Hoşgeldiniz!

bozdağ

Küçüğün Rızasıyla Yapılmış İşler - Bekir Bozdağ 00:20
Küçüğün Rızasıyla Yapılmış İşler - Bekir Bozdağ 13.996 izlenme - 8 ay önce AKP'nin katkılarıyla ülkedeki özgürlük ortamı her geçen gün daha fazla genişliyor, geçen gece çıkan yasayla artık savunmasız bulduğunuz insanlara tecavüz edip ardından da onlarla evlenebileceksiniz.
Adalet Bakanı'ndan Rüzgar Çetin Açıklaması: Yargının Herkesi Memnun Etmesi Çok Zor 01:09
Adalet Bakanı'ndan Rüzgar Çetin Açıklaması: Yargının Herkesi Memnun Etmesi Çok Zor 4.162 izlenme - 9 ay önce CNN TÜRK'de Hakan Çelik'le Hafta Sonu programına katılan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Beşiktaş'ta lüks aracıyla polis otosuna çarparak polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine, polis memuru Emre Tetik'in ise yaralanmasına neden olan yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin'in tahliyesi hakkında "Yargının herkesi memnun etmesi çok zor" dedi.
Bizim Yapmamız Gereken Şey Burada Ölmektir - Bekir Bozdağ 00:40
Bizim Yapmamız Gereken Şey Burada Ölmektir - Bekir Bozdağ 4.339 izlenme - 1 yıl önce BEKİR BOZDAĞ, TBMM BOMBALANDIĞI ANDA MECLİS'İ KAPATIP MİLLETVEKİLLERİNİ GÜVENLİK İÇİN MAHZENE İNDİRMEK İSTEYEN MECLİS BAŞKANINA ENGEL OLDU. "BURAYI KAPATIP AŞAĞI İNERSEK BU MILLET 'MECLİS KORKTU' DER. BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN ŞEY BURADA ÖLMEKTİR."
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Açık Cezaevinden Kaçmak Firar Sayılmaz 00:35
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Açık Cezaevinden Kaçmak Firar Sayılmaz 4.488 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli’nde kapalı cezaevinden açık cezaevine alınan IŞİD davasının 4 sanığından 2’sinin, emniyetin “kaçacaklar” uyarısına karşın firar ettikleri ortaya çıktı. Firardan önce “bomba patlatacağım” diyen 4 kişiden birinin kapalıya gönderildiği öğrenildi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, kaçışı doğrularken “Açık cezaevinden ayrılma bizim literatürde firar sayılmaz, dış güvenlik, tel örgü yoktur” dedi.
Bozdağ - F.Gülen, Devletin Denetimi Altında Hizmet Yapıyor 00:27
Bozdağ - F.Gülen, Devletin Denetimi Altında Hizmet Yapıyor 3.769 izlenme - 11 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağın mecliste Fethullah Gülen hakkındaki açıklamasından kısa bir bölüm.
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 01:47
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 4.141 izlenme - 1 yıl önce en büyük hobisi Cumhurbaşkanıyla çay toplamak ve düğmesiz cübbesinin önünü iliklemek olan Danıştay Başkanı Zerrin Güngör'ün bu muhabbetinin neden anlaşıldı. Zerin Güngör'ün kızının Saray'da oğlu da sarayı yapan inşaat şirketinde işe girdiği anlaşıldı. bu iddialarının sorulduğu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: " Danıştay Başkanı veya bir milletvekili diye onların kızının oğlunun işsiz kalacak hali yok" dedi
Bekir Bozdağ'dan U Dönüşü 00:29
Bekir Bozdağ'dan U Dönüşü 3.400 izlenme - 1 yıl önce Bekir Bozdağ partisindeki her herkes gibi sağlam U çekmiş. Zamanında ayağına taş değmeyen Gülen Hocamız şimdi FETÖ oldu. Gülen'in de Tayyip'in de ...
