Hoşgeldiniz!

bregovic

Ederlezi 05:16
Ederlezi 57.174 izlenme - 11 yıl önce mükemmel bir şarkı mutlaka izleyin! same amala oro kelena oro kelena dive kerena sa o roma, o daje sa o roma, babo, babo sa o roma, o daje ej, ederlezi ederlezi sa o roma, o daje sa o roma ama rodive ama rodive, ederlezi same amala oro kelena oro kelena dive kerena sa o roma, o daje sa o roma, babo, babo sa o roma, o daje ej, ederlezi sa o roma, o daje ej... ah... same amala oro kelena oro kelena dive kerena sa o roma, ba
Ederlezi-Goran Bregovic 03:41
Ederlezi-Goran Bregovic 19.490 izlenme - 10 yıl önce
Goran Bregovic - Bella Ciao 04:35
Goran Bregovic - Bella Ciao 16.421 izlenme - 8 yıl önce goran bregovic - bella ciao (alamut1@hotmail.de)
Ederlezi-Goran Bregovic 03:42
Ederlezi-Goran Bregovic 10.123 izlenme - 8 yıl önce çingeneler zamanı flim müziği
Goran Bregovic - Bubamara 03:53
Goran Bregovic - Bubamara 4.367 izlenme - 3 yıl önce Emir Kusturica(kusturitza diye okumayın,hiç güzel olmuyo)abimizin bir filmi olan Ak Kedi Kara Kedi filminde yer alan şarkılardan biridir Bubamara. İşte bir insana ''hayat güzel lan'' dedirtecek şarkı budur dostlarım, ne zaman bunu dinlesem filmdeki o ihtiyar amcanın ''musikaaa'' diye uyanışı aklıma gelir, bi süre orda durur. Goran Bregovic abiden bizlere gelsin o zaman.
Goran Bregovic - Lullabye 04:07
Goran Bregovic - Lullabye 4.511 izlenme - 6 yıl önce
Goran Bregovic & Sezen Aksu The Wedding And The Funeral 03:58
Goran Bregovic & Sezen Aksu The Wedding And The Funeral 4.125 izlenme - 4 yıl önce Goran Bregovic & Sezen Aksu The Wedding And The Funeral
Goran Bregovic_maki Maki (Ogi Radivojevic) 03:48
Goran Bregovic_maki Maki (Ogi Radivojevic) 3.886 izlenme - 9 yıl önce
Ederlezi 04:52
Ederlezi 3.249 izlenme - 8 yıl önce
Goran Bregovic - Lullaby Queen Margot 04:08
Goran Bregovic - Lullaby Queen Margot 2.366 izlenme - 6 yıl önce
Goran Bregovic Kalashnikov - Balkanica 03:42
Goran Bregovic Kalashnikov - Balkanica 2.442 izlenme - 7 yıl önce goran bregovic kalashnikov - balkanica
Çingeneler Zamanı - Ederlezi (Filmden Görüntülerle) 03:12
Çingeneler Zamanı - Ederlezi (Filmden Görüntülerle) 1.306 izlenme - 3 yıl önce Sitede ses olarak bulunan Goran Bregovic'in Ederlezi müziğini filmdeki haliyle izliyoruz. Çingenelerin hayatını anlatan filmin etkileyici bölümlerinden birisidir. Emir Kusturica'nın 1988 yapımı bu filmi hem güldürmekte hem de hüzünlendirmektedir. Orijinal ismi "Dom Za Vesanje", İngilizce ismi "Time of the Gypsies". 1989 yılında Cannes'da En İyi Yönetmen ödülünü almıştır.
Mustafa - Can Dündar - (Fragman) 02:52
Mustafa - Can Dündar - (Fragman) 5.126 izlenme - 9 yıl önce can dündar'ın yazıp yönettiği, müziklerini goran bregovic'in yaptığı, sarı zeybek'ten sonra mustafa kemal atatürk sevgisini içimize sokan bir yapım daha. 29 ekim 2008'de sinemalarda.
Goran Bregovic - Ringe Ringe Raja 02:28
Goran Bregovic - Ringe Ringe Raja 1.127 izlenme - 2 yıl önce Emir kusturica'nın 1995 yapımı mükemmel filmi Underground'dan mükemmel bir soundtrack, alkışlarla yaşatıyoruz.
Goran Bregovic_in The Death Car 04:58
Goran Bregovic_in The Death Car 3.627 izlenme - 9 yıl önce canlı performans
Çingeneler Zamanı Ederlezi 03:47
Çingeneler Zamanı Ederlezi 1.041 izlenme - 3 yıl önce Çingeneler zamanı filminden yine goran bregovic imzalı harika bir yapıt.
