Hoşgeldiniz!

Boza

Boza Nasıl Yapılır - Hindistan Usulü 04:23
Boza Nasıl Yapılır - Hindistan Usulü 1.578 izlenme - 1 ay önce hinduların sattu drink adını verdiği bir içeceğin nasıl yapıldıgına şahit olucaz
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 02:37
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 9.992 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar bu sefer 3 farklı türk lezetini tadıyorlar.Italyana patlıcan meze Hintliye boza Endenezyalıyada midye dolma veriyorlar ama beğenip beğenmediklerini söyleyip heycanı'nı kaçırmak istemiyorum onu videodan izlersiniz.
Japonların Şalgam, Ayran ve Boza ile İmtihanı 04:51
Japonların Şalgam, Ayran ve Boza ile İmtihanı 4.842 izlenme - 2 yıl önce Japon kardeşlerimiz ülkemizin en popüler icecekleri olan boza, şıra ve ayran gibi icecekleri denedi . Bakalim kendileri bu iceceklere nasil tepkiler verecek .. izleyelim..
Türk İçeceklerini Gazoz Yaptık - Ayran, Şalgam, Boza 06:16
Türk İçeceklerini Gazoz Yaptık - Ayran, Şalgam, Boza 2.142 izlenme - 1 yıl önce Size daha evvel gazlı içecek yapma makinesini tanıtmıştık. Şimdi de bu cihazla Türk içeceklerini gazoz haline getiriyoruz. Elimizde ayran, şalgam ve boza var. Gazlı içecek yapma makinesi tanıttığımız video şurada: https://www.youtube.com/watch?v=-pp-OB4tDIY Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bozalı Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 07:56
Bozalı Suşi Yaptık - Oha Diyorum Mutfakta 2.615 izlenme - 2 yıl önce Oha Diyorum'un mutfak labaratuvarında çalışmalar tam gaz devam ediyor. Bu kez Japonların suşisini Türkleştirelim dedik. Malum, suşi normalde soya sosuna batırılarak yenir. Peki soya sosu yerine boza kullansak nasıl olur dedik. Sonuç tabii ki videomuzda. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Oha Diyorum Mutfakta  Bozalı Makarna Yaptık 05:07
Oha Diyorum Mutfakta Bozalı Makarna Yaptık 1.869 izlenme - 2 yıl önce Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Biberondan Türk İçeceği İçme Kapışması 06:42
Biberondan Türk İçeceği İçme Kapışması 1.286 izlenme - 1 yıl önce Bu linke tıklayarak 24 saat içinde ilk alışverişini yapan 1 şanslı üyeye Artıway'den 200 TL hediye bonus: https://www.artiway.com.tr/yapyap190317 Artıway Chrome ve Firefox eklentilerini indirmek için tıklayın: https://www.artiway.com.tr/chrome-extension Bu videoda biberondan Türk içeceği içme kapışması yapıyoruz. Önümüzde ayran, boza, şalgam ve çay var. Biberondan bir şey içmenin hiç de kolay olmadığını gördük. YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Yonca Evcimik - Boza 03:37
Yonca Evcimik - Boza 2.983 izlenme - 5 yıl önce Yonca Evcimik - Boza
Vefa Lisesi Boza Günü Haberi - Kemal Sunal, Uğur Dündar, Orhan Ertanhan (1998) 01:53
Vefa Lisesi Boza Günü Haberi - Kemal Sunal, Uğur Dündar, Orhan Ertanhan (1998) 1.538 izlenme - 2 yıl önce Her yıl düzenlenen geleneksel Vefa Lisesi boza gününün bu 1998 kısa haber kaydında, Uğur Dündar,Kemal Sunal,Orhan Ertanhan ve bu isimlere de hocalık etmiş Vefa Lisesi’nin emektâr öğretmenlerinin görüntüleri yer alıyor.
Boza 01:12
Boza 3.761 izlenme - 9 yıl önce boza,boza faydaları,boza yapımı,boza yapılışı,boza tarifi, kefir,salep,sahlep
Elma Seven Adamdan Hava Durumu 01:03
Elma Seven Adamdan Hava Durumu 600 izlenme - 3 yıl önce Daha önce "lanet olsun canım elma çekti" olarak tanıdığımız kuklacının yeni kukla gösterisi ya da ben yeni gördüğüm için yeni diyorum. Şu bir gerçek ki bu kardeşimiz dünyaya farklı bir bakış açısı var. Seyrinize. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100980/aniden-gelen-elma-yeme-istegi
Ne Demek İstediği Tam Anlaşılamayan 7 Garip Şarkı Sözü 02:49
Ne Demek İstediği Tam Anlaşılamayan 7 Garip Şarkı Sözü 873 izlenme - 3 yıl önce Bant Mag ekibi tarafından derlenen, sadece bu kadar olmakla yetinmediğini bildiğimiz Türk Müziklerinde tam anlaşılmayan ya da anlaşılıp ne dediği çözülemeyen müziklerden yapılmış bir kolaj efendim. Bu video da da bu parçalardan 7 tanesine kulak veriyoruz. Elbette Nadide Sultan'ın Konyalım parçasını burada da görmek mümkün. Yorum sizin, iyi seyirler!
Bozanın Faydaları Saymakla Bitmiyor 01:30
Bozanın Faydaları Saymakla Bitmiyor 69 izlenme - 1 yıl önce Özellikle kış aylarında çok severek içilen bozanın sağlık üzerindeki etkileri saymakla bitmiyor. Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger sizler için cevaplıyor.
Boza var mı acaba? - Ali Biçim 00:06
Boza var mı acaba? - Ali Biçim 259 izlenme - 4 yıl önce Boza var mı acaba? - Ali Biçim
Yonca Evcimik - Boza 03:52
Yonca Evcimik - Boza 113 izlenme - 3 yıl önce Sanatçı ruhu denilen bu oluyor demek ki, her canının istediğine şarkı yazmak hatta daha ileri götürüp albümüne koyup klip çekmek herkezin harcı değildir. Yonca Evcimik'i alkışlıyoruz. Yonca Evcimik - Boza(1995), I'm Hot For You albümünden söz ve müzik Mustafa Sağlam ve Tayfun Yilmaz'a aittir. Düzenlemeyi ise Cenker Sarp yapmıştır.
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 02:37
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 108 izlenme - 3 yıl önce "Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse" serisi devam ediyor. Bu defa yabancılara Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze denetildi.
Murat Boza Sesini Duyurmaya Çalışan Şirin Kız 01:42
Murat Boza Sesini Duyurmaya Çalışan Şirin Kız 205 izlenme - 5 yıl önce Murat Boza Sesini Duyurmaya Çalışan Şirin Kız