Hoşgeldiniz!

botaş

Zeynep Nabtın Loo 00:53
Zeynep Nabtın Loo 960 izlenme - 10 yıl önce . .
Işıl Alben Galatasaray- Botaş Üçlü Show 00:23
Işıl Alben Galatasaray- Botaş Üçlü Show 938 izlenme - 4 yıl önce Maç Sonu Kaptandan Üçlü Show
Dörtyol Bötaş İşletme Müdürlüğü=hortum Görüntüleri 01:58
Dörtyol Bötaş İşletme Müdürlüğü=hortum Görüntüleri 1.213 izlenme - 8 yıl önce DÖRTYOL/HATAY BOTAŞ işletme müdürlüğüyemekhaneden çekİldİ
TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile İmtihanı 00:25
TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile İmtihanı 481 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar Basketbol Süper Ligi 9. hafta maçında Botaş evinde ağırladığı Galatasaray'ı 73-70 mağlup etti. Adana temsilcisi ilk yarısını da 45-32 önde kapattığı maçın sonunda aldığı galiibiiyetle büyük sevinç yaşarken, TRT Spor muhabirinin röportaj kazası komik anlara neden oldu.
BOTAŞ İişçilerine Yemekhane Kirlenmesin Diye Dışarda Yemek Verilmesi 02:08
BOTAŞ İişçilerine Yemekhane Kirlenmesin Diye Dışarda Yemek Verilmesi 243 izlenme - 3 yıl önce Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş’nin (BOTAŞ) Kars’taki şantiyesinde çalışan işçilerin, ‘yemekhane kirlenir’ gerekçesiyle içeri alınmadığı, -10 derecede dışarıda yemek yedikleri iddia edildi. Uygulamayı ‘insanlık dışı’ olarak niteleyen işçiler, dondurucu soğukta yemek yemelerini cep telefonuyla kaydetti.
 Muhabirinden Dünyanın En Kısa Röportajı: 'Okay, Okay, Thank You!' 00:14
Muhabirinden Dünyanın En Kısa Röportajı: 'Okay, Okay, Thank You!' 75 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde Botaş’ın Galatasaray’ı yendiği maç sonrası Yunan oyuncu Evanthia Maltsi’den görüş almak isteyen TRT Spor muhabiri, oyuncunun Türkçe bilmediğini fark edince röportajı kısa kesmek zorunda kaldı.
TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile İmtihanı 00:25
TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile İmtihanı 79 izlenme - 2 yıl önce Botaş - Galatasaray maçı sonrası TRT Spor Muhabirinin İngilizce ile imtihanı herkesi güldürdü.
kolbastı adil arı 00:52
kolbastı adil arı 213 izlenme - 8 yıl önce ASAR ŞİMŞEK
006 Dağıtım İletim Oyunları Zarar 1 Milyar Dolar 03:18
006 Dağıtım İletim Oyunları Zarar 1 Milyar Dolar 98 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu doğalgaz boru hatlarında dağıtım iletim hattı tanımlarıyla oynanarak halkın nasıl 1 Milyar dolar zarar ettirildiğini Sayıştay belgeleriyle açıklıyor
Birisi Cebinizden 10TL Çalsaydı Ne Yapardınız? 03:18
Birisi Cebinizden 10TL Çalsaydı Ne Yapardınız? 82 izlenme - 3 yıl önce Başlığı bilerek ilgi çekici olsun diye yazdım ve böylece cebinizden 10tl çalındığında bile kendinizi kötü hissederken milletin cebinden 1 milyar dolar çalınıyor. Bu işin sağı, solu yoktur ve bu vatanı seven her bir vatandaş parti düşüncesinden vazgeçip Aykut Erdoğdu'ya kulak vermelidir. Bundan önce her hükümet döneminde yolsuzluklar yapılmıştır ama devletin teröristlere karşı bu kadar zayıf düştüğü, güzel vatanımızın bu kadar yolsuzlukla çalkalandığı bir dönem hiçbir zaman yaşanmamıştır.
