Hoşgeldiniz!

boyun

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de İnanılmaz Kaza! 02:49
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de İnanılmaz Kaza! 405.184 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin yeteneklerini arayan yarışma programında talihsiz bir kaza meydana geldi. Patenle pistten aşağıya düşen yarışmacıyı gören Hülya Avşar ağladı.
Hindistan Usulü Kafa Masajı 02:18
Hindistan Usulü Kafa Masajı 2.899 izlenme - 3 ay önce Hindistan'da çare yok yok. Her şeye derman var. Bu videoda da bir berberin kafa masajını izliyoruz. Ekran başında ben rahatladım. Peki ya siz?
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 00:41
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 22.527 izlenme - 3 yıl önce Efenim yine halk otobüsü ve yine ayrı bir olay. Burun karıştırmaya yeni bir versiyon getiren dayımız kendine has tarzıyla burnundakı kılları ustaca koparmayı başarmaktadır. Hayretle ve bir okadarda gıpta ederek izliyoruz!
Boyun Eğmez (Unbroken) Türkçe Altyazılı Fragman 02:35
Boyun Eğmez (Unbroken) Türkçe Altyazılı Fragman 19.810 izlenme - 3 yıl önce Angelina Jolie'nin yönettiği, atlet Louis Zamperini'nin hayat öyküsünü anlatan Boyun Eğmez (Unbroken) filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Isınma Hareketi Yaparken Boynunu Kırıp Ölen Yarışmacı 00:42
Isınma Hareketi Yaparken Boynunu Kırıp Ölen Yarışmacı 2.786 izlenme - 7 ay önce Yarışmacı için ısınan vücut geliştiricisi Sifiso Lungelo Thabete, yaptığı ısınma hareket sonrasında boynunu kırarak izleyicilerin önünde can verdi. Güney Afrikalı vücut geliştirme şampiyonu Sifiso Lungelo Thabete, yarışma öncesinde yaptığı ısınma hareketleri ters gidince korkunç bir şekilde hayatını kaybetti. İzleyicileri canlandırmak ve ısınmak için yaptığı geriye salto atma hareketi sonrası başının üzerine düşen Thabete, hareketsiz kalarak kendisini izleyen insanların önünde can verdi. Uluslararası Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Dünya Gençler şampiyonu olan ve gelecek vadeden Thabete’nin hayranlarını yasa boğan trajik ölümü kamera görüntülerine de yansıdı.
Kader - Ayriliğa Boyun Eğdik 05:23
Kader - Ayriliğa Boyun Eğdik 17.270 izlenme - 6 yıl önce Kader ayriliğa boyun eğdik
Boyun Ağrısı Olanlara Şifa Olan Şifacı 01:21
Boyun Ağrısı Olanlara Şifa Olan Şifacı 3.585 izlenme - 1 yıl önce Doktorların verdiği ağrı kesiciler kâr etmeyince çareyi şifacılarda arayan hastalar bakın şifacı denilen sahtekarın nasıl bir uygulamasıyla karşılaşıyorlar.
Öpme Sev - Parçala Behçet Dayağı 01:42
Öpme Sev - Parçala Behçet Dayağı 12.214 izlenme - 3 yıl önce Teşkilatın başına çok sinirlenen Behçet, müthiş bir planla mekana camdan dalar ve herkesi şaşkolaza çevirir. Sağlı sollu kroşeler, ölümüne sallanan kalaslar, tepeden inen yumruklar ve surat yoğurma işkencesiyle düşmanları cızlamı çekmeden ağızlarından bir iki tatlı söz sıyırtmayı acaba başarabilecek midir?
Boyun Fıtığı Ameliyatı - Servikal Disk 25:49
Boyun Fıtığı Ameliyatı - Servikal Disk 4.786 izlenme - 2 yıl önce Boyun Fıtığı Ameliyat Videosu Beyin ve Sinir Cerrahı - Prof.Dr.Nihat EGEMEN http://www.nihategemen.com nihat_egemen@yahoo.com boyun fıtığı ameliyatı
Merve Özbey - Boynun Borcu (Müziksiz Parodi) 01:27
Merve Özbey - Boynun Borcu (Müziksiz Parodi) 2.182 izlenme - 7 ay önce Müziksiz parodi serisinde Erdem Kınay feat yapan Merve Özbey'in Boynun Borcu şarkısını izliyoruz.Her parodi paylaşan elemanın kendini geliştirdiği görücez
Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? 00:52
Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? 2.697 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Sağlık Merkezi, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünden Prof. Dr. Serdar Kahraman yanıtlıyor; Doğru yastık ve yatak seçimi ile fıtık şikayetleri azalır mı? Sağlık ve yaşam konusunda değerli bilgiler ve uzman röportajları MigrosTV’de!
