Hoşgeldiniz!

bozkurt

Adriana Lima Ülkü Ocakları 00:11
Adriana Lima Ülkü Ocakları 1.659.942 izlenme - 8 yıl önce Tanrının lütfu, favelanın gururu Adriana Lima'nın kurt gibi uluyyarak ülkü ocaklarına selam çakışı.
Bana Masal Anlatma  Fragmanı 02:15
Bana Masal Anlatma Fragmanı 357.445 izlenme - 9 yıl önce 'Bana Masal Anlatma' 9 Ocak'ta Sinemalarda! Suriçili dolmuş şoförü Rıza (Fatih Artman), doğup büyüdüğü mahallede esnafın ve mahallelinin gözbebeği olan bir gençtir. Rıza’ya bildiği her şeyi unutturup ezber bozduran ise Ayperi (Hande Doğandemir) olacaktır. http://facebook.com/banamasalanlatmafilm http://twitter.com/bmasalanlatma http://instagram.com/bkmonline Oyuncular: Fatih Artman, Hande Doğandemir, Devrim Yakut, Tarık Ünlüoğlu Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun, Berat Yenilmez, Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan, Burcu Biricik, Ercan Yazgan, Ani İpekkaya Konuk Oyuncular: Gökçe Bahadır, Gürkan Uygun Yönetmen: Burak Aksak Yazarlar: Burak Aksak Yapımcı: Necati Akpınar
Porna Film Seçmeleri (Bonus Erdal Bakkal) 02:23
Porna Film Seçmeleri (Bonus Erdal Bakkal) 238.326 izlenme - 8 yıl önce Erdal Bakkal olarak hafızalarımızda yer eden Cengiz Bozkurt'un yer aldığı 2011 yılında beyazperde de gösterime giren Vücut filminden bir sahne.
Ceylan Bozkurt - Kalpten Vurma 03:41
Ceylan Bozkurt - Kalpten Vurma 16.573 izlenme - 2 yıl önce Ceylan Bozkurt'un, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Kalpten Vurma" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Gökçe Sumer Müzik – Düzenleme: Dark Sound Yönetmen: Ferdi Çalışkan "Kalpten Vurma" şarkı sözleri ile Gel gör bak zulmüne Neler ettin halime Sana değmez miydi Yaran öldürmezdi Sokağın çıkmaz yollar Sana seslensem çınlar kaldırımlar ışıksız yollarda Bana saklar oldu bağrını Hiç dinmez kalbinin ağrısı Ona buna anlatır da halini Aşk varken nefrete razı mı Şimdi sussan gönlün hazır mı Yerden yere vursa haklı mı Kalpten vurma bana kalpten vurma Farkındaydın sevmedin ardındaydın Sana yandım söndüm elalemin ağzındaydın Yalan sözlerle beni kandırdın Aşka yangınım kül olmasıydın
Kara Bela Fragman 02:11
Kara Bela Fragman 60.459 izlenme - 8 yıl önce Burak Aksak'ın yazıp yönettiği, başrollerinde Cengiz Bozkurt, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil ve Cihan Ercan'ın yer aldığı macera dolu komedi Kara Bela, 18 Eylül'de sinemalarda!
Kara Bela Fragmanı 02:13
Kara Bela Fragmanı 22.333 izlenme - 8 yıl önce Kara Bela 18 Eylül'de sinemalarda! https://www.facebook.com/karabelafilm https://twitter.com/karabelafilm Hayatı hep kuralına göre yaşamış Kudret’in düzeni sürpriz olaylarla tepetaklak olur. O da çok sevdiği arabasına atlayıp Antep’e doğru yola çıkar. Hem gider, hem yeni arkadaşlar edinir. Yolculuk boyunca arabasının başına gelmeyen, Kudret ve arkadaşlarının da peşine düşmeyen kalmaz. Kudret yüzlerce kilometrenin sonunda hem dostluğun önemini keşfedecek hem de kuralsız yaşamın keyfini öğrenecektir. Bana Masal Anlatma’dan sonra yazıp yönettiği ikinci film Kara Bela’da Burak Aksak izleyiciyi bol kahkahalı bir yolculuğa çıkarıyor. Senaryo: Burak Aksak Yönetmen: Burak Aksak Oyuncular: Cengiz Bozkurt Seda Balkan Erkan Kolçak Köstendil
Apo Denen Köpek.... 04:49
Apo Denen Köpek.... 18.165 izlenme - 16 yıl önce izleyin ...
Osman Öztunç - Bozkurt Yurdumda 01:33
Osman Öztunç - Bozkurt Yurdumda 22.286 izlenme - 14 yıl önce www.turkislamdevletleri.com web sitemiz sizlerida aramızda görmekden mutluluk duyarız!
Bozkurt İşareti Yapmakta Zorlanan Hanfendi 00:45
Bozkurt İşareti Yapmakta Zorlanan Hanfendi 8.919 izlenme - 8 yıl önce Bozkurt işareti yapmakta zorlanan hanfendi yaşlı kurttan tüyo almayı ihmal etmiyor..
