Hoşgeldiniz!

brüksel

Jean-Claude Juncker: Eşim Arıyor Galiba Pardon Merkel'miş 00:24
Jean-Claude Juncker: Eşim Arıyor Galiba Pardon Merkel'miş 17.925 izlenme - 8 ay önce AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker'in basın toplantısı eğlenceli anlara sahne olmuş. Toplantı sırasında açık unuttuğu telefonunun çalması üzerine "Özür dilerim, karım arıyor" diyen Juncker, daha sonra "Hayır, arayan Sayın Merkel'miş" demiş.
Brüksel Havalimanı'ndaki Patlama Anı 2 (Güvenlik Kamerası Görüntüleri) 00:25
Brüksel Havalimanı'ndaki Patlama Anı 2 (Güvenlik Kamerası Görüntüleri) 14.813 izlenme - 2 yıl önce Belçika'nın başkenti Brüksel'deki Zaventem Havalimanı'nda iki ayrı patlama meydana geldi. Terör saldırısı olduğu belirtilen patlamada en az 1 kişi öldü 12 kişi de yaralandı. Yolcular güvenlik gerekçesiyle pistlere alındı. Belçika'da Brüksel Havalimanı'nda iki patlama meydana geldi. Patlamanın olduğu yerden dumanlar yükselirken en az 1 kişinin öldüğü ve 12 kişinin yaralandığı belirtiliyor. APRON VE TERMİNAL BİNASINDA PATLAMA Patlamanın biri apronda, diğeri terminal binasında meydana geldi. Bir görgü tanığı patlamalardan birinin American Airways'in bürosunun bulunduğu yerin yakınında olduğunu iddia etti. Patlamalarda çok sayıda yaralı olduğu belirtiyor. Binanın dış camlarının tamamen kırıldığı ifade edilyor. İlk patlamada en az 12 kişinin yaralandığı iddialar arasında. OTEL HASTANEYE ÇEVRİLDİ Patlamanın ardından havalimanı karşısında bulunan otel, sahra hastanesine çevrildi. Yaralıların tedavisi burada yapılıyor. Havalimanında bulunan yolcular ise güvenlik gerekçesiyle pistlere alındı.
Atakan Ilgazdağ - Brüksel Lahanası - Washington Portakal 03:29
Atakan Ilgazdağ - Brüksel Lahanası - Washington Portakal 17.170 izlenme - 2 yıl önce Atakan Ilgazdağ’ın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Yeni Bir Gün" albümünde yer alan "Brüksel Lahanası - Washington Portakal" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Brüksel Havalimanı'ndaki Patlama Anı (Güvenlik Kamerası Görüntüleri) 00:32
Brüksel Havalimanı'ndaki Patlama Anı (Güvenlik Kamerası Görüntüleri) 10.899 izlenme - 2 yıl önce Belçika'nın başkenti Brüksel'deki Zaventem Havalimanı'nda iki ayrı patlama meydana geldi. Terör saldırısı olduğu belirtilen patlamada en az 1 kişi öldü 12 kişi de yaralandı. Yolcular güvenlik gerekçesiyle pistlere alındı. Belçika'da Brüksel Havalimanı'nda iki patlama meydana geldi. Patlamanın olduğu yerden dumanlar yükselirken en az 1 kişinin öldüğü ve 12 kişinin yaralandığı belirtiliyor. APRON VE TERMİNAL BİNASINDA PATLAMA Patlamanın biri apronda, diğeri terminal binasında meydana geldi. Bir görgü tanığı patlamalardan birinin American Airways'in bürosunun bulunduğu yerin yakınında olduğunu iddia etti. Patlamalarda çok sayıda yaralı olduğu belirtiyor. Binanın dış camlarının tamamen kırıldığı ifade edilyor. İlk patlamada en az 12 kişinin yaralandığı iddialar arasında. OTEL HASTANEYE ÇEVRİLDİ Patlamanın ardından havalimanı karşısında bulunan otel, sahra hastanesine çevrildi. Yaralıların tedavisi burada yapılıyor. Havalimanında bulunan yolcular ise güvenlik gerekçesiyle pistlere alındı.
