Hoşgeldiniz!

brad pitt

Büyük Açık - The Big Short (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 01:27
Büyük Açık - The Big Short (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 168.379 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı The Big Short filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Brad Pitt ve Christian Bale başroldeler.
Hayatın Kıyısında (By The Sea) Türkçe Altyazılı Fragman 01:28
Hayatın Kıyısında (By The Sea) Türkçe Altyazılı Fragman 143.232 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılında çekilen Hayatın Kıyısında filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmin yönetmeni Angelina Jolie, başrolde Jolie ile birlikte eşi Brad Pitt'i izliyoruz.
Müttefik (Allied) Türkçe Altyazılı Fragman #1 02:32
Müttefik (Allied) Türkçe Altyazılı Fragman #1 82.272 izlenme - 1 yıl önce 2 Aralık 2016'da gösterime girecek Müttefik filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Yönetmen Robert Zemeckis, başrolde Brad Pitt ve Marion Cotillard var.
Marion Cotillard ve Brad Pitt'li Allied'dan İlk Fragman Yayınlandı 01:10
Marion Cotillard ve Brad Pitt'li Allied'dan İlk Fragman Yayınlandı 35.410 izlenme - 2 yıl önce Konusu 2. Dünya Savaşı döneminde geçen ve başrollerinde Marion Cotillard ve Brad Pitt'in yer aldığı Allied'dan ilk fragman yayınlandı. 25 Kasım'da izleyici ile buluşacak romantik gerilim filminde Max Vatan ve Marianne Beausejour isimli süikastçilerin Alman bir memuru öldürmek üzere çıktıkları görevin ardından aşık olup evlenmeleri konu alıyor.
Fury Fragman #2 02:33
Fury Fragman #2 65.346 izlenme - 4 yıl önce David Ayer'ın yönettiği, Brad Pitt'in başrolde olduğu 2014 yapımı 2. Dünya Savaşı filmi Fury'nin 2. fragmanı
Dövüş Kulübü Fragman 02:30
Dövüş Kulübü Fragman 130.484 izlenme - 5 yıl önce Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack'ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler'ın yanına taşınır. Tyler'ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir.
Soysuzlar Çetesi Fragman 01:45
Soysuzlar Çetesi Fragman 64.643 izlenme - 4 yıl önce Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir. Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar.Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.
Kapışma Fragman 02:09
Kapışma Fragman 45.193 izlenme - 5 yıl önce Kapışma (Snatch) filminin resmi fragmanı.
Angelina Jolie Brad Pitt 04:24
Angelina Jolie Brad Pitt 65.358 izlenme - 11 yıl önce umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum
Savaş Makinesi (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 02:11
Savaş Makinesi (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 5.734 izlenme - 10 ay önce Günümüz dünyası için hazırlanan bu filmde yazar ve yönetmen David Michôd (Animal Kingdom), üst düzey bir Amerikan askerinin inişli çıkışlı hayat hikayesini kâh tüm gerçekliğiyle kâh acımasız bir parodi tadında ekranlara taşırken gerçeğin ve parodinin nerede başlayıp nerede bittiğini de tartışmaya açıyor. Film, doğuştan lider karakterli, kendine sonsuz güveni olan bir askerin gözünü karartıp kendini çılgın bir savaşın ortasına atma hikâyesini düzen karşıtı ve asker yanlısı bir bakış açısıyla anlatıyor. Hikâyenin merkezinde, Brad Pitt'in muzip bir şekilde canlandırdığı başarılı ve karizmatik bir orgeneral var. Afganistan'daki NATO güçlerine adeta bir rock star gibi giriş yapan bu orgeneralin tüm karizması, aşırı gururu ve bir gazetecinin sınır tanımayan makalesiyle yıkılıyor. Savaş Makinesi, askerlerin hangi amaca yöneltildiklerini sorgulamanın bizim onlara karşı yapmakla sorumlu olduğumuz bir görev olduğunu anlatıyor. Netflix orijinal filmi olarak yayına girecek olan yapım, merhum gazeteci Michael Hastings'in ""The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan"" adlı kitabından uyarlandı. Savaş Makinesi'nde Brad Pitt'e eşlik eden ünlü isimler arasında Emory Cohen, RJ Cyler, Topher Grace, Anthony Michael Hall, Anthony Hayes, John Magaro, Scoot McNairy, Will Poulter, Alan Ruck, Lakeith Stanfield, Josh Stewart, Meg Tilly, Tilda Swinton ve Sör Ben Kingsley var. Yapımcı kadrosunda Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Ted Sarandos ve Ian Bryce yer alıyor. Baş yapımcılar ise James W. Skotchdopole, Pauline Fischer, Sarah Bowen ve Sarah Esberg.