Bekir Bozdağ: Gözaltına Alınan Milletvekilleri Hukuku Tanımamışlardır. 02:15
Bekir Bozdağ: Gözaltına Alınan Milletvekilleri Hukuku Tanımamışlardır. 1.428 izlenme - 9 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Gözaltına alınan milletvekilleri hukuku tanımamışlardır. Davetiye gidiyor, gelinmiyor, o zaman ne çare kalıyor? Zorla getirme çaresi kalıyor. Yargının eline bir seçenek bıraktılar mı? Yok öyle bir şey" dedi.
Bekir Bozdağ Weloveerdoğan'ın Kaldırılması Küresel Operasyon 00:55
Bekir Bozdağ Weloveerdoğan'ın Kaldırılması Küresel Operasyon 2.009 izlenme - 1 yıl önce Sayın Bakanımızın sorunları var galiba weloerdoğan nedir ya yazık gidin psikoloğa,ne konuşcağını iyice şaşırdılar. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 06:41
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 1.437 izlenme - 10 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab hakkındaki davanın "tamamen hukuksuz olduğunu" savundu. NTV canlı yayınında Funda Görey'in sorularını yanıtlayan Bozdağ, "Sanık Rıza Sarraf gibi gözüküyor. Yargılama metninde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Emine Erdoğan hakkında ifadeler var. Yargılanan Rıza Sarraf mı, yoksa Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan mı, yoksa Emine Erdoğan mı belli değil" diye konuştu.
 Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 02:01
Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 9.866 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, yeni kabineyi oluşturdu. Liste Köşk'ün onayına sunuldu. Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası üç bakanın istifasıyla birlikte Başbakan Erdoğan, kabinede değişikliğe gidiyor. Erdoğan, akşam saatlerinde yeni kabineyi Köşk'e götürerek Cumhurbaşkanı Gül'ün onayına sundu. İşte Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabine; Başbakan Yardımcılığı'na, Emrullah İşler Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na Ayşenur İslam Ekonomi Bakanlığı'na Nihat Zeybek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na İdris Güllüce Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Akif Çağatay Kılıç İçişleri Bakanlığı'na Efkan Ala Ulaştırma Bakanlığı'na Lütfü Elvan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Fikri Işık AB Bakanlığı'na Mevlüt Çavuşoğlu ANKARA'DA HAREKETLİ SAATLER Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kabine revizyonunu sunması beklenen Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile görüşüyor.Öte yandan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'nden ayrılarak konutuna geçtiği öğrenildi.
Zekeriya Bozdag - Nedeyim Neyleyim 04:35
Zekeriya Bozdag - Nedeyim Neyleyim 4.497 izlenme - 3 yıl önce Zekeriya Bozdag - Nedeyim Neyleyim
İş Tatlıya Bağlandı Sanılırken Meclise Bomba Atılması 00:30
İş Tatlıya Bağlandı Sanılırken Meclise Bomba Atılması 1.372 izlenme - 1 yıl önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Jandarma Komutanından güzel haber aldı derken meclisi bombaldılar o anı izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Satanist Evlat Arif Annesini Dövüyor 04:31
Satanist Evlat Arif Annesini Dövüyor 2.686 izlenme - 2 yıl önce Hain satanist evlat Arif'in annesini döverken evde "gizli" kamerayla çekilmiş görüntüleri...Arif'in konuşmasını duyduktan sonra Arif'in Hakan Taşıyancı bir satanist olduğunu anladık.Muhammed Bozdağ yine döktürüyor.Herkesin evinde gizli kamerası bulunan program "Hayat Dersi".
