Hoşgeldiniz!

browning

Freaks - Düğün Ziyafeti Sahnesi (1932) 02:12
Freaks - Düğün Ziyafeti Sahnesi (1932) 1.900 izlenme - 5 ay önce Freaks yönetmen ve yapımcılığını Tod Browning'in yaptığı 1932 yapımı bir korku - gerilim filmidir. Filmin oyuncu kadrosunun büyük bir kısmını, gerçekte de karnaval göstericisi olan kişiler oluşturuyor.
Freaks - Hilkat Garibeleri (1932 - 63 dk) 01:03:52
Freaks - Hilkat Garibeleri (1932 - 63 dk) 4.203 izlenme - 3 yıl önce Tod Browning`in "Rahatsız Edici Filmler" kategorisinin ağa babası niteliğindeki şahanezade filmi . Hem de tamı tamına. Metro-Goldwyn-Mayer stüdyoları taş çarpsın gururla sunar. Yüzyıllar boyunca sırf normal insanlardan farklılar diye aşağılanan , hor görülen , ötekileştirilen ve yaşamın zorlu koşullarına itilip öylece bırakılan engelli insanların arasında haklı olarak bir kural doğmuştur : "Birini incitirsen hepsini incitirsin." Sirk`in en güzel kadınlarından Cleopatra , Cüce olan Hans ile sırf zengin olduğu gerekçesiyle yakınlaşır. Onun servetine konabilmek için sevgilisi Hercules`le plan yapar ve Hans ile evlenip onu günden güne yavaş yavaş zehirleyerek öldürmeye çalışır. Hans`ın en başta hiçbir şeyden haberi yoktur , safça Cleopatra`nın güzelliğine kapılmıştır. İlk sevgilisi ve onun gibi cüce olan Freida`nın tüm uyarılarına rağmen bir türlü Cleo`nun gerçek yüzünü görememiştir. Ta ki düğünleri için yapılan eğlence gecesine kadar. Biraz önce yukarıda zikrettiğim "Birini incitirsen hepsini incitirsin." kuralı devreye girmiştir. Bu hakarete uğrayan Hans ve onun kendisi gibi Freaks(Ucubeler) olarak adlandırılan arkadaşları daha fazla sessiz kalamayarak şaşırtıcı bir intikam planını harekete geçireceklerdir. Söylenenlere göre filmin yarım saatlik bir kısmı engellileri aşağılayabileceği açısından çıkarılmıştır. Farklı bir neden de olabilir ben bilmiyorum . Aha da duyduğum budur. Haydin iyi seyirler...
Plush Fragman (Kırmızı Şerit) 01:06
Plush Fragman (Kırmızı Şerit) 4.116 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Emily Browning, Cam Gigandet gibi isimlerin yer aldığı Plush filminin kırmızı şeritli fragmanı.
Freaks (Ucubeler) - 1932 06:15
Freaks (Ucubeler) - 1932 1.454 izlenme - 3 yıl önce Tod Browning yapımı korku filmidir. Rahatsız edicilik had safhadadır.Filmi sinemada izleyenlerin salonu terkettikleri hatta hamile bi kadının filmi izlerken çocuğunu düşürdüğü söylenir. Tod Browning, görünümü makyaj ve kostümle değiştirmek yerine gerçek kusurlu insanlardan seçmiştir oyuncu kadrosunu. Fakat bu film kariyerinin sonu olmuştur, Freaks'den sonra 4 film daha yapmasına rağmen rağbet görmemiş ve hayatının sonuna kadar da başka film yapmamıştır. Film gelmiş geçmiş en korkunç filmler arasında sayılır.
Richard Browning Iron Man Elbisesiyle Rekorlar Kitabına Girdi 01:47
Richard Browning Iron Man Elbisesiyle Rekorlar Kitabına Girdi 226 izlenme - 5 ay önce Richard Browning, dünyanın en hızlı vücutla kontrol edilebilen ve jet motorla çalışan takım elbisesi üreterek ve saatte 51,53 kilometre hıza ulaşarak Guinness Dünya Rekorları'na girmeye hak kazandı.
