Hoşgeldiniz!

Bowling Videoları İzle

Tuğba Yurt - Destur 02:57
Tuğba Yurt - Destur 192.333 izlenme - 4 hafta önce Tuğba Yurt'un, DMC etiketiyle yayınlanan "Destur" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Deniz Erten Müzik: Toylan Kaya Düzenleme: Gürsel Çelik Yönetmen: Murat Joker Şarkı Sözleri: İnemezsin derine, Seni koydum yerine Sana benden fayda yok, Bundan böyle dirliğine Bize artık son buldu Geri gelme orda dur Dönecek aşk kalpte Tahtıma Destur Yüreğimde saltanat olsan Uçuyorken tek kanat olsan Ateş olsan cümrüne tutsan Ne sağıma ne soluma alış bu duruma Aşkın benden uzak Kaderimde koptu kıyamet Sona geldik bizde nihayet Sana sabrım kalmadı bak hey Sanma ki ben çekerim Seni sevmek akla ihanet Yürü git koş kalbi ziyaret Afakanlar bastı aman imdat Aç yolu da geçelim
En Hızlı 300 Puanlık Oyun ile Dünya Rekoru 01:47
En Hızlı 300 Puanlık Oyun ile Dünya Rekoru 3.532 izlenme - 2 gün önce 23 yaşındaki Ben Ketola yalnızca 86.9 saniyede 12 strike atış yaptı.
happy tree friends-bowling 00:50
happy tree friends-bowling 82.025 izlenme - 7 yıl önce
90 Saniyede 12'de 12 Yapan Bowling Oyuncusu 01:37
90 Saniyede 12'de 12 Yapan Bowling Oyuncusu 73 izlenme - 2 gün önce Bowling oyuncusu Ben Ketola bir buçuk dakikada 12 atışında da tüm labutları devirerek rekora imza attı. Ketola, iki elini de kullanarak yaptığı atışların hepsini Strike yaparak sonuçlandırdı.
1 Dakikada Rekorlar Kitabına Girdi! 01:28
1 Dakikada Rekorlar Kitabına Girdi! 13.910 izlenme - 4 yıl önce Dünya Guinness Rekoru için bowling atışı yapan Chad McLean 1 dakika içinde tam 9 strike yaparak yeni rekorun sahibi oldu.
Çizgi Film - Turuncu Büyülü Kemerköprü - Ark 02:23
Çizgi Film - Turuncu Büyülü Kemerköprü - Ark 14.050 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar bu bölümde kemerköprüden yani arktan geçen bütün nesneler turuncuya dönüşüyor. Tabi önceki rengi gri ise. Farklı renkte nesne geçmediği için henüz diğer renklerin değiştiğini göremedik. Araba üstünde taşıdığı cismi düşürüyor ve o cisim birden turuncu bir kukaya dönüşüyor.Üzerinde ne yazdığını merak ediyorsanız video yu izleyin. Sonrasında bowling oynamak istiyorlar ama yeterince kuka yok. Biranda biryerlerden bir traktör beliriyor o da turuncuya dönüşüyor. Kasasında neler getirmiş haydi görelim ve araba ve traktörün bowling karşılaşmasını izleyelim.
Arjantin Usulü Bowling - Esmer Bomba 09:02
Arjantin Usulü Bowling - Esmer Bomba 3.166 izlenme - 2 yıl önce Arjantin usulü bowling yarışmasının diğer bir bölümü. Şu sıkıntılı günlerde biraz neşelenelim.
sakar bowlingci 00:13
sakar bowlingci 15.119 izlenme - 9 yıl önce sakarlığın bu kadarı nası başardın onu
bowling nasıl oynanır 00:42
bowling nasıl oynanır 13.531 izlenme - 8 yıl önce
Bowling Topu 45 Metre Yükseklikten Baltanın Üzerine Atılırsa Ne Olur? 07:06
Bowling Topu 45 Metre Yükseklikten Baltanın Üzerine Atılırsa Ne Olur? 1.270 izlenme - 8 ay önce Bowling Topu 45 Metre Yükseklikten Baltanın Üzerine Atılırsa Ne Olur? Yavaşlatılmış görüntüler ile 45 metre yükseklikten bowling topu balta üzerine bırakılırsa.
