Hoşgeldiniz!

Botaş Videoları İzle

Işıl Alben Galatasaray- Botaş Üçlü Show 00:23
Işıl Alben Galatasaray- Botaş Üçlü Show 913 izlenme - 3 yıl önce Maç Sonu Kaptandan Üçlü Show
TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile İmtihanı 00:25
TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile İmtihanı 478 izlenme - 1 yıl önce Kadınlar Basketbol Süper Ligi 9. hafta maçında Botaş evinde ağırladığı Galatasaray'ı 73-70 mağlup etti. Adana temsilcisi ilk yarısını da 45-32 önde kapattığı maçın sonunda aldığı galiibiiyetle büyük sevinç yaşarken, TRT Spor muhabirinin röportaj kazası komik anlara neden oldu.
Zeynep Nabtın Loo 00:53
Zeynep Nabtın Loo 959 izlenme - 9 yıl önce . .
Dörtyol Bötaş İşletme Müdürlüğü=hortum Görüntüleri 01:58
Dörtyol Bötaş İşletme Müdürlüğü=hortum Görüntüleri 1.210 izlenme - 7 yıl önce DÖRTYOL/HATAY BOTAŞ işletme müdürlüğüyemekhaneden çekİldİ
BOTAŞ İişçilerine Yemekhane Kirlenmesin Diye Dışarda Yemek Verilmesi 02:08
BOTAŞ İişçilerine Yemekhane Kirlenmesin Diye Dışarda Yemek Verilmesi 235 izlenme - 2 yıl önce Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş’nin (BOTAŞ) Kars’taki şantiyesinde çalışan işçilerin, ‘yemekhane kirlenir’ gerekçesiyle içeri alınmadığı, -10 derecede dışarıda yemek yedikleri iddia edildi. Uygulamayı ‘insanlık dışı’ olarak niteleyen işçiler, dondurucu soğukta yemek yemelerini cep telefonuyla kaydetti.
 Muhabirinden Dünyanın En Kısa Röportajı: 'Okay, Okay, Thank You!' 00:14
Muhabirinden Dünyanın En Kısa Röportajı: 'Okay, Okay, Thank You!' 74 izlenme - 1 yıl önce Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde Botaş’ın Galatasaray’ı yendiği maç sonrası Yunan oyuncu Evanthia Maltsi’den görüş almak isteyen TRT Spor muhabiri, oyuncunun Türkçe bilmediğini fark edince röportajı kısa kesmek zorunda kaldı.
TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile İmtihanı 00:25
TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile İmtihanı 71 izlenme - 1 yıl önce Botaş - Galatasaray maçı sonrası TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile imtihanı herkesi güldürdü.
kolbastı adil arı 00:52
kolbastı adil arı 211 izlenme - 7 yıl önce ASAR ŞİMŞEK
006 Dağıtım İletim Oyunları Zarar 1 Milyar Dolar 03:18
006 Dağıtım İletim Oyunları Zarar 1 Milyar Dolar 91 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu doğalgaz boru hatlarında dağıtım iletim hattı tanımlarıyla oynanarak halkın nasıl 1 Milyar dolar zarar ettirildiğini Sayıştay belgeleriyle açıklıyor
Azerbaycan Anlaşmasında 15 Milyar Dolarlık Vurgun 04:34
Azerbaycan Anlaşmasında 15 Milyar Dolarlık Vurgun 75 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Azerbaycan'ın kamu şirketi SOCAR ile BOTAŞ'ın imzaladığı doğalgaz alım anlaşmasının Türkiye aleyhine 2010 yılında değiştirilerek Türkiye'nin nasıl 15 milyar dolar zarara uğratıldığını açıklıyor
Birisi Cebinizden 10TL Çalsaydı Ne Yapardınız? 03:18
Birisi Cebinizden 10TL Çalsaydı Ne Yapardınız? 76 izlenme - 2 yıl önce Başlığı bilerek ilgi çekici olsun diye yazdım ve böylece cebinizden 10tl çalındığında bile kendinizi kötü hissederken milletin cebinden 1 milyar dolar çalınıyor. Bu işin sağı, solu yoktur ve bu vatanı seven her bir vatandaş parti düşüncesinden vazgeçip Aykut Erdoğdu'ya kulak vermelidir. Bundan önce her hükümet döneminde yolsuzluklar yapılmıştır ama devletin teröristlere karşı bu kadar zayıf düştüğü, güzel vatanımızın bu kadar yolsuzlukla çalkalandığı bir dönem hiçbir zaman yaşanmamıştır.
