye değer botanik bahçesi
Kumru 02:51
Kumru 367 izlenme - 8 yıl önce harıka performans kumrudan..kumrunu dıger turkulerını dınlemek ıstersenz face:kumru
Sakarya Botanik 00:29
Sakarya Botanik 140 izlenme - 4 yıl önce Sakarya Botanik
Sakarya Botanik 00:28
Sakarya Botanik 278 izlenme - 4 yıl önce Sakarya Botanik San. Ve Tic A.ş., Sakarya-bilecik Karayolu 3.km Eski Japon Deprem Konutları Yeri Adliye Köyü'nde 2006 Yılında Sms Marmara Group Bünyesinde 17 Hektar Alana Kurulmuştur. sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. ’nin İşletmiş Olduğu Fidanlıkta; Yapraklılar, İbreliler, Ağaçcıklar, Bonzai Türler, Çalı Türler, Otsu Ve Saz Türler, Sarılıcı Türler, Yarı Bodur Türler, Bazı Meyve Çeşitleri, Palmiye Türleri, Egzotik Türler'den Yılda 1.000.000 Adetin Üzerinde Saksılı Süs Bitkileri Üretimi Yapmaktadır. şirketin Kuruluş Amacı, Grup Firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.ş.’nin 120 Hektar Alanda Üretimini Yaptığı Bitkileri Yarı Mamul Halde Alarak Bitki Tür Ve Cinslerine Göre Uygun Kaplarda Mamul Hale Getirmek Olup, Öncelikle Sms Marmara Grup Firmalarının Bitki İhtiyacını Karşılamak, Yurtiçi Ve Yurtdışına Pazarlamaktır. Bu Maksatla Şirket Bünyesinde 10.000m2 Sera Alanı, 5.000 M2 Kapalı Alan Bitki Saksılama Hangarı, 5.000m2 Gölgelik Ve Otomatik Sulama Sistemleri İle Bitki Sağlığının Gerektirdiği Her Türlü Donanım Bulunmaktadır. işletme Bünyesindeki Yurtiçi Ve Yurtdışı Proje Ve Peyzaj Uygulamaları Yapan Sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. Hali Hazırda Orta Asya, Orta Doğu Ve Kafkas Cumhuriyetlerinde Kapsamlı İhracat Yapmakta Olup Aynı Zamanda Peyzaj Uygulamaları Da Yapmaktadır.
Sakarya Botanik 04:56
Sakarya Botanik 156 izlenme - 4 yıl önce Sakarya Botanik San. Ve Tic A.ş., Sakarya-bilecik Karayolu 3.km Eski Japon Deprem Konutları Yeri Adliye Köyü'nde 2006 Yılında Sms Marmara Group Bünyesinde 17 Hektar Alana Kurulmuştur. sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. ’nin İşletmiş Olduğu Fidanlıkta; Yapraklılar, İbreliler, Ağaçcıklar, Bonzai Türler, Çalı Türler, Otsu Ve Saz Türler, Sarılıcı Türler, Yarı Bodur Türler, Bazı Meyve Çeşitleri, Palmiye Türleri, Egzotik Türler'den Yılda 1.000.000 Adetin Üzerinde Saksılı Süs Bitkileri Üretimi Yapmaktadır. şirketin Kuruluş Amacı, Grup Firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.ş.’nin 120 Hektar Alanda Üretimini Yaptığı Bitkileri Yarı Mamul Halde Alarak Bitki Tür Ve Cinslerine Göre Uygun Kaplarda Mamul Hale Getirmek Olup, Öncelikle Sms Marmara Grup Firmalarının Bitki İhtiyacını Karşılamak, Yurtiçi Ve Yurtdışına Pazarlamaktır. Bu Maksatla Şirket Bünyesinde 10.000m2 Sera Alanı, 5.000 M2 Kapalı Alan Bitki Saksılama Hangarı, 5.000m2 Gölgelik Ve Otomatik Sulama Sistemleri İle Bitki Sağlığının Gerektirdiği Her Türlü Donanım Bulunmaktadır. işletme Bünyesindeki Yurtiçi Ve Yurtdışı Proje Ve Peyzaj Uygulamaları Yapan Sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. Hali Hazırda Orta Asya, Orta Doğu Ve Kafkas Cumhuriyetlerinde Kapsamlı İhracat Yapmakta Olup Aynı Zamanda Peyzaj Uygulamaları Da Yapmaktadır.
