Hoşgeldiniz!

böyle mi olacaktı

Elinden Vurulup Üç Metre Öteye Savrulmak 01:24
Elinden Vurulup Üç Metre Öteye Savrulmak 2.598 izlenme - 4 ay önce İntihar bombacılarına diz çöküp tövbe ettirecek teknik donanıma sahip sayko Şebnem dinamit lokumlarını vücuduna sararak düğüne gelir. Canlı bomba bile olsa fön çektirmiş, rujunu, rimelini sürmüş düğün adabı-ı muaşeretine uymayı ihmal etmemiştir. (Böyle Mi Olacaktı 147.Bölüm)
Böyle mi Olacaktı Dizisi (1. Bölüm - 1997) 43:15
Böyle mi Olacaktı Dizisi (1. Bölüm - 1997) 12.380 izlenme - 2 yıl önce Birbirine sevgi ile bağlı üç okul arkadaşı; Pelin, Gül ve Ayşe. Yaşamın dikenli yollarında düşe kalka birbirlerine destek olmaya çalışan bu üç arkadaşın hikayesi. Her biri kendisine farklı bir yaşam doğrultusu çizmiş olan bu üç arkadaşın fırtınalı yaşamlarının anlatıldığı Böyle mi Olacaktı? ihtiras, nefret ve dostluğun içiçe geçtiği bir hikayeyi, aslında hayatın ta kendisini anlatıyor.. 1997'den 2003'e kadar yayında kalan Böyle mi Olcaktı, altı yıl içerisinde birçok oyuncu değişikliği ile ekrana geldi.
Bahadır Aydoğan - Böyle Mi Olacaktı 05:09
Bahadır Aydoğan - Böyle Mi Olacaktı 5.859 izlenme - 5 yıl önce
Nazan Öncel - Böyle mi Olacaktı 03:20
Nazan Öncel - Böyle mi Olacaktı 410 izlenme - 2 yıl önce Böyle Mi Olacaktı Şarkı Sözü biz nedendir bilemem böyle mi olacaktık hasret acısı ile böyle mi böyle mi böyle mi yanacaktık birbirimizi ellerden böyle mi soracaktık ister darıl ister kız böyle mi olacaktık yazık oldu o yıllara biz böyle mi solacaktık maziye gözü yaşlı böyle mi böyle mi böyle mi bakacaktık birbirimizi ellerden böyle mi soracaktık yıllar sonu birbirimizi böylemi anacaktık yazık oldu o yıllara biz böyle mi solacaktık maziye gözü yaşlı böyle mi böyle mi böyle mi bakacaktık
Serpil Kocaeli - Böyle Mi Olacaktı 05:04
Serpil Kocaeli - Böyle Mi Olacaktı 77 izlenme - 4 yıl önce Adnan Yılmaz - Böyle Mi Olacaktı