Hoşgeldiniz!

boyun

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de İnanılmaz Kaza! 02:49
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de İnanılmaz Kaza! 395.131 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin yeteneklerini arayan yarışma programında talihsiz bir kaza meydana geldi. Patenle pistten aşağıya düşen yarışmacıyı gören Hülya Avşar ağladı.
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 00:41
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 22.427 izlenme - 3 yıl önce Efenim yine halk otobüsü ve yine ayrı bir olay. Burun karıştırmaya yeni bir versiyon getiren dayımız kendine has tarzıyla burnundakı kılları ustaca koparmayı başarmaktadır. Hayretle ve bir okadarda gıpta ederek izliyoruz!
Boyun Ağrısı Olanlara Şifa Olan Şifacı 01:21
Boyun Ağrısı Olanlara Şifa Olan Şifacı 3.539 izlenme - 7 ay önce Doktorların verdiği ağrı kesiciler kâr etmeyince çareyi şifacılarda arayan hastalar bakın şifacı denilen sahtekarın nasıl bir uygulamasıyla karşılaşıyorlar.
Boyun Eğmez (Unbroken) Türkçe Altyazılı Fragman 02:35
Boyun Eğmez (Unbroken) Türkçe Altyazılı Fragman 19.603 izlenme - 3 yıl önce Angelina Jolie'nin yönettiği, atlet Louis Zamperini'nin hayat öyküsünü anlatan Boyun Eğmez (Unbroken) filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? 00:52
Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? 2.251 izlenme - 5 ay önce Anadolu Sağlık Merkezi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Prof. Dr. Serdar Kahraman yanıtlıyor; Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? Sağlık ve yaşam konusunda değerli bilgiler ve uzman röportajları MigrosTV’de!
Kader - Ayriliğa Boyun Eğdik 05:23
Kader - Ayriliğa Boyun Eğdik 17.263 izlenme - 5 yıl önce Kader ayriliğa boyun eğdik
Ukraynalı Silkerek Tedavi Etmek 03:26
Ukraynalı Silkerek Tedavi Etmek 5.532 izlenme - 2 yıl önce Bel ve boyun fıtığı ya da ağrılarında manuel fraksiyon (manuel terapi) denen yöntemi kendince geliştirerek hastasını hamur gibi yoğurup halı gibi silkeleyen Ukraynalı ablamız, neden söylediği çok belli olmayan aryalarıyla da göz dolduruyor. Şakalı iddiasına göre, Şenol Güneş zamanındaki milli takım kendisi sayesinde başarı kazanmış.
Boyun Kilidinden Kurtulma 03:42
Boyun Kilidinden Kurtulma 4.871 izlenme - 3 yıl önce Boyun Kilidinden Kurtulma
Delgesel Bıçağı - Fıtıkçı Amcalar 04:59
Delgesel Bıçağı - Fıtıkçı Amcalar 1.757 izlenme - 9 ay önce Yurdum insanı tuhaflıkta sınır tanımaz hepimiz bunu biliriz. Serimizin ilk bölümünde, fıtıklara göbek atan, WWE veya Mortal Kombat benzeri bir yerden çıkma olduğundan şüphelendiğimiz, tedaviden çok sakatlığa yol açma ihtimali bulunan amcamızı izliyoruz.
Evire Çevire Masaj Yapan Japon Masörler 00:57
Evire Çevire Masaj Yapan Japon Masörler 6.240 izlenme - 2 yıl önce 3 masörün birleşip kadının kemiklerini nasıl gıdlattığını hep beraber izleyelim.
Öpme Sev - Parçala Behçet Dayağı 01:42
Öpme Sev - Parçala Behçet Dayağı 6.693 izlenme - 2 yıl önce Teşkilatın başına çok sinirlenen Behçet, müthiş bir planla mekana camdan dalar ve herkesi şaşkolaza çevirir. Sağlı sollu kroşeler, ölümüne sallanan kalaslar, tepeden inen yumruklar ve surat yoğurma işkencesiyle düşmanları cızlamı çekmeden ağızlarından bir iki tatlı söz sıyırtmayı acaba başarabilecek midir?
Ronaldo Az Kalsın Rakibinin Boynunu Kırıyordu 01:06
Ronaldo Az Kalsın Rakibinin Boynunu Kırıyordu 4.976 izlenme - 3 yıl önce Dün oynanan Atletico Madrid - Real Madrid maçında Ronaldo, rakibi Javier Manquillo ile çıktığı hava topu mücadelesinde rakibine faul yaptı. Yere dengesiz düşen Manquillo'nun az kalsın boynu kırılıyordu.