Plush Fragman 2 02:00
Plush Fragman 2 1.822 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Emily Browning, Cam Gigandet, Frances Fisher, Xavier Samuel, Brandon Jay McLaren, Dawn Ollvieri gibi isimlerin yer aldığı Plush filminin ikinci resmi fragmanı.
emily browning - sweet dreams are made of this-sucker punch 05:04
emily browning - sweet dreams are made of this-sucker punch 2.589 izlenme - 7 yıl önce
Sucker Punch Ost 08  Asleep-Emily Browning 04:18
Sucker Punch Ost 08 Asleep-Emily Browning 1.173 izlenme - 7 yıl önce
Almanya'da Uçan İngiliz Mucit 01:00
Almanya'da Uçan İngiliz Mucit 175 izlenme - 11 ay önce İngiliz mucit Richard Browning, çizgi roman karakteri Iron Man'i anımsatan bir uçuş kıyafeti geliştirdi. Çalışma, Berlin'de düzenlenen Cube Teknoloji Fuarı'nda tanıtıldı.
bekar baldiz 01:15
bekar baldiz 772 izlenme - 8 yıl önce tod browning imzalı 1932 yılı yapımı nefis film. filmde sirkte çalışan gerçek 'ucubeler' oynamış.gösterildiği yıllarda seyircilerin dayanamayarak sinemayı terkettiği söyleniyor. oysa hepsi birbirinden sevimli.
Magic Magic (2013) Fragman 01:58
Magic Magic (2013) Fragman 706 izlenme - 4 yıl önce Alicia, doğup büyüdüğü Amerika’dan ilk kez Şili’nin güneyinde tatile çıkmak için ayrılır. Biraz garip yönleri olan genç kadın, bu yolculukta yanına kuzeni Sarah’ı da alır ve gittikleri yerde orada yaşayan 3 arkadaşıyla bir araya gelirler. Fakat Sarah, Santiago’da bir sınava girmek için tatilini kısa keser, bu da Alicia’nın sinir dengesini alt üst etmeye yeter. Bomboş bir adada, bir köpeğin sürekli kendisini takip etmesiyle, iyice sinirleri bozulan Alicia halüsinasyonlar görmeye başlar. Arkadaşları ise çok geç olmadan onu kurtarmaya çalışır… Psikolojik gerilim türündeki filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Sebastián Silva üstleniyor.
Plush (2013) – Fragmanı 01:05
Plush (2013) – Fragmanı 649 izlenme - 5 yıl önce Genç bir rock müzisyeni yakın zamanda kaybettiği erkek kardeşinin yasını tutmaktadır. Kardeşiyle aynı zamanda ortak müzik yapan kadın artık şarkı sözü yazamadığını fark eder. Bir yandan da kıskanç kocası ve iki çocuğu ile baş etmek zorundadır. Tam da bu dönemde hayatına gizemli yeni bir gitarist girer. Gitarist onun için kısa sürede hayatının anlamına dönüşecektir. Yönetmenliğini Catherine Hardwicke’in üstlendiği filmin kadrosunda ise Emily Browning, Evan Rachel Wood ve Cam Gigandet gibi isimler yer alıyor.