Müttefik (Allied) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman #2 01:00
Müttefik (Allied) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman #2 10.096 izlenme - 1 yıl önce Başrollerinde Marion Cotillard ve Brad Pitt'in oynadığı, Robert Zemeckis'in yönettiği savaş filmi Allied'ın Türkçe altyazılı teaser fragmanı.
Twelve Monkeys - Final Sahnesi 06:15
Twelve Monkeys - Final Sahnesi 2.472 izlenme - 4 ay önce Efsane film Twelve Monkeys'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum. İyi seyirler.
By The Sea (2015) Fragman 01:15
By The Sea (2015) Fragman 16.070 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı By the Sea filminin ilk fragmanı yayınlandı. Filmde Angelina Jolie ve Brad Pitt başrolde oynuyor. 07.08.2015 günü Sinemalar.com kanalına yüklediğim 'By the Sea (2015) Fragman' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sinemalar kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fury 2014 Fragman 01:34
Fury 2014 Fragman 25.193 izlenme - 4 yıl önce 1945 yılının Nisan ayında İkinci Dünya Savaşı’nın son ayları. Avrupa Tiyatrosunda müttefikler son kozlarını oynarken, savaş ile yoğrulmuş ordu çavuşu Wardaddy (Brad Pitt), bir Sherman tankını yönetmektedir ve düşman hattı ardında ölümcül bir görev üstlenen beş kişilik bir ekibi vardır. Çok az sayıda ve yeterince silahı olmayan Wardaddy ve adamları, Nazi Almanya’sının kalbini vurmak için kahramanlıkları içerisinde tehlikeye atılmaktadır.
Bay & Bayan Smith Fragman 02:31
Bay & Bayan Smith Fragman 34.801 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Angelina Jolie ve Brad Pitt'in yer aldığı aksiyon macera türündeki Bay & Bayan Smith filminin resmi fragmanı.
Danışman Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:16
Danışman Türkçe Altyazılı Fragmanı 28.919 izlenme - 5 yıl önce Efsane yönetmen Ridley Scott'ın yönettiği ve de kadrosunda Brad Pitt, Penélope Cruz ve Javier Bardem gibi efsane oyuncuların bulunduğu 2013 yapımı gerilim filmi The Counselor(Danışman) 'ın fragmanı. Başarılı bir avukat olan Counselor, son zamanlarda yaşadığı ekonomik sıkıntılardan dolayı adeletin iki yanında da yer alan bir karar verir ve kendisini uyuşturucu ticaretin ortasında bulur. Bu kararıyla birlikte Reiner isminde bir iş adamıyla iş yapamaya başlar. Girdiği ekiple birlikte uyuşturucu sevkiyatı planlar ancak bekledikleri gibi gerçekleşmez ve kendilerini bir can pazarı içerisinde bulurlar.
Büyük Açık Filmine Yakın Bakış (The Big Short Featurette) Türkçe Altyazılı 01:26
Büyük Açık Filmine Yakın Bakış (The Big Short Featurette) Türkçe Altyazılı 11.145 izlenme - 2 yıl önce 8 Ocak 2016'da vizyona girecek Büyük Açık (The Big Short) filminin özel videosu. Filmde Christian Bale ve Brad Pitt gibi isimler yer alıyor.
Allied (2016) Teaser Fragman 01:00
Allied (2016) Teaser Fragman 7.521 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Robert Zemeckis Oyuncular: Brad Pitt, Marion Cotillard ve Lizzy Kaplan 2016 yapımı Allied filminin fragmanı.
Dünyanın En Etkileyici Hırsızlık Sahnesi - Oceans Twelwe Laser Dance 02:03
Dünyanın En Etkileyici Hırsızlık Sahnesi - Oceans Twelwe Laser Dance 6.101 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en etkileyici film sahnesi yazacaktımda alt yorumlarda link paylaşacak sazanları varsayarak yazmadım. Evet bana göre dünyanın en etkileyici film sahnelerinden biridir. Oceans üçlemesini izlemeyen varsa acilen izlemesini tavsiye ederim, zira böyle bir kadro real madridde bile yok.
