Hoşgeldiniz!

Bratz

Bratz 02:10
Bratz 16.242 izlenme - 10 yıl önce Bratz fragmanı
bratz rock angelz 00:35
bratz rock angelz 933 izlenme - 6 yıl önce
Bratz - Maskeli Balo 00:20
Bratz - Maskeli Balo 424 izlenme - 4 yıl önce Bratz - Maskeli Balo
Bratz Cilt Bakımı 01:13
Bratz Cilt Bakımı 104 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/bratzciltbakimi.htm Bratz kızlarından birinin akşamki yemeği için biraz bakıma ihtiyacı vardır. Onu bu akşamki yemeğe hazırlamak için cilt temizliğini yapmalı ve makyajını tamamlayarak hazır hale getirmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Bratz Fotoğraf Çekimi 01:54
Bratz Fotoğraf Çekimi 39 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/bratzfotografcekimi.htm Kızlarımınız sevdiği çizgi film karakterlerinin bulunduğu Bratz kızlarının fotoğraf çekimine yardımcı olurmusunuz. Play Game seçeneğini seçerek oyuna başlayabilir ve mouse'unuzla fotoğraf makinesini kullanarak en güzel fotoğrafı çekmeye çalışmalısınız. Daha sonra bilgisayardan çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Bratz Fotoğraf Stüdyosu 01:53
Bratz Fotoğraf Stüdyosu 25 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/bratzfotografstudyosu.htm Kızların sevdiği çizgi film karaterlerlarinden olan Bratz Kızları bir moda dergisi için fotoğraf çektirmek istiyorlar. Bu önemli dergide çıkacak olan bu fotoğrafların usta bir fotoğrafçı tarafından çekilmesi gerekiyor. Eğer kendine güveniyorsan ve en iyi Bratz fotoğraflarını ben çekerim diyorsan, kolları sıva ve fotoğraf stüdyosuna gir. Öncelikle arka planı ve dekorları ayarla ve ardından Bratz kızlarının pozlarını şekillendir. Şimdi sırada fotoğraf makinesinin kadrajını ayarlamak ve deklanşöre basmak var. Başarılı bir şekilde moda çekimi tamamladıktan sonra bu ham fotoğrafların renk, kontrast, ışık gibi özelliklerini ayarla. Güzel bir kız ve beceri oyunu olan Bratz Fotoğraf Stüdyosu oyununu FARE ile oynayabilirsiniz.
Bratz Kızlarını Giydir 01:33
Bratz Kızlarını Giydir 19 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/bratzkizlarinigiydir.htm Birbirinden güzel Bratz kızlarını giydirme oyunumuzda Go seçeneğini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. İstediğiniz bir karakteri seçerek 3 saniyede size gösterilen resimdeki kızın aynısını tamamlamalısınız. Bunu mouse'unuzu kullanarak aynı giysileri ve eşyaları bularak kızımızın üstüne giydirmelisiniz. İyi eğlenceler..