Hoşgeldiniz!

brutal

hayko cepkin bal bal show 04:40
hayko cepkin bal bal show 52.961 izlenme - 9 yıl önce son kez
Nasıl Brutal Vokal Yapılır (Bonus: May Neys iz Keediiyr) 03:28
Nasıl Brutal Vokal Yapılır (Bonus: May Neys iz Keediiyr) 4.091 izlenme - 1 yıl önce Abdulkadir Arslan isimli kardeşimiz bize nasıl brutal vokal yapılacağını gösteriyor. Yaptığı işe saygım var ancak bi konuya takıldım. Biz şimdi İngilizce kelimeleri Türkçe okumuyoruz. Peki neden aynı hassasiyeti kendi isimlerimiz için de göstermiyoruz? İzleyelim..
iSyanQaR26 - Yoruldu Parmaklarım (Kalpsiz Beat) 03:00
iSyanQaR26 - Yoruldu Parmaklarım (Kalpsiz Beat) 2.436 izlenme - 7 ay önce Eskişehir'in yükselen değeri İsyanQar26'nın site sakinlerine armağan ettiği sitem dolu parçayı dinleyelim efem. İyi Seyirler.
Holywood Filmlerinden Fırlamış Brutal Kaza 01:40
Holywood Filmlerinden Fırlamış Brutal Kaza 1.866 izlenme - 2 yıl önce Ölümün geliyorum demediğini, ne kadar dikkatli olunsa da trafikte insan hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu hatırlatan bir kaza izliyoruz.
brutal scream buna denir 00:32
brutal scream buna denir 4.479 izlenme - 7 yıl önce bu horoz coşmuş anam :))
hayko cepkin yoksulluk kader olamaz 05:07
hayko cepkin yoksulluk kader olamaz 5.662 izlenme - 7 yıl önce hayko cepkin'in yoksulluk kader olamaz şarkısına yaptığım video
Brutal Arabesk Rap - Mc Tewfik (Gelin Olmuş Gidiyorsun) 04:18
Brutal Arabesk Rap - Mc Tewfik (Gelin Olmuş Gidiyorsun) 1.417 izlenme - 2 yıl önce Arabesk rap camiasında yepyeni bir soluk; Brutal arabesk rap... Hayko'nun yaptığı neyse onu Isparta, Senirkent'te yapmaya çalışan bir rapper; Mc Tewfik... Kanlimasallar'a...
hayko cepkin 3.klip melekler 04:56
hayko cepkin 3.klip melekler 14.778 izlenme - 9 yıl önce muhteşem bir video izlemenizi tvsiye ederim..
Hunharca Şiir Okuyan Liseli Brutal Edition 00:37
Hunharca Şiir Okuyan Liseli Brutal Edition 459 izlenme - 6 ay önce Bobilerden alıntı yaptığım bir videodur, gerçekten çok iyi oturmuş iyi güldüm.
Ufc (Ultimate Fighting Championship) 01:36
Ufc (Ultimate Fighting Championship) 3.876 izlenme - 8 yıl önce kafes dövüşünde vuruşlar inanılmaz..
RapTetick - Mc EsrarKolik (Beyin Yakan Brutal Arabesk Rap) 03:53
RapTetick - Mc EsrarKolik (Beyin Yakan Brutal Arabesk Rap) 1.346 izlenme - 2 yıl önce Kova çekmekten ciğeri solmuş devrimci arkadaşlardan brutal arabesk rap. Rapte yeni bir soluk izliyoruz...
Su Gibi - Brutal Show 02:35
Su Gibi - Brutal Show 777 izlenme - 2 yıl önce Su Gibi programında yine mükemmel bir performans. Finlandiya yöresinden güzel bir ezgi ile sizi başbaşa bırakıyorum efendim.