Safkan Türk Atı Ahal Teke 03:26
Safkan Türk Atı Ahal Teke 12.797 izlenme - 8 yıl önce Ahal teke bir Türkmen atıdır. Bilimciler ahal tekeyi, üç bin yıl önce insanlar tarafından ilk evcilleştirilmiş at türü olarak görürler. Orta Asya'da Türk halkları arasında özellikle Türkmenistan'da yaygındır. Ahal tekenin adı Manas ve Dede Korkut gibi Türk destanlarında geçer ve Türkmenistan'ın Ahal vilayetinde yaşayan Teke Türkmenlerinden gelmektedir.Dünya'nın en güzel atı seçilmiştir.
Big Sexy'nin Ülkücü Olması 00:34
Big Sexy'nin Ülkücü Olması 8.287 izlenme - 8 yıl önce WWE'de, 90ların ortasında Kevin Nash(Big Sexy), Scott Hall, Shawn Michaels, Triple H, ve Sean Waltman dan oluşan "Kliq" ve onların kullandığı bozkurt işareti ile ilgili bir pasajı izleyecğiz.
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 50:07
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 13.965 izlenme - 8 yıl önce Orhan Kemal'in bu romanı (daha doğrusu romanları Hanımın Çiftliği ve Vukuat Var) daha önce bir kaç kere film yapılmıştı. (Zaten Orhan Kemal'in daha önce birkaç kere film yapılmamış romanı kaldı mı?)İlk defa 1990 yılında TRT tarafından dizi yapıldı. Başrol Oyuncusu İlknur Bozkurt'un kısa süreli bir şöhreti oldu. (Bozkurt daha sonra gene TRT'nin Kirli Sarı diye kısa bir dizisinde daha oynadı. Sonra hastalanıp, kilo aldı. Düzeldiğinde şöhreti sönmüştüç) Fikret Hakan,Bulut Aras,Meral Orhansoy ve dfaha nice Yeşilçam yıldızlarını topluca izlediğimiz son diziydi.
Bozkurt Ulumasi 01:23
Bozkurt Ulumasi 12.630 izlenme - 15 yıl önce 1966 yilinda çekİlen kibris olaylarini konu alan bİr cüneyt arkin fİlmİ :"dİŞİ düŞman" baŞrollerde cüneyt arkin,hülya koçyİĞİt,reha yurdakul,ajda pekkan
Futbolcuları Maça Hazırlarken Gaza Getiren Sarıyer Teknik Direktörü 00:54
Futbolcuları Maça Hazırlarken Gaza Getiren Sarıyer Teknik Direktörü 3.947 izlenme - 5 yıl önce TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Sarıyer Spor Teknik Direktörü Serdar Bozkurt'un maç öncesi futbolcuları motive eden konuşmasını izliyoruz.
Bir Başka Olur Türkçü'nün Düğünü ( Bozkurt İçerir ) 01:37
Bir Başka Olur Türkçü'nün Düğünü ( Bozkurt İçerir ) 5.404 izlenme - 5 yıl önce Türkçüler kendileri, güzide müziğin etkisine bırakarak bizlere bu görsel şöleni sunmayı bir borç bilmişlerdir. Yaşasın tırkçı pardon neyse işte ondan Türkiye...!
Yasemin'in Penceresi - Seda Sayan (1999) 02:45
Yasemin'in Penceresi - Seda Sayan (1999) 6.064 izlenme - 8 yıl önce Yıl 1999; Seda Sayan'ın ilk eşi hatırladığı, Nihat Doğan'ın muhtemelen askerden yeni gelip Seda Sayan'ı albüm kapaklarından tanıdığı dönemler. Oğulcan isminin ilk çıkış öyküsü. Magazin haberlerini izlediniz.
İlber Ortaylı ve Murat Bardakçı'nın Ağzından Nihal Atsız (11 Ekim 2009) 38:34
İlber Ortaylı ve Murat Bardakçı'nın Ağzından Nihal Atsız (11 Ekim 2009) 5.884 izlenme - 7 yıl önce 11 Ekim 2009 tarihinde yayınlanmış Teke Tek Özel programında konuk İlber Ortaylı'ydı. Konuşulan konulardan birisi de Türk edebiyat ve siyasi tarihinde en çok tartışılan isimlerden birisi olan, Ortaylı'nın deyişiyle para pul peşinde koşmayan, dik durmayı başarmış Türk ırkçısı Hüseyin Nihal Atsız'dı. Atsız haricinde Mustafa Kemal Atatürk, Zeki Velidi Togan, Orhan Şaik Gökyay, Abdülkadir İnan, Afet İnan, Pertev Naili Boratav, Reha Oğuz Türkkan gibi aydınlar hakkında da yorumlar yapılmıştı. Murat Bardakçı'nın programda okuduğu şiirlerin adları: Davetiye, Mutlak Seveceksin, Geri Gelen Mektup. (Atsız'la ilgili olan kısımlar tamamen bu ancak yayının tümünü izlemek isteyenler: https://www.youtube.com/watch?v=2Ursbi_7kSI) (Murat Bardakçı'nın Atsız hakkındaki yazısı için: http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/222174-ideolojisinden-kime-ne-nihal-atsiz-cok-onemli-bir-tarihcidir)
Cengiz Bozkurt'lu Lipton ice Tea, Tarkan'ı Ti'ye Aldı 00:52
Cengiz Bozkurt'lu Lipton ice Tea, Tarkan'ı Ti'ye Aldı 3.855 izlenme - 5 yıl önce Pepsi CO'nun ürettiği Lipton Ice-Tea'nin yayınladığı Cengiz Bozkurt'lu reklam videosu ile Tarkan'lı Coca Cola reklamına gönderme yaptı.
