Hoşgeldiniz!

breakdown

Kırık Çember Fragmanı 01:49
Kırık Çember Fragmanı 20.907 izlenme - 5 yıl önce Elise ve Didier farklılıklarına rağmen ilk görüşte birbirlerine aşık olurlar. Birbirlerini hayranlıkla dinlemektedirler. Didier romantik bir ateist, Elise ile gerçek bir dindardır. Ne zaman ki kızları ciddi bir hastalığa yakalanır, o zaman aşklarını yargılamaya başlarlar.
Akon - Breakdown ( 2013 ) 03:45
Akon - Breakdown ( 2013 ) 11.810 izlenme - 4 yıl önce Akon - Breakdown ( 2013 ) ilk kez izlesene .com.da
Tuzak (Breakdown) - 1997 (Türkçe Dublaj) 01:33:06
Tuzak (Breakdown) - 1997 (Türkçe Dublaj) 223 izlenme - 3 hafta önce Jeff (Kurt Russell), karısı Amy (Katheen Quinlan) Boston'dan San Diego'ya doğru yola çıkarken bütün dertlerini geride bıraktığını ve harika yeni başlangıçlara doğru ilerlediğini düşünüyordu. Güneybatı'nın harika, ama harap ve merhametsiz çöllerinin manzaralı yollarında ilerlerken, arabaları bozulur. Jeff ve Amy kendilerini en yakın yerleşim noktasından millerce uzakta yapayalnız buluverirler. Şans eseri ufukta bir tır belirir ve esrarengiz olaylar başlar... 1997 yapımı olan ve birçoğunuzun izlediğini ve unutmadığını tahmin ettiğim bu filmi sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. İyi seyirler.
Breakdown - Tuzak Fragmanı 02:06
Breakdown - Tuzak Fragmanı 4.357 izlenme - 4 yıl önce Kurt Russell 'ın başrol oyunculuğunu üstlendiği 1997 ABD yapımı aksiyon filmi Breakdown 'ın fragmanı. Jeff (Kurt Russell), karısı Amy (Katheen Quinlan) Boston\'dan San Diego\'ya doğru yola çıkarken bütün dertlerini geride bıraktığını ve harika yeni başlangıçlara doğru ilerlediğini düşünüyordu.  Güneybatı\'nın harika, ama harap ve merhametsiz çöllerinin manzaralı yollarında ilerlerken, arabaları bozulur. Jeff ve Amy kendilerini en yakın yerleşim noktasından millerce uzakta yapayalnız buluverirler. Şans eseri ufukta bir tır belirir ve esrarengiz olaylar başlar...
If I Needed You - The Broken Circle Breakdown 03:21
If I Needed You - The Broken Circle Breakdown 2.766 izlenme - 5 yıl önce Official video for "If I needed you" by Johan Heldenbergh & Veerle Beatens (The Broken Circle Breakdown:
Tiffany Alvord - The Breakdown (Official Music Video) 03:23
Tiffany Alvord - The Breakdown (Official Music Video) 1.665 izlenme - 5 yıl önce Tiffany Alvord - The Breakdown (Official Music Video)
Guns N' Roses - Breakdown 07:04
Guns N' Roses - Breakdown 1.959 izlenme - 5 yıl önce
İskelet Kavgası Görsel Efektleri - Game of Thrones 01:41
İskelet Kavgası Görsel Efektleri - Game of Thrones 785 izlenme - 3 yıl önce Son sezonun final bölümünde yer alan, Bran ve yoldaşlarının girdiği amansız kavganın görsel efektleridir.