Banshee - Hood vs. The Albino Hapishane Sahnesi 05:37
Banshee - Hood vs. The Albino Hapishane Sahnesi 182 izlenme - 3 ay önce Banshee dizisinin 1inci sezon 6 bölümünde hood ile albino nun efsane hapishane kapışması
Hayko Cepkin - Ölüyorum 04:44
Hayko Cepkin - Ölüyorum 922 izlenme - 2 yıl önce Sanatçı: Hayko Cepkin Albüm: Tanışma Bitti Yıl: 2007 Şarkı Sözleri : Unutulur mu gökyüzühayko cepkin Yitirir miyim bu gül yüzü Birer birer neyim kalır geriye baksam da Solar mıyım gündüz gece Güneşim yoksa bu son hece Birer birer neyim kalır geriye baksam da Zehirlendi dudaklarım Çocukken nasıl ağlardım Birer birer neyim kalır geriye baksam da Ne kaldı bak ellerimde Biliyorum gülüyorsun Her adımım daha derine Ölüyorum… Törpülenmiş tırnaklarım Güçsüzdüm ben de avlandım Birer birer neyim kalır geriye baksam da Her şeyim olmuş bilmece Çözdükçe gördüm işkence Birer birer neyim kalır geriye baksam da Bir başıma kaldım şimdi Nerede hata yaptım bilmem ki Birer birer neyim kalır geriye baksam da Ne kaldı bak ellerimde Biliyorum gülüyorsun Her adımım daha derine Ölüyorum…
Kaan Kural - Roaring 00:13
Kaan Kural - Roaring 387 izlenme - 11 ay önce Zamanında NBA'i takip edenlerin hatırlayacağı gibi ülkecek sevip saydığımız güzel adam Kaan Kural'ın ilginç "ohaahahahahhah, uhuhahaaa" gibi tepkilerine alışığız. Türkiye Liginden midir nedir bilinmez bu tepkisi bayağı farklı!
Saldırıya Uğrayan Gencin İntikamı 01:23
Saldırıya Uğrayan Gencin İntikamı 303 izlenme - 9 ay önce Endonezya'da gerçekleşen olayda okul çıkışı bir grup genç tarafından gasp edilmeye çalışılan genç, saldırganları yaptıklarına pişman etti.
Kollegah & Farid Bang - Dissen Aus Prinzip (Official Video) 04:13
Kollegah & Farid Bang - Dissen Aus Prinzip (Official Video) 1.406 izlenme - 4 yıl önce Kollegah & Farid Bang - Dissen aus Prinzip (Official Video)
rocka-herkes herşey 04:39
rocka-herkes herşey 1.243 izlenme - 7 yıl önce ordasın saklanmaktasın umutsuzca yine korkmaktasın farkına varmak yordu yine kendinden kaçmaktasın
bu adam yaratık  brutal vokal 00:24
bu adam yaratık brutal vokal 1.674 izlenme - 7 yıl önce bu adam yaratık brutal vokal
valentino rossi superbike brutal crash 00:32
valentino rossi superbike brutal crash 1.295 izlenme - 8 yıl önce
Brutal Hitabet Sanatı - Nevruz 04:19
Brutal Hitabet Sanatı - Nevruz 210 izlenme - 1 yıl önce YDG-H & YDGK-H İstanbul Komuta BİM halkın newrozunu kutlsmış ve basın açıklaması yapmış efendim. İzliyoruz ibret alıyoruz. Kürt harekatını ve HDP'yi destekliyorum. Ama bu tipler nedir birader ya, Adam gibi konuşacak biri yok muydu?
Gladyatör Rugbysi 01:30
Gladyatör Rugbysi 450 izlenme - 2 yıl önce Canon çektiği reklamla bizleri her sene İtalya'nın Floransa şehrinde düzenlenen Gladiator Footbll maçına davet etmiş. Gelin görün bi neler oluyormuş izleyin havası verirken bilgi vereyim bu oyun 1580den beri oynanıyormuş.
brutal knee to the face ends fight :)) 00:59
brutal knee to the face ends fight :)) 1.265 izlenme - 7 yıl önce brutal knee to the face ends fight
Ultra Brutal Death Metal Davulcu - Baterist Harun 01:13
Ultra Brutal Death Metal Davulcu - Baterist Harun 302 izlenme - 2 yıl önce Biliyorum ilk defa bu işe kalkıştığım çok belli oluyor bu videodan. Hatta "movie maker terk" demekte bile çok haklısınız. Mamafih, yaptıktan sonra "hiç de fena olmamış, en azından güzel bir fikir." diyerek videoyu yayınlamaya kendimi ikna ettim.