hoca kalecik balık avı 00:41
hoca kalecik balık avı 5.797 izlenme - 14 yıl önce hakan bozkurttan kalecik balık avı
Bozkurt 09:38
Bozkurt 11.688 izlenme - 15 yıl önce ülkücü gençlik
gelecegin şakirası 01:20
gelecegin şakirası 5.024 izlenme - 15 yıl önce
Tesbih Show'la Fransa, Amerika, Yunanistan'a Giydiriş 03:34
Tesbih Show'la Fransa, Amerika, Yunanistan'a Giydiriş 2.844 izlenme - 5 yıl önce Tesbihle akrobatik hareketler yaparak önce dosta güven düşmana korku veriş, akabinde mehter eşliğinde sırasıyla Fransa'ya, Trump'a, Çipras'a giydiriş, tüm bunlar olurken müthiş dilsel ifade gücü, jest ve mimiklerin etkili kullanılışı.
Hakan Taşıyan Eskici 04:56
Hakan Taşıyan Eskici 2.099 izlenme - 13 yıl önce hakan taşıyan eskici bozkurt
Devlet Bahçeli'yi Görünce Ulumak 01:06
Devlet Bahçeli'yi Görünce Ulumak 4.319 izlenme - 9 yıl önce "Devletin başına Devlet gelecek" tezahüratına uluyarak katılan ocak üyesi bozkurtun Devlet Bahçeli tarafından BBG evinden elenmişcesine aldığı "Şu andan itibaren ocak dışındasınız" ayarı. Bozkurtu ocak dışına yollayan Bahçeli el öptürmeye devam ederek gözden kaybolur.
Obama'dan Bozkurt İşareti 00:28
Obama'dan Bozkurt İşareti 2.096 izlenme - 7 yıl önce Obama, California Irvine Üniversitesi mezuniyet töreninde ‘bozkurt’ işaretini andıran karıncayiyen işareti ABD Başkanı Barack Obama, California Irvine Üniversitesi’nin mezuniyet töreninde bir konuşma yaptı. Obama törende öğrenciler gibi cüppe giydi. Obama konuşmasını California’da bulunan Angel adlı stadyumda yaptı. Öğrencilerle birlikte okulun özel selamını da yapan Obama büyük bir coşkuyla karşılandı. Sembolü karıncayiyen olan üniversitenin selamında da eller ‘bozkurt’ işaretini andıran karıncayiyen şekline getiriliyor.
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi'nin Genleri (Tamamı) 01:19:36
Leyla ile Mecnun - İsmail Abi'nin Genleri (Tamamı) 5.382 izlenme - 7 yıl önce Leyla ile Mecnun dizisinin her yayınladığı bölümde bulunulan "İsmail Abi'nin Genleri" adlı bütün bölümlerin tek parça halinde videosuyla karşınızdayım.
Adnan Oktar'ın Tuğba Bozkurt ile El Ele Dans Etmesi 01:59
Adnan Oktar'ın Tuğba Bozkurt ile El Ele Dans Etmesi 2.114 izlenme - 6 yıl önce Ailenizin kanalı A9 TV'de eğlencenin tadına doyum olmuyor! Adnan Oktar'ın 19 yaşındaki genç kediciği Tuğba Bozkurt ile el ele dans etmesi büyük ilgi ve beğeni topladı. Olay dans stüdyoda bulunan bütün kediciklerin yüzünü güldürdü.
İşaret Dili İle Vatan Marşını Söyleyen Güzel Kız 00:50
İşaret Dili İle Vatan Marşını Söyleyen Güzel Kız 2.737 izlenme - 7 yıl önce İşaret dili ile Vatan Marşını söyleyen güzel kızımızı izleyeceksiniz. Kızımız öylesine güzel ki fazla izleyince Mhp'li, hatta ofiste uulayan bir bozkurta dönüşebilirsiniz.
Boz Kurt 03:24
Boz Kurt 5.741 izlenme - 15 yıl önce bozkurt bilal gökbulak