Hoşgeldiniz!

bpg

Sagopa Kajmer - Beyaban [gladio Remix -Cem36] 03:12
Sagopa Kajmer - Beyaban [gladio Remix -Cem36] 6.976 izlenme - 8 yıl önce sagopa kajmer - beyaban [gladio remix]
Sagopa Kajmer - Maskeli Balo 05:12
Sagopa Kajmer - Maskeli Balo 1.808 izlenme - 7 yıl önce düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatını taşıyanlardan öğrendim..
Sagopa Kajmer - Bir Pesimistin Gözyaşları Albümü (2003) 02:17:17
Sagopa Kajmer - Bir Pesimistin Gözyaşları Albümü (2003) 287 izlenme - 2 yıl önce Türkçe Rapin tartışmasız en iyi albümüdür.Albüm Ceza'nın ölen annesine adanmıştır. Bir Pesimistin Gözyaşları, Sagopa Kajmer'in 2003 yılında tamamlayıp 2004'te çıkardığı albümdür. 2 disc'ten oluşur. İlk CD 'Melankolik Damlalar', ikincisi ise 'Karanlık Damlalar'. İçinde 'Schindler's List', 'Forrest Gump' ve 'Dead Poets Society' gibi birçok sinema başyapıtından skitler bulundurur. Ayrıca bu albümde bulunan altyapılarda birçok parçadan editlediği sample'lar yer almaktadır. Tüm şarkıların sözleri Sagopa Kajmer'e aittir. Sagopa Kajmer, albümde eşi Kolera, Fuchs, Toolz, Mista Brown, Kasırga, Dj Funky C gibi isimlere de yer vermiştir..
Sagopa Kajmer - Bir Pesimistin Gözyaşları Albümü (2003) 02:17:17
Sagopa Kajmer - Bir Pesimistin Gözyaşları Albümü (2003) 193 izlenme - 2 yıl önce Bir Pesimistin Gözyaşları, Sagopa Kajmer'in 2003 yılında tamamlayıp 2004'te çıkardığı albümdür. 2 disc'ten oluşur.İlk CD 'Melankolik Damlalar', ikincisi ise 'Karanlık Damlalar'.İçinde 'Schindler's List', 'Forrest Gump' ve 'Dead Poets Society' gibi birçok sinema başyapıtından skitler bulundurur.Ayrıca bu albümde bulunan altyapılarda birçok parçadan editlediği sample'lar yer almaktadır.Tüm şarkıların sözleri Sagopa Kajmer'e aittir. Sagopa Kajmer, albümde eşi Kolera, Fuchs, Toolz, Mista Brown, Kasırga, Dj Funky C gibi isimlere de yer vermiştir.Albüm Ceza'nın ölen annesine adanmıştır. Disc 1 - Melankolik Damlalar 56 Denklemli Intro Analiz İnsan ve İnanç (Skit) Tanrı Çekti Tüm Resimleri feat. Dr. Fuchs Varoşlar Özgürlük Demek (Skit) Karabiber Duası feat. Kasırga Karikatür Komedya Kendini Koru (Skit) Kör Savaşçı feat. Mista Brown (Videoda Yok) Ölüm ve Yaşam (Skit) Mütalam Sabredin Panik Yok (Skit) Değişebilir Heran Adres feat. Nadiran aka Dj Funky C Rap Yaparken Günaha mı Girdim? Neden Bu Kadar Çok İçiyorsun (Skit) Maskeli Balo Umut (Skit) Uğurla Bahtiyarları Minimalite feat. Dr. Fuchs & Mista Brown İskeletler Diyarında Bir Et Parçası Haddimizi Aşmışsak (Skit) Geçmişi Gölgeye Teslim Ettim Disc 2 - Karanlık Damlalar Bir Pesimistin Gözyaşları Didaktik Kitaplar Manzumu Mazlum Dinledi Bağdat Üfle Güneşi Sönsün Rap Gafil Küheylan Stilo 24 Kalp Atışlarım 78 BPM feat. Kolera Etki tepki - Orijinal Versiyon feat. Mista Brown Kalbim Krizin Bekçisi Olmuş Proportions (Karabiber Duası 2) feat. Toolz Yokluk İçinde Varlık Çeksem de feat. Dr. Fuchs Etki Tepki DJ Funky C Dark Room Mix Sagoladım Beyinleri İyi Geceler - Outro