Boyun Kilidinden Kurtulma 03:42
Boyun Kilidinden Kurtulma 5.236 izlenme - 3 yıl önce Boyun Kilidinden Kurtulma
Evire Çevire Masaj Yapan Japon Masörler 00:57
Evire Çevire Masaj Yapan Japon Masörler 7.593 izlenme - 3 yıl önce 3 masörün birleşip kadının kemiklerini nasıl gıdlattığını hep beraber izleyelim.
Boyun Düzleşmesi Belirtileri 03:01
Boyun Düzleşmesi Belirtileri 6.875 izlenme - 5 yıl önce Boyun Düzleşmesi Belirtileri
Ukraynalı Silkerek Tedavi Etmek 03:26
Ukraynalı Silkerek Tedavi Etmek 5.751 izlenme - 2 yıl önce Bel ve boyun fıtığı ya da ağrılarında manuel fraksiyon (manuel terapi) denen yöntemi kendince geliştirerek hastasını hamur gibi yoğurup halı gibi silkeleyen Ukraynalı ablamız, neden söylediği çok belli olmayan aryalarıyla da göz dolduruyor. Şakalı iddiasına göre, Şenol Güneş zamanındaki milli takım kendisi sayesinde başarı kazanmış.
Ronaldo Az Kalsın Rakibinin Boynunu Kırıyordu 01:06
Ronaldo Az Kalsın Rakibinin Boynunu Kırıyordu 5.023 izlenme - 4 yıl önce Dün oynanan Atletico Madrid - Real Madrid maçında Ronaldo, rakibi Javier Manquillo ile çıktığı hava topu mücadelesinde rakibine faul yaptı. Yere dengesiz düşen Manquillo'nun az kalsın boynu kırılıyordu.
Tortikolis Hastalığı Tedavi Egzersizleri 01:23
Tortikolis Hastalığı Tedavi Egzersizleri 3.246 izlenme - 3 yıl önce Bebeklerde boyun eğrisi veya dönük boyun olarak da bilinen tortikolis hastalığı için tedavi yöntemleri nelerdir? İşte uzmanlara göre tortikolis hastalığına karşı yapılması gereken egzersizler.
erkekler boyun felci geçirdi 01:19
erkekler boyun felci geçirdi 7.928 izlenme - 8 yıl önce
Boyun Fıtığı 01:06
Boyun Fıtığı 4.357 izlenme - 3 yıl önce Boyun Fıtığı nedir, belirtileri nelerdir? Tüm bu soruların yanıtlarına videomuzu izleyerek ulaşmanız mümkün.
Hacamat Ve Sülük Tedavisi 05354115914 00:51
Hacamat Ve Sülük Tedavisi 05354115914 9.975 izlenme - 5 yıl önce Hacamat Ve Sülük Tedavisi 05354115914
Hatun Kütürdeten Adam 00:59
Hatun Kütürdeten Adam 6.408 izlenme - 3 yıl önce Adam gözümün önünde kütür kütür kütürdetti güzelim cıvırları bende izledim abiler umarım izlerken kütürdettikçe içiniz sızlamaz benim gibi tabi siz ingilizce bilmediginiz için anlamıyosunuz ama aralarda bide hava atıyor yavşak ''böyle kütürdetirler oluummm akşam evde deprem var diyor '' şaka bi yana vardır bi faydası heralde ama harbiden içim gitti bayanlara be evire çevide kütür kütür ettiriyor. işte bunlar hep yazıktır, ayıptır, israftır, günahtır, bol bulup şaşırmadır , sex öncesi ısınmamıdır ,videonun şokuyla saçmalayarak açıklama yazmaktır .
Delgesel Bıçağı - Fıtıkçı Amcalar 04:59
Delgesel Bıçağı - Fıtıkçı Amcalar 1.802 izlenme - 1 yıl önce Yurdum insanı tuhaflıkta sınır tanımaz hepimiz bunu biliriz. Serimizin ilk bölümünde, fıtıklara göbek atan, WWE veya Mortal Kombat benzeri bir yerden çıkma olduğundan şüphelendiğimiz, tedaviden çok sakatlığa yol açma ihtimali bulunan amcamızı izliyoruz.
