Hoşgeldiniz!

breivik

Avrupalı Seri Katil Nazi Selamı Verdi 04:55
Avrupalı Seri Katil Nazi Selamı Verdi 3.333 izlenme - 7 ay önce Norveç’te, 2011 yılında 77 kişiyi öldüren ve 21 yıl hapis cezasına çarptırılan Anders Behreing Breivik’in, kaldığı hapishane koşullarının insani olmadığı gerekçesiyle Norveç devletine karşı açtığı dava başladı. Polis eşliğinde duruşma salonuna getirilen Breivik, kelepçesinin çıkarılmasının ardından Nazi selamı verdi. Breivik, 22 Temmuz 2011 yılında Norveç'in başkenti Oslo'da devlet binalarının yakınında bomba yüklü bir aracı patlatmış ve bu saldırıda 8 kişi hayatını kaybetmişti. Bu saldırının ardından Utoya adasına giderek burada da 69 kişiyi öldüren Breivik'e 21 yıl hapis cezası verilmişti. Cezaevi koşullarının insanlık dışı olduğunu savunan Breivik'in, Norveç devletine karşı açtığı davanın ilk duruşması Breivik'in kaldığı hapishanenin spor salonunda başladı. Polis eşliğinde duruşma salonuna getirilen Breivik, kelepçesinin çıkarılmasının ardından Nazi selamı verdi. Duruşmanın Cuma gününe kadar devam etmesi bekleniyor. Mahkemenin, Breivik'in cezaevi koşullarının sert olduğuna karar vermesi halinde bu kısıtlamaların rahatlatılması hükmüne varılabilir. Breivik, Norveç devletini, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin özel ve aile yaşamına ve mektuplaşma hakkına saygı duymamakla ve insanlık dışı ya da küçük düşürücü muamele ya da ceza vermekle suçluyor. Televizyonlu bir hücrede diğer mahkumlardan tecrit edilmiş şekilde cezasını çeken Breivik'in dış dünyayla internet ya da telefonla irtibata geçmesi de yasak. Breivik'in avukatı Oystein Storrvik, müvekkilinin kaldığı başkent Oslo'nun yaklaşık 100 kilometre güneybatısındaki Skien cezaevinde tecrit nedeniyle stresli olduğunu savundu. Ancak, yetkililer Breivik'in mektuplaşma hakkının nedeniyle "aşırıcı bir ağ" kurmasını engellemek amacıyla sansürlendiğini kaydetti. Öte yandan, başsavcılık, Anders Behreing Breivik'in insanlık dışı olduğunu savunduğu cezaevi koşullarının "sözleşme kapsamında izin verilenler dahilinde iyi" olduğunu bildirdi.
Fal Bakarak Yargılama Yapan Yargıç 00:41
Fal Bakarak Yargılama Yapan Yargıç 87 izlenme - 2 yıl önce Norveç'te geçtiğimiz yıl düzenlediği iki saldırıda 77 kişiyi öldüren ırkçı cani Anders Behring Breivik'in yargılanması esnasında Mahkeme heyetindeki beş yargıçtan biri olan Ernst Henning Eielsen, duruşma sırasında, kameralara, bilgisayarında iskambil falı bakarken yakalandı.
Dünyanın En Çok Nefret Edilen İnsanları ve Çocuklukları 04:25
Dünyanın En Çok Nefret Edilen İnsanları ve Çocuklukları 8 izlenme - 4 ay önce Dünyanın en çok nefret edilen insanları hakkında kısa bilgiler ve bu insanların çocukluk resimleri sizlerle. İyi seyirler... İzlemeden Geçmeyin : Dünyadaki En Tehlikeli 10 Motor Çetesi https://goo.gl/YxtSgW Sizi 24 Saatte Öldürebilecek Ölümcül Virüsler https://goo.gl/175ZkV Astral seyahat nedir, nasıl yapılır? https://goo.gl/I7BZ9Y Daha fazla bu tür videolar için videoyu beğenmeyi unutmayın. İstediğiniz konuları alta yorum atarsanız sevinirim. Adam Lanza, Adolf Hitler, Aileen Wuornos, Anders Breivik, Andrej Chikatilo, Benito Mussolini, Charles Manson, Harold Shipman, Heinrich Himmler, Hirohito, Jeffrey Dahmer, John Wayne Gacy, Joseph Stalin, Karla Homolka, Kim Jong-il, Mao Zedong, Myra Hindley, Saddam Hüseyin, Ted Bundy, Usame Bin Ladin Güncellemelerden anında haberdar olmak için takip edin: - Abone ol güncel videolardan haberdar ol https://goo.gl/Ad0UNh Destek olmak için videoları "beğen" ve motive edici bir "yorum bırak" duyarlılığını gösterdiğin için teşekkür ederim. Ayrıca konu önerilerinizi bize yorum olarak iletin. Aktif olmaya çalıştığım dijital medya linklerim: - 2. Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCubgkUeZ6LhyeADaOZ6P9uw - Canlı yayınları takip etmek için yayın linki: https://www.younow.com/ibrahimsaygul - Güncel takip etmek için "abone olun" https://www.youtube.com/channel/UCubgkUeZ6LhyeADaOZ6P9uw/featured -İnstagram Hesabım: https://www.instagram.com/ibrahimsaygul/ -Twitter Hesabım: https://twitter.com/ibrahimsaygull -Facebook Hesabım: https://www.facebook.com/ibrahimsaygul -Facebook Sayfam: https://www.facebook.com/ibrahimsaygull -Faceboog Gurubumuz: https://www.facebook.com/groups/696204293854612/ -VK Hesabım: http://vk.com/ibrahimsaygul -Google + Hesabım: https://plus.google.com/b/101695448660262937751/101695448660262937751?hl=tr&pageId=101695448660262937751 Merhaba arkadaşlar ben İbrahim SAYGÜL! İlginç bilgiler, eğlenceli bilgiler, korku hikayeleri, hiç duymadığınız hikayeleri ve daha birçok konuyu bu kanalımda değineceğim. Videoların kaliteli olması için sizin önerilerinizi bekliyorum. Abone Olmayı unutmayın!!! "Echoes of Time v2" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/