Hoşgeldiniz!

bozacı

Kısmetse Olur 342. Bölüm Fragmanı (27 Ocak Cuma) 00:53
Kısmetse Olur 342. Bölüm Fragmanı (27 Ocak Cuma) 459 izlenme - 6 ay önce Kısmetse Olur 342.Bölüm Fragmanı yayında! Berker'e gelen hediyelerin sahibi Serap çıkıyor! Eski gelin adayı Serap, Berker'e neyi ima ediyor? Kısmetse Olur'da daha önce bulunan ve elenen eski gelin adayı Serap, konuk olarak eve geliyor. Berker'le ilişkileri olduğunu söyleyen ve tekrar onunla olmak isteyen Serap, naısl bir plan yapıyor? Serap'ı karşısında gören Berker şimdi ne yapacak? Olan biteni izleyen Gözde, Serap'ın karşısına çıkıyor ve ondan hesap soruyor ancak Berker, Gözde'nin değil de Serap'ın elinden tutup çıkınca evde kıyamet kopuyor! Gözde, gözyaşlarına boğuluyor!
Berker ve Gözde Buz Pateninde! (Kısmetse Olur - 26 Ocak 2017) 04:35
Berker ve Gözde Buz Pateninde! (Kısmetse Olur - 26 Ocak 2017) 337 izlenme - 6 ay önce Kısmetse Olur'un çiçeği burnunda çifti Berker ve Gözde buz patenine gidiyor... Evdeki ağır duruşuyla akılda kalan Berker'in buz üstündeki halleri herkesi çok eğlendiriyor! Kısmetse Olur 341.Bölüm'de; Berker ve Gözde çiftinin eğlenceli anları eve canlı olarak veriliyor. Baş başa vakit geçiren ikili, buz pateninde zor anlar yaşıyor. Berker'in buzun üzerinde hareket etmekte zorlanması, Gözde'yi epey eğlendiriyor. Bu arada gelinler evinde toplanan tüm adaylar onların bu görüntülerini izleyerek neşeleniyorlar. İşte ikilinin birbirinden komik ve eğlenceli o anları...
Boza 01:12
Boza 3.759 izlenme - 8 yıl önce boza,boza faydaları,boza yapımı,boza yapılışı,boza tarifi, kefir,salep,sahlep
Bozacı - O.K. Prezervatif Reklamı 00:52
Bozacı - O.K. Prezervatif Reklamı 449 izlenme - 2 yıl önce Az evvel kelime oyunu programını izlerken boza sorusuna verdiğim cevaptan sonra dilime dolanan oooookeeeeeyyy nidasından sonra dedim bu eski reklam geldiğine göre aklıma bunu alkışlarlayaşıyoruma atmam lazım.
Cem Yılmaz - Bozacı (Panasonic reklamları) 00:45
Cem Yılmaz - Bozacı (Panasonic reklamları) 417 izlenme - 2 yıl önce İşte nostaljiyse nostalji. Cem Yılmaz' ın radyolar için yaptığı Panasonic reklamları.Bizde hepsi var alıştıra alıştıra verecez. alkislarlayasiyorum.com - dudu dudu site
Bozacı 00:52
Bozacı 290 izlenme - 6 yıl önce efsane reklam... http//facebook.com/clubokey
Erkan Özcan 06:27
Erkan Özcan 235 izlenme - 7 yıl önce slayt erkan özcan erkan video erkan video
İbrahim Bozacı /Salâ 05:12
İbrahim Bozacı /Salâ 13 izlenme - 8 ay önce Çaycumadaki milli irade ve demokrasi nöbetinin 21.nci gününde İbrahim Bozacı Hoca salâ okudu.