Botanik Park 02:54
Botanik Park 257 izlenme - 8 yıl önce parkın görüntüleri
Dendrobifm - Tayyip-Emine Erdoğan Adlı Orkide 01:47
Dendrobifm - Tayyip-Emine Erdoğan Adlı Orkide 85 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın adı, Singapur'da, Botanik Parkı Orkide Bahçesi'nde bulunan bir orkideye verildi.
Sakarya Botanik Yaz 01:24
Sakarya Botanik Yaz 223 izlenme - 4 yıl önce Sakarya Botanik San. ve Tic A.Ş., Sakarya-Bilecik Karayolu 3.Km Eski Japon Deprem Konutları Yeri Adliye Köyü'nde 2006 yılında SMS Marmara Group bünyesinde 17 hektar alana kurulmuştur. Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. ’nin işletmiş olduğu Fidanlıkta; Yapraklılar, İbreliler, Ağaçcıklar, Bonzai türler, Çalı türler, Otsu ve saz türler, Sarılıcı türler, Yarı bodur türler, Bazı meyve çeşitleri, Palmiye türleri, Egzotik türler'den yılda 1.000.000 adetin üzerinde saksılı süs bitkileri üretimi yapmaktadır. Şirketin kuruluş amacı, Grup firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş.’nin 120 hektar alanda üretimini yaptığı bitkileri yarı mamul halde alarak bitki tür ve cinslerine göre uygun kaplarda mamul hale getirmek olup, öncelikle SMS Marmara Grup firmalarının bitki ihtiyacını karşılamak, yurtiçi ve yurtdışına pazarlamaktır. Bu maksatla şirket bünyesinde 10.000m2 Sera alanı, 5.000 m2 kapalı alan bitki saksılama hangarı, 5.000m2 Gölgelik ve otomatik sulama sistemleri ile bitki sağlığının gerektirdiği her türlü donanım bulunmaktadır. İşletme bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışı proje ve peyzaj uygulamaları yapan Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. hali hazırda Orta Asya, Orta Doğu ve Kafkas Cumhuriyetlerinde kapsamlı ihracat yapmakta olup aynı zamanda peyzaj uygulamaları da yapmaktadır.
Dev Timsahları Elleri ile Beslediler 01:17
Dev Timsahları Elleri ile Beslediler 5 izlenme - 1 ay önce Darıca'da bulunan Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkındaki dev Mississippi timsahlarını vatandaşların elleriyle beslemesi ilginç görüntülere sahne oldu. Ortalama boyları 3 ile 4 metre arasında değişen beş timsahın kafesinin içine giren vatandaşlar, korku ve heyecan içinde timsahları besleme tecrübesi yaşadılar. Ziyaretçiler tarafından atılan tavuk etleri ise dev timsahlar tarafından dakikalar içinde tüketildi.
Delphine Botanik Hotel - Alanya - Etstur 01:30
Delphine Botanik Hotel - Alanya - Etstur 169 izlenme - 3 yıl önce Botanik Hotel, kaliteli servisi ve konforu ile tatilinizi unutulmaz kılmak için Akdeniz'in güzellikleri ile birlikte konuklarını bekliyor. http://www.etstur....
Sakarya Fidancılık Seracılık 04:47
Sakarya Fidancılık Seracılık 108 izlenme - 4 yıl önce Sakarya / Merkez Sakarya / Pamukova İzmir / Ödemiş olmak üzere üç farklı bölgede toplam 120 hektar alanda yüksek kalitede bitki üretmektedir. Tükiye’nin üç farklı bölgesinde değişik klimatik ve toprak özelliklerine uygun bitki türleri seçilerek bu bölgelerde ileri teknoloji ile bitki üretimi yapmaktadır. Sakarya Merkez' de büyük ağaç türlerinin üretimi Sakarya Pamukova’da dekoratif ve egzotik bitki türlerinin üretimi İzmir Ödemiş’te çiçekli bitkiler ve tropik bitkierin üretimi yapılmaktadır.
