Hoşgeldiniz!

bower

Anonymous Fragmanı 01:59
Anonymous Fragmanı 5.697 izlenme - 4 yıl önce 2011 yapımı Anonymous (Anonim) filminin fragmanı. Kraliçe Elizabeth dönemi İngiltere'sinde geçen hikaye yüzlerce yıldır onlarca entellektüelin kafasını kurcalayan bir soruya odaklanıyor: İngiliz edebiyatının en büyük ismi William Shakespeare'in eserlerinin arkasında başka biri mi vardı? Onlarca edebiyat eseri başka birilerinin kaleminden çıkmış olabilir miydi? Konuya ömrünü adamış uzmanlar, yazılmış onlarca kitap ve üretilen teorilerden sonra şimdi Roland Emmerich, Anononim filmiyle İngiliz edebiyatına aynı soruyu soruyor. Dönemin skandal dolu siyasetine ayna tutarak, Kraliyet ailesinin küstah ve güç tutkunu hali Londra'da 'sahneleniyor'.
The Cloth (2012) Fragman 02:35
The Cloth (2012) Fragman 1.085 izlenme - 4 yıl önce Jack Cloth karısının gizemli ölümünden sonra kendisini işine adayan başına buyruk, içkici bir adamdır. Büyük bir kayıp yaşamış olan ve hala acı çeken Cloth cesur ve mantıklı Anne Oldman’a bir ekip oluşturur. İkili gittikçe daha da dehşet verici olan cinayetleri araştırırken, kendilerini korkunç bir katilin peşinde bulurlar.
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri - Mortal Instruments Altyazılı Fragman 01:40
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri - Mortal Instruments Altyazılı Fragman 1.130 izlenme - 5 yıl önce Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri - Mortal Instruments İçimizde Gizli bir dünya var.''Ölümcül oyuncaklar: Kemikler Şehri'' 23 Ağustos'ta Sinemalarda... Clary, Pandemonium adlı bir gece kulübüne gider ve o akşam işlenen bir cinayete tanık olur. Bu anı gördükten sonra doğa dışı olaylar da peşini bırakmaz. Önce Valentine adında bir adam, annesi Jocelyn'i kaçırır. Kulüpte tanıştığı insanlardan kendisine yardım etmelerini ister. Karşılığında ise çok zor bir karar verir ve annesinin hiçbir zaman onaylamayacağı bir yola girer. Hem en iyi dostuyla kavga edecek, hem de aşıkın bilinmedik sularına dalacaktır... Avrupa'da ve Amerika'da 2013 Ağustos'unda vizyona girecek olan film Cassandra Clare'nin romanından Pretty Little Liars tv dizisinin senaristliğini de yapmış olan I. Marlene King ve Jessica Postigo tarafından uyarlandı. Filmin yönetmenliğini ise Hollandalı sinemacı Harald Zwart üstleniyor.
The Mortal Instruments City of Bones Fragman 2 01:38
The Mortal Instruments City of Bones Fragman 2 905 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Lily Collins, Jaime Campbell Bower, Robert Sheehan, Jemima West, Kevin Segers, Kevin Durand, Robert Maillet, Lena Headey, Jared Harris, Godfrey Gao, Aidan Turner, CCH Pounder, Jonathan Rhys Meyers gibi isimlerin yer aldığı The Mortal Instruments City of Bones filminin resmi fragmanı.
Nthreeka - Altın Yumruklar 03:26
Nthreeka - Altın Yumruklar 649 izlenme - 8 yıl önce şarkı dowload http//www.upload.gen.tr/d.php/s13/samplibe/nthreeka_-_alt__n_yumruklar_kick_box.mp3.html
Silkroad 61 Lwl Bower 02:31
Silkroad 61 Lwl Bower 371 izlenme - 7 yıl önce 61 lw full str bower........
Fastboy__ Me Show^^ 04:43
Fastboy__ Me Show^^ 179 izlenme - 9 yıl önce show umu izleyim watch me show^^
Fatihs Vs Mat4yus 01:55
Fatihs Vs Mat4yus 80 izlenme - 8 yıl önce fatihs 105 lv bower mat4yus 105 lv waior