Hoşgeldiniz!

boz ayı

Kangal ile Ayının Dostluğu 00:38
Kangal ile Ayının Dostluğu 393.166 izlenme - 6 yıl önce Bu kangal ile ayının dostluğu görenleri şaşırttı.
İneğe Saldıran Boz Ayı  00:50
İneğe Saldıran Boz Ayı 5.248 izlenme - 2 ay önce İneğe Saldıran Boz Ayı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Boz Ayı Böyle Görüntülendi 00:59
Boz Ayı Böyle Görüntülendi 1.181 izlenme - 1 yıl önce Bartın’da ‘Küre Dağları Milli Parkının Fauna Çeşitliliğinin Arşivlenmesi’ projesi kapsamında Arıt bölgesinde başlatılan yaban hayatı izleme çalışmalarında ilk veriler gelmeye başladı. Bölgeye kurulan foto kapanların incelenmesi neticesinde bir boz ayı görüntülere yansıdı.
Boz Ayı Böyle Kalp Krizi Geçirdi 01:02
Boz Ayı Böyle Kalp Krizi Geçirdi 1.026 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bulunan Kodiak Adası'nda çekilen bir belgeselde kameralara inanılmaz bir görüntü yansıdı. Ekibin kameraya aldığı vahşi boz ayı yokuş yukarı koşmaya başladığı anda nefes alıp verişleri arttı ve hızı yavaşladı. Bir anda yere yığılan ayı çıktığı yokuştan yuvarlanarak düştü. Hareketsiz kalan boz ayının yanına gelen belgesel ekibi boz ayının cansız bedeniyle karşı karşıya kaldı. Yapılan araştırma sonucunda boz ayının koşarken kalp krizi geçirdiği tespit edildi.
İri Bir Boz Ayıyla Oyun Oynamak 00:59
İri Bir Boz Ayıyla Oyun Oynamak 855 izlenme - 2 yıl önce Hikayelerini bilmiyorum. Aradım ama bulamadım. Bu tarz diğer videolarda ki gibi yavruyken alınıp büyütülmüş olmalı ki aile bireyi gibi oyun oynuyorlar. Her zaman hoşuma gitmiştir vahşi bir hayvanın, dünyanın en vahşi canlısı bir insanla bu tarz bir bağ kurması. İyi seyirler.
Erzurum'da Bir Boz Ayı Zehirlendi 02:51
Erzurum'da Bir Boz Ayı Zehirlendi 20 izlenme - 3 hafta önce Erzurum'un Oltu ilçesine bağlı Subatuk Mahallesi'nde bir vatandaşın bulduğu boz ayı yediği bir şeyden zehirlenerek telef oldu.
sillenin kabadayısı konyanın rocky siile muhabbet 02:25
sillenin kabadayısı konyanın rocky siile muhabbet 2.845 izlenme - 8 yıl önce sillenin kabadayısı konyanın rocky si yani boz ayı ile tanışma fırsatı bulduk.
Boz Ayı'yı Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz 00:42
Boz Ayı'yı Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz 700 izlenme - 3 yıl önce Küre Dağlarında bulunan bir bozayının, diğer bozayılarla iletişim kurmak için yaptığı ağaca sürtünerek koku bırakma davranışı videokapan tarafından görüntülendi.
Boru Dansı Yapan Boz Ayı 00:19
Boru Dansı Yapan Boz Ayı 130 izlenme - 10 ay önce Boru Dansı Yapan Boz Ayı
Ata Demirer - Niyazi Gül - Boz Ayı Muhabbeti 02:44
Ata Demirer - Niyazi Gül - Boz Ayı Muhabbeti 616 izlenme - 2 yıl önce Ata Demirer'in Star TV'ye hazırladığı "Korsan TV" adlı programda can verdiği veteriner Niyazi Gül'ün filmini hazırlamaya karar vermiş. Çekimler yakında başlayacakmış. Ben de hem nostalji olur, hem de karakteri hatırlarız diye düşündüğüm için sizlerle paylaşmak istedim..
Boz ayı ile güreş tutan adam 00:56
Boz ayı ile güreş tutan adam 183 izlenme - 1 yıl önce Boz ayı ile güreş tutan adam Boz ayı ile güreş tutan adam adamı fena şekilde yapratıyor www.izlesene.com/kadirbaykal
Boz Ayıların Fotoğrafını Çekerken Suya Düştü 00:32
Boz Ayıların Fotoğrafını Çekerken Suya Düştü 231 izlenme - 2 yıl önce Off Çok Kötü Yaa
Efsane 8/g Sınıfı 01:49
Efsane 8/g Sınıfı 548 izlenme - 8 yıl önce hazım uluşahin i.ö.o öğrencileriyz bz:d:d işte buda okulumuzun boz ayısı ve onu yakalayan kahraman engin:d:d
Çocuklar İçin Evrim - Boz Ayılar Neden Kutup Ayılarına Evrildi 04:24
Çocuklar İçin Evrim - Boz Ayılar Neden Kutup Ayılarına Evrildi 99 izlenme - 3 yıl önce Özellikle çocuklar için yaşamın okyanuslardaki başlangıcını, canlı türlerin evrimini ve doğal seleksiyonu anlatan esprili bir animasyon.
Çocuklar için Evrim - Boz ayılar neden kutup ayılarına evrildi ? 04:24
Çocuklar için Evrim - Boz ayılar neden kutup ayılarına evrildi ? 19 izlenme - 10 ay önce Özellikle çocuklar için yaşamın okyanuslardaki başlangıcını, canlı türlerin evrimini ve doğal seleksiyonu anlatan esprili bir animasyon.