Arjantin Usulü Bowling Yarışması 2 17:42
Arjantin Usulü Bowling Yarışması 2 3.291 izlenme - 2 yıl önce Çok sevdiüiniz yarışma programı Noche del Domingo'dan tekrar merhaba. Bu kez bowling yanında izleyicilere sportif bilgilerde sunuluyor. Bakalım yarışmacımız bu sefer oyunu kazanabilecek mi?
Novak Djokovic vs Maria Sharapova 02:36
Novak Djokovic vs Maria Sharapova 4.530 izlenme - 3 yıl önce Tenis raketi ve tenis topuyla golf sahasında ve bowlong salonunda eğlence :)
Ping Pong Topu ile Bowling Oynamak 03:13
Ping Pong Topu ile Bowling Oynamak 667 izlenme - 7 ay önce Gündelik hayatında Ping pong toplarını kullanarak müthiş gösteri yapan gözleri çekik elemanın heyecan verici o anlarına şahit oluyoruz efendim.
Harika Atış 00:17
Harika Atış 8.004 izlenme - 9 yıl önce engelli bowlingçiden
Sarışın Bowling Oynarsa 00:24
Sarışın Bowling Oynarsa 6.497 izlenme - 7 yıl önce gitti salon
Entresan Bowling Atışı 02:07
Entresan Bowling Atışı 10.368 izlenme - 9 yıl önce adam bowling topunu labutlara bakmadan ters bi şekilde atıyor...gelin gerisini birlikte izleyelimm
Marilyn Manson - Columbine Lisesi Katliamı 03:50
Marilyn Manson - Columbine Lisesi Katliamı 2.854 izlenme - 2 yıl önce 20 Nisan 1999 da Eric Harris ve Dylan Klebold adlı öğrenciler yarı otomatik silahlarla Columbine Lisesi'nde 13 kişiyi öldürdüler ve 24 kişiyi yaraladılar.Michael Moore abimizin oscarlı Bowling for Columbine belgeseline konu olan bu olayda Marily Manson ile yaptığı röportajı izliyoruz.
Hidrolik Pres Makinesinin Altında Kalan Bowling Topu 00:42
Hidrolik Pres Makinesinin Altında Kalan Bowling Topu 942 izlenme - 1 yıl önce Oldukça sağlam bir malzemeden üretilen bowling topu, hidrolik presin sıkıştırmasıyla paramparça oluyor. İşte farklı açılardan çekilen görüntülerle bowling topunun parçalanması.
Bowling Topu ve Tüy Yere Aynı Hızla Düşer mi? 04:41
Bowling Topu ve Tüy Yere Aynı Hızla Düşer mi? 2.509 izlenme - 2 yıl önce Bowling Topu ve Tüy Yere Aynı Hızla Düşer mi? Bilimsel açıdan yerçekimi kanunu gereğince aynı yükseklikten bırakılan iki cisim havanın sürtünme katsayısı ihmal edilirse yere aynı hızla düşer. Yani aynı yükseklikten bırakılan bir bowling topu ve tüy eğer ortamda hava yoksa aynı hızla aynı zamanda yere düşmelidir. Sanki illüzyon gibi gelse de bu basit bir fiziksel olay. Dünyanın en büyük vakum odasında yapılan bu enteresan deney Galileo deneyi olarak da biliniyor. NASA’nın Ohio’daki Uzay Gücü Tesisi’ni ziyaret eden Fizikçi Brian Cox ,NASA’nın Uzay Simülasyon Odası’nda bu deneyi tekrarladı. 30,5 metreye 37,2 metre yüksekliğindeki bu dev alüminyum odanın hacmi 22,653 metreküp, yani dünyanın en büyük vakum odası. Tabi deneydeki en enteresan olay Cox ve mühendislerin deneyin sonucuna gösterdikleri reaksiyon belki de! Hepimiz deneyin nasıl biteceğini bilsek de kilolarca ağırlıktaki bowling topuyla, birkaç gram ağırlığındaki tüyleri bu kadar yüksekten aynı zamanda yere düşmesi biraz tuhaf geliyor. Deneyin sonucunu görmek biraz çocuk gibi sevinmenize neden olabiliyor. Bu deneyin benzeri daha önce Apollo 15 görevinde Dave Scott tarafından yapılan Ay’da yapılan deney. Dave Scott