Hoşgeldiniz!

botlar

Örgü Bot Modelleri 02:28
Örgü Bot Modelleri 78.690 izlenme - 2 yıl önce En güzel örgü bot modellerini burada bulabilirsiniz.
Ayaklarına Takılan Jet Motoruyla Gökyüzünde Süzülen Adam 05:08
Ayaklarına Takılan Jet Motoruyla Gökyüzünde Süzülen Adam 2.391 izlenme - 8 ay önce 39 yaşındaki yüksek atlayış meraklısı Jarno Cordia, son yaptığı atlayışta kullandığı jet motorlu botları ile Iron Man vari bir uçuş gerçekleştirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Yavuz - Botlar 03:51
Seda Yavuz - Botlar 926 izlenme - 6 yıl önce
ıran’in ürettigi ucan botlar 01:21
ıran’in ürettigi ucan botlar 1.099 izlenme - 8 yıl önce www.facebook.com/pages/wwwkanal-islamde/308976373544
ABD Gemisi Silahlı İran Botlarına Ateş Açtı 01:05
ABD Gemisi Silahlı İran Botlarına Ateş Açtı 338 izlenme - 2 yıl önce ABD Deniz Kuvvetleri gemisi USS Nitze isimli destroreyden kendisine hızla yaklaşan İran'a ait silahlı botlara ateş açıldı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Wolfteam Botlar İle Alay 04:25
Wolfteam Botlar İle Alay 175 izlenme - 4 yıl önce Wolfteam Botlar İle Alay
Raff  Military Tekstil,  Askeri Üniforma,  Asker Malzemeleri, Polis Elbiseleri, Asker Kıyafetleri 02:04
Raff Military Tekstil, Askeri Üniforma, Asker Malzemeleri, Polis Elbiseleri, Asker Kıyafetleri 21 izlenme - 3 ay önce Raff Tekstil askeri üniforma, asker polis elbiseleri, polis giysileri, asker kıyafetleri asker kıyafetleri, asker kazağı, asker elbisesi, asker botları, askeri kamuflaj, asker jandarma kıyafetleri, asker kamuflaj, asker kar elbisesi, asker tören kıyafeti, asker üniformaları, asker çadırı, asker çanta, asker kar elbisesi, asker çizmesi, asker eldiven, asker eşofmanı, askeri botlar, askeri montlar, askeri palaska, askeri palaska, askeri üniforma, askeri yağmurluk, askeri kaban, askeri kamuflaj takımı, askeri kasatura kılıfı, askeri palto, askeri panço, askeri pilot üniforma, askeri yatak, askeri yün şapka, Askeri yün eldiven, asker tişörtü, asker zırhlı yelek, doktor üniforma, erkek ameliyat kıyafeti, erkek promosyon şapka, hemşire kıyafeti, hemşire üniforması, hostes üniforma, iş güvenliği ayakkabısı,iş güvenliği önlüğü, iş güvenlik montu, iş güvenlik yeleği, pilot kıyafeti, pilot üniforması, polis elbiseleri, polis kıyafeti, polis aksesuar, polis bareti, polis beresi, polis deri eldiven, polis iç çamaşırı, polis deri kemer, polis eşofmanı, polis gaz maskesi, polis kar maskesi, polis kazağı, polis kelepçe, polis kıyafetleri, polis mont , polis paltosu, polis panço, tören kıyafeti, üniforma tasarımı, üniversite kıyafetleri, zabıta elbiseleri, zabıta kıyafetleri, zabıta üniforması Asker , Polis kıyafetleri malzemeleri ve ekipmanlarını istenen şartnamelere uygun olarak üreterek başta Ortadoğu Ülkeleri , Balkan Ülkeleri , Türki Cumhuriyetleri ve Afrika Kıtasında bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir , iç pazarda ise devlet kurumları ve özel sektörün ihtiyacı olan teknik özel kıyafetleri, organizasyonlar için promosyon ürünleri imal etmekte ve teslimatını yapmaktadır. Şirketimizin belirlediği vizyona ulaşmaya çalışırken ticari ahlak ve dürüstlük ilkelerimizden taviz vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak maliyet unsurlarını en aza indirerek sorunsuz ürünleri müşteriye sunarak kalitede zirveye ulaştırmaktır. Ülkemizin Yasal mevzuatına uymayı ve Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmetimizi gerçekleştirmeyi hedefleyerek Kalite ve yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir. Kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile de tescilleyen Raff Tekstil; ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Sistemi Serifikalarını almaya hakkazanmıştır. İhracat odaklı şirketimizin misyonu müşteriye özel tasarım ve model geliştirip Yurtdışı piyasasında da sektörde öncü firma haline gelmektir. Raff Tekstil Askeri Üniforma Üreticisi Firma Olarak Müşterilerimize sektöründe en iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için, Sloganımız '' sorunsuz üretim, zamanında teslimat , memnun müşteridir''
Malazgirt Rezilligi 01:35
Malazgirt Rezilligi 196 izlenme - 8 yıl önce geregini yapın...
Adidas kışlık botlar 00:45
Adidas kışlık botlar 141 izlenme - 3 yıl önce Adidas kışlık botlar http://www.korayspor.com/adidas-kislik-botlar Korayspor.com da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler 0 Orjinaldir, Korayspor bu markaların yetkili Satıcısıdır.Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
botlar 00:30
botlar 71 izlenme - 7 yıl önce metin2 nin en eski serveri alestadan halen botlar silinemedi......
Counter Strike 1.6 - Botla Oynayış Bölüm 4 05:22
Counter Strike 1.6 - Botla Oynayış Bölüm 4 76 izlenme - 4 yıl önce 4.Bölümle karşınızdayım.İyi Seyirler.
Counter Strike Global Offensive - Botlar VS Biz 14:13
Counter Strike Global Offensive - Botlar VS Biz 32 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde Deniz Nalkıran Tan Ve Canberk baydar ile Cs:GO oynadık iyi seyirler İnternet Sitem; http://goo.gl/ak33Gj Facebook sayfam ; http://goo.gl/EZ4Qfk Facebook Profilim; https://goo.gl/LGtLSr Twitter adresim; http://goo.gl/jszL5E Linkler Google link Kısaltma İle kısaltılmıştır :)
Bir Noob un hayatı #2 League Of Legends Ölü botlar 29:26
Bir Noob un hayatı #2 League Of Legends Ölü botlar 15 izlenme - 2 yıl önce İnternet Sitem; http://goo.gl/ak33Gj Facebook sayfam ; http://goo.gl/EZ4Qfk Facebook Profilim; https://goo.gl/LGtLSr Twitter adresim; http://goo.gl/jszL5E Linkler Google link Kısaltma İle kısaltılmıştır :)