Hoşgeldiniz!

brigade

Rus - Çeçen Savaşı - Rus ve Çeçen Askerlerin Konuşması - 131. Maykop Tugayı 02:24
Rus - Çeçen Savaşı - Rus ve Çeçen Askerlerin Konuşması - 131. Maykop Tugayı 4.345 izlenme - 3 ay önce Çeçenler tarafından sıkıştırılmış Rus asker subayını ve Çeçen askerin arasında geçen konuşmaları dinliyoruz. İngilizce anlamayanlar için konuşmayı çeviriyorum. Çeçen: Alek çok geç olmadan adamlarına geri çekilmesini söyle. Bunu yapma her durumda sen de ben de öleceğiz. Bütün bunların önemi ne ? Bunu kim kazanacak ? Sen de ben de hayatta kalamayacağız anlamıyor musun ? Eğer herhangi bir şey yaptığını görürsem sana merhamet göstermeyeceğim, senin göstermeyeceğin gibi, anladın mı ? Eğer kendi isteğinle bana gelirsen çok daha iyi olacak. Adamlarını geri çek. Onların annelerine acı, adamlarına acı geri çek onları. Geri çekilme emrini ver. Rus Asker (Alek): Bu emri veremem Çeçen: Alek bütün kalbimle söylüyorum ki keşke hayatta kalsan ama geri çekilmen çok daha iyi olur. Rus Asker (Alek): Seçim şansım yok. Emirler var ve bu emirleri her türlü koşulda uygulayacağım.
I. Dünya Savaşı Sonrası Almanya (1920) 02:14
I. Dünya Savaşı Sonrası Almanya (1920) 1.370 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler 13 Mart 1920'den. Terhis edilmiş Alman askerlerinden mürekkep Freikorps'un Marine-Brigade Ehrhardt adlı tugayı, milliyetçi ve monarşist bir arzuyla Alman hükûmetine karşı Kapp Darbesi'ni gerçekleştirdi ve yönetime el koyduklarını açıkladı fakat bu darbe girişimi işçi ve memurların grevi neticesinde başarısız oldu.
Videoyun Berk Vs. Orkun - Blitz Brigade 17:14
Videoyun Berk Vs. Orkun - Blitz Brigade 1.095 izlenme - 4 yıl önce Videoyun Berk vs. Orkun - Blitz Brigade
BLİTZ BRİGADE OYNUYORUM - #1 08:25
BLİTZ BRİGADE OYNUYORUM - #1 579 izlenme - 3 yıl önce arkadaşlar abone olursanız çok seviniriz çok güzel oyunlarda çekicez arkadaşlar LostGamerTR kanalı furkan ve özgüre aittir Facebook:https://www.facebook.com/pages/LostGa... Facebook:https://www.facebook.com/pages/LostGa... Facebook:https://www.facebook.com/pages/LostGa...
Brigade Woods 00:37
Brigade Woods 4 izlenme - 3 gün önce Brigade Woods is a low rise development of ground + 4 floors with a mix of 1, 2, 2.5, 3 and 3.5 bedroom homes. Check AMENITIES - http://www.brigadewoods.net.in/amenities.html
The Paper Brigade (1996) Gazeteci Çocuk 01:19
The Paper Brigade (1996) Gazeteci Çocuk 598 izlenme - 3 yıl önce efendim 90'ların tam ortasında Disney Channel ın sevilen filmlerinden olan gerek oyunculuk gerek konusuyla ozamanlardakı genclerce bı haylı populer tutulan basit bir gazeteci cocuk macerasını ele alan eğlenceli bir film. buraya kadar 90 sonrası arkdaşlar ıcındı. 90 oncesı arkadaşlar size bi acıklama yapmama gerek yok gozunuzden akan bır damla yaşla ne kadar yaşlandıgınımızı anlayalım yeter.
the charge of the light brigade fragmanı 1 02:00
the charge of the light brigade fragmanı 1 851 izlenme - 7 yıl önce
the belle brigade - i didn't mean it lyric video 03:33
the belle brigade - i didn't mean it lyric video 313 izlenme - 7 yıl önce
Dj Ramço - Blitz Brigade 04:00
Dj Ramço - Blitz Brigade 194 izlenme - 4 yıl önce Dj Ramço İle Yabancı Kopmalık En Hareketli Müzikler.
Sos Brigade Dam Dadi Doo 02:43
Sos Brigade Dam Dadi Doo 508 izlenme - 7 yıl önce
the devil's brigade fragmanı 1 00:21
the devil's brigade fragmanı 1 247 izlenme - 7 yıl önce 2.dunya savasi sirasinda ozel bir gorev icin kanada ozel birlikleri ve amerikan ise yaramazlar ordusu birlikte calismak zorundadir. birlikte hazirlik yaptiklari kampta ilk basta aralarinda yer alan dusmanlik zorluklar karsisinda cok yakin dostluga donusecektir.
son amerikan konvoyu ırak'ı terk ediyor 00:57
son amerikan konvoyu ırak'ı terk ediyor 106 izlenme - 7 yıl önce
Brigade Woods Apartments Whitefield 00:54
Brigade Woods Apartments Whitefield 7 izlenme - 4 ay önce Brigade Woods is a prospective residential community, developed by renowned groups of Brigade. The premise comprises 1, 2, 2.5, 3 and 3.5 bedroom abodes coupled with avant-grade features & facilities. #BrigadeWoods WEBSITE: http://www.brigadewoods.net.in/ LOCATION: http://www.brigadewoods.net.in/locati... PRICE: http://www.brigadewoods.net.in/price.... CONTACT: http://www.brigadewoods.net.in/contac...
the belle brigade 03:35
the belle brigade 48 izlenme - 7 yıl önce
Strange Brigade Oyunu - Fragman 01:31
Strange Brigade Oyunu - Fragman 6 izlenme - 1 yıl önce Rebellion, 1930'lu yıllarda geçen Strange Brigade adındaki yeni oyunlarını duyurdu. Etkileyici Sniper Elite serisinin yapımcısı olarak bildiğimiz Rebellion yeni bir oyun çıkarıyor. 1930'lu yıllarda geçecek bu yeni oyunlarının adı da Strange Brigade olarak belirlendi. Strange Brigade, oyuncuları 2. Dünya Savaşı öncesi Britanya İmparatorluğu zamanlarında dünyanın en ücra köşelerine götürüyor. Strange Brigade oyunculara kayıp uygarlıkları ve mezarları bulma ve bunları yaparken de yollarına çıkan düşmanlarla savaşma imkanları sunuyor. Oyundaki bazı düşmanların oldukça zorlu olduğu belirtildi. Bu düşmanlardan biri de Mısırlı cadı prensesin canlandırdığı mitolojik canavarlar.