Boyun Düzleşmesi Belirtileri 03:01
Boyun Düzleşmesi Belirtileri 6.195 izlenme - 4 yıl önce Boyun Düzleşmesi Belirtileri
erkekler boyun felci geçirdi 01:19
erkekler boyun felci geçirdi 7.927 izlenme - 7 yıl önce
Hacamat Ve Sülük Tedavisi 05354115914 00:51
Hacamat Ve Sülük Tedavisi 05354115914 9.829 izlenme - 4 yıl önce Hacamat Ve Sülük Tedavisi 05354115914
Soner Olgun - Olam Boyun Kurbanı - Official Audio 03:43
Soner Olgun - Olam Boyun Kurbanı - Official Audio 98 izlenme - 2 hafta önce İyi Bayramlar © 2015 ESEN MÜZİK Apple Music: https://itun.es/tr/eu-Dib Spotify: http://spoti.fi/2sD8rbW CD sipariş: http://bit.ly/2tJhMOm
Boyun Fıtığı 01:06
Boyun Fıtığı 3.583 izlenme - 3 yıl önce Boyun Fıtığı nedir, belirtileri nelerdir? Tüm bu soruların yanıtlarına videomuzu izleyerek ulaşmanız mümkün.
Hatun Kütürdeten Adam 00:59
Hatun Kütürdeten Adam 5.329 izlenme - 3 yıl önce Adam gözümün önünde kütür kütür kütürdetti güzelim cıvırları bende izledim abiler umarım izlerken kütürdettikçe içiniz sızlamaz benim gibi tabi siz ingilizce bilmediginiz için anlamıyosunuz ama aralarda bide hava atıyor yavşak ''böyle kütürdetirler oluummm akşam evde deprem var diyor '' şaka bi yana vardır bi faydası heralde ama harbiden içim gitti bayanlara be evire çevide kütür kütür ettiriyor. işte bunlar hep yazıktır, ayıptır, israftır, günahtır, bol bulup şaşırmadır , sex öncesi ısınmamıdır ,videonun şokuyla saçmalayarak açıklama yazmaktır .
Havlama Önleyici Tasma Testi 01:51
Havlama Önleyici Tasma Testi 3.885 izlenme - 3 yıl önce Aygıt, köpeğinizin havlaması ile oluşan titreşimleri algılayarak çalışmaktadır. Köpeğinizin ilk havladığında; sadece bir ses uyarısı verir. Şok vermez. Otuz saniye içinde Köpeğinizin ikinci kez havladığında; daha uzun bir ses uyarısı verir. Gene şok vermez. Ona bir şans daha tanır. Üçüncü havlamada ise köpeğinize zarar vermediğini idda eden bir şok veriyor.. 1 hafta 10 gün eğitimden sonra köpek duruma alışıyor.. tasmaya artık gerek kalmıyormuş.. Müstakil evimizde alakasız saatlerde hergün aşırı havlayan köpeğim için böyle bir önlem almaya karar verdim kendimi geçtim komşularımı rahatsız ediyorum artık.. Hayvana zararlı bir yanı olup olmadığını araştırırken böyle bir video ile karşılaştım.. HAF olarak başlayan havlama önleyici bark terminatörü izliyoruz.. Akıllı tv - maxi tv vb. kanaların telefon, testere reklamları gibi uzman çekimlerle ticari bir ürün olarak kullanılmasını bekliyorum..
Tortikolis Hastalığı Tedavi Egzersizleri 01:23
Tortikolis Hastalığı Tedavi Egzersizleri 2.064 izlenme - 2 yıl önce Bebeklerde boyun eğrisi veya dönük boyun olarak da bilinen tortikolis hastalığı için tedavi yöntemleri nelerdir? İşte uzmanlara göre tortikolis hastalığına karşı yapılması gereken egzersizler.
Ahmet Sezgin - Ala Geyik Gibi Boyun Sallarsın 08:14
Ahmet Sezgin - Ala Geyik Gibi Boyun Sallarsın 274 izlenme - 2 ay önce AHMET SEZGİN - ALA GEYİK GİBİ BOYUN SALLARSIN (YAVUZ BURÇ PLAK - YAVUZ ASÖCAL) Şarkı Listesi: 1. Ala Geyik Gibi Boyun Sallarsın (Uzun Hava) 00:00 2. Kara Kaşlı Haticem 03:49 Download Linkleri: Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/mB6ArZ iTunes: https://goo.gl/2x25mf
Boyun Fıtığı Ameliyatı - Servikal Disk 25:49
Boyun Fıtığı Ameliyatı - Servikal Disk 1.177 izlenme - 2 yıl önce Boyun Fıtığı Ameliyat Videosu Beyin ve Sinir Cerrahı - Prof.Dr.Nihat EGEMEN http://www.nihategemen.com nihat_egemen@yahoo.com boyun fıtığı ameliyatı
İnsanları Katur Kutur Kütürdeten Kiropraktörler 03:53
İnsanları Katur Kutur Kütürdeten Kiropraktörler 2.986 izlenme - 3 yıl önce Efendim Kiropraktörlerin işi sinir sistemini düzenlemek amacıyla omurga, kemik ve kaslara müdahele etmekmiş. Genel hedef ise omurgada var olduğu düşünülen oynamaları ortadan kaldırmakmış.