Sweet Dreams - Emily Browning Full Version 05:20
Sweet Dreams - Emily Browning Full Version 435 izlenme - 6 yıl önce
emily browning - sweet dreams official 05:21
emily browning - sweet dreams official 416 izlenme - 6 yıl önce
Browning 9mm İle Stres At 01:06
Browning 9mm İle Stres At 178 izlenme - 6 yıl önce
Pompeii Fragmanı 02:23
Pompeii Fragmanı 450 izlenme - 4 yıl önce 21 Şubat 2014'te vizyona girecek olan Pompeii filminin uzatılmış fragmanı. Milattan önce 79 yılında, Vesuvius volkanı şiddetli bir patlamaya sahne olur ve bulunduğu antik Pompeii şehrini tehdit altına alır. Gemilerde köle olarak çalışan Milo, Naples'e gidecek olan gemide çalıştığı esnada bu patlama anına tanık olur. Olayın canlı tanığı olan Milo, bu dehşet anına ve sonrasında yaşananlara baktığında bildiği tek dünyanın, ateş ve küller nedeniyle yıkıma uğradığını fark eder. Öte yandan aşık olduğu Flavia da artık harabeye dönen bu olağanüstü güzellikteki şehirde hayatta kalmak için, patlamanın doğurduğu yıkıntıların arasında sığınacak bir yer aramaktadır. Flavia Roma komutanıyla evlenmesi için baskı altında tutulsa da Milo aşkı için savaşmaktan vazgeçmemiştir. Milo, Pompoii'ye geri dönüp hem gerçek aşkını hem de en yakın arkadaşını kurtarmaya karar verir. Resident Evil ve Death Race gibi filmlerin yönetmeni Paul W.S. Anderson'ın yönetmenliğini yaptığı projenin başrollerini Kit Harington, Kiefer Sutherland ve Emily Browning paylaşıyor.
Amerikan Ford 3 - Ton M1918 Tankı 01:29
Amerikan Ford 3 - Ton M1918 Tankı 210 izlenme - 3 yıl önce Ford M1918,Birleşik Devletler tarafından tasarlanan ilk hafif tanklardandır.Mürettebatı sadece 2 kişidir ve bir M1919 Browning ile silahlandırılmıştır. Ağırlık : 3 ton Uzunluk : 14 ft Genişlik : 6 ft Yüseklik : 6ft Mürettebat : 1 sürücü 1 topçu Azami hız : 12.8 km/s
Sucker Punch Ost 07 Feat. Emily Browning - Where Is My Mind - Yoav 06:11
Sucker Punch Ost 07 Feat. Emily Browning - Where Is My Mind - Yoav 194 izlenme - 5 yıl önce Sucker Punch (OST) - 07 - Where Is My Mind - Yoav (feat. Emily Browning)
Gerçek Iron Man'n Kostümü Bulundu 01:46
Gerçek Iron Man'n Kostümü Bulundu 19 izlenme - 1 yıl önce Richard Browning ve ekibi Iron Man kostümü tasarladı. Deadalus isimli kostümün el ve ayak kısmında küçük jet motoru bulunuyor. Iron Man kostümü kısa süreliğine havada durmayı sağlıyor. Test aşamasındaki Deadalus, 450 km hıza çıkabilecek.
God Help The Girl Official Teaser Trailer #1 (2014) - Emily Browning Movie HD 01:08
God Help The Girl Official Teaser Trailer #1 (2014) - Emily Browning Movie HD 72 izlenme - 4 yıl önce God Help The Girl Official Teaser Trailer #1 (2014) - Emily Browning Movie HD
Gizli Ajanlar - Dazlak Operasyonu (43 Dk) 43:36
Gizli Ajanlar - Dazlak Operasyonu (43 Dk) 48 izlenme - 3 yıl önce Dedektif Matt Browning'un dazlakların arasına girip yaptığı operasyonu izliyoruz,iyi seyirler.
İngiliz Mucit, Süper Kahramanları Örnek Alarak Jet Motoruyla Çalışan Kostüm Üretti 00:58
İngiliz Mucit, Süper Kahramanları Örnek Alarak Jet Motoruyla Çalışan Kostüm Üretti 17 izlenme - 1 yıl önce İngiliz mucit Richard Browning, kollarında ve ayaklarında jet motoru bulunan ve süper kahramanlar gibi uçmayı sağlayan kostümünü görücüye çıkardı.