Goran Bregovic_get The Money 04:32
Goran Bregovic_get The Money 2.960 izlenme - 9 yıl önce canlı performans
Goran Bregovic,so Ne Vo Si,balkan 07:59
Goran Bregovic,so Ne Vo Si,balkan 3.764 izlenme - 8 yıl önce goran bregovic,so ne vo si,balkan,erkekler
Goran 03:53
Goran 2.671 izlenme - 10 yıl önce süper bir tango
Goran Bregovic - In The Death Car 05:19
Goran Bregovic - In The Death Car 1.161 izlenme - 2 yıl önce İzleyenin unutamadigi, neslimize damgasini vurmus olan bir filmin unutulmaz parcalarindan biri. Her ne kadar "this is a film" versiyonu daha unlu ve baliklar hakkinda inanilmaz bir gercegi bize sunmus olsa da, Goran abimizin bu versiyonunu tercih etmekteyim....iftiharla sunariz....
Goran Bregovic - Get the money 04:51
Goran Bregovic - Get the money 1.271 izlenme - 3 yıl önce Goran Bregovic'in Arizona dream filmi için yaptığı şarkılardandır daha sonra Sinan Erkoç tarafından "oyna da oyna kafana gore oyna" şeklinde türkçeye çevrilmiştir.
Goran Bregovic & George Dalaras - Kerna Mas 04:13
Goran Bregovic & George Dalaras - Kerna Mas 844 izlenme - 3 yıl önce 1999 yılında ünlü sanatçı Goran Bregoviç ve yine ünlü Yunan sanatçı George Dalaras'ın birlikte çıkardıkları Thessaloniki-Yannena with Two Canvas Shoes adlı albümden Kerna Mas adlı şarkı.Aslen Yunan şarkısı olan bu beste,Goran'ın elinde güzelleşmiş bence.Sözler de Yunanca bu arada. Goran ayrıca 2008 yılında çıkardığı Alkohol albümünde bu parçanın biraz daha hareketli versiyonuna da yer vermişti.
Gürol Ağırbaş & Kibariye - Arizona Dream 03:29
Gürol Ağırbaş & Kibariye - Arizona Dream 822 izlenme - 3 yıl önce Gürol Ağırbaş'ın köprüler-beyaz perde albümünde yer alan ilginç bir çalışma daha. Goran Bregovic ve Iggy Pop imzalı eser, albümde Kibariye'nin sesiyle yeniden can bulmuş.
Goran Bregovic - Bella Ciao (Paris Konseri) 04:28
Goran Bregovic - Bella Ciao (Paris Konseri) 655 izlenme - 3 yıl önce Yaşayan büyük müzisyenlerden Goran Bregovic'in canlı Paris konserinden Bella Ciao'yu (Çav Bella'yı) güzel bir kliple izliyoruz. Sahne arkasından, kulisten, provalardan ve sahne performansından oluşan klip ve coşkulu seyirciyle birlikte bir de Goran Bregovic'in yorumu birleşince ortaya güzel bir çalışma çıkmış. "Bella Ciao" aslında bir İtalyan halk şarkısıdır. Bir zamanlar İtalya'nın kuzeyindeki Po Ovası'nda pirinç tarlalarında zor, hattâ sefil koşullarda çalışan işçilerin söyledikleri bu isyankâr şarkının bestecisi ve söz yazarları bilinmemektedir. Bu anonim folklorik şarkının sözleri, sabahleyin pirinç tarlasına çalışmaya giden bir adamın evde bıraktığı karısına hitaben söyledikleri sözlerden oluşmaktaydı. 2. Dünya Savaşı patlayınca, İtalya'da önce Mussolini'ye, sonradan da Alman işgalcilere karşı mücadele veren İtalyan Anti-Faşist direnişçiler tarafından sözleri değiştirilmiş ve marş formatında söylenmeye başlamıştı. Eskilerden en bilineni şudur: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8646/milva-bella-ciao Türkçesini de Grup Yorum seslendirmiştir.
