Hoşgeldiniz!

Bronz Sihirdar Videoları İzle

League of Legends - Bronz Sihirdar - Singed Kesme Taktikleri 00:36
League of Legends - Bronz Sihirdar - Singed Kesme Taktikleri 15.301 izlenme - 2 yıl önce Singed nasıl kesilir, arkasından mı koşulur, bunları öğreneceğiniz video. İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Shaco ile Baskın 00:35
League of Legends - Bronz Sihirdar - Shaco ile Baskın 13.341 izlenme - 2 yıl önce Shaco ile nasıl baskın atılır? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Karşı Orman Taktikleri 01:02
League of Legends - Bronz Sihirdar - Karşı Orman Taktikleri 12.436 izlenme - 2 yıl önce Karşı ormanda nasıl yaratık kesilir? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Morgana ile Kule Altı Nasıl Girilmez? 00:27
League of Legends - Bronz Sihirdar - Morgana ile Kule Altı Nasıl Girilmez? 11.610 izlenme - 2 yıl önce Morgana ile nasıl kule altı girilemez? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Nunu ile Farm Yapma 00:18
League of Legends - Bronz Sihirdar - Nunu ile Farm Yapma 11.117 izlenme - 2 yıl önce Nunu ile hızlı farm nasıl yapılır? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Xin Zhao ile Nasıl Baskın Yapılır? 00:29
League of Legends - Bronz Sihirdar - Xin Zhao ile Nasıl Baskın Yapılır? 9.143 izlenme - 2 yıl önce Xin Zhao ile baskın taktikleri, reel :D İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - NA LCSde Bronz Olmak 00:35
League of Legends - Bronz Sihirdar - NA LCSde Bronz Olmak 8.935 izlenme - 2 yıl önce NA LCS'de Sona ile ulti atmayı öğreniyoruz İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Tristana ile Farm Yapma 00:18
League of Legends - Bronz Sihirdar - Tristana ile Farm Yapma 8.818 izlenme - 2 yıl önce Tristana ile nasıl farm yapılır? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Shyvana ile Nasıl Baskın Yapılır? 00:20
League of Legends - Bronz Sihirdar - Shyvana ile Nasıl Baskın Yapılır? 8.742 izlenme - 2 yıl önce Shyvana ile nasıl baskın yapılır? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Kalista ve Blitz Nasıl Kule Altı Giremez? 00:27
League of Legends - Bronz Sihirdar - Kalista ve Blitz Nasıl Kule Altı Giremez? 8.593 izlenme - 2 yıl önce Kalista ve Blitz ile nasıl kule altı girilemez? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Zed ile Baskın Taktikleri 00:44
League of Legends - Bronz Sihirdar - Zed ile Baskın Taktikleri 8.622 izlenme - 2 yıl önce Üst koridora Zed ile nasıl baskın yapılır? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Lux ile Ulti Atma 00:15
League of Legends - Bronz Sihirdar - Lux ile Ulti Atma 7.071 izlenme - 2 yıl önce Lux ile Xin yan yana gelirse İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Gravesle Nasıl Kaçılamaz? 00:39
League of Legends - Bronz Sihirdar - Gravesle Nasıl Kaçılamaz? 7.017 izlenme - 2 yıl önce Graves ile Taric kesmeye çalışırsan nasıl kaçamazsın? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Teemo Orta Koridorda Nasıl Oynanır? 00:40
League of Legends - Bronz Sihirdar - Teemo Orta Koridorda Nasıl Oynanır? 6.661 izlenme - 2 yıl önce Teemo ile orta koridorda nasıl oynanır? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Sion ile Kule Altı Nasıl Girilmez? 01:01
League of Legends - Bronz Sihirdar - Sion ile Kule Altı Nasıl Girilmez? 6.390 izlenme - 2 yıl önce Sion ile kule altına nasıl girilemez? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Troll Blitz Takım Arkadaşlığı 00:32
League of Legends - Bronz Sihirdar - Troll Blitz Takım Arkadaşlığı 5.883 izlenme - 2 yıl önce Troll Blitzcrank takım arkadaşın olursa :D İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Kule Kesme Dersleri 00:25
League of Legends - Bronz Sihirdar - Kule Kesme Dersleri 5.638 izlenme - 2 yıl önce Kule nasıl kesilir? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Cait, Ww, Malph Nasıl Kule Altı Giremez? 00:39
League of Legends - Bronz Sihirdar - Cait, Ww, Malph Nasıl Kule Altı Giremez? 4.817 izlenme - 2 yıl önce Caitlyn, Warwick ve Malphite ile nasıl kule altı girilemez? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!
League of Legends - Bronz Sihirdar - Teemo ile ADC Kesme 00:20
League of Legends - Bronz Sihirdar - Teemo ile ADC Kesme 4.280 izlenme - 2 yıl önce Teemo ile ADC nasıl kesilir? İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Facebook: www.facebook.com/sihirdarvadisi Bizi takip etmeyi unutmayın!