Brüksel Sokaklarında Türklerin Protestosu - Anırma Eşliğinde. 00:53
Brüksel Sokaklarında Türklerin Protestosu - Anırma Eşliğinde. 5.177 izlenme - 10 ay önce Brüksel'de , belediye , Türklerin oturduğu sokağı temizlemeyince , " işçi göçü " sonrası Brüksel'e göç etmiş bir kaç ( ne yazık ki ) Türk vatandaşlarının verdiği tepki.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Brüksel'deki Patlamaları Tahmin Etmesi 01:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Brüksel'deki Patlamaları Tahmin Etmesi 7.910 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4 gün önce yaptığı konuşmada "Brüksel'de veya AB'nin herhangi bir şehrinde bu bombaların patlamaması için hiçbir sebep yok" demişti. Terör Türkiye'den sonra Avrupa'yı da vurdu. Brüksel Havalimanı'nda biri apronda, biri de terminal binasının içinde olmak üzere iki patlama oldu. Yetkililer patlamaların terör saldırısı olduğunu belirtiyor. Saldırıda ilk belirlemelere göre 11 kişi öldü, 25 kişi yaralandı. Avrupa'nın göbeğindeki patlama, akıllara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerini getirdi. Erdoğan, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünde yaptığı konuşmada Brüksel'de PKK'nın çadır kurmasına izin verilmesine sert tepki göstermişti. "BRÜKSEL'DE VEYA AB'NİN HERHANGİ BİR ŞEHRİNDE DE PATLAYABİLİR" Batı'nın, teröre karşı tutumunu sert sözlerle eleştiren Erdoğan, "Brüksel'de veya AB'nin herhangi bir şehrinde bu bombalarının patlamaması için hiçbir sebep yok. Mayın tarlasında dans etmek gibidir bu. Koynunuz da yılan besliyorsunuz. Beslediğiniz o yılan her an sizi de sokabilir. Bombalar sizin şehirlerinde patladığında bizim ne hissettiğimizi anlayacaksınız, ancak çok geç olacak." demişti.
Ben Brüksel'de Yoğum 01:10
Ben Brüksel'de Yoğum 3.264 izlenme - 1 yıl önce Bira şişede durduğu gibi durmamış anlaşılan.
Brüksel'de Metrodaki Patlama Amatör Kamerada 00:10
Brüksel'de Metrodaki Patlama Amatör Kamerada 7.212 izlenme - 2 yıl önce Belçika'nın başkenti Brüksel'in Zaventem Havalimanı'nda bu sabah meydana gelen ikiz patlamanın ardından, bir yeni patlama da metroda meydana geldi. Metrodaki patlamada 15 kişi öldü, 55 kişi de yaralandı. Söz konusu patlamanın Avrupa Birliği'ne ait kurumlara yakın olan Maelbeek metro durağında gerçekleştiği belirtildi. AB Komisyonu, çalışanlarını dikkatli olmaları ve dışarıya çıkmamaları konusunda uyardı. Brüksel'deki ulaştırma yetkilileri ise kentteki tüm metro ve tren seferlerinin durdurulduğunu açıkladı. Maelbeek, Brüksel'de Arap kökenli vatandaşların yaşadığı bir semt olarak biliniyor. PATLAMALAR TERÖRİSTLERİN ABDESLAM İNTİKAMI OLABİLİR 13 Kasım 2015'te meydana gelen ve 130 kişinin ölümüyle sonuçlanan Paris saldırılarını gerçekleştiren Salah Abdeslam, geçtiğimiz cuma günü Brüksel’de yakalanmıştı. Brüksel'deki metro patlaması Avrupa Birliği kurumlarına yakın olan Maelbeek metro durağında gerçekleşti. Brüksel'deki havalimanı ve metro istasyonu patlamalarının Abdeslam'ın yakalanmasına karşılık teröristler tarafından gerçekleştirilen intikam saldırıları olabileceğinden şüpheleniliyor. Patlamaların meydana gelmesinin ardından ülkede terör alarmı en üst seviyeye çıkarıldı. BAŞBAKAN MICHEL: KÖR VE KORKAKÇA Bİ SALDIRI Patlamaların ardından Belçika Başbakanı Charles Michel'den ilk açıklama geldi. Brüksel'deki patlamalarda çok sayıda ölü ve yaralı olduğunu söyleyen Başbakan Michel, "Belçika için kara bir gün. Kör ve korkakça bir saldırı" dedi. Michel, Brüksel'e ilave asker sevk edildiğini de belirtti. Bu arada Michel ulusal güvenlik toplantısı için çağrı yaptı. Ulusal güvenlik toplantısına, hükümetteki ilgili bakanlar katılıyor.
