Hoşgeldiniz!

Bryan Cranston

Bu da Nereden Çıktı? - 2. Türkçe Altyazılı Fragman 02:47
Bu da Nereden Çıktı? - 2. Türkçe Altyazılı Fragman 66.448 izlenme - 1 yıl önce 20 Ocak 2017'de gösterime girecek Why Him? filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Yönetmen John Hamburg Oyuncular: James Franco, Bryan Cranston, Zoey Deutch
Bu Da Nereden Çıktı (Why Him) Türkçe Altyazılı Fragman 02:30
Bu Da Nereden Çıktı (Why Him) Türkçe Altyazılı Fragman 23.145 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı Bu Da Nereden Çıktı (Why Him) filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Bryan Cranston ve James Franco başrolde.
The Infiltrator (2016) Fragman 02:04
The Infiltrator (2016) Fragman 11.175 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı The Infiltrator filminin fragmanı. Filmde Bryan Cranston ve John Leguizamo başrolde oynuyor.
All The Way (2016) Fragman 02:00
All The Way (2016) Fragman 6.248 izlenme - 2 yıl önce 2016'da HBO televizyonunda yayınlanan All The Way adlı televizyon filminin fragmanı. Filmde Bryan Cranston, Lyndon B. Johnson rolünde.
Wakefield (2016) Fragman 01:59
Wakefield (2016) Fragman 2.692 izlenme - 11 ay önce 2016 yapımı Wakefield filminin fragmanı. Filmde Bryan Cranston, Jennifer Garner ve Jason O'Mara oynuyor.
Detachment Trailer Official 2012 [HD] - Adrien Brody, Christina Hendricks 02:24
Detachment Trailer Official 2012 [HD] - Adrien Brody, Christina Hendricks 13.447 izlenme - 5 yıl önce http://bit.ly/clevvermovies - Click to Subscribe! http://Facebook.com/ClevverMovies - Become a Fan! http://Twitter.com/ClevverMovies - Follow Us! Detachment ...
Last Flag Flying (2017) Fragman 02:25
Last Flag Flying (2017) Fragman 986 izlenme - 7 ay önce 2017 yapımı Last Flag Flying filminin fragmanı. Filmde Steve Carell, Bryan Cranston ve Laurence Fishburne başrolde oynuyor.
Why Him? (2016) Fragman 02:24
Why Him? (2016) Fragman 2.182 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Bryan Cranston, James Franco ve Zoey Deutch'un oynadığı komedi filmi Why Him?'in fragmanı.
In Dubious Battle (2016) Fragman 02:56
In Dubious Battle (2016) Fragman 2.284 izlenme - 1 yıl önce John Steinbeck'ın romanından uyarlanan In Dubious Battle filminin fragmanı. Yönetmen: James Franco Oyuncular: James Franco, Selena Gomez, Bryan Cranston, Ashley Greene, Vincent D'Onofrio, Ed Harris, Robert Duvall, Scott Haze, Nat Wolff, Josh Hucherson, Sam Shepard, Zach Braff
Malcolm in the Middle - Convention - Toplantı 22:19
Malcolm in the Middle - Convention - Toplantı 3.463 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık ve sıradan gibi görünen bir Amerikan ailesinin ortanca çocuğu olan Malcolm’ın etrafında şekillenen “Malcolm in the Middle" oldukça keyifli bir aile komedisi. İlk zamanlar yaşıtları gibi normal bir hayat süren Malcolm’un (Frankie Muniz) hayatı IQ’sunun normalin üstünde çıkmasıyla birdenbire değişmeye başlar. Okulda özel bir sınıfa alınan Malcom “Dahi Çocuk” olmanın getirdiği avantajları ve dezavantajları birlikte yaşamaktadır. Malcolm zeki olmasına karşın fazla sosyal ve kızlarla arası iyi olan bir tip değildir. Bunu aşmak için de elinden geleni yapmaktadır. Malcolm’un ailesi de pek öyle normal tipler değildir. Büyük ağabeyi Francis (Christopher Masterson) anne baskısından çok çekmiş, askeri okulda okumak zorunda kalmış sorunlu bir gençtir, küçük ağabeyi Reese (Justin Berfield) tam bir baş belasıdır. Okulun kabadayısı ve de en aptal öğrencisidir. Küçük kardeşi Dewey (Erik Per Sullivan) ise ailenin en anormal karakteri herhalde.Annesi Luis (Jane Kaczmarek) görüp görebileceğiniz en çılgın annelerden. Tam bir disiplin delisi ve çocuklara etmediğini bırakmıyor. Verdiği cezalar, ceza literatüründe kendisine geniş bir şekilde yer bulmuş durumda. Ailenin babası Hal (Bryan Cranston) kendi halinde tam bir orta sınıf vatandaş. Gençliğinde iyi bir eğitim alamamış ve hali hazırda ufak bir şirkette çalışmakta. Hayattan fazlaca bir beklentisi yok, ufak şeylerden mutlu olmasını biliyor.