Havlama Önleyici Tasma Testi 01:51
Havlama Önleyici Tasma Testi 4.783 izlenme - 3 yıl önce Aygıt, köpeğinizin havlaması ile oluşan titreşimleri algılayarak çalışmaktadır. Köpeğinizin ilk havladığında; sadece bir ses uyarısı verir. Şok vermez. Otuz saniye içinde Köpeğinizin ikinci kez havladığında; daha uzun bir ses uyarısı verir. Gene şok vermez. Ona bir şans daha tanır. Üçüncü havlamada ise köpeğinize zarar vermediğini idda eden bir şok veriyor.. 1 hafta 10 gün eğitimden sonra köpek duruma alışıyor.. tasmaya artık gerek kalmıyormuş.. Müstakil evimizde alakasız saatlerde hergün aşırı havlayan köpeğim için böyle bir önlem almaya karar verdim kendimi geçtim komşularımı rahatsız ediyorum artık.. Hayvana zararlı bir yanı olup olmadığını araştırırken böyle bir video ile karşılaştım.. HAF olarak başlayan havlama önleyici bark terminatörü izliyoruz.. Akıllı tv - maxi tv vb. kanaların telefon, testere reklamları gibi uzman çekimlerle ticari bir ürün olarak kullanılmasını bekliyorum..
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 00:57
Boyun Fıtığı Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci 3.154 izlenme - 3 yıl önce Boyun fıtığı ameliyatından sonra hastalar aktif hayatlarına ne zaman dönerler? Bu sorunun cevabını Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63
İnsanları Katur Kutur Kütürdeten Kiropraktörler 03:53
İnsanları Katur Kutur Kütürdeten Kiropraktörler 3.645 izlenme - 3 yıl önce Efendim Kiropraktörlerin işi sinir sistemini düzenlemek amacıyla omurga, kemik ve kaslara müdahele etmekmiş. Genel hedef ise omurgada var olduğu düşünülen oynamaları ortadan kaldırmakmış.
Kütürdetme Tedavisi - Kiropraktik 05:48
Kütürdetme Tedavisi - Kiropraktik 2.305 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde kütürdetme olarak bildiğimiz kayropraktik tedavi ingilizcesi chiropractic. Bu tedavi boynu tutulan, ters bir hareket yapan veya omurgasında diski kayan insanlara uygulan el yordamıyla yapılan tedavidir. Bel çekme vs. benzeri işler zamanında arenada programında merdiven altlarında kaçak olarak uygulanan tedaviydi hatırlarsınız, işte bu kırık çıkıkçıların esin kaynağı oldukları tedavi bu tedavidir ve bu işi herkes yapamaz. Bunu eğitimini gören, profesyonel doktorlara yaptırmalısınız. Evde denemeyiniz zira boyun kırabilirsiniz tehlikelidir. not: ''Ben direk kütürdeme sesini duymak istiyorum arkadaş'' diyorsanız 3:38 e tıklayınız
Boynu Kesik Devenin İntikamı 00:15
Boynu Kesik Devenin İntikamı 2.905 izlenme - 3 yıl önce Deve kesmeye çalışan acemi kasap, devenin hışmına uğradı. Kafadan kapsaydı karpuz gibi patlatıcaktı. Neyse ki omzundan yakaladı. Bir an ölmüşlerine kavuştuğunu düşünen kasap, deve kesmeye tövbe etti
Boyun Fıtığı Ameliyatı - Opr. Dr. Candan Hundemir 06:49
Boyun Fıtığı Ameliyatı - Opr. Dr. Candan Hundemir 2.055 izlenme - 3 yıl önce Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir ameliyat görüntüleri eşliğinde boyun fıtığı ameliyatı hakkında bilgiler veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63
Kütürdetme Tedavisi - Kiropraktik 05:34
Kütürdetme Tedavisi - Kiropraktik 2.013 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde kütürdetme olarak bildiğimiz kayropraktik tedavi ingilizcesi chiropractic. Bu tedavi boynu tutulan, ters bir hareket yapan veya omurgasında diski kayan insanlara uygulan el yordamıyla yapılan tedavidir. Bel çekme vs. benzeri işler zamanında arenada programında merdiven altlarında kaçak olarak uygulanan tedaviydi hatırlarsınız, işte bu kırık çıkıkçıların esin kaynağı oldukları tedavi bu tedavidir ve bu işi herkes yapamaz. Bunu eğitimini gören, profesyonel doktorlara yaptırmalısınız. Evde denemeyiniz zira boyun kırabilirsiniz tehlikelidir.
Boyun Düzleşmesi 00:48
Boyun Düzleşmesi 1.734 izlenme - 3 yıl önce Boyun düzleşmesi nedir? Bu sorunun cevabını Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Candan Hundemir veriyor. Randevu tel: 0506 504 71 63