Çok Az Parayla Avrupa Turu 04:41
Çok Az Parayla Avrupa Turu 5.346 izlenme - 1 yıl önce Bu iki arkadaş çok ksısıtlı para ile avrupa turu yapıyorlar. temiz ve doğal insanlar. ben ızlerken keyıf aldım paylasmak ıstedım. youtube kanalları :https://www.youtube.com/channel/UC5iBRPGEOa4B7mE5WFq5wng
Zeytinyağlı Brüksel Lahana Tarifi 01:50
Zeytinyağlı Brüksel Lahana Tarifi 11.978 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Zeytinyağlı Brüksel Lahana Tarifi
'Kusursuz kadın' cümlesini yıkan kısa film - Supervenus 02:29
'Kusursuz kadın' cümlesini yıkan kısa film - Supervenus 10.625 izlenme - 4 yıl önce 17. Brüksel Kısa Film Festivali'nde büyük ilgi gören "Supervenus", modern toplumda kadına dayatılan 'kusursuz olma zorunluluğu'na çok net bir şekilde dikkat çekmiş. Filmin yönetmeni Frederic Doazani ilk işi olan Supervenus'le daha çok adından söz ettirecek gibi.
Emine Erdoğan Brüksel'de Mağaza Kapattı 02:50
Emine Erdoğan Brüksel'de Mağaza Kapattı 5.086 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Brüksel'de alışveriş yapmak için mağazayı kapattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın, Belçika'nın ve Brüksel'in en meşhur meydanlarından Louise'de alışveriş yapmak için mağaza kapattığı görüldü. GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI Caddeden o anda geçen bir Belçikalı, görüntüleri sosyal medyaya yükledi. "TÜM TRAFİĞİ KAPATTI" O anları kameraya alan Balsat, söz konusu videoda, mağazaların önünde duran koruma araçlarını göstererek, "İşte Türkiye Cumhurbaşkanı'nın eşinin Brüksel'e yaptığı… Tüm trafiği kapattı. İşte arkadaşlarım… Bir, iki, üç… Altı polis (araçları kastediyor) var. Bence dükkanlara da giriş yok." diye tepki gösteriyor. "SKANDAL, SKANDAL" O esnada, caddeden geçenlerin de şaşkınlıkla önlerinde korumaların durduğu mağazalara baktığı ve ne olduğunu anlamaya çalıştığı görülüyor. Yoldan geçen Belçikalı bir kadının ise, 'Skandal, skandal' dediği duyuluyor. Emine Erdoğan'ın alışveriş yaptığı sırada yolda ve caddede trafik durma noktasına geldi;
başbakan:bizim orda bi laf var:) 02:25
başbakan:bizim orda bi laf var:) 7.209 izlenme - 9 yıl önce başbakan recep tayyip erdoğan, "İşgalci türk askeri kıbrıs'tan ne zaman çekilecek?" diyen ap üyesi rum milletvekili mario matsakis'e sert yanıt verdi. rum milletvekiline kıbrıs?ta çözüm sürecini anlatan erdoğan, sözlerine karşılık el kol hareketleriyle kafasını sallayarak alay eden matsakis'e, "başını istediğin kadar salla. bizim ülkemizde güzel bir laf var da buraya uymaz, yakışmaz bize" dedi.
Brüksel’de iki Ayrı Patlama: Yaralılar Var! 00:17
Brüksel’de iki Ayrı Patlama: Yaralılar Var! 1.943 izlenme - 2 yıl önce Belçika’nın başkenti Brüksel’de havalimanında 2 patlama sesi duyuldu. Yetkililer, patlamalara neyin sebep olduğu konusunda açıklama yapmazken, terminal binasındaki check-in bölümünde meydana gelen patlamada çok sayıda yaralı olduğu kaydedildi. Patlamalara terör saldırısının neden olduğu yönünde şüpheler bulunurken, uçuşlar iptal edildi. Öte yandan Belçika geçtiğimiz günlerde PKK'nın şehirde çadır kurmasına izin vermişti.Bu duruma sessiz kalmayan Başbakan Ahmet Davutoğlu ise bu olaya tepkisini "Ankara'da 35 kişiyi öldüren terör örgütü PKK'nın bugün sembolleriyle Brüksel'de gösteri yaptığını, bunun Türk halkının acısını gözardı etmek olduğunu belirterek, "Biz diğer ülkelerin acılarına saygı duyuyoruz, diğerlerin de bizim acılarımıza saygı göstermesini bekliyoruz" sözleriyle göstermişti.
