Hoşgeldiniz!

boynuz

Kızgın Boğanın İntikamı Acı Oldu 01:02
Kızgın Boğanın İntikamı Acı Oldu 87.222 izlenme - 3 yıl önce
Boğayı Kızdıran Adamın Sonu 00:26
Boğayı Kızdıran Adamın Sonu 4.916 izlenme - 6 ay önce Arkadaş şu ispanyolların Meksikalıların boğalarla derdi ne. Eğlenceli falan da değil. Neyse yine malın biri boğaya artislik yapmış. Sonu malum.
Tuğba Ekinci - Boynuz Rb 04:10
Tuğba Ekinci - Boynuz Rb 41.332 izlenme - 5 yıl önce
Hayko Cepkin - Boynuz 03:01
Hayko Cepkin - Boynuz 54.493 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Boynuz - (2012) - (alisayar)
Boynuzu Kırılan Keçiyi Acil Servise Götürmek 02:02
Boynuzu Kırılan Keçiyi Acil Servise Götürmek 1.420 izlenme - 4 hafta önce Her yere keçisiyle giden Mustafa Uygun, 31 Temmuz'da, nedenini kendisinin de bilmediği şekilde boynuzu kırılan keçisini panikle Eskişehir Devlet Hastanesi Acil Servisine götürdü. (AA)
Turisti Boynuzlayan Gergedan 00:32
Turisti Boynuzlayan Gergedan 22.980 izlenme - 3 yıl önce Turisti Boynuzlayan Gergedan
Kadın Matadora Ölüm Darbesi 01:22
Kadın Matadora Ölüm Darbesi 11.921 izlenme - 2 yıl önce Kadın matador böyle boynuzlandı! Meksiko'da Pazar günü düzenlenen boğa güreşinde, kadın matador Karla de los Angeles boğa ani bir çıkış yapıp boynuzlarını kadın matadora geçirerek onu yaraladı.
Tuğba Ekinci-Boynuz 04:09
Tuğba Ekinci-Boynuz 54.879 izlenme - 9 yıl önce güzel bi Şarkı güzel klip
nefsi müdafa (boğa güreşi) 01:42
nefsi müdafa (boğa güreşi) 53.557 izlenme - 8 yıl önce İspanyada yapılan bir boğa güreşi sırasında matadorun ve arkadaşlarının bşaına gelen talihsi olay mı desem artık neyse...
Boynuzuyla Poposunu Kaşıyan Keçi 00:28
Boynuzuyla Poposunu Kaşıyan Keçi 10.656 izlenme - 2 yıl önce Boynuzuyla Poposunu Kaşıyan Keçi Poposunu devasa boynuzunu kullanarak kaşıyan keçinin güldüren görüntüleri.
Hayko Cepkin - Boynuz Track (Canlı Performans) 02:21
Hayko Cepkin - Boynuz Track (Canlı Performans) 14.773 izlenme - 3 yıl önce Normal bir gündü, tıpkı her gün gibi Erkenden döndüm, sürprizin dibi İçimde kor gibi bir sıkıntı var Hayır olsun derken kaldım kapı duvar Lan bu ne biçim gürültü, bu ne biçim görüntü İki gün erken döndük iyi ki, boynuzum olmuş püsküllü Ellerinde biralar, birbirini kovalar Eve döndük huzur derken, evden geçmiş bir alay Eve gelmiş inlersin, benim albümü dinlersin Sakın imzamı isteme, ancak s.kimi yersin Giy ulan şu donunu, kırarım bak kolunu Ya bu evden tez çıkarsın ya da bilmem sonunu Yoga yapsam iyileşmem, hapı yutsam düzleşmem Hep TV de gördük, geçtik al bu da benim yüzleşmem Yıllarımı yedin bak, yalnız olsam pir-ü pak Görücüyle evlenseydim, annemmiş doğru kaynak Güvenimi sarstılar, kanadımı kırdılar Portakalı soyup bir de başucuma koydular Kara üzüm habbesi, bu laflar neyin nesi Kontrolü kaybettim sanki, aldım derin nefesi
Görenleri Şaşkına Çeviren Keçi  00:54
Görenleri Şaşkına Çeviren Keçi 3.314 izlenme - 2 yıl önce Görenleri şaşkına çeviren keçi Vücudunda boynuz bulunan keçi görenleri şaşkına çevirdi. Bir Arap ülkesinde çekilen görüntülerde hayvan pazarına gelenler boynuzlu keçiye büyük ilgi gösterdi.