Bedouin Soundclash - Brutal Hearts (Flic Flac Remix) 03:27
Bedouin Soundclash - Brutal Hearts (Flic Flac Remix) 404 izlenme - 3 yıl önce Bedouin Soundclash - Brutal Hearts (Flic Flac Remix) (Video Klip 2014) Bedouin Soundclash Brutal Hearts Lyrics Şarkı Sözleri: Are you the Brutal Heart Are you the Brutal Heart that I've been looking for Cause if you're looking for love, you can look for that door Hearts Hearts that break the night in two And arms that can't hold you that true So useeeeeeeeeeeeeeeee me So useeeeeeeeeeeeeeeee me I don't mind at all I don't mind that you only call me when you want And Im just glad you want me at all Hearts And hearts that break the night in two And arms that can't hold you that true So useeeeeeeeeeeeeeeee me So useeeeeeeeeeeeeeeee me So are we Brutal Hearts Are we Brutal Hearts that break the nigh in two Because I just want this night with you Well I don't like the man I don't like the man that I am I just want this night with you Well then lets take this night from black to blue Well then lets take this night from black to blue So useeeeeeeeeeeeeeeee me So useeeeeeeeeeeeeeeee me
hayko çepkin doymadınız [turkish brutal hard rock metal] 03:03
hayko çepkin doymadınız [turkish brutal hard rock metal] 513 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/komedikulubu
GTA 5 Brutal Kill Compilation #10 (GTA V PC Gameplay Funny Moments) 12:03
GTA 5 Brutal Kill Compilation #10 (GTA V PC Gameplay Funny Moments) 217 izlenme - 1 yıl önce GTA 5 Brutal Kill Compilation - Gta 5 funny videos. Gta Craziest Moments - Gta 5 PC Funny Moments/Kill Montage Part 10 SUBCRIBE YouTube http://goo.gl/jljMlD FACEBOOK : http://goo.gl/F9Nk4U GoogLe+PLUS: http://goo.gl/vIrxES TWITTER: http://goo.gl/JzS3t0 GTA 5 Funny moments & GTA 5 Online Games are here! In today's GTA 5 games we perform GTA 5 Online stunts in GTA 5! If you want to see more of us then make sure to subscribe to everyone! GTA 5 kill montage Like Comment Subscribe :) PC System: MainBoard Asus Z97 ProGamer CPU Intel Core i7 4790k 4.00 Ghz Graphics CardAsus Gtx 970 4gb 256 bit. RAM: 16gb Ram CL9 1600 Mhz MONITOR Asus 144Hz,1 Ms Monitor SSD:Samsung 250 GB Video recordingNVidia Shadowplay Video RenderSony Vegas 13. Pro Platform: PS4 and PC. My Games; GTA 5, GTA V PC, GTA 4, WWE 2K15 PC FIFA 2015, FIFA 15, Fifa 15 Ultimate Team CS: GO, Counter Strike: Global Offensive Battlefield 3 and Battlefield 4, Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favour of fair use.
Satyricon - Fuel for hatred 03:50
Satyricon - Fuel for hatred 1.486 izlenme - 9 yıl önce
42 Minute Brutal Hııt Cardio And Kettlebell Workout - Workout To Build Lean Muscle And Burn Fat Fast 41:54
42 Minute Brutal Hııt Cardio And Kettlebell Workout - Workout To Build Lean Muscle And Burn Fat Fast 333 izlenme - 2 yıl önce 42 Minute Brutal HIIT Cardio and Kettlebell Workout - Workout to Build Lean Muscle and Burn Fat Fast
Zekeriya Beyaz - Brutal Beddua 01:21
Zekeriya Beyaz - Brutal Beddua 115 izlenme - 2 yıl önce hulki bey isimli bir youtube kullanıcısı tarafından yapılmış, salakça bir video.