Hoşgeldiniz!

boz ayı

Kangal ile Ayının Dostluğu 00:38
Kangal ile Ayının Dostluğu 403.043 izlenme - 8 yıl önce Bu kangal ile ayının dostluğu görenleri şaşırttı.
İneğe Saldıran Boz Ayı  00:50
İneğe Saldıran Boz Ayı 8.563 izlenme - 2 yıl önce İneğe Saldıran Boz Ayı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ağrı'da Üzerine Koşan Boz Ayıyı Kaçırtan Çoban 01:23
Ağrı'da Üzerine Koşan Boz Ayıyı Kaçırtan Çoban 3.455 izlenme - 11 ay önce Ağrı’da hayvanlarını otlatırken bir boz ayıyı gören çoban, görüntülemek istedi. Kendisine doğru koşan çobanı gören boz ayı ise oradan koşarak uzaklaştı. Çoban bunu sosyal medyada paylaşınca, gösterdiği cesaret espri ve övgülere neden oldu.
Bir Avcıya Boz Ayının Saldırdığı Görüntüler 01:54
Bir Avcıya Boz Ayının Saldırdığı Görüntüler 1.007 izlenme - 11 ay önce Saldırıdan sağ kurtulan Wesley “Onu gördüğüm an vurmalıydım" dedi ve paylaştığı videonun açıklamasına: "İlkbahar avı sırasında boz ayı ile yaşadığım mücadeleden kurtulduğum için çok mutluyum. Ayı beni yere attığında aldığım darbelerle dirseğim çürüdü ve ufak tefek yaralar aldım. Bu anların trajik bir ölümle son bulmadığına gerçekten çok sevindim. Boz ayının ne kadar vahşi ve karşı koyulamayan bir hayvan olduğunu kanıtlamak istedim” notunu düştü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Boz Ayı Kovalayan Kangal Köpeği 00:30
Boz Ayı Kovalayan Kangal Köpeği 25 izlenme - 1 hafta önce Kangal Köpeğinin yürek yiyip boz ayıya kafa tuttuğu an Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Boz Ayı Böyle Görüntülendi 00:59
Boz Ayı Böyle Görüntülendi 1.516 izlenme - 3 yıl önce Bartın’da ‘Küre Dağları Milli Parkının Fauna Çeşitliliğinin Arşivlenmesi’ projesi kapsamında Arıt bölgesinde başlatılan yaban hayatı izleme çalışmalarında ilk veriler gelmeye başladı. Bölgeye kurulan foto kapanların incelenmesi neticesinde bir boz ayı görüntülere yansıdı.
Boz Ayı 03:03
Boz Ayı 270 izlenme - 11 ay önce Türkiye'deki tek ayı türü olan boz ayılarını konu alan kısa belgeselimiz.
Boz Ayı Böyle Kalp Krizi Geçirdi 01:02
Boz Ayı Böyle Kalp Krizi Geçirdi 1.244 izlenme - 4 yıl önce ABD'de bulunan Kodiak Adası'nda çekilen bir belgeselde kameralara inanılmaz bir görüntü yansıdı. Ekibin kameraya aldığı vahşi boz ayı yokuş yukarı koşmaya başladığı anda nefes alıp verişleri arttı ve hızı yavaşladı. Bir anda yere yığılan ayı çıktığı yokuştan yuvarlanarak düştü. Hareketsiz kalan boz ayının yanına gelen belgesel ekibi boz ayının cansız bedeniyle karşı karşıya kaldı. Yapılan araştırma sonucunda boz ayının koşarken kalp krizi geçirdiği tespit edildi.
Gümüşhane Kelkit'te Köye İnen Boz Ayı Böyle Görüntülendi 01:19
Gümüşhane Kelkit'te Köye İnen Boz Ayı Böyle Görüntülendi 412 izlenme - 2 yıl önce Gümüşhane Kelkik'te bir boz ayı köye indi. Dağda ki domuz sürüsünden korktuğu için köye indiği öne sürülen ayı köy halkına korku dolu anlar yaşattı. Uyuşturucuyla vurulan ayı tekrar doğaya bırakıldı.
İri Bir Boz Ayıyla Oyun Oynamak 00:59
İri Bir Boz Ayıyla Oyun Oynamak 1.149 izlenme - 3 yıl önce Hikayelerini bilmiyorum. Aradım ama bulamadım. Bu tarz diğer videolarda ki gibi yavruyken alınıp büyütülmüş olmalı ki aile bireyi gibi oyun oynuyorlar. Her zaman hoşuma gitmiştir vahşi bir hayvanın, dünyanın en vahşi canlısı bir insanla bu tarz bir bağ kurması. İyi seyirler.
Boz Ayı'yı Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz 00:42
Boz Ayı'yı Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz 938 izlenme - 4 yıl önce Küre Dağlarında bulunan bir bozayının, diğer bozayılarla iletişim kurmak için yaptığı ağaca sürtünerek koku bırakma davranışı videokapan tarafından görüntülendi.
Sevimli Boz Ayı Yavruları 00:59
Sevimli Boz Ayı Yavruları 179 izlenme - 1 yıl önce sevimli boz ayı yavruları
Ata Demirer - Niyazi Gül - Boz Ayı Muhabbeti 02:44
Ata Demirer - Niyazi Gül - Boz Ayı Muhabbeti 866 izlenme - 3 yıl önce Ata Demirer'in Star TV'ye hazırladığı "Korsan TV" adlı programda can verdiği veteriner Niyazi Gül'ün filmini hazırlamaya karar vermiş. Çekimler yakında başlayacakmış. Ben de hem nostalji olur, hem de karakteri hatırlarız diye düşündüğüm için sizlerle paylaşmak istedim..
Boz ayı ile güreş tutan adam 00:56
Boz ayı ile güreş tutan adam 273 izlenme - 3 yıl önce Boz ayı ile güreş tutan adam Boz ayı ile güreş tutan adam adamı fena şekilde yapratıyor www.izlesene.com/kadirbaykal
Boz Ayıların Fotoğrafını Çekerken Suya Düştü 00:32
Boz Ayıların Fotoğrafını Çekerken Suya Düştü 258 izlenme - 3 yıl önce Off Çok Kötü Yaa
Boru Dansı Yapan Boz Ayı 00:19
Boru Dansı Yapan Boz Ayı 185 izlenme - 2 yıl önce Boru Dansı Yapan Boz Ayı
Efsane 8/g Sınıfı 01:49
Efsane 8/g Sınıfı 574 izlenme - 9 yıl önce hazım uluşahin i.ö.o öğrencileriyz bz:d:d işte buda okulumuzun boz ayısı ve onu yakalayan kahraman engin:d:d
Erzurum'da Bir Boz Ayı Zehirlendi 02:51
Erzurum'da Bir Boz Ayı Zehirlendi 126 izlenme - 2 yıl önce Erzurum'un Oltu ilçesine bağlı Subatuk Mahallesi'nde bir vatandaşın bulduğu boz ayı yediği bir şeyden zehirlenerek telef oldu.
Çocuklar İçin Evrim - Boz Ayılar Neden Kutup Ayılarına Evrildi 04:24
Çocuklar İçin Evrim - Boz Ayılar Neden Kutup Ayılarına Evrildi 125 izlenme - 4 yıl önce Özellikle çocuklar için yaşamın okyanuslardaki başlangıcını, canlı türlerin evrimini ve doğal seleksiyonu anlatan esprili bir animasyon.