Hoşgeldiniz!

Breaking Videoları

Breaking Bad - Gerilim Nedir Temalı Sahne 03:12
Breaking Bad - Gerilim Nedir Temalı Sahne 5.026 izlenme - 2 ay önce Efsane dizinin bir bölümünden efsane bir sahne daha. Jesse'nin her zamanki gibi gammazladığı Walt' yine oyuna gelir ve artık yolun sonu olduğunu düşünür, ancak hesaba katmadığı bir şey vardır. Her izlendiğinde bilmem nerenizden solutan sahneyi sizlerle paylaşıyorum.
Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu 00:30
Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu 46.218 izlenme - 4 yıl önce 'Breaking Bad' isimli dizi, televizyon dünyasının Oscar'ı olarak bilinen 65. Emmy Ödüllerinde En İyi Drama Dizisi ödülünü kazandı.
U2 - Every Breaking Wave 04:38
U2 - Every Breaking Wave 25.113 izlenme - 2 yıl önce U2 - Every Breaking Wave (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Every breaking wave on the shore Tells the next one "there'll be one more" And every gambler knows that to lose Is what you're really there for Summer I was fearless Now I speak into an answer phone Like every fallen leaf on the breeze Winter wouldn't leave it alone, alone [Chorus:] If you go... If you go your way and I go mine Are we so... Are we so helpless against the tide? Baby, every dog on the street Knows that we're in love with defeat Are we ready to be swept off our feet And stop chasing every breaking wave? Every sailor knows that the sea Is a friend made enemy Every shipwrecked soul knows what it is To live without intimacy I thought I heard the captain's voice But it's hard to listen while you preach Like every broken wave on the shore This is as far as I could reach [Chorus] The sea knows where are the rocks And drowning is no sin You know where my heart is The same place that yours has been We know that we fear to win And so we end before we begin Before we begin [Chorus] __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! U2 - Every Breaking Wave From U2's latest album Songs Of Innocence, the video for 'Every Breaking Wave’ is directed by Belfast-born Aoife McArdle and drawn from her 13-minute short film of the same name. Set against the social and political turmoil of early 1980s Northern Ireland where McArdle grew up, the film ‘Every Breaking Wave’ is built around themes of emotional abandon and the uncertainty of romantic relationships. The story follows two teenagers, one Catholic and the other Protestant, who fall in love amidst ongoing violence. The short film's emotional core is centered around ‘Every Breaking Wave’ and ‘The Troubles’, two tracks drawn from U2's most recent album Songs of Innocence Music video by U2 performing Every Breaking Wave. (C) 2015 Island Records, a division of Universal Music Operations Limited
2 Puan İçin Öğrencisini Yaz Okuluna Bırakan Kimya Öğretmeni Walter White 01:42
2 Puan İçin Öğrencisini Yaz Okuluna Bırakan Kimya Öğretmeni Walter White 10.103 izlenme - 9 ay önce Dünyanın en ünlü dizilerinden birisi olan Breaking Bad'den bir sahne. Dizinin ana karakteri olan Kimya öğretmeni Walter White'ın geçme notu 60 olan okulda, öğrencisini 58'den bırakması...
Aile Her Şeydir - Breaking Bad 03:13
Aile Her Şeydir - Breaking Bad 3.558 izlenme - 4 ay önce Efsane diziden her zamanki gibi efsane bir sahne. Meksika kartelinin önemli isimlerinden Hector Salamanca (nam-ı diğer Breaking Bad'deki zille çalışan adam) yeğenlerine (büyüyünce Hector'un infazcıları olacaklar) Meksika usulü bir ders veriyor. NOT: Videodaki hafif kasma için özür dilerim.
Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 Trailer Movie HQ 01:33
Twilight Saga Breaking Dawn Part 2 Trailer Movie HQ 30.524 izlenme - 5 yıl önce Twilight Saga Breaking Dawn Film Fragmanı
Breaking Dawn Part/1 Bella'nın Değişimi 03:21
Breaking Dawn Part/1 Bella'nın Değişimi 11.163 izlenme - 5 yıl önce Breaking Dawn Part/1 Bella'nın Değişimi
Sigaradan Gitmek - Breaking Bad 00:30
Sigaradan Gitmek - Breaking Bad 5.628 izlenme - 1 yıl önce Efsanelerin efsanesi Breaking Bad'in final bölümünden ufak bir kesit. Gemileri çoktan yakmış olan bir adamla şaka olmayacağının ufak bir ispatı, arife tarif gerekmeyeceğinden izliyoruz..