Goran Bregovic - Dreams 05:17
Goran Bregovic - Dreams 494 izlenme - 3 yıl önce Arizona Dream'in soundtracklarından ve en güzeli belki de. Hayatın güzellikleri, acıları, çilesi, döktüğümüz tüm gözyaşları ve her an bizi gözleyen ölümün nefes alıp verişi, tüm kargaşalar, aldanmalar, utançlar hepsi bu şarkının içinde yoğun şekilde hissedilmeye adaydır.
talijanska - goran bregovic time of the gypsies soundtrack 03:37
talijanska - goran bregovic time of the gypsies soundtrack 719 izlenme - 6 yıl önce
Anca Pop - Ederlezi (Feat. Goran Bregovic) 03:01
Anca Pop - Ederlezi (Feat. Goran Bregovic) 135 izlenme - 7 ay önce Anca Pop feat. Goran Bregovic - Ederlezi (Official Video) (Yepyeni Video Klip) 2017 Anca Pop feat. Goran Bregovic - Ederlezi Music and lyrics by Goran Bregovic, Anca Pop, Cristian Tarcea Published by Universal Music Publishing, Roton Music Publishing, Because Edition, Produced by Cristian Tarcea / Thrace Music Video by NGM Creative Director: Bogdan Paun DOP: Alex Muresan Styling by Laurentiu Barzoi Şarkı Sözleri Lyrics / Versuri: Ederlezi, ederlezi, ederlezi, dural beshava Instead of heaven, give me one day I trade eternity for you today One look inside you is all it takes To jump into the sinners' lake I am deep inside you Right behind you A light that guides you Into the after-life It drowns you A love that blinds you Into the after-life Ederlezi, dural beshava Always remember I'd die for you Any devil's race, I'm behind you One look inside you is all it takes To jump into the sinners' lake I am deep inside you Right behind you A light that guides you Into the after-life It drowns you A love that blinds you Into the after-life Roton Music TV is the channel where hitmakers gather! With more than 20 years of experience in the music industry, Roton earned its position in the top of the most important labels in Romania. Starting with 2011, Roton is the Warner Music Licensee for Romania. The artists we represent are one of the most successful in Romania and also were a huge breakthrough in the international market, topping radio and sales around the world. Roton is home of artists such as Inna, Fly Project, Akcent, Alexandra Stan, Antonia, Corina, Anda Adam, Amna, Connect-R, Maxim, Sandra N, Radio Killer, Andreea Balan and many more. We post new amazing videos and hits at least twice a week. Some of our playlists are updated weekly. We update "FreshlyBaked" playlist every Wednesday while "SuperWeekend" is updated every Friday. Our music is available here, so tune in and enjoy it!
Bursa’da Goran Bregovic Coşkusu 02:59
Bursa’da Goran Bregovic Coşkusu 445 izlenme - 5 yıl önce ‘52. Uluslararası Bursa Festivali’nin konuğu olan ünlü sanatçı Goran Bregovic, eski ve yeni albümlerinden şarkıları ve en sevilen film müziklerinin yer aldığı ‘Wedding and The Funeral Band (Düğün ve Cenaze Bandosu)’ konseriyle sevenlerine müzik ziyafeti çekti. Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) koordinasyonuyla gerçekleştirilen ‘52. Uluslararası Bursa Festivali’nin konuğu olan dünyaca ünlü sanatçı Goran Bregovic, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sanatseverlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Bregovic, biletleri günler öncesinden tükenen konseriyle Bursa’da yaklaşık 7 yıldan sonra yeniden sevenleriyle bir araya gelmenin heyecanını ve sevincini yaşadığını söyledi. Bursa’da gördüğü sevgiden dolayı mutlu olduğunu kaydeden Bregovic, konserinde yaklaşık 3 bin sanatseveri eşsiz bir müzik yolculuğuna çıkardı. Ünlü sanatçı, en çok bilinen film müziklerinden yeni albümündeki eserlere kadar çok sayıda şarkıyla coşkulu bir geceye adını yazdırdı. Dinleyicilerine keyifli bir akşam yaşatan Bregovic’in seslendirdiği eserler arasında, ‘Çingeneler Zamanı’, ‘Arizona Rüyası’ ve ‘Yeraltı’ gibi filmlerin klasikleşmiş müzikleri de yer aldı. Konserin sonunda Bregovic ve orkestrası, sanatseverlerin alkışlarıyla ödüllendirildi.
Oya & Bora - Sevmek Zamanı 04:07
Oya & Bora - Sevmek Zamanı 358 izlenme - 2 yıl önce Orjinal adı Kustino Oro olan Goran Bregoviç tarafından Çingeneler Zamanı için bestelenmiş eserin Türkçe sözlerle Oya Bora yorumu. Her dilde güzeldir.
Goran Bregovic Ve Eugene Hütz ( Gogol Bordello ) - Be That Man 03:22
Goran Bregovic Ve Eugene Hütz ( Gogol Bordello ) - Be That Man 531 izlenme - 5 yıl önce Goran Bregovic Ve Eugene Hütz ( Gogol Bordello ) - Be That Man