Hoşgeldiniz!

Browning Videoları İzle

Freaks - Hilkat Garibeleri (1932 - 63 dk) 01:03:52
Freaks - Hilkat Garibeleri (1932 - 63 dk) 2.237 izlenme - 2 yıl önce Tod Browning`in "Rahatsız Edici Filmler" kategorisinin ağa babası niteliğindeki şahanezade filmi . Hem de tamı tamına. Metro-Goldwyn-Mayer stüdyoları taş çarpsın gururla sunar. Yüzyıllar boyunca sırf normal insanlardan farklılar diye aşağılanan , hor görülen , ötekileştirilen ve yaşamın zorlu koşullarına itilip öylece bırakılan engelli insanların arasında haklı olarak bir kural doğmuştur : "Birini incitirsen hepsini incitirsin." Sirk`in en güzel kadınlarından Cleopatra , Cüce olan Hans ile sırf zengin olduğu gerekçesiyle yakınlaşır. Onun servetine konabilmek için sevgilisi Hercules`le plan yapar ve Hans ile evlenip onu günden güne yavaş yavaş zehirleyerek öldürmeye çalışır. Hans`ın en başta hiçbir şeyden haberi yoktur , safça Cleopatra`nın güzelliğine kapılmıştır. İlk sevgilisi ve onun gibi cüce olan Freida`nın tüm uyarılarına rağmen bir türlü Cleo`nun gerçek yüzünü görememiştir. Ta ki düğünleri için yapılan eğlence gecesine kadar. Biraz önce yukarıda zikrettiğim "Birini incitirsen hepsini incitirsin." kuralı devreye girmiştir. Bu hakarete uğrayan Hans ve onun kendisi gibi Freaks(Ucubeler) olarak adlandırılan arkadaşları daha fazla sessiz kalamayarak şaşırtıcı bir intikam planını harekete geçireceklerdir. Söylenenlere göre filmin yarım saatlik bir kısmı engellileri aşağılayabileceği açısından çıkarılmıştır. Farklı bir neden de olabilir ben bilmiyorum . Aha da duyduğum budur. Haydin iyi seyirler...
Plush Fragman (Kırmızı Şerit) 01:06
Plush Fragman (Kırmızı Şerit) 3.695 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Emily Browning, Cam Gigandet gibi isimlerin yer aldığı Plush filminin kırmızı şeritli fragmanı.
Freaks (Ucubeler) - 1932 06:15
Freaks (Ucubeler) - 1932 1.127 izlenme - 2 yıl önce Tod Browning yapımı korku filmidir. Rahatsız edicilik had safhadadır.Filmi sinemada izleyenlerin salonu terkettikleri hatta hamile bi kadının filmi izlerken çocuğunu düşürdüğü söylenir. Tod Browning, görünümü makyaj ve kostümle değiştirmek yerine gerçek kusurlu insanlardan seçmiştir oyuncu kadrosunu. Fakat bu film kariyerinin sonu olmuştur, Freaks'den sonra 4 film daha yapmasına rağmen rağbet görmemiş ve hayatının sonuna kadar da başka film yapmamıştır. Film gelmiş geçmiş en korkunç filmler arasında sayılır.
Plush Fragman 2 02:00
Plush Fragman 2 1.684 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Emily Browning, Cam Gigandet, Frances Fisher, Xavier Samuel, Brandon Jay McLaren, Dawn Ollvieri gibi isimlerin yer aldığı Plush filminin ikinci resmi fragmanı.
emily browning - sweet dreams are made of this-sucker punch 05:04
emily browning - sweet dreams are made of this-sucker punch 2.572 izlenme - 6 yıl önce
Sucker Punch Ost 08  Asleep-Emily Browning 04:18
Sucker Punch Ost 08 Asleep-Emily Browning 1.160 izlenme - 6 yıl önce
bekar baldiz 01:15
bekar baldiz 771 izlenme - 7 yıl önce tod browning imzalı 1932 yılı yapımı nefis film. filmde sirkte çalışan gerçek 'ucubeler' oynamış.gösterildiği yıllarda seyircilerin dayanamayarak sinemayı terkettiği söyleniyor. oysa hepsi birbirinden sevimli.