mujeres al borde de un ataque de nervios / women on the verge of a nervous breakdown 01:32
mujeres al borde de un ataque de nervios / women on the verge of a nervous breakdown 2.735 izlenme - 7 yıl önce çılgınca bir uluslararası başarının da sahibi olan almodovar'ın sinir krizinin eşiğindeki kadınlar'ı bizi telesekreteriyle başı belada olan terkedilmiş aşık kadın pepa'yla carmen maura tanıştırıyor. hayatının aşkı ıvan fernando guillen tarafından ilişkilerine son verilmiş ve kalbi kırık pepa. ama acılarını çekmek üzere yalnız kalamayacaktır yakın arkadaşı genç ve flörtü seven candela bir teröriste aşık olmuştur. ıvan'ın oğlu pepa'nın ıvan'la birlikte oluşturdukları
Green Day - 21st Century Breakdown Drum Cover 04:56
Green Day - 21st Century Breakdown Drum Cover 1.061 izlenme - 7 yıl önce
Kırık Çember – The Broken Circle Breakdown (2012) – Fragmanı 02:06
Kırık Çember – The Broken Circle Breakdown (2012) – Fragmanı 934 izlenme - 4 yıl önce Elise ve Didier karakterlerindeki farklılıklara rağmen ilk görüşte birbirlerine aşık olurlar. Biri hep konuşur, diğeri ise sürekli dinler. Didier romantik bir ateist, Elise ise hakikati tercih eden bir dindardır. Ama küçük kızları ciddi bir hastalığın peçesine düşünce, aşkları ve ilişkileri de büyük bir sınavdan geçecektir. Yönetmenliğini 2010 yılında İstanbul Film Festivali’nden Altın Lale ile dönen Çölde Kutup Ayısı filminin yönetmeni Felix Van Groeningen’in üstlendiği yapımın iki başrolünü belçikalı oyuncular Veerle Baetens ve Johan Heldenbergh paylaşıyor. 7 Mart’ta sinemalarda!
Breakdown 03:32
Breakdown 637 izlenme - 9 yıl önce seether
Breakdown Lane (2017) Fragman 01:38
Breakdown Lane (2017) Fragman 84 izlenme - 10 ay önce When Kirby Lane's SUV stalls in the desert, she must overcome the elements...and the lurking undead that surround her. Her only companion is Max, the Emergency Car Service rep trapped in his office by the zombie apocalypse, and the lone voice guiding her home.
Game of Thrones - 4.Sezon Görsel Efektleri 04:50
Game of Thrones - 4.Sezon Görsel Efektleri 181 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones dizisinin 4. sezonuna ait görsel efektleri.Sonunda ister istemez "azıcık insan olun" diyesi geliyor efendim.
Lester Flatt & Earl Scruggs - Foggy Mountain Breakdown 02:41
Lester Flatt & Earl Scruggs - Foggy Mountain Breakdown 116 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Naruto Shinobi Breakdown 06:25
Naruto Shinobi Breakdown 164 izlenme - 6 yıl önce Naruto Shinobi Breakdown
Godzilla Görsel Efektleri (VFX Breakdown) 01:48
Godzilla Görsel Efektleri (VFX Breakdown) 144 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Gareth Edwards (II)'in yaptığı ve toplamda 160 milyon dolar bütçeli "Godzilla" filminin görsel efekt yapım aşamalarından bir bölümü izliyoruz.
Siddhartha - Nervous Breakdown 12:03
Siddhartha - Nervous Breakdown 150 izlenme - 6 yıl önce
İskelet Kavgası Görsel Efektleri - Game Of Thrones 01:41
İskelet Kavgası Görsel Efektleri - Game Of Thrones 82 izlenme - 4 yıl önce Son Sezonun Final Bölümünde Yer Alan, Bran Ve Yoldaşlarının Girdiği Amansız Kavganın Görsel Efektleridir.
Constantine Dizisi Görsel Efektleri 01:56
Constantine Dizisi Görsel Efektleri 77 izlenme - 3 yıl önce Korku çizgi romanı olan Hellblazer'dan uyarlanmış dizi; dünyada insan görünümünde dolaşan melekleri ve iblisleri tanıma becerisine sahip, Londra’da yaşayan ve karanlık sanatlarda uzman olan John Constantine’in öyküsünü anlatır. Amerika'da NBC kanalında yayınlanır.. Dizinin bir bölümünde geçen böcekli sahnelerin ILP şirketi tarafından nasıl yapıldığını izliyoruz.
