Hoşgeldiniz!

Boynuz Videoları İzle

 BM Toplantısına Damga Vuran Görüntü: Cinsel Organına Boynuz Takan Delege 00:42
BM Toplantısına Damga Vuran Görüntü: Cinsel Organına Boynuz Takan Delege 10.480 izlenme - 3 hafta önce Birleşmiş Milletler toplantısına katılan Papua Yeni Gine delegesi, yerel kıyafetleri ve cinsel organını örtmek için kullandığı boynuzla dikkatleri üzerine çekti.
Kızgın Boğanın İntikamı Acı Oldu 01:02
Kızgın Boğanın İntikamı Acı Oldu 88.605 izlenme - 4 yıl önce
Matador İvan Fandino'yu Boğanın Öldürmesi 01:07
Matador İvan Fandino'yu Boğanın Öldürmesi 665 izlenme - 4 gün önce Fransa’nın güneyindeki Aire Sur L’Adour Arenası’nda düzenlenen boğa güreşi sırasında aldığı boynuz darbesi nedeniyle ispanyol matador İvan Fandino, akciğer gibi bazı hayati organlarının ciddi yara almasından dolayı hayatını kaybetmiş.
Tuğba Ekinci - Boynuz Rb 04:10
Tuğba Ekinci - Boynuz Rb 41.362 izlenme - 5 yıl önce
Hayko Cepkin - Boynuz 03:01
Hayko Cepkin - Boynuz 54.663 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin - Boynuz - (2012) - (alisayar)
Turisti Boynuzlayan Gergedan 00:32
Turisti Boynuzlayan Gergedan 23.315 izlenme - 3 yıl önce Turisti Boynuzlayan Gergedan
Hayvanat Bahçesindeki Gergedanı Boynuzu İçin Katletmek - Fransa 00:46
Hayvanat Bahçesindeki Gergedanı Boynuzu İçin Katletmek - Fransa 2.554 izlenme - 3 ay önce Allah belanızı versin, çükünüz düşsün, cehennem zebanileri sizi sevsin. Üstelik yabani doğada 50 kadar bile kalmayan beyaz gergedanmış.
Tuğba Ekinci-Boynuz 04:09
Tuğba Ekinci-Boynuz 54.930 izlenme - 10 yıl önce güzel bi Şarkı güzel klip
Boğayı Kızdıran Adamın Sonu 00:26
Boğayı Kızdıran Adamın Sonu 4.994 izlenme - 1 yıl önce Arkadaş şu ispanyolların Meksikalıların boğalarla derdi ne. Eğlenceli falan da değil. Neyse yine malın biri boğaya artislik yapmış. Sonu malum.
nefsi müdafa (boğa güreşi) 01:42
nefsi müdafa (boğa güreşi) 53.664 izlenme - 8 yıl önce İspanyada yapılan bir boğa güreşi sırasında matadorun ve arkadaşlarının bşaına gelen talihsi olay mı desem artık neyse...
Kadın Matadora Ölüm Darbesi 01:22
Kadın Matadora Ölüm Darbesi 12.219 izlenme - 2 yıl önce Kadın matador böyle boynuzlandı! Meksiko'da Pazar günü düzenlenen boğa güreşinde, kadın matador Karla de los Angeles boğa ani bir çıkış yapıp boynuzlarını kadın matadora geçirerek onu yaraladı.
Hayko Cepkin - Boynuz Track (Canlı Performans) 02:21
Hayko Cepkin - Boynuz Track (Canlı Performans) 14.799 izlenme - 3 yıl önce Normal bir gündü, tıpkı her gün gibi Erkenden döndüm, sürprizin dibi İçimde kor gibi bir sıkıntı var Hayır olsun derken kaldım kapı duvar Lan bu ne biçim gürültü, bu ne biçim görüntü İki gün erken döndük iyi ki, boynuzum olmuş püsküllü Ellerinde biralar, birbirini kovalar Eve döndük huzur derken, evden geçmiş bir alay Eve gelmiş inlersin, benim albümü dinlersin Sakın imzamı isteme, ancak s.kimi yersin Giy ulan şu donunu, kırarım bak kolunu Ya bu evden tez çıkarsın ya da bilmem sonunu Yoga yapsam iyileşmem, hapı yutsam düzleşmem Hep TV de gördük, geçtik al bu da benim yüzleşmem Yıllarımı yedin bak, yalnız olsam pir-ü pak Görücüyle evlenseydim, annemmiş doğru kaynak Güvenimi sarstılar, kanadımı kırdılar Portakalı soyup bir de başucuma koydular Kara üzüm habbesi, bu laflar neyin nesi Kontrolü kaybettim sanki, aldım derin nefesi
Boynuzuyla Poposunu Kaşıyan Keçi 00:28
Boynuzuyla Poposunu Kaşıyan Keçi 10.974 izlenme - 2 yıl önce Boynuzuyla Poposunu Kaşıyan Keçi Poposunu devasa boynuzunu kullanarak kaşıyan keçinin güldüren görüntüleri.