Azerbaycan Anlaşmasında 15 Milyar Dolarlık Vurgun 04:34
Azerbaycan Anlaşmasında 15 Milyar Dolarlık Vurgun 83 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Azerbaycan'ın kamu şirketi SOCAR ile BOTAŞ'ın imzaladığı doğalgaz alım anlaşmasının Türkiye aleyhine 2010 yılında değiştirilerek Türkiye'nin nasıl 15 milyar dolar zarara uğratıldığını açıklıyor
Hiç Böyle Dolu Gördününüzmü? 02:18
Hiç Böyle Dolu Gördününüzmü? 142 izlenme - 8 yıl önce şırnak silopi ilçesinde botaşa yağan dolu yumurta buyukluğunde
Yumurta Buyukluğundeki Dolu 00:57
Yumurta Buyukluğundeki Dolu 135 izlenme - 8 yıl önce yumurta buyukluğundeki dolu silopi botaşa yağdı
Botaş Dolu 1 02:18
Botaş Dolu 1 102 izlenme - 8 yıl önce silopi botaşa yağan dolu
Orduspor - Adana Botaş Maçının Ardından 01:49
Orduspor - Adana Botaş Maçının Ardından 17 izlenme - 3 yıl önce Potada maçın ardından- Orduspor Başantrenörü Durur: "Hedef maçlardan birini daha kendi seyircimiz önünde kazandığımız için mutluyuz"- Adana BOTAŞ Başantrenörü Yıldızoğlu: "Her maçta değişik performans sergiliyoruz, bu durum bizde hayal kırıklığına yol açıyor" Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde sahasında Adana BOTAŞ'ı 75-63 yenen Orduspor'da Başantrenör Alper Durur, hedef maçlardan birini daha kendi seyircileri önünde kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.
İstanbul Üniversitesi Bgd-Adana Botaş Maçının Ardından 00:42
İstanbul Üniversitesi Bgd-Adana Botaş Maçının Ardından 11 izlenme - 3 yıl önce Potada maçın ardından- İstanbul Üniversitesi BGD Başantrenörü Okul: "Açıkçası birbirimize maçı hediye ediyorduk. Son anda bizim bulduğumuz sayılarla istediğimiz farka ulaştık ve maçı kazandık"- Adana BOTAŞ Başantrenörü Yıldızoğlu: "Yapılan hataların da doğru hatalar olması gerekiyor.
Botaş Spor'un Adana'dan Taşınma Kararı 01:52
Botaş Spor'un Adana'dan Taşınma Kararı 2 izlenme - 7 ay önce Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden BOTAŞ Spor'un Ankara'ya taşınma kararı, altyapı oyuncuları ile aileleri tarafından protesto edildi.
Canik Belediyespor'da Botaş Maçı Hazırlıkları 02:09
Canik Belediyespor'da Botaş Maçı Hazırlıkları 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Canik Belediyespor'da BOTAŞ maçı hazırlıkları Antrenmandan detaylar Başantrenörü Mehmet Can Öztürk'ün konuşması Oyuncu Deniz Çolakoğlu Canik Belediyespor Başantrenörü Öztürk: "İlk yarı deplasmanda BOTAŞ'a karşı galip gelmiştik. Bu maçı da kazanıp, play-off için avantaj elde etmek istiyoruz" Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Canik Belediyespor'un başantrenörü Mehmet Can Öztürk, hafta sonu sahalarında karşılaşacakları BOTAŞ'ı yenerek play-off için avantaj elde etmek istediklerini söyledi.
Canik Belediyesporlu Oyuncular Öğrencilerle Buluştu 01:52
Canik Belediyesporlu Oyuncular Öğrencilerle Buluştu 1 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Canik Belediyespor'un oyuncularının okul ziyaretinden detaylar Sporcuların çocuklarla ilgilenmesi Basketbol oynamaları Natasha Lacy ile röportaj Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Canik Belediyespor'un oyuncuları, ilkokul öğrencileriyle bir araya geldi.