Breaking Bad 1.Sezon 03:12
Breaking Bad 1.Sezon 8.767 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad Dizisinin 1.Sezonunu HD izleyebilirsiniz. Timur Kaygusuz ve hdfilmevreni.com farkıyla.. Breaking Bad,Breaking Bad izle,Breaking Bad Full izle,Breaking Bad 1.Sezon,Breaking Bad 1.Sezon izle,Breaking Bad 1.Sezon Türkçe Dublaj izle,Breaking Bad Fragmanı,Breaking Bad HD trailler,Breaking Bad Teaser
The Twilight Saga - Breaking Dawn Part 2 Trailer 2 Official (HD) 01:18
The Twilight Saga - Breaking Dawn Part 2 Trailer 2 Official (HD) 20.424 izlenme - 5 yıl önce The Twilight Saga - Breaking Dawn Part 2 Trailer 2 Official (HD)
Breaking Bad - Geniş Açı 03:58
Breaking Bad - Geniş Açı 4.101 izlenme - 1 yıl önce AMC’nin en büyük sevaplarından biri olan Breaking Bad, televizyon tarihinin en başarılı işlerinden biriydi. Walter White ve Jesse Pinkman önderliğinde ilerleyen kusursuz senaryo, bizleri yıllar boyu kendisine bağlamayı bildi. Karakterlerin derinlemesine işlenişi, hikaye örgüsü, tempodaki kusursuzluk derken, dizinin müptelası olmakta hiç zorlanmadık. Dizinin teknik anlamdaki başarılarından sadece biri olan bu sahnelerin toplandığı videoyla Breaking Bad’i bir kez daha özlemle anıyoruz.
Twilight Breaking Dawn Part 2 Official Trailer 3 02:16
Twilight Breaking Dawn Part 2 Official Trailer 3 13.778 izlenme - 5 yıl önce Twilight Breaking Dawn Part 2 Official Trailer 3
Breaking Bad - Remix (5 Sezon) 04:24
Breaking Bad - Remix (5 Sezon) 1.815 izlenme - 4 ay önce 5 sezon, 62 bölümlük efsane dizi Breaking Bad'in 5 sezonundan çeşitli sahneler remixlenmiş, ortaya iyi bir çalışma çıkmış. İyi seyirler.
Breaking Bad - Hapishane Katliamı 02:35
Breaking Bad - Hapishane Katliamı 4.453 izlenme - 12 ay önce Breaking bad'in 5. sezon 8.bölümünden efsane bir sahne.
İran'ın Yeraltı Balistik Füzeleri 00:38
İran'ın Yeraltı Balistik Füzeleri 7.137 izlenme - 2 yıl önce İran Ulusal Televizyonu orta ve uzun menzilli balistik nükleer füzelerin saklandığı yer altı üssünü 14 Ekim Çarşamba günü yayınladı. Yayında yüzelerin fırlatma yastıklarıyla birlikte olduğu görüntülendi ve bu füzlerin "Hata Yapan" Düşmanlar için fırlatılmaya hazır olduğunun altı çizildi.
Breaking Bad - 5 Dakikada 270 Ölüm 05:00
Breaking Bad - 5 Dakikada 270 Ölüm 2.422 izlenme - 1 yıl önce AMC’nin en büyük sevaplarından biri olan Breaking Bad, televizyon tarihinin en başarılı işlerinden biriydi. Walter White ve Jesse Pinkman önderliğinde ilerleyen kusursuz senaryo, bizleri yıllar boyu kendisine bağlamayı bildi. Karakterlerin derinlemesine işlenişi, hikaye örgüsü, tempodaki kusursuzluk derken, dizinin müptelası olmakta hiç zorlanmadık. Bu 5 dk'lık videoda Breaking Bad'in tüm ölüm sahnelerini izliyoruz.
Breaking Bad - Pilli Bebek 02:14
Breaking Bad - Pilli Bebek 2.576 izlenme - 11 ay önce Evet beyler Behzat Ç de bizi ağlatan Pilli Bebek müziklerini duygu olarak yakın bulduğum breaking bad dizisine gömçürdüm. Bence yakıştı. Ulan zaten neyin altına bu şarkıyı koysam yakışıyor. Amirime ve Walter reise saygılarla
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 07:32
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 1.800 izlenme - 9 ay önce Breaking Bad dizisinden tanıdığımız kafası biraz değişik çalışan Jesse Pinkman karakterinin fanları tarafından hazırlanmış 7 dakikalık bir video içeriği...