Görenleri Şaşkına Çeviren Keçi  00:54
Görenleri Şaşkına Çeviren Keçi 4.772 izlenme - 2 yıl önce Görenleri şaşkına çeviren keçi Vücudunda boynuz bulunan keçi görenleri şaşkına çevirdi. Bir Arap ülkesinde çekilen görüntülerde hayvan pazarına gelenler boynuzlu keçiye büyük ilgi gösterdi.
O Şimdi Asker 04:14
O Şimdi Asker 12.812 izlenme - 9 yıl önce tuğba ekinci nin hit parçası
Ölmek Üzere Olan Antiloba Boynuzuyla Can Verdi 01:41
Ölmek Üzere Olan Antiloba Boynuzuyla Can Verdi 727 izlenme - 6 ay önce Afrika'nın Kruger Ulusal Parkı'nın yakınında yer alan Marloth Parkı'nda meydana gelen olay görenleri hayretler içinde bıraktı. Ölmek üzere olan antiloba başka bir antilop boynuz darbeleriyle yardım etti. Parkı ziyaret eden 46 yaşındaki turist Bradley Ballantyne tarafından çekilen görüntülerde yerde kımıldamadan yatan antiloba başka bir antilobun yardım ettiği görülüyor. Bu manzara karşısında şoke olan Ballantyne, 'Yerde ölmüş antilobu görünce telefonumla kaydetmeye başladım. Yerde öldüğünü zannettiğim antilop yediği boynuz darbelerinden sonra bir anda ayağa kalkarak kaçmaya başladı. Bu durum karşısında şoke oldum. 30 yıldır bu parkı ziyaret ediyorum ilk defa böyle bir olaya şahit oldum, inanılmaz bir olaydı.' dedi.
Boynuzu Kırılan Keçiyi Acil Servise Götürmek 02:02
Boynuzu Kırılan Keçiyi Acil Servise Götürmek 1.445 izlenme - 7 ay önce Her yere keçisiyle giden Mustafa Uygun, 31 Temmuz'da, nedenini kendisinin de bilmediği şekilde boynuzu kırılan keçisini panikle Eskişehir Devlet Hastanesi Acil Servisine götürdü. (AA)
5 Boynuzlu Koç Görenleri Hayrete Düşürüyor  01:39
5 Boynuzlu Koç Görenleri Hayrete Düşürüyor 1.341 izlenme - 2 yıl önce İzmir’in Gaziemir ilçesinde bir kurbanlık hayvan satıcısı, satmak için aldığı kurbanlıklar arasında çıkan 5 boynuzlu koç, görenleri hayrete düşürürken, sahibi koçu satmaya kıyamıyor.
Tuğba Ekinci - Boynuz Club 04:05
Tuğba Ekinci - Boynuz Club 3.374 izlenme - 5 yıl önce
Boğanın Boynuzu Genç Matadorun İki Kalçasının Arasından Geçti 01:00
Boğanın Boynuzu Genç Matadorun İki Kalçasının Arasından Geçti 1.061 izlenme - 1 yıl önce Genç matador Andreas Roca Rey, güreştiği boğanın altında kaldı. İzleyenlerin öldüğünü sandığı matador olayı küçük sıyrıklarla atlattı.
Tuğba Ekinci - Boynuz (Orjinal Versiyon) 04:24
Tuğba Ekinci - Boynuz (Orjinal Versiyon) 3.714 izlenme - 5 yıl önce
aşk-ı memnu veda animasyon filmi 01:38
aşk-ı memnu veda animasyon filmi 4.691 izlenme - 7 yıl önce
Can Havliyle İspanyolu Madara Eden Boğa 00:55
Can Havliyle İspanyolu Madara Eden Boğa 1.930 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın kuzeyindeki Navarra bölgesinde bulunan Pamplona kentinde 8 gün süren ve boğalarla yapılan koşusuyla ünlü San Fermin festivali nin herzamanki gibi geçen klasik bir gününde 2 boğanın 1 boğayı sıkıştırıp duvara vurması sonucu canı yanan boğanın hıncını gerçek suçlulardan çıkarmasnı izliyoruz.