Boynu Kesik Devenin İntikamı 00:15
Boynu Kesik Devenin İntikamı 2.776 izlenme - 3 yıl önce Deve kesmeye çalışan acemi kasap, devenin hışmına uğradı. Kafadan kapsaydı karpuz gibi patlatıcaktı. Neyse ki omzundan yakaladı. Bir an ölmüşlerine kavuştuğunu düşünen kasap, deve kesmeye tövbe etti
Kütürdetme Tedavisi - Kiropraktik 05:48
Kütürdetme Tedavisi - Kiropraktik 1.800 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde kütürdetme olarak bildiğimiz kayropraktik tedavi ingilizcesi chiropractic. Bu tedavi boynu tutulan, ters bir hareket yapan veya omurgasında diski kayan insanlara uygulan el yordamıyla yapılan tedavidir. Bel çekme vs. benzeri işler zamanında arenada programında merdiven altlarında kaçak olarak uygulanan tedaviydi hatırlarsınız, işte bu kırık çıkıkçıların esin kaynağı oldukları tedavi bu tedavidir ve bu işi herkes yapamaz. Bunu eğitimini gören, profesyonel doktorlara yaptırmalısınız. Evde denemeyiniz zira boyun kırabilirsiniz tehlikelidir. not: ''Ben direk kütürdeme sesini duymak istiyorum arkadaş'' diyorsanız 3:38 e tıklayınız
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 00:57
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 1.880 izlenme - 2 yıl önce Boyun fıtığı ameliyatından sonra hastalar aktif hayatlarına ne zaman dönerler? Bu sorunun cevabını Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63
Kütürdetme Tedavisi - Kiropraktik 05:34
Kütürdetme Tedavisi - Kiropraktik 1.718 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde kütürdetme olarak bildiğimiz kayropraktik tedavi ingilizcesi chiropractic. Bu tedavi boynu tutulan, ters bir hareket yapan veya omurgasında diski kayan insanlara uygulan el yordamıyla yapılan tedavidir. Bel çekme vs. benzeri işler zamanında arenada programında merdiven altlarında kaçak olarak uygulanan tedaviydi hatırlarsınız, işte bu kırık çıkıkçıların esin kaynağı oldukları tedavi bu tedavidir ve bu işi herkes yapamaz. Bunu eğitimini gören, profesyonel doktorlara yaptırmalısınız. Evde denemeyiniz zira boyun kırabilirsiniz tehlikelidir.
Tayfun - Hadi Yine İyisin (Tatil Köyü Versiyon) 05:17
Tayfun - Hadi Yine İyisin (Tatil Köyü Versiyon) 3.538 izlenme - 2 yıl önce Tayfun Duygulu. Oynarbaşlıklı, yağlı saçlı, turistler ile şakalaşabilecek kadar animatör ruhlu, memleketi haşemanın ilk örneğiyle tanıştıran büyük Türk pop müziği sanatçısı. Tayfun'un "Tayfun 93'" albümünden çıkardığı Hadi Yine İyisin 45'liğine daha önce bowling salonunda çektiği klibi hep birlikte izlemiştik. Aynı şarkıya çektiği bu ikinci -veya birinci- klibinde ise sanatçımız ve firması Emre Grafson Müzik, prodüksüyonun her aşamasında masraftan kaçınmamış ve bizlere seyir zevki yüksek, yıllar boyu hafızalardan kazın-a-mayacak dans figürleriyle donatılmış bir çalışma sunmuş. Çekimlerin yapıldığı sırada aynı otelde konaklayan MEMEDALİBEY a.k.a Mehmet Ali Erbil, Tayfun'u bu güzide eserinde yalnız bırakmak istememiş ve klipte konuk oyuncu olarak yer alarak türlü kafa sallama figürleri sergileyip turistleri hipnotize etme sanatını en ince ayrıntıları ile göstermiştir. Klibin sonunda tamamen Tayfunlaşan turist kitlesine dikkat! İşte Hadi Yine İyisin'in uluslararası gücü ve önemi o sahnelerde ortaya çıkıyor. Sizleri beyin yıkama sanatının bu en güzide örneği ile başbaş bırakıp, iyi seyirler diliyorum efenim...
Sülük Tedavisi  diyarbakır  00:35
Sülük Tedavisi diyarbakır 4.672 izlenme - 4 yıl önce Sülük Tedavisi diyarbakır 05354115914
Boyun Düzleşmesi 00:48
Boyun Düzleşmesi 1.376 izlenme - 2 yıl önce Boyun düzleşmesi nedir? Bu sorunun cevabını Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63