Magic Magic (2013) Fragman 01:58
Magic Magic (2013) Fragman 598 izlenme - 3 yıl önce Alicia, doğup büyüdüğü Amerika’dan ilk kez Şili’nin güneyinde tatile çıkmak için ayrılır. Biraz garip yönleri olan genç kadın, bu yolculukta yanına kuzeni Sarah’ı da alır ve gittikleri yerde orada yaşayan 3 arkadaşıyla bir araya gelirler. Fakat Sarah, Santiago’da bir sınava girmek için tatilini kısa keser, bu da Alicia’nın sinir dengesini alt üst etmeye yeter. Bomboş bir adada, bir köpeğin sürekli kendisini takip etmesiyle, iyice sinirleri bozulan Alicia halüsinasyonlar görmeye başlar. Arkadaşları ise çok geç olmadan onu kurtarmaya çalışır… Psikolojik gerilim türündeki filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Sebastián Silva üstleniyor.
Plush (2013) – Fragmanı 01:05
Plush (2013) – Fragmanı 625 izlenme - 4 yıl önce Genç bir rock müzisyeni yakın zamanda kaybettiği erkek kardeşinin yasını tutmaktadır. Kardeşiyle aynı zamanda ortak müzik yapan kadın artık şarkı sözü yazamadığını fark eder. Bir yandan da kıskanç kocası ve iki çocuğu ile baş etmek zorundadır. Tam da bu dönemde hayatına gizemli yeni bir gitarist girer. Gitarist onun için kısa sürede hayatının anlamına dönüşecektir. Yönetmenliğini Catherine Hardwicke’in üstlendiği filmin kadrosunda ise Emily Browning, Evan Rachel Wood ve Cam Gigandet gibi isimler yer alıyor.
Sweet Dreams - Emily Browning Full Version 05:20
Sweet Dreams - Emily Browning Full Version 431 izlenme - 5 yıl önce
emily browning - sweet dreams official 05:21
emily browning - sweet dreams official 416 izlenme - 5 yıl önce
Pompeii Fragmanı 02:23
Pompeii Fragmanı 446 izlenme - 3 yıl önce 21 Şubat 2014'te vizyona girecek olan Pompeii filminin uzatılmış fragmanı. Milattan önce 79 yılında, Vesuvius volkanı şiddetli bir patlamaya sahne olur ve bulunduğu antik Pompeii şehrini tehdit altına alır. Gemilerde köle olarak çalışan Milo, Naples'e gidecek olan gemide çalıştığı esnada bu patlama anına tanık olur. Olayın canlı tanığı olan Milo, bu dehşet anına ve sonrasında yaşananlara baktığında bildiği tek dünyanın, ateş ve küller nedeniyle yıkıma uğradığını fark eder. Öte yandan aşık olduğu Flavia da artık harabeye dönen bu olağanüstü güzellikteki şehirde hayatta kalmak için, patlamanın doğurduğu yıkıntıların arasında sığınacak bir yer aramaktadır. Flavia Roma komutanıyla evlenmesi için baskı altında tutulsa da Milo aşkı için savaşmaktan vazgeçmemiştir. Milo, Pompoii'ye geri dönüp hem gerçek aşkını hem de en yakın arkadaşını kurtarmaya karar verir. Resident Evil ve Death Race gibi filmlerin yönetmeni Paul W.S. Anderson'ın yönetmenliğini yaptığı projenin başrollerini Kit Harington, Kiefer Sutherland ve Emily Browning paylaşıyor.
Browning 9mm İle Stres At 01:06
Browning 9mm İle Stres At 176 izlenme - 5 yıl önce
Amerikan Ford 3 - Ton M1918 Tankı 01:29
Amerikan Ford 3 - Ton M1918 Tankı 195 izlenme - 2 yıl önce Ford M1918,Birleşik Devletler tarafından tasarlanan ilk hafif tanklardandır.Mürettebatı sadece 2 kişidir ve bir M1919 Browning ile silahlandırılmıştır. Ağırlık : 3 ton Uzunluk : 14 ft Genişlik : 6 ft Yüseklik : 6ft Mürettebat : 1 sürücü 1 topçu Azami hız : 12.8 km/s
Gerçek Iron Man'n Kostümü Bulundu 01:46
Gerçek Iron Man'n Kostümü Bulundu 4 izlenme - 3 hafta önce Richard Browning ve ekibi Iron Man kostümü tasarladı. Deadalus isimli kostümün el ve ayak kısmında küçük jet motoru bulunuyor. Iron Man kostümü kısa süreliğine havada durmayı sağlıyor. Test aşamasındaki Deadalus, 450 km hıza çıkabilecek.