Brüksel'deki Bombalı Saldırı Sonrası Panik Anları (22 Mart Salı 2016) 02:34
Brüksel'deki Bombalı Saldırı Sonrası Panik Anları (22 Mart Salı 2016) 1.472 izlenme - 2 yıl önce Brüksel Uluslararası Havalimanı'nda yaşanan patlamalar sonrası ilk görüntüler. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Kusursuz Kadın Algısını Yıkan Kısa Film - Supervenus 02:29
Kusursuz Kadın Algısını Yıkan Kısa Film - Supervenus 3.490 izlenme - 4 yıl önce 17. Brüksel Kısa Film Festivali'nde büyük ilgi gören "Supervenus", modern toplumda kadına dayatılan 'kusursuz olma zorunluluğu'na çok net bir şekilde dikkat çekmiş. Filmin yönetmeni Frederic Doazani ilk işi olan Supervenus'le daha çok adından söz ettirecek gibi.
Emirdag.gen.tr - Pınar Türker - Emirdağ'a Vardım S 04:18
Emirdag.gen.tr - Pınar Türker - Emirdağ'a Vardım S 4.061 izlenme - 10 yıl önce belçika brüksel bergama restaurantta fakı edeer'e ait eseri pınar türker okudu.
Peynirli Kıtırlı Brüksel Lahanaları 01:56
Peynirli Kıtırlı Brüksel Lahanaları 1.902 izlenme - 4 yıl önce Mutfaklarınızın aşina olduğu Brüksel Lahanası’nı farklı bir şekilde denemek istiyorsanız, size harika bir tarif önerimiz var. Brüksel Lahanası ile peyniri buluşturan tarif, farklı lezzet peşinde koşanları mest edecek; http://migrostv.migros.com.tr/peynirli-kitirli-bruksel-lahanalari-tarifi/ Nefis, pratik ve yüzlerce videolu yemek tarifi ve harika öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 01:51
Dünyanın En Derin Yüzme Havuzu 1.027 izlenme - 4 yıl önce Brüksel'deki Nemo33 yüzme havuzu dünyanın en derin yüzme havuzu olarak Guinness rekorlar kitabında. İçine girince adeta kaybolduğunuz dünyanın bu en derin havuzu.
Brussel Central Station IFLC Show (Türkçe Olimpiyatları) 04:00
Brussel Central Station IFLC Show (Türkçe Olimpiyatları) 715 izlenme - 2 yıl önce Cemaat Türkiye de siyasi meselelerin tam göbeğinde. Hergün okulları, yurtları, dersaneleri kapanıyor. Geçmişte yaptığı (bilerek veya bilmeyerek) yanlışların bedelini belki de şimdi ödüyor. Ancak seven sevmiyen herkesin takdir ettiği tüm dünya çocuklarını aynı çatıda toplayıp, barış rüzgarları estirebiliyor. Bu ülkeye bir kaç ay önce işıdın bombalı saldırı da bulunduğunu da unutmayalım. Belçika'nin başkenti Brüksel'deki tren istasyonunda Dünya Çocuklarin'dan Brüksellilere sabah sürprizi! "Universal Peace" şarkisiyla.
Brüksel Havalimanı'ndan Sonra Metro İstasyonunda da Patlama 00:31
Brüksel Havalimanı'ndan Sonra Metro İstasyonunda da Patlama 398 izlenme - 2 yıl önce Belçika'nın başkenti Brüksel'deki Zaventem Uluslararası Havalimanı'nda iki patlama yaşandı. Saldırılarda "çok sayıda" kişinin öldüğünü duyuran Belçika resmi televizyonu, olayın "intihar saldırısı" olduğunu belirtti. Hastane kaynakları ölü sayısının 10'a kadar çıkabileceğini belirtti. Yaralı sayısı 30 olarak duyuruldu. Havalimanında meydana gelen çifte patlamanın ardından bu kez de AB kurumlarına yakın bir metro istasyonunda patlama gerçekleşti. Brüksel'de bütün metro istasyonlarının kapatıldığı belirtildi. Sky News'ün olay yerinden bildiren muhabiri, hâkim düşüncenin terör saldırısı olduğunu ancak bu ihtimalin henüz yetkililerce doğrulanmadığını söyledi.