State of Decay Breakdown Oynarken 21:50
State of Decay Breakdown Oynarken 79 izlenme - 4 yıl önce Artık videolar seri olmayacak. Her oyundan 1 en fazla 2 video gelecek ki eğlenceli olsun. NOT: Tüm çektiğim oyunlar Steam üzerinden alınmıştır.
Life Of Pi Vfx Breakdown 02:02
Life Of Pi Vfx Breakdown 51 izlenme - 5 yıl önce
Jessi Slaughter / Kerligirl13 Breakdown Ft . Father 01:31
Jessi Slaughter / Kerligirl13 Breakdown Ft . Father 55 izlenme - 6 yıl önce
final breakdown 01:09
final breakdown 46 izlenme - 7 yıl önce
Brecik - Breakdown 03:41
Brecik - Breakdown 34 izlenme - 4 yıl önce Brecik - Breakdown (Yeni Klip 2013)
Siddhartha - Nervous Breakdown 12:03
Siddhartha - Nervous Breakdown 30 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Siddhartha Çıkış Tarihi: 04.09.1998 Etnik
final breakdown fragmanı 1 02:18
final breakdown fragmanı 1 37 izlenme - 6 yıl önce
Tantric - Breakdown (2001) 03:12
Tantric - Breakdown (2001) 14 izlenme - 3 yıl önce In your life You seem to have it all You seem to have control But deep within your soul You're losing it You never took the time Assume that you're to blame You think that you're insane Won't you spare me I know the breakdown Everything is gonna shake now someday I know the breakdown Tell me again now Am I awake now baby You can find the reason that No one else is livin this way, yeah Livin' this way, yeah In your lives The world is built around Two faces of the clown Voices in your head Think there's four pawns down But in this unity Fate is found in need So you better check yourself before you check out I know the breakdown Everything is gonna shake now someday I know the breakdown Tell me again now Am I awake now baby You can find the reason that No one else is livin this way, yeah Livin' this way, yeah If you find yourself then you might believe Live within yourself you just might conceive I know the breakdown Everything is gonna shake now someday I know the breakdown Tell me again Am I awake now baby You can find the reason that No one else is livin' this way, yeah Livin' this way, yeah You can find the reason that no one else is livin' this way, yeah Livin' this way, yeah You can find the reason that no one else is livin' this way, yeah You can find the reason that no one else is livin' this way, yeah
Breakdown | Stickman lightsaber Animation | HG Animation 00:32
Breakdown | Stickman lightsaber Animation | HG Animation 11 izlenme - 1 yıl önce _ İntro&Tasarım Satın almak istiyorsanız facebook sayfamıza veya facebook'tan Hüseyin Gümüşçü'ye mesaj atabilirsiniz. Fiyatlar hakkında sizi bilgilendiririz. T-Shirt tasarımlarımız http://goo.gl/YIk37j Facebook Sayfamız https://goo.gl/f0W3OL Hüseyin Gümüşçü Facebookhttps://goo.gl/qeaGDb İnstagramhttps://goo.gl/jZDGc7
Jerry Reed ve Chet Atkins - Jerrys Breakdown 01:50
Jerry Reed ve Chet Atkins - Jerrys Breakdown 13 izlenme - 2 yıl önce 1975 yılında country müziğin iki dev isminin bir araya gelişini izliyoruz. Chet Atkins'i duymayan yoktur herhalde, Jerry Reed de onun kırsal versiyonu diyebiliriz. Birlikte çıkardıkları albümleri ve bu tarz düetleri internette mevcut ama benim en beğendiğim ve başarılı bulduğum şarkı bu. O yüzden bunu koydum, sitede bulunsun dedim.