Breaking Bad - Walter White Delirmesi (Spoiler) 02:36
Breaking Bad - Walter White Delirmesi (Spoiler) 1.801 izlenme - 2 yıl önce Dizinin "Crawl Space" (S4E11) bölümünde Walter White evin bodrumuna parayı almak için giriyor ve paranın olmadığını görüyor. Karısı sebebini söyleyince Walt oyunculuk dersi niteliğinde bir keçileri kaçırma performansı sergiliyor. Özellikle oyunculuk açısından izlenmesi tavsiye edilir.
Breaking Bad Sezon 5 Fragman 02:47
Breaking Bad Sezon 5 Fragman 2.715 izlenme - 5 yıl önce Breaking Bad Sezon 5 Fragman
Malcolm in the Middle - Dinner Out 22:13
Malcolm in the Middle - Dinner Out 1.434 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık ve sıradan gibi görünen bir Amerikan ailesinin ortanca çocuğu olan Malcolm’ın etrafında şekillenen “Malcolm in the Middle" oldukça keyifli bir aile komedisi. İlk zamanlar yaşıtları gibi normal bir hayat süren Malcolm’un (Frankie Muniz) hayatı IQ’sunun normalin üstünde çıkmasıyla birdenbire değişmeye başlar. Okulda özel bir sınıfa alınan Malcom “Dahi Çocuk” olmanın getirdiği avantajları ve dezavantajları birlikte yaşamaktadır. Malcolm zeki olmasına karşın fazla sosyal ve kızlarla arası iyi olan bir tip değildir. Bunu aşmak için de elinden geleni yapmaktadır. Malcolm’un ailesi de pek öyle normal tipler değildir. Büyük ağabeyi Francis (Christopher Masterson) anne baskısından çok çekmiş, askeri okulda okumak zorunda kalmış sorunlu bir gençtir, küçük ağabeyi Reese (Justin Berfield) tam bir baş belasıdır. Okulun kabadayısı ve de en aptal öğrencisidir. Küçük kardeşi Dewey (Erik Per Sullivan) ise ailenin en anormal karakteri herhalde.Annesi Luis (Jane Kaczmarek) görüp görebileceğiniz en çılgın annelerden. Tam bir disiplin delisi ve çocuklara etmediğini bırakmıyor. Verdiği cezalar, ceza literatüründe kendisine geniş bir şekilde yer bulmuş durumda. Ailenin babası Hal (Bryan Cranston) kendi halinde tam bir orta sınıf vatandaş. Gençliğinde iyi bir eğitim alamamış ve hali hazırda ufak bir şirkette çalışmakta. Hayattan fazlaca bir beklentisi yok, ufak şeylerden mutlu olmasını biliyor.
Malcolm in the Middle - Therapy 22:00
Malcolm in the Middle - Therapy 1.213 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık ve sıradan gibi görünen bir Amerikan ailesinin ortanca çocuğu olan Malcolm’ın etrafında şekillenen “Malcolm in the Middle" oldukça keyifli bir aile komedisi. İlk zamanlar yaşıtları gibi normal bir hayat süren Malcolm’un (Frankie Muniz) hayatı IQ’sunun normalin üstünde çıkmasıyla birdenbire değişmeye başlar. Okulda özel bir sınıfa alınan Malcom “Dahi Çocuk” olmanın getirdiği avantajları ve dezavantajları birlikte yaşamaktadır. Malcolm zeki olmasına karşın fazla sosyal ve kızlarla arası iyi olan bir tip değildir. Bunu aşmak için de elinden geleni yapmaktadır. Malcolm’un ailesi de pek öyle normal tipler değildir. Büyük ağabeyi Francis (Christopher Masterson) anne baskısından çok çekmiş, askeri okulda okumak zorunda kalmış sorunlu bir gençtir, küçük ağabeyi Reese (Justin Berfield) tam bir baş belasıdır. Okulun kabadayısı ve de en aptal öğrencisidir. Küçük kardeşi Dewey (Erik Per Sullivan) ise ailenin en anormal karakteri herhalde.Annesi Luis (Jane Kaczmarek) görüp görebileceğiniz en çılgın annelerden. Tam bir disiplin delisi ve çocuklara etmediğini bırakmıyor. Verdiği cezalar, ceza literatüründe kendisine geniş bir şekilde yer bulmuş durumda. Ailenin babası Hal (Bryan Cranston) kendi halinde tam bir orta sınıf vatandaş. Gençliğinde iyi bir eğitim alamamış ve hali hazırda ufak bir şirkette çalışmakta. Hayattan fazlaca bir beklentisi yok, ufak şeylerden mutlu olmasını biliyor.