Troy Fragman 01:32
Troy Fragman 21.860 izlenme - 4 yıl önce Truva
Babel Fragmanı HD 02:29
Babel Fragmanı HD 15.563 izlenme - 5 yıl önce Alejandro González Inarritu'nun Babel'inde, Fas'ta turistik geziye çıkan Amerikalı evli çiftin başına gelen trajik bir olay, dünyanın farklı ülkelerindeki dört ailenin yaşamında olaylar zincirini harekete geçirir. Koşullar açısından birbirine bağlı olan ama kıtalar, kültür ve dil açısından birbirinden ayrışan karakterlerin her biri, gerçek huzur ve teselliyi sadece aile kavramının sağlayabileceğini keşfeder
Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi - Kader Sahnesi 03:14
Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi - Kader Sahnesi 3.146 izlenme - 11 ay önce 2008 yılında gösterime giren ve yakın dönemin en iyi filmlerinden biri olan Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi filminden bir kesit. iyi seyirler
 Brad Pitt Hava Durumu Sundu: Artık Bir Geleceğimiz Kalmadı 01:49
Brad Pitt Hava Durumu Sundu: Artık Bir Geleceğimiz Kalmadı 2.241 izlenme - 9 ay önce Ünlü oyuncu Brad Pitt ABD’nin Comedy Central kanalının popüler programlarından biri olan Jim Jefferies Show’da devlet başkanı Donald Trump’ın Paris İklim Anlaşması’ndan çekilmesini eleştiren bir skeçte rol aldı.
By The Sea (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 01:08
By The Sea (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 8.744 izlenme - 3 yıl önce 20 Kasım 2015'te vizyona girmesi beklenen romantik dram filmi By The Sea'ye ait Türkçe altyazılı fragman. Filmde Brad Pitt - Angelina Jolie çifti başrolleri üstleniyor.
The Assassination Of Jesse James OST By Nick Cave & Warren Ellis #04. Falling 02:54
The Assassination Of Jesse James OST By Nick Cave & Warren Ellis #04. Falling 390 izlenme - 1 ay önce The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford by Nick Cave and Warren Ellis is the official soundtrack album to the movie of the same name. The album is the second collaboration between Cave and Ellis, and followed their 2005 soundtrack to the film The Proposition. Released: 2007 Label: Mute 1. "Rather Lovely Thing" 2. "Moving On" 3. "Song For Jesse" 4. "Falling" 5. "Cowgirl" 6. "The Money Train" 7. "What Must Be Done" 8. "Another Rather Lovely Thing" 9. "Carnival" 10. "Last Ride Back To KC" 11. "What Happens Next" 12. "Destined For Great Things" 13. "Counting The Stars" 14. "Song For Bob"
Vampirle Görüşme 02:02
Vampirle Görüşme 34.406 izlenme - 12 yıl önce 1994 Amerikan yapımı olan Vampile Görüşme, Asilzade bir vampirin karısını yeni kaybetmiş genç bir adama ilgi duyması ile başlar.. Sonuçta onu vampir yapar..
By The Sea Fragman 2 01:36
By The Sea Fragman 2 4.817 izlenme - 2 yıl önce Angelina Jolie'nin yazıp ve yönettiği By The Sea filminde eşi Brad Pitt ile birlikte rol alıyor. Dram ağırlıklı filmde Amerikalı bir yazar olan Rolan ve onun eşi Vanessa'yı izleyeceğiz.
Müttefik (Allied) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 01:00
Müttefik (Allied) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 4.254 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı Müttefik filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmin başrollerinde Brad Pitt ve Marion Cotillard oynuyor.
Brad Pitt Kırmızı Halıda Saldırıya Uğradı 01:07
Brad Pitt Kırmızı Halıda Saldırıya Uğradı 4.841 izlenme - 4 yıl önce LOS ANGELES - Amerikalı ünlü oyuncu Brad Pitt, Los Angeles'taki bir etkinlik sırasında saldırıya uğradı. Oscar ödüllü eşi Angelina Jolie'nin başrolünü üstlendiği 'Maleficent' filmi için Hollywood'daki El Capitan Salonu'nda düzenlenen gala sırasında aniden kalabalıktan sıyrılan bir kişinin, 50 yaşındaki aktörün suratına yumruk attığı belirtildi.
SARI SÜLOO 05:21
SARI SÜLOO 23.803 izlenme - 11 yıl önce SARI SÜLOO