Botanik Otobüs 01:22
Botanik Otobüs "Botobüs" Trafiğe Çıktı 94 izlenme - 3 yıl önce BOTOBÜS" adını taşıyan botanik otobüs, üstündeki bahçesiyle trafiğe çıktı. İETT'den yapılan yazılı açıklamaya göre, daha fazla yeşil alan fikriyle tasarlanan "BOTOBÜS", özellikle yaz aylarında otobüsün iç sıcaklığı noktasında tasarruf sağlayacak. İstanbul'un çeşitli hatlarında yolcu taşıyacak olan "BOTOBÜS", ilk olarak "87 Edirnekapı-Taksim" hattında hizmet verecek. "BOTOBÜS", üst kısmına yerleştirilen bitkilerle fotosentez yaparak karbon emisyonunu azaltırken, çatısı güneş ışınlarına direkt maruz kalmadığı için enerjiden tasarruf sağlayacak ve klima performansını artıracak. Boşa akan klima suyuyla da yaz-kış canlı kalabilen bitkilerden oluşturulan ekolojik çatıdaki bitkiler sulanacak.
Marmara Fidancılık Seracılık 01:45
Marmara Fidancılık Seracılık 90 izlenme - 4 yıl önce Marmara Fidancılık Ve Seracılık San. Tic. A.ş. 1994 Yılında Limited Şirketi Olarak Kuruldu. başlangıçta Küçük Çaplı Peyzaj İşleri Yapan Firma İlerleyen Süreçte Peyzaj Sektörünün Temel Argumanı Olan Bitki Üreticiliğine Bursa’nın Kestel İlçesinde Başladı. 1996 Yılında Taahhüt İşlerine Giren Firma, Kısa Sürede Başarılı Çalışmalar Yaparak Sektörde Varlığını Hissettirmeye Başladı. marmara Fidancılık, 1999 Yılında Bitki Üreticiliği Konusunda Modern Teknolojinin Uygulandığı Pamukova Bitki Üretim Tesisini Kurdu. Avrupanın Çeşitli Ülkelerinden Bitki Üretim Materyalleri İthal Ederek Yüksek Kaliteli Bitki Üretimine Başladı. sektörde Öncülük Yapmaya Başlayan Marmara Fidancılık, Bitki İthalatı İle Birlikte Ürettiği Bitkileri Dünyanın Değişik Ülkelerine İhraç Etmeye Başladı. Marmara Fidancılık Yurtiçi Ve Yurtdışında Büyük Çaplı Projeler Yaparak Sektörün Türkiye’deki Lokomotifi Olma Özelliğini Sürdürmektedir.
Yağlı Ciltler İçin Botanik Kil Maskesi Nasıl Yapılır? 10:03
Yağlı Ciltler İçin Botanik Kil Maskesi Nasıl Yapılır? 51 izlenme - 2 yıl önce Botanik kil maskesi hazırlarken beyaz ya da yeşil kil kullanabilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Botanik Restaurant Ulupınar Kemer Antalya 2012 16:47
Botanik Restaurant Ulupınar Kemer Antalya 2012 79 izlenme - 5 yıl önce Botanik Restaurant Ulupınar Kemer Antalya 2012
Sakarya Botanik 2013 01:27
Sakarya Botanik 2013 148 izlenme - 4 yıl önce Sakarya Botanik San. Ve Tic A.ş., Sakarya-bilecik Karayolu 3.km Eski Japon Deprem Konutları Yeri Adliye Köyü'nde 2006 Yılında Sms Marmara Group Bünyesinde 17 Hektar Alana Kurulmuştur. sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. ’nin İşletmiş Olduğu Fidanlıkta; Yapraklılar, İbreliler, Ağaçcıklar, Bonzai Türler, Çalı Türler, Otsu Ve Saz Türler, Sarılıcı Türler, Yarı Bodur Türler, Bazı Meyve Çeşitleri, Palmiye Türleri, Egzotik Türler'den Yılda 1.000.000 Adetin Üzerinde Saksılı Süs Bitkileri Üretimi Yapmaktadır. şirketin Kuruluş Amacı, Grup Firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.