Brüksel'i Bir de Böyle İzleyin! 04:16
Brüksel'i Bir de Böyle İzleyin! 192 izlenme - 10 ay önce İçinde bulunduğumuz günlerde Nato 2017 toplantılarının gerçekleştiği Brüksel, Belçika'nın başkenti. Birkaç yüzyıl önce bataklığın kurutulması sonucu ortaya çıkmış bir şehirdir. Adı 'bataklığın içindeki yerleşim yeri' anlamına gelir. Bu güzel şehrin havadan çekimleri böyle kaydedilmiş.
Brüksel'de Taciz İddiaları Üzerine 2 Kişiye Linç Girişimi 01:30
Brüksel'de Taciz İddiaları Üzerine 2 Kişiye Linç Girişimi 98 izlenme - 5 ay önce - Brüksel'de taciz iddiaları üzerine 2 kişiye linç girişimiBRÜKSEL - Belçika'da Türklerin yoğun olarak yaşadığı mahallede küçük kız çocuklarını taciz ettikleri iddia edilen Suriye kökenli 2 kişinin polisler tarafından linç edilmekten son anda kurtarıldığı bildirildi.
 Emmanuel Macron'dan Donald Trump'a Efsane Ayar! 00:59
Emmanuel Macron'dan Donald Trump'a Efsane Ayar! 219 izlenme - 10 ay önce Brüksel'de gerçekleştirilen NATO zirvesinde Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ilk başta Donald Trump'a doğru yürürken bir anda yönünü değiştirerek Avrupalı liderleri selamladı.
Atakan Ilgazdağ - Brüksel Lahanası 03:35
Atakan Ilgazdağ - Brüksel Lahanası 890 izlenme - 8 yıl önce
Emrah Belalım Benim Brüksel Konseri_the Queen Asi 04:04
Emrah Belalım Benim Brüksel Konseri_the Queen Asi 792 izlenme - 7 yıl önce emrah belalım benim brüksel akdeniz salonu_a...
DW ile Haber 13.07.2015 - 18:00 01:52
DW ile Haber 13.07.2015 - 18:00 299 izlenme - 3 yıl önce Dünyada günün öne çıkan gelişmelerinin derlendiği 100 saniyelik dünya turu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/dwturkce kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İspanya Başbakanına Kimlik Sormak - Brüksel 00:56
İspanya Başbakanına Kimlik Sormak - Brüksel 390 izlenme - 3 yıl önce İspanya Başbakanı Mariano Rajoy korumaların azizliğine uğradı. Avrupa Birliği liderler toplantısı için Brüksel'e giden İspanya Başbakanı Mariano Rajoy korumaların kendisini tanımaması üzerine sıkıntılı anlar yaşadı. Mariano Rajoy zirve için toplantının yapılacağı salona girmek üzereyken korumanın biri kendisinden kimlik sordu. Beraberindeki heyetin şaşkın bakışları içinde kimliğini korumalara gösteren Rajoy kendisinin İspanya Başbakanı olduğunu açıkladı. Heyetten bazılarının bağırarak 'karşındaki İspanya Başbakanı bırakın geçsin' dediği görüldü. Bu olay İspanyol medyasında günün konusu oldu. Gazeteler, İspanyol Başbakanının daha fazla yurtdışı gezisi yapmasını ve yurtdışı medyasına röportaj vermesini tavsiye ettiler. Bu talihsiz kimlik sorma anı üzerine ise Avrupa Konseyi İspanya'dan özür diledi.
Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Otomobil Fuarı Başladı 01:28
Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Otomobil Fuarı Başladı 126 izlenme - 1 yıl önce Belçika Otomobil Federasyonu (FEBIAC) tarafından Expo Center'da düzenlenen fuar, 94'üncü kez ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
Mekanik Kaplanla Brüksel De Gezinti 01:06
Mekanik Kaplanla Brüksel De Gezinti 435 izlenme - 9 yıl önce mekanik kaplanla brüksel de gezinti