benzeri deneyi Ay’da İngiliz anahtarı ve bir tüyü aynı anda yere bırakarak yaptı. İşte kütleleri ne kadar farklı olursa olsun belli yükseklikten bırakılan cisimler aynı zamanda yere düşer. Aşağıdaki videoda başta havalı ortamda sonra, sonrasında ortamdaki hava çekilerek deney yapılıyor. Havanın olduğu ortamda tüy havanın sürtünme katsayısından dolayı yavaş düşerken, bowling topu hızla aşağı iniyor. Fakat havasız ortamda mucize gerçekleşiyor. Serbest Düşme Nedir ? Havasız ortamda serbest bırakılan bir cisim yerçekimi etkisi ile aşağı doğru g ivmesi ile düşer. Bu olaya serbest düşme denir. Serbest düşmeye bırakılan bir cisim sabit g yerçekim ivmesi ile aşağı doğru düzgün hızlanan hareket yapar. Her saniye hızı yerçekim ivmesi kadar artar. Yerçekim ivmesi, g = 9,81 @ 10 m/s2 dir. Serbest düşen bir cisim her saniye bir öncekine göre daha fazla yol alır. 1 saniye sonra aldığı yol h kadar ise, 2 saniye sonra 3h, 3 saniye sonra 5h … dir. Ayrıca her saniye yerçekim ivmesi kadar hızı artar. 1 saniye sonra hızı 10 m/s, 2 saniye sonra 20 m/s, 3 saniye sonra hızı 30 m/s dir. Buna göre alınan yol h=1/2gt2 den bulunur. Cismin hızı ise, v = g . t ‘den bulunur
Çok Güzel Oynuyo 00:28
Çok Güzel Oynuyo 8.596 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bovlingg oynuyo bence sizce.
böyle bowling kazası görülmedi 00:24
böyle bowling kazası görülmedi 5.285 izlenme - 7 yıl önce kabiliyetsiz kızın bowling faciası..
Hiç Seksi Bowling Oynayan Gördünüzmü 01:26
Hiç Seksi Bowling Oynayan Gördünüzmü 2.290 izlenme - 4 yıl önce Bowling salonunda yapılan çekimlerden sonra sanal aleme servis edilen bu görüntülerde, oyundan çok görüntülerdeki seksi model ilgi gördü.
Fosters Bowling Şampiyonası Oyunu Oynama Videosu 05:21
Fosters Bowling Şampiyonası Oyunu Oynama Videosu 1.715 izlenme - 3 yıl önce Oyuna Giriş http://www.oyunkolu.com/cizgi-film-oyunlari/fosters-bowling-sampiyonasi.html Çizgi film kahramanlarımızın bowling oyunlarına sizlerde yukarıdaki bağlantı linklerimizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.
Bowling 00:25
Bowling 1.480 izlenme - 5 yıl önce Nicat Zamanov,Hikmet Hesenov,Kamran Aydemirov,Elvin Rustemli,Mubariz Kazimov
Baseball Topu İle Bowling Oynamak 00:27
Baseball Topu İle Bowling Oynamak 2.425 izlenme - 4 yıl önce 2 Baseball Topu Atışı İle Pinleri Devirmek
Pes 2008 Bowling Süper 00:20
Pes 2008 Bowling Süper 5.137 izlenme - 10 yıl önce
Türkusulü Bowling Oynadık 04:02
Türkusulü Bowling Oynadık 1.566 izlenme - 1 yıl önce Türk işi bowling oynuyoruz. Top yerine damacana, lobut yerine ise kola şişesi kullanıyoruz. Sonrasında ise eğlenceli bir yarışma yapıyoruz. Oyunu kazanan takım kolalaları ve bir damacana suyu paylaşıyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv
Mükemmel Atış 00:37
Mükemmel Atış 4.979 izlenme - 11 yıl önce Bu adam bowling oynamayı çok iyi biliyor.
Bowling - Sakar Ayı Bernard Bear 02:52
Bowling - Sakar Ayı Bernard Bear 1.152 izlenme - 2 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
bowling tarihini değiştiren atış 00:18
bowling tarihini değiştiren atış 2.819 izlenme - 7 yıl önce bowling tarihini değiştiren atış