Hoşgeldiniz!

bridges

Yedinci Oğul Türkçe Altyazılı Fragman 01:55
Yedinci Oğul Türkçe Altyazılı Fragman 75.008 izlenme - 3 yıl önce Yedinci Oğul - "The Seventh Son" 30 Ocak'ta Sinemalarda. "ilk fragman" Genç Thomas üzerine odaklanan hikayesiyle 18. yüzyılda geçen bir macera filmi. Yerel bir hayalet tarafından bir eğitimden geçen Thomas kötü ruhlarla savaşmayı öğrenmektedir. Thomas'ın başa çıkması gereken ilk gerçek zorluk ise eğitmeni olan hayalet uzaktayken, güçlü Anne Malkin'in hapsolduğu yerden kaçmasıyla başlar. Sergey Bodrov tarafından yönetilen filmin başrollerini Ben Barnes, Julianne Moore ve Jeff Bridges paylaşıyor.
Hell Or High Water (2016) Fragman 02:41
Hell Or High Water (2016) Fragman 14.645 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Hell Or High Water filminin fragmanı. Filmin başrolünde Chris Pine, Ben Foster ve Jeff Bridges oynuyor.
Seçilmiş - 10 Ekim 2014'de Sinemalarda Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:26
Seçilmiş - 10 Ekim 2014'de Sinemalarda Türkçe Altyazılı Fragmanı 27.507 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın düzeni yaşanan bir koas sonrası tamamen değişmiştir. Uygarlık tarihi ile tamamen bağları kopartılmış yeni nesiller yetiştirmek için, "Yaşlılar" adı verilen bir grup yeryüzündeki renk, din, düşünce gibi farklılığı tanımlayacak tüm sıfatları ortadan kaldırırlar. Artık dünya sadece siyah ve beyazdır; dümdüz, denizler, dağlar, engeller yoktur. Sadece güneşin açtığı tek tip iklim vardır. İnsanların aile bireyleri dışında birbirlerine dokunmaları, yalan söylemeleri, dili yanlış kullanmaları ve sınırlar dışına çıkmaları yasaktır. Dahası hiç kimsenin duyguları, hissiyatları ve anıları yoktur. Böyle bir düzen içerisinde ergenliğini tamamlayıp, yaşıtları gibi hayatta kendisine verilecek görevi bekleyen Jonas, ummadığı bir sürprizle karşılaşacaktır... Yönetmenliğini Phillip Noyce'un üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda genç isim Brenton Thwaites başrolü üstlenirken, Jeff Bridges, Meryl Streep, Katie Holmes ve Alexander Skarsgård ona eşlik eden deneyimli isimler.
Only the Brave (2017) Fragman 02:24
Only the Brave (2017) Fragman 906 izlenme - 2 ay önce 2017 yapımı Only the Brave filminin fragmanı. Filmde Josh Brolin, Miles Teller ve Jeff Bridges oynuyor.
R.I.P.D. Ölümsüz Polisler Türkçe Fragman 02:45
R.I.P.D. Ölümsüz Polisler Türkçe Fragman 13.975 izlenme - 4 yıl önce R.I.P.D. ÖLÜMSÜZ POLİSLER 19 TEMMUZ'DA SİNEMALARDA!
the bridges of madison county 01:22
the bridges of madison county 4.825 izlenme - 6 yıl önce 1960'larda bir gün fotoğrafçı robert kincaid madison county'e bazı köprü resimleri çekmek için geliyor. ama orada tanıştığı francesca johnson adlı bir ev kadınına da aşık oluyor. 4 gün boyunca müthiş bir aşk yaşayan robert ve francesca bu dört günün sonunda bir seçim yapmak zorunda kalıyorlar. francesca evlidir ve çocukları vardır. robert ondan kendisiyle beraber gelmesini istiyor ama francesca robert'ı hayatında kimseyi sevmediği kadar sevse de öbür tarafta da bir ailesi vardır.
Broods - Bridges 03:19
Broods - Bridges 488 izlenme - 3 yıl önce Broods - Bridges (Video Klip 2014) Lyrics Şarkı Sözleri: Gave you a minute When you needed an hour Just to push it aside Instead of leaving it behind you If any word that I said Could have made you forget I'd have given you them all But it was all in your head And we're burning all the bridges now Watching them go up in flames No way to build them up again Now we're burning all the bridges now 'Cause it was sink or swim and I went down, down, down And we're burning all the bridges Burning all the bridges now And we're burning all the bridges Burning all the bridges now If I didn't kill it Would you still say you needed me? Guess I walked right into it Guess I made it too easy If any word that you said could have made me forget Would I get up off the floor Cause this is all in my head And we're burning all the bridges now Watching them go up in flames No way to build them up again And we're burning all the bridges Burning all the bridges now And we're burning all the bridges Burning all the bridges now Can we forget about it? Can we forget? Can we forget about it? Can we forget? Burning all the bridges Burning all the bridges now And we're burning all the bridges Burning all the bridges now
R.I.P.D TV Fragman 01:10
R.I.P.D TV Fragman 651 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Mary-Louise Parker, Jeff Bridges gibi isimlerin yer aldığı R.I.P.D filminin televizyonlarda yayınlanan Hoşgeldin R.I.P.D isimli resmi fragmanı.