O Şimdi Asker 04:14
O Şimdi Asker 12.808 izlenme - 8 yıl önce tuğba ekinci nin hit parçası
boğanın intikamı 00:10
boğanın intikamı 16.615 izlenme - 10 yıl önce boğa güreşi
Boğanın Boynuzu Genç Matadorun İki Kalçasının Arasından Geçti 01:00
Boğanın Boynuzu Genç Matadorun İki Kalçasının Arasından Geçti 1.012 izlenme - 8 ay önce Genç matador Andreas Roca Rey, güreştiği boğanın altında kaldı. İzleyenlerin öldüğünü sandığı matador olayı küçük sıyrıklarla atlattı.
5 Boynuzlu Koç Görenleri Hayrete Düşürüyor  01:39
5 Boynuzlu Koç Görenleri Hayrete Düşürüyor 1.332 izlenme - 1 yıl önce İzmir’in Gaziemir ilçesinde bir kurbanlık hayvan satıcısı, satmak için aldığı kurbanlıklar arasında çıkan 5 boynuzlu koç, görenleri hayrete düşürürken, sahibi koçu satmaya kıyamıyor.
Tuğba Ekinci - Boynuz Club 04:05
Tuğba Ekinci - Boynuz Club 3.372 izlenme - 5 yıl önce
Tuğba Ekinci - Boynuz (Orjinal Versiyon) 04:24
Tuğba Ekinci - Boynuz (Orjinal Versiyon) 3.712 izlenme - 5 yıl önce
Can Havliyle İspanyolu Madara Eden Boğa 00:55
Can Havliyle İspanyolu Madara Eden Boğa 1.775 izlenme - 2 yıl önce İspanya'nın kuzeyindeki Navarra bölgesinde bulunan Pamplona kentinde 8 gün süren ve boğalarla yapılan koşusuyla ünlü San Fermin festivali nin herzamanki gibi geçen klasik bir gününde 2 boğanın 1 boğayı sıkıştırıp duvara vurması sonucu canı yanan boğanın hıncını gerçek suçlulardan çıkarmasnı izliyoruz.
aşk-ı memnu veda animasyon filmi 01:38
aşk-ı memnu veda animasyon filmi 4.680 izlenme - 6 yıl önce
Keçisini Tedavi İçin Devlet Hastanesine Getiren Adam 02:06
Keçisini Tedavi İçin Devlet Hastanesine Getiren Adam 73 izlenme - 4 hafta önce Eskişehir'de yaşayan 62 yaşındaki Mustafa Uygun'un, boynuzu kırılan keçisini tedavi için Eskişehir Devlet Hastanesi Acil Servisine getirmesi ve hastane içinde koşuşturmalar güvenlik kameralarına yansıdı. ANADOLU AJANSI'NI SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN: Web sitesi: http://www.aa.com.tr Twitter: https://twitter.com/anadoluajansi Facebook: https://www.facebook.com/anadoluajansi Instagram: http://instagram.com/anadoluajansi ANADOLU AJANSI YOUTUBE KANALI HAKKINDA: Anadolu Ajansı’nın YouTube kanalında farklı kategorilerde günün öne çıkan haberleri, multimedya çalışmaları ve belgeseller yer alıyor. AA'nın Youtube kanalındaki çalma listelerini kullanarak dilediğiniz kategorideki videolara da abone olabilirsiniz. Haberler: http://bit.ly/1S5qhcA Spor haberleri: http://bit.ly/24sFuco Belgesel ve Multimedya: http://bit.ly/21w2Qf1 Editör Masası: http://bit.ly/20YWvXg
Antilobun Boynuzları Pitonu Deldi 02:15
Antilobun Boynuzları Pitonu Deldi 163 izlenme - 3 ay önce Pitonun yutmaya çalıştığı antilop sonu olacaktı Yutmaya çalıştığı antilobun boynuzları pitonun boğazını deldi Kruger National Park Güney Afrika'da bir ulusal park Yutmaya çalıştığı antilop pitonun sonu olacaktı
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 04:43