İngiliz Mucit, Süper Kahramanları Örnek Alarak Jet Motoruyla Çalışan Kostüm Üretti 00:58
İngiliz Mucit, Süper Kahramanları Örnek Alarak Jet Motoruyla Çalışan Kostüm Üretti 3 izlenme - 3 hafta önce İngiliz mucit Richard Browning, kollarında ve ayaklarında jet motoru bulunan ve süper kahramanlar gibi uçmayı sağlayan kostümünü görücüye çıkardı.
Sucker Punch Ost 07 Feat. Emily Browning - Where Is My Mind - Yoav 06:11
Sucker Punch Ost 07 Feat. Emily Browning - Where Is My Mind - Yoav 189 izlenme - 4 yıl önce Sucker Punch (OST) - 07 - Where Is My Mind - Yoav (feat. Emily Browning)
Gizli Ajanlar - Dazlak Operasyonu (43 Dk) 43:36
Gizli Ajanlar - Dazlak Operasyonu (43 Dk) 43 izlenme - 2 yıl önce Dedektif Matt Browning'un dazlakların arasına girip yaptığı operasyonu izliyoruz,iyi seyirler.
God Help The Girl Official Teaser Trailer #1 (2014) - Emily Browning Movie HD 01:08
God Help The Girl Official Teaser Trailer #1 (2014) - Emily Browning Movie HD 67 izlenme - 3 yıl önce God Help The Girl Official Teaser Trailer #1 (2014) - Emily Browning Movie HD
Learn Photo Editing Advanced Photoshop Tutorials 2015 01:22
Learn Photo Editing Advanced Photoshop Tutorials 2015 43 izlenme - 2 yıl önce http://tinyurl.com/pugx58q Learn Photo Editing - Advanced Photoshop 2015 manipulation tutorial Join our lifetime membership for $25 Learn Photo Editing 2015,Advanced Photoshop Tutorials 2015,photoshop tutors,good photoshop tutorials,photoshop masking tutorials,photoshop 8 tutorials,learn to use photoshop,photo shop 7.0 tutorial,photoship tutorial,tutorials with photoshop,tutorial for photoshop 7,photoshop 5 tutorials,photo effect online,after effects cs4,retoucher,photo retouch,portrait retouch,image photo editor,manipulation tutorial,photo effect online Hi, my name is Patrick and I'm a professional graphic artist, photo editor, colorist (photo & video) and photographer. My main goal with this site is to teach you how you can create better photos by spending as little money as possible and it all starts with photo editing. No, you don't need a $3000 camera or a $1500 lens to take professional quality photos. In fact, the difference you will notice between a photo taken with an entry level DSLR camera + the kit lens and the same photo taken with the Canon 5D Mark III for example is minimal compare to the difference you'll notice between one photo expertly edited in Photoshop and the same that wasn't. If you already have Photoshop, (you can download the free trial for 30 days btw) you can improve your photos dramatically by learning how to properly color correct and color grade. Then, you can take your photos to an whole new level if you can master the art of what we call photomanipulation, compositing and retouching. By mastering those techniques, you will be able to turn your photos into digital art! Some sites are selling their tutorials $25+ a piece, at only $5 per tutorial, I could perhaps charge $100 for all of them, but I want to give you a MUCH better deal than that! When you join this site, you pay a one-time fee of $47 $28 (Limited Time Offer) for a Lifetime Membership which gives you access to ALL tutorials. Since I am constantly adding more tutorials, the price will go up accordingly - by securing your lifetime membership now, you will have access to all the future tutorials absolutely FREE!! http://youtu.be/psbgcSLbkLc Learn Photo Editing - Advanced Photoshop Tutorials http://tinyurl.com/pugx58q
A Dark Origins Web Exclusive With Daniel Browning Smith 01:08
A Dark Origins Web Exclusive With Daniel Browning Smith 12 izlenme - 2 yıl önce A Dark Origins Web Exclusive With Daniel Browning Smith...
Efsane - Legend - Türkçe Altyazılı Fragman 01:36
Efsane - Legend - Türkçe Altyazılı Fragman 7 izlenme - 1 yıl önce 1950’li ve 60’lı yıllarda İngiltere’de terör estiren gangster ikiz kardeşler Ronald Kray ve Reginald Kray kardeşlerin gerçek hayat hikâyelerinin anlatıldığı Efsane (Legend), Kray kardeşlerin bir şehri hakimiyeti altına alışının ardında yatan sırları ve acımasız yeraltı suç dünyasının kapılarını aralıyor.