ş.’nin 120 Hektar Alanda Üretimini Yaptığı Bitkileri Yarı Mamul Halde Alarak Bitki Tür Ve Cinslerine Göre Uygun Kaplarda Mamul Hale Getirmek Olup, Öncelikle Sms Marmara Grup Firmalarının Bitki İhtiyacını Karşılamak, Yurtiçi Ve Yurtdışına Pazarlamaktır. Bu Maksatla Şirket Bünyesinde 10.000m2 Sera Alanı, 5.000 M2 Kapalı Alan Bitki Saksılama Hangarı, 5.000m2 Gölgelik Ve Otomatik Sulama Sistemleri İle Bitki Sağlığının Gerektirdiği Her Türlü Donanım Bulunmaktadır. işletme Bünyesindeki Yurtiçi Ve Yurtdışı Proje Ve Peyzaj Uygulamaları Yapan Sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. Hali Hazırda Orta Asya, Orta Doğu Ve Kafkas Cumhuriyetlerinde Kapsamlı İhracat Yapmakta Olup Aynı Zamanda Peyzaj Uygulamaları Da Yapmaktadır.
Sakarya Botanik - Hydro Balance 01:00
Sakarya Botanik - Hydro Balance 77 izlenme - 4 yıl önce Sakarya Botanik San. Ve Tic A.ş., Sakarya-bilecik Karayolu 3.km Eski Japon Deprem Konutları Yeri Adliye Köyü'nde 2006 Yılında Sms Marmara Group Bünyesinde 17 Hektar Alana Kurulmuştur. sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. ’nin İşletmiş Olduğu Fidanlıkta; Yapraklılar, İbreliler, Ağaçcıklar, Bonzai Türler, Çalı Türler, Otsu Ve Saz Türler, Sarılıcı Türler, Yarı Bodur Türler, Bazı Meyve Çeşitleri, Palmiye Türleri, Egzotik Türler'den Yılda 1.000.000 Adetin Üzerinde Saksılı Süs Bitkileri Üretimi Yapmaktadır. şirketin Kuruluş Amacı, Grup Firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.ş.’nin 120 Hektar Alanda Üretimini Yaptığı Bitkileri Yarı Mamul Halde Alarak Bitki Tür Ve Cinslerine Göre Uygun Kaplarda Mamul Hale Getirmek Olup, Öncelikle Sms Marmara Grup Firmalarının Bitki İhtiyacını Karşılamak, Yurtiçi Ve Yurtdışına Pazarlamaktır. Bu Maksatla Şirket Bünyesinde 10.000m2 Sera Alanı, 5.000 M2 Kapalı Alan Bitki Saksılama Hangarı, 5.000m2 Gölgelik Ve Otomatik Sulama Sistemleri İle Bitki Sağlığının Gerektirdiği Her Türlü Donanım Bulunmaktadır. işletme Bünyesindeki Yurtiçi Ve Yurtdışı Proje Ve Peyzaj Uygulamaları Yapan Sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. Hali Hazırda Orta Asya, Orta Doğu Ve Kafkas Cumhuriyetlerinde Kapsamlı İhracat Yapmakta Olup Aynı Zamanda Peyzaj Uygulamaları Da Yapmaktadır.
Botanik Restaurant Ulupınar Antalya 13:53
Botanik Restaurant Ulupınar Antalya 68 izlenme - 5 yıl önce
botanik park3 01:00
botanik park3 89 izlenme - 9 yıl önce ismet & oğuzhan soysal
botanik park2 00:54
botanik park2 83 izlenme - 9 yıl önce ismet & oğuzhan soysal
botanik bahçe montajı 03:37
botanik bahçe montajı 57 izlenme - 6 yıl önce karabük üniversitesi 2011 - 2012 eğitim ve öğretim yılı mobilya ve dekorasyon bölümü botanik bahçe montajı gün gün görüntüleri...
botanik park7 01:02
botanik park7 67 izlenme - 9 yıl önce ismet & oğuzhan soysal