Zekeriya Bozdağ - Soğuk Su Başıma (Official Audio) 03:06
Zekeriya Bozdağ - Soğuk Su Başıma (Official Audio) 709 izlenme - 7 ay önce Zekeriya Bozdağ Soğuk Su Başıma (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK-1988)
Zekeriya Bozdağ - Dalyan'dan Gel (Taş Plak Arşivi) 02:52
Zekeriya Bozdağ - Dalyan'dan Gel (Taş Plak Arşivi) 261 izlenme - 2 ay önce
Zekeriya Bozdağ - Soğuksu Başında 03:10
Zekeriya Bozdağ - Soğuksu Başında 3.206 izlenme - 5 yıl önce
Zeybek 05:36
Zeybek 7.467 izlenme - 7 yıl önce özel bir şirketin kuruluş yıldönümünde yaptığım sürprizi sizlerlede paylaşmak istedim.saygılarımlagüray kera / karşıyaka-izmir
Adil Öksüz MİT Ajanı mı? 02:48
Adil Öksüz MİT Ajanı mı? 640 izlenme - 10 ay önce Adil Öksüz MİT ajanı mı iddiasına Adalet Bakanı Bozdağ'dan yanıt geldi. Bozdağ, "Bunu söyleyen kimse FETÖ tarafından kullanıldığını bilmeyen bir zavallıdır" dedi.
Adalet Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni 01:34
Adalet Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni 14 izlenme - 2 gün önce Adalet Bakanlığı'nda devir teslim töreni Adalet Bakanı Bozdağ görevini Abdulhamit Gül'e teslim ettiANKARA - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, görevini Abdulhamit Gül'e teslim etti.
Zekeriya Bozdağ - Gurbet Elde 03:16
Zekeriya Bozdağ - Gurbet Elde 1.734 izlenme - 3 yıl önce Denizli Pamukkale
Zekeriya Bozdağ - Muktadın Ağıtı Hasta Oldum Elim Tutmaz Kalemi (Official Audio) 02:46
Zekeriya Bozdağ - Muktadın Ağıtı Hasta Oldum Elim Tutmaz Kalemi (Official Audio) 352 izlenme - 7 ay önce Zekeriya Bozdağ Muktadın Ağıtı Hasta Oldum Elim Tutmaz Kalemi (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK-1964)
Zekeriya Bozdağ - Aslı Kurt Yavrusu 02:56
Zekeriya Bozdağ - Aslı Kurt Yavrusu 2.752 izlenme - 5 yıl önce
Zekeriya Bozdağ - Nurettin Ağıdı 03:08
Zekeriya Bozdağ - Nurettin Ağıdı 2.330 izlenme - 5 yıl önce
Bekir Bozdağ: Devlet İçinde Cemaat Yapılanması Yok 02:02
Bekir Bozdağ: Devlet İçinde Cemaat Yapılanması Yok 1.277 izlenme - 2 yıl önce Dönemin başbakan yardımcısı şimdinin adalet bakanı olan bekir bozdağın cnn türkte katıldığı bir programda program sunucusunun devlet içinde cemaat yapılanması var mı sorusuna böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylediği sözleri ibretle izliyoruz.
Zekeriya Bozdağ - Vasiyet 04:43
Zekeriya Bozdağ - Vasiyet 469 izlenme - 1 yıl önce video
Zekeriya Bozdağ - Misket (Official Audio) 03:08
Zekeriya Bozdağ - Misket (Official Audio) 277 izlenme - 7 ay önce Zekeriya Bozdağ Misket (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK-1966)
Bakan Bozdağ: 06:38
Bakan Bozdağ: "Almanya'nın Yaptığı Tam Bir Faşist Uygulama" 157 izlenme - 5 ay önce Bakan Bozdağ: "Almanya'nın yaptığı tam bir faşist uygulama" -"Almanya teröristlerin sığınağı haline geldi"MALATYA - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Almanya'nın skandal yasağına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
zekeriya bozdağ-gurbet ellerinde alma canımı 03:11
zekeriya bozdağ-gurbet ellerinde alma canımı 2.238 izlenme - 6 yıl önce demirey06/zekeriya bozdağ/gurbet ellerinde alma canımı/şereflikoçhisar lı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/zekeriya bozdağ la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime
Zekeriya Bozdağ - Uyan Hacıbeyim Ayvalıdan Çıktım Yola (Official Audio) 02:56
Zekeriya Bozdağ - Uyan Hacıbeyim Ayvalıdan Çıktım Yola (Official Audio) 237 izlenme - 7 ay önce Zekeriya Bozdağ Uyan Hacıbeyim Ayvalıdan Çıktım Yola (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK-1966)