Hoşgeldiniz!

bravia

Yılın En İyi 3d Tv'sini İnceledim 02:44
Yılın En İyi 3d Tv'sini İnceledim 212.249 izlenme - 6 yıl önce Evin en büyük, en göz önünde ve en pahalı parçası televizyona olan bağlılığınızı pekiştirecek bir sebep.
limitleri zorlamaya hazır mısın? 00:53
limitleri zorlamaya hazır mısın? 9.330 izlenme - 7 yıl önce bir otomobil. bir yarış pilotu. bir araba. üçü bu filmde bir araya geldi. limitleri zorlamaya hazır mısın? 20 haziranı bekle!
Sony Bravia Bouncy Balls Full Hd 1080p 02:30
Sony Bravia Bouncy Balls Full Hd 1080p 319 izlenme - 7 yıl önce hd
Limitleri Zorlamaya Hazır Mısın? 00:53
Limitleri Zorlamaya Hazır Mısın? 253 izlenme - 7 yıl önce bir otomobil. bir yarış pilotu. bir araba. üçü bu filmde bir araya geldi. limitleri zorlamaya hazır mısın? 20 haziranı bekle!
Sony Bravia Oled Tv Modelleri Tanıtıldı! - Hoparlörsüz Televizyonlar Geliyor! 02:55
Sony Bravia Oled Tv Modelleri Tanıtıldı! - Hoparlörsüz Televizyonlar Geliyor! 40 izlenme - 12 ay önce Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun https://goo.gl/ylUFmZ http://shiftdelete.net/sony-bravia-oled-tv-modelleri-tanitildi-82182 Sony'nin CES 2017 kapsamında resmi tanıtımını yaptığı yeni nesil Bravia OLED televizyon modellerinin Türkiye lansmanı gerçekleşti. Sony Bravia KD-A1 modelini ve detaylarını Sony Türkiye TV Grubu Ürün Müdürü Buket Türkay'dan alıyoruz! Sony Bravia OLED TV modelleri tanıtıldı! Sony Bravia KD-A1 modeli, CES 2017'nin dikkat çeken modellerinden biriydi. Ultra ince tasarımı ile dikkat çeken televizyon, Acustic Surface adı verilen teknolojisi ile hoparlörsüz bir tasarıma sahip oldu. Bu teknoloji ile televizyonun arka panelindeki aktüatörler titreşim oluşturarak panelde görünmeyen titreşimler oluşturarak sesin ekran üzerinden verilmesini sağlıyor. Sony'nin X1 Extreme işlemcisi ile donatılan yeni nesil televizyonlar, HDR konusunda da rakiplerinin önünde bir deneyim sunacak. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile donatılan Bravia OLED modellerinin Android 7.0 Nougat güncellemesi alacağını da belirtelim. Plazma televizyonlarda sıklıkla görünen görüntü yapışmasının OLED TV modellerinde de meydana gelmesi konusunda da Sony'nin özel çalışmaları ile bu sorun, kullanıcılar için bir sorun olmaktan çıkacak. Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz https://goo.gl/IIKYIK ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Facebook https://goo.gl/UINJGO Twitter https://goo.gl/ASvKP2 Google+ https://goo.gl/BMUPvn ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.