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 04:43
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 1.692 izlenme - 2 yıl önce Ferdi kirli mazisine rağmen Serpil'le evlenmiş ve namuslu bir hayat yaşamanın peşindedir. Kardeşi Yalçın ise yengesine göz koyup Ferdi'nin evde olmadığı zamanlarda Serpil'le yiyişmektedir. Karısı ve abisini uygunsuz pozisyonda yakalayan Ferdi'nin gözü döner. Evin içinde başlayan tekmeli , tokatlı , tırmıklı kavga bahçede ve hatta ahırın içinde devam edecektir. Gözünü kan bürüyüp zombiye dönüşen Ferdi kardeşiyle beraber karısını da öldürüp "yaktı beni" şarkısını söyleyecektir. Yönetmenliğini Melih Gülgen senaristliğini Erdoğan Tünaş'ın üstlendiği,başrollerinde Ferdi Tayfur ve Serpil Çakmaklı olan yaktı beni(1983) filminden oscarlık sahneler .. Aynı filmden bir başka sahne için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100410/orospu-kavgasi-yalcin-gulhan-ve-ferdi-tayfur
boynuz yemek böle olur 00:03
boynuz yemek böle olur 2.644 izlenme - 8 yıl önce boynuz yemek böle olur
Tek Vuruşta Boğaları Öldürebilmek! 03:00
Tek Vuruşta Boğaları Öldürebilmek! 1.062 izlenme - 2 yıl önce 1920'de dogan ünlü Japon karate ustası Mas Oyama dünyanin en güclü adamları arasında gösteriliyor. Tek vuruşta bir insanı rahatlıkla öldürebilecek güce sahip olan oyama ayni anda 52 kızgın boga ile dövüşüp 3 tanesini tek vuruşta öldürmüş geri kalanların boynuzlarını birer birer kırmıştır.
Boynuzlarıyla Yaşlı Adamı Öldürdü 00:31
Boynuzlarıyla Yaşlı Adamı Öldürdü 657 izlenme - 2 yıl önce Portekiz'in bir köyünde düzenlenen boğa oyunları sırasında 76 yaşındaki adam hayatını kaybetti. Kaydedilen görüntülerde köy meydanında salınan kızgın boğa yaşlı adamı defalarca boynuz darbeleriyle yere seriyor. Hemen hastaneye kaldırılan talihsiz adam yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Tuğba Ekinci - Boynuz R&B 04:10
Tuğba Ekinci - Boynuz R&B 1.141 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Boynuz Şarkı Sözleri(lyrics): İllaki ağlatmak mı aldatmak mı lazım Bak gözlerime iyice bir bak Ben adamı yakarım İllaki aldatmak mı lazım Ben adamı yakarım Bak gözlerime iyice bir bak ben adamı yakarım ama karşımdaki adam olacak seni adamdan sayarım
Tuğba Ekinci - Boynuz Club 04:23
Tuğba Ekinci - Boynuz Club 795 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Boynuz Çıkış Tarihi: 11.06.2007 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Illaki aglatmak mi aldatmak mi lazim Ask sarkisi çalip çalip inletmek mi lazim Insana seven degil sevmeyen mi yaranir Boynuzlari takip takip gezdirmek mi lazim Illaki... Bak gözlerime iyice bi bak Ben adami yakarim Ama karsimdaki adam olacak Seni adamdan sayarim Ben varyaaaaa (2x) Illaki aglatmak mi aldatmak mi lazim Ask sarkisi çalip çalip inletmek mi lazim Insana seven degil sevmeyen mi yaranir Boynuzlari takip takip gezdirmek mi lazim Illaki... Bak gözlerime iyice bi bak Ben adami yakarim Ama karsimdaki adam olacak Seni adamdan sayanın Ben varyaaaaa (3x)
Ejderhaya Dönüştürme Garantili İlaç - Ekşın Gergedan 02:24
Ejderhaya Dönüştürme Garantili İlaç - Ekşın Gergedan 794 izlenme - 2 yıl önce Ekşın Gergedan'ın 3. videosuyla yine sizlerleyim. İşi iyice abartmış adamlar. Vaadettikleri şeyler de öyle böyle şeyler değil. Bu ilacı alırsanoz sizi bir canavara, bir pehlivana bir ejderhaya dönüştürme garantisi veriyorlar. Ekşın Gergedan... Bayiden ısrarla isteyiniz. Önceki videoları merak edenler için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100119/mastika-tv-gergedan-boynuzuyla-cinsel-istek-arttirmak http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100246/eksin-gergedan-omer-beyden-salvolar-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/111071/ejderhaya-gergedana-donusturen-mucizevi-tablet-gergedan-boynuzu