Tarladan Petrol Fışkırdı! 00:46
Tarladan Petrol Fışkırdı! 32 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde belirlenemeyen bir sebepten patlayan Batman-Dörtyol boru hattı metrelerce yukarıya fışkırarak tarım arazilerine aktı. Edinilen bilgilere göre, Siverek-Viranşehir karayolu 10. Kilometresi Yoğurtçuk ve Yücelen mahalleleri arasında bulunan Batman-Dörtyol BOTAŞ petrol hattında meydana gelen sızmada ham petrol metrelerce havaya fışkırarak tarım arazilerine aktı.
Hiç Böyle Dolu Gördününüzmü? 02:18
Hiç Böyle Dolu Gördününüzmü? 142 izlenme - 7 yıl önce şırnak silopi ilçesinde botaşa yağan dolu yumurta buyukluğunde
Yumurta Buyukluğundeki Dolu 00:57
Yumurta Buyukluğundeki Dolu 135 izlenme - 7 yıl önce yumurta buyukluğundeki dolu silopi botaşa yağdı
Galatasaray - Botaş 00:37
Galatasaray - Botaş 48 izlenme - 3 yıl önce Botaş - Galatasaray Maç Öncesi Antreman ..
Botaş Dolu 1 02:18
Botaş Dolu 1 101 izlenme - 7 yıl önce silopi botaşa yağan dolu
Orduspor - Adana Botaş Maçının Ardından 01:49
Orduspor - Adana Botaş Maçının Ardından 17 izlenme - 2 yıl önce Potada maçın ardından- Orduspor Başantrenörü Durur: "Hedef maçlardan birini daha kendi seyircimiz önünde kazandığımız için mutluyuz"- Adana BOTAŞ Başantrenörü Yıldızoğlu: "Her maçta değişik performans sergiliyoruz, bu durum bizde hayal kırıklığına yol açıyor" Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde sahasında Adana BOTAŞ'ı 75-63 yenen Orduspor'da Başantrenör Alper Durur, hedef maçlardan birini daha kendi seyircileri önünde kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.
Botaş Dolu3 00:57
Botaş Dolu3 31 izlenme - 7 yıl önce yumurta buyukluğunde dolu yağdı
İstanbul Üniversitesi Bgd-Adana Botaş Maçının Ardından 00:42
İstanbul Üniversitesi Bgd-Adana Botaş Maçının Ardından 11 izlenme - 2 yıl önce Potada maçın ardından- İstanbul Üniversitesi BGD Başantrenörü Okul: "Açıkçası birbirimize maçı hediye ediyorduk. Son anda bizim bulduğumuz sayılarla istediğimiz farka ulaştık ve maçı kazandık"- Adana BOTAŞ Başantrenörü Yıldızoğlu: "Yapılan hataların da doğru hatalar olması gerekiyor.
Canik Belediyespor'da Botaş Maçı Hazırlıkları 02:09
Canik Belediyespor'da Botaş Maçı Hazırlıkları 4 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Canik Belediyespor'da BOTAŞ maçı hazırlıkları Antrenmandan detaylar Başantrenörü Mehmet Can Öztürk'ün konuşması Oyuncu Deniz Çolakoğlu Canik Belediyespor Başantrenörü Öztürk: "İlk yarı deplasmanda BOTAŞ'a karşı galip gelmiştik. Bu maçı da kazanıp, play-off için avantaj elde etmek istiyoruz" Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Canik Belediyespor'un başantrenörü Mehmet Can Öztürk, hafta sonu sahalarında karşılaşacakları BOTAŞ'ı yenerek play-off için avantaj elde etmek istediklerini söyledi.
Canik Belediyesporlu Oyuncular Öğrencilerle Buluştu 01:52
Canik Belediyesporlu Oyuncular Öğrencilerle Buluştu 1 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Canik Belediyespor'un oyuncularının okul ziyaretinden detaylar Sporcuların çocuklarla ilgilenmesi Basketbol oynamaları Natasha Lacy ile röportaj Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Canik Belediyespor'un oyuncuları, ilkokul öğrencileriyle bir araya geldi.