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 00:07
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 5.461 izlenme - 2 yıl önce İlahi dinleyerek kendinden geçen Walter White videosundan sonra Jesse Pinkman da hocasının yolundan gitmiş ve huşu içinde Kur'an dinliyor. Yalnız bu seferki "realistic mask değil bir "lookalike" durumu söz konusu.
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 11:36
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 4.799 izlenme - 2 yıl önce Bir diziden çok daha fazlası olan Breaking Bad psikolojik ve dramatik yönüyle hepimizi etkilemiştir. 5 sezon boyunca en iyi sahnelerden seçmeler.
alacakaranlık şafak vakti bölüm 2 fragmanı 00:48
alacakaranlık şafak vakti bölüm 2 fragmanı 7.389 izlenme - 5 yıl önce
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 00:59
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 4.257 izlenme - 2 yıl önce Bildiğim gibi bu sitede Skyler'i seven yok ama yine de göz alıcı bir Milf ablamız kendisi. Walter'ın manyama belirtilerini daha yeni yeni gösterdiği ilk sezondan bir kesit. Reyiz abazanlığına yenik düşüp masa altı işlere girişiyor.
Breaking Dawn Part 2 Exclusive Clip 02:01
Breaking Dawn Part 2 Exclusive Clip 5.214 izlenme - 5 yıl önce Breaking Dawn Part 2 https://twitter.com/enesgkc
the twilight saga breaking dawn - part 1 fragmanı 2 01:58
the twilight saga breaking dawn - part 1 fragmanı 2 15.207 izlenme - 6 yıl önce bir vampiri sevdiğinizde seçim hakkınız kalmaz. bunun sevdiğiniz kişiyi inciteceğini bile bile nasıl kaçar nasıl savaşırdınız? sevdiğinize verebileceğiniz tek şey hayatınızsa nasıl vermemezlik ederdiniz? ya onu gerçekten seviyorsanız? vazgeçilmez bir şekilde bir vampire şık olmak bella swan için bir fantezi ve kbusun gerçeğe karışmasıdır. edward cullen'a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa kurt adam jacob black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde nihai dönüm nokta
The twilight saga breaking dawn 00:48
The twilight saga breaking dawn 5.747 izlenme - 5 yıl önce
Breaking Bad Sitcom versiyonu 03:50
Breaking Bad Sitcom versiyonu 2.503 izlenme - 2 yıl önce Dostlarım altyazılı video bulamadım ama diziyi takip edenleri gülümseteceğini umuyorum çünkü çok farklı bir konsept hazırlamışlar bölümlerden keserek.Keyifli izlemeler.
The Twilight Saga Breaking Dawn Pt. 2 (Teaser Trailer) (Subtitulado/Espaol) 00:48
The Twilight Saga Breaking Dawn Pt. 2 (Teaser Trailer) (Subtitulado/Espaol) 5.530 izlenme - 5 yıl önce The Twilight Saga Breaking Dawn Pt. 2 (Teaser Trailer) (Subtitulado/Espaol)
şafak vakti breaking dawn - part 1'in fragmanı 01:58
şafak vakti breaking dawn - part 1'in fragmanı 6.661 izlenme - 6 yıl önce breaking dawn şafak vakti filminin ilk fragmanı sizlerle...breaking dawn offical trailer 1 / the twilight saga alacakaranlık efsanesi
Breaking Bad - Walter White Delirmesi (Spoiler) 02:36
Breaking Bad - Walter White Delirmesi (Spoiler) 1.756 izlenme - 1 yıl önce Dizinin "Crawl Space" (S4E11) bölümünde Walter White evin bodrumuna parayı almak için giriyor ve paranın olmadığını görüyor. Karısı sebebini söyleyince Walt oyunculuk dersi niteliğinde bir keçileri kaçırma performansı sergiliyor. Özellikle oyunculuk açısından izlenmesi tavsiye edilir.
keri hilson - breaking point 04:02
keri hilson - breaking point 5.645 izlenme - 6 yıl önce keri hilson - breaking point