Trumbo - Bryan Cranston 03:29
Trumbo - Bryan Cranston 492 izlenme - 2 yıl önce 1930'larda Büyük Buhran'a ve faşizmin yükselişine karşılık olarak binlerce Amerikalı, ABD'nin Komünist Partisi'ne katıldı. ABD, 2.Dünya Savaşı'nda Sovyetler Birliği ile müttefik olduktan sonra çoğu kişi CPUSA (ABD Komünist Partisi)'ya katıldı. Yazar haklarının uzun süreli savunucusu, senaryo yazarı Dalton Trumbo bu partiye 1943'te üye oldu. Ancak Soğuk Savaş, Amerikan komünistleri üzerine yeni bir ışık tuttu. Filmin bu sahnesinde Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Bryan Cranston, Dalton Trumbo karakterine hayat veriyor ve John Wayne ile sendikal haklar konusunda çarpıcı bir tartışmaya imza atıyor. Film 2016 Oscar ödüllerinde en iyi erkek oyuncu dalında aday.
Bryan Cranston ile Julia Louis Dreyfus'un Öpüşmesi - 66. Emmy Ödülleri 00:42
Bryan Cranston ile Julia Louis Dreyfus'un Öpüşmesi - 66. Emmy Ödülleri 760 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin takınızı Heisenberg reyizin Ayhan Işık tipiyle öpüşmesi ve sonrası Jimmy Fallon'ın araya girişi ile unutulmazlar arasına girecek anlar yaşandı. İyi seyirler yo...
Breaking Bad - Sezon 5 - Alternatif Son 03:39
Breaking Bad - Sezon 5 - Alternatif Son 395 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad'in sonunu Bryan Cranston un daha önce rol aldığı Malcolm in the Middle'a bağlayarak alternatif bir son hazırlamışlar. Keyifli Seyirler.
Bryan Cranston’ın 'tatlı 60' Doğum Günü Partisi 15:20
Bryan Cranston’ın 'tatlı 60' Doğum Günü Partisi 194 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'in efsane karakteri Walter White'ı Bryan Cranston 60 yaşına girdi! Çocukluğunu 90'lı yıllarda yaşayanlar belki hatırlarlar, bir zamanlar 'My Super Sweet 16' diye bir program vardı MTV’de. My Super Sweet 16'da çocukların 16. yaşlarını kutlarken yaşadıkları olaylar ve müthiş 16. yaş partileri anlatılırdı. İşte Bryan da o partilerden birine bizleri geri götürdü ve insan yiyen aslandan, Lamborghini ve Sisqo performanslarına kadar birçok istekte bulundu. Jimmy Kimmel Live Show’da yayınlanan Bryan Cranston'ın Super Sweet 60 parodisini izliyoruz.
Breaking Bad - Walter White'in Evrimi 13:24
Breaking Bad - Walter White'in Evrimi 396 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad dizisini hala bilmeyen izlmeyen yada duymayan varmı bilmiyorum ama benim bildiğim birşey var. IMDB puanı 9.6 olan emmy en iyi drama ödülü kazanan 2013 yılında googlede en çok aranan kelimeler arasında bulunan milyonlarca kişinin izlediği izlettiği tavsiye ettiği herbölümü zeka zeka zeka ve yine zeka barındıran dizi.Emin olun bir bölümündeki zeka ile 5 sezon akasya durağı çekilir.Lafı daha uzatmıyorum Bryan Cranston kendisinin özel seslendiriği ve 13 dakikalık süresi ile gözlerimi yaşartan breaking bad dizisinin başrolü walter white'nin inanılmaz evrimi huzurlarınızda beni değil onu alkışarlarla yaşatın. R.I.P By Walter White - Yoo !
Emmy ödül törenine damga vuran o an! 00:33
Emmy ödül törenine damga vuran o an! 256 izlenme - 4 yıl önce 66. Emmy Ödülleri'nde komedi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Veep dizisindeki rolüyle kazanan Julia Louis-Dreyfus, ödülünü almaya giderken Breaking Bad'in Heisenberg'ü Bryan Cranston'ın ani ve uzun öpücüğü karşısında ne yapacağını bilemedi.
8 Dakikada Walter White'ın Değişimi 08:06
8 Dakikada Walter White'ın Değişimi 258 izlenme - 3 yıl önce Charles Darwin’in yaşasaydı parmakla “Bakın, bu adam da Evrim Teorisi için beklediğiniz örnek değilse ben bu işi bırakıyorum.” diye göstereceği Walter White’ın değişimi sekiz dakikaya sığdı. Kendini bir sinema bağımlısı olarak tanıtan Fransız sanatçı Alexandre Gasulla, Breaking Bad için muazzam bir video hazırladı. Video, Walter White’ı oynamayan adeta Walter White olan Bryan Cranston’ın sesinden Ozymandias’ı duymamız ile başlıyor. Ardından dizi hakkında yazının devamı gibi kucak dolusu spoiler başlıyor. Bölüm başlarından gördüğümüz, ancak sezon sonunda anlam verebildiğimiz görüntüler bir araya geliyor. Walter White kanser olduğunu öğreniyor, Heisenberg kanserin nüksettiğini öğreniyor ve