Hoşgeldiniz!

Boza

Japonların Şalgam, Ayran ve Boza ile İmtihanı 04:51
Japonların Şalgam, Ayran ve Boza ile İmtihanı 4.714 izlenme - 9 ay önce Japon kardeşlerimiz ülkemizin en popüler icecekleri olan boza, şıra ve ayran gibi icecekleri denedi . Bakalim kendileri bu iceceklere nasil tepkiler verecek .. izleyelim..
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 02:37
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 9.499 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar bu sefer 3 farklı türk lezetini tadıyorlar.Italyana patlıcan meze Hintliye boza Endenezyalıyada midye dolma veriyorlar ama beğenip beğenmediklerini söyleyip heycanı'nı kaçırmak istemiyorum onu videodan izlersiniz.
Vefa Lisesi Boza Günü Haberi - Kemal Sunal, Uğur Dündar, Orhan Ertanhan (1998) 01:53
Vefa Lisesi Boza Günü Haberi - Kemal Sunal, Uğur Dündar, Orhan Ertanhan (1998) 1.358 izlenme - 12 ay önce Her yıl düzenlenen geleneksel Vefa Lisesi boza gününün bu 1998 kısa haber kaydında, Uğur Dündar,Kemal Sunal,Orhan Ertanhan ve bu isimlere de hocalık etmiş Vefa Lisesi’nin emektâr öğretmenlerinin görüntüleri yer alıyor.
Yonca Evcimik - Boza 03:37
Yonca Evcimik - Boza 2.971 izlenme - 3 yıl önce Yonca Evcimik - Boza
Boza Tarifi / Yemek Tarifleri 05:18
Boza Tarifi / Yemek Tarifleri 619 izlenme - 10 ay önce Pratik Yemek Tarifleri kanalımızı takip ediniz https://www.youtube.com/channel/UCy3XwZvN20oyl8x6ITouHBQ Cep telefonundan bizi takip etmek için Android ve İOS uygulamalarımızı indiriniz ANDROİD : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.saniyeanneofficial&referrer=utm_source=web_channel_sidebar&utm_medium=izlesene&utm_campaign=izlesene_share_saniyeanne İOS : https://itunes.apple.com/tr/app/id1083433643?mt=8 Güncel yemek videolarımız dan haberdar olmak için abone lütfen abone olunuz. Sitemiz : http://www.saniyeanneyemekleri.com/ Facebook : https://www.facebook.com/SaniyeAnneyleYemekSaati Twitter : https://twitter.com/Saniye_Anne
Boza 01:12
Boza 3.735 izlenme - 7 yıl önce boza,boza faydaları,boza yapımı,boza yapılışı,boza tarifi, kefir,salep,sahlep
Ne Demek İstediği Tam Anlaşılamayan 7 Garip Şarkı Sözü 02:49
Ne Demek İstediği Tam Anlaşılamayan 7 Garip Şarkı Sözü 640 izlenme - 2 yıl önce Bant Mag ekibi tarafından derlenen, sadece bu kadar olmakla yetinmediğini bildiğimiz Türk Müziklerinde tam anlaşılmayan ya da anlaşılıp ne dediği çözülemeyen müziklerden yapılmış bir kolaj efendim. Bu video da da bu parçalardan 7 tanesine kulak veriyoruz. Elbette Nadide Sultan'ın Konyalım parçasını burada da görmek mümkün. Yorum sizin, iyi seyirler!
Elma Seven Adamdan Hava Durumu 01:03
Elma Seven Adamdan Hava Durumu 405 izlenme - 2 yıl önce Daha önce "lanet olsun canım elma çekti" olarak tanıdığımız kuklacının yeni kukla gösterisi ya da ben yeni gördüğüm için yeni diyorum. Şu bir gerçek ki bu kardeşimiz dünyaya farklı bir bakış açısı var. Seyrinize. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100980/aniden-gelen-elma-yeme-istegi
Boza var mı acaba? - Ali Biçim 00:06
Boza var mı acaba? - Ali Biçim 259 izlenme - 3 yıl önce Boza var mı acaba? - Ali Biçim
Murat Boza Sesini Duyurmaya Çalışan Şirin Kız 01:42
Murat Boza Sesini Duyurmaya Çalışan Şirin Kız 204 izlenme - 3 yıl önce Murat Boza Sesini Duyurmaya Çalışan Şirin Kız
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 02:37
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 106 izlenme - 1 yıl önce "Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse" serisi devam ediyor. Bu defa yabancılara Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze denetildi.
Yonca Evcimik - Boza 03:52
Yonca Evcimik - Boza 60 izlenme - 1 yıl önce Sanatçı ruhu denilen bu oluyor demek ki, her canının istediğine şarkı yazmak hatta daha ileri götürüp albümüne koyup klip çekmek herkezin harcı değildir. Yonca Evcimik'i alkışlıyoruz. Yonca Evcimik - Boza(1995), I'm Hot For You albümünden söz ve müzik Mustafa Sağlam ve Tayfun Yilmaz'a aittir. Düzenlemeyi ise Cenker Sarp yapmıştır.
Boza Var Mıydı Acaba 00:06
Boza Var Mıydı Acaba 46 izlenme - 3 yıl önce Boza Var Mıydı Acaba