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 1.223 izlenme - 2 yıl önce Ferdi kirli mazisine rağmen Serpil'le evlenmiş ve namuslu bir hayat yaşamanın peşindedir. Kardeşi Yalçın ise yengesine göz koyup Ferdi'nin evde olmadığı zamanlarda Serpil'le yiyişmektedir. Karısı ve abisini uygunsuz pozisyonda yakalayan Ferdi'nin gözü döner. Evin içinde başlayan tekmeli , tokatlı , tırmıklı kavga bahçede ve hatta ahırın içinde devam edecektir. Gözünü kan bürüyüp zombiye dönüşen Ferdi kardeşiyle beraber karısını da öldürüp "yaktı beni" şarkısını söyleyecektir. Yönetmenliğini Melih Gülgen senaristliğini Erdoğan Tünaş'ın üstlendiği,başrollerinde Ferdi Tayfur ve Serpil Çakmaklı olan yaktı beni(1983) filminden oscarlık sahneler .. Aynı filmden bir başka sahne için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100410/orospu-kavgasi-yalcin-gulhan-ve-ferdi-tayfur
Tuğba Ekinci - Boynuz 04:16
Tuğba Ekinci - Boynuz 564 izlenme - 2 yıl önce Tuğba Ekinci-Boynuz Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ illaki ağlatmakmı?aldatmakmı? lazım... aşk şarkısı çalıp çalıp inletmekmi lazım... insana seven değil sevmeyenmi yaranır boynuzları takıp takıp gezdirmekmi lazım!! illakii... bak gözlerime iyice bi bak ben adamı yakarım! ama karşımdaki adam olacak seni adamdan sayanın... ben varya!! illaki ağlatmakmı?aldatmakmı?lazım... aşk şarkısı çalıp çalıp inletmekmi lazım... insana seven değil sevmeyenmi yaranır boynuzları takıp takıp gezdirmekmi lazım!! illakii... bak gözlerime iyice bi bak ben adamı yakarım! ama karşımdaki adam olcak seni adamdan sayanın... ben varya!!!
boynuz yemek böle olur 00:03
boynuz yemek böle olur 2.644 izlenme - 8 yıl önce boynuz yemek böle olur
Tuğba Ekinci - Boynuz R&B 04:10
Tuğba Ekinci - Boynuz R&B 1.052 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Boynuz Şarkı Sözleri(lyrics): İllaki ağlatmak mı aldatmak mı lazım Bak gözlerime iyice bir bak Ben adamı yakarım İllaki aldatmak mı lazım Ben adamı yakarım Bak gözlerime iyice bir bak ben adamı yakarım ama karşımdaki adam olacak seni adamdan sayarım
Tek Vuruşta Boğaları Öldürebilmek! 03:00
Tek Vuruşta Boğaları Öldürebilmek! 707 izlenme - 1 yıl önce 1920'de dogan ünlü Japon karate ustası Mas Oyama dünyanin en güclü adamları arasında gösteriliyor. Tek vuruşta bir insanı rahatlıkla öldürebilecek güce sahip olan oyama ayni anda 52 kızgın boga ile dövüşüp 3 tanesini tek vuruşta öldürmüş geri kalanların boynuzlarını birer birer kırmıştır.
Boynuzlarıyla Yaşlı Adamı Öldürdü 00:31
Boynuzlarıyla Yaşlı Adamı Öldürdü 437 izlenme - 1 yıl önce Portekiz'in bir köyünde düzenlenen boğa oyunları sırasında 76 yaşındaki adam hayatını kaybetti. Kaydedilen görüntülerde köy meydanında salınan kızgın boğa yaşlı adamı defalarca boynuz darbeleriyle yere seriyor. Hemen hastaneye kaldırılan talihsiz adam yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Tuğba Ekinci - Boynuz Club 04:23
Tuğba Ekinci - Boynuz Club 746 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Boynuz Çıkış Tarihi: 11.06.2007 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Illaki aglatmak mi aldatmak mi lazim Ask sarkisi çalip çalip inletmek mi lazim Insana seven degil sevmeyen mi yaranir Boynuzlari takip takip gezdirmek mi lazim Illaki... Bak gözlerime iyice bi bak Ben adami yakarim Ama karsimdaki adam olacak Seni adamdan sayarim Ben varyaaaaa (2x) Illaki aglatmak mi aldatmak mi lazim Ask sarkisi çalip çalip inletmek mi lazim Insana seven degil sevmeyen mi yaranir Boynuzlari takip takip gezdirmek mi lazim Illaki... Bak gözlerime iyice bi bak Ben adami yakarim Ama karsimdaki adam olacak Seni adamdan sayanın Ben varyaaaaa (3x)
Tuğba Ekinci - Boynuz Rb 03:52
Tuğba Ekinci - Boynuz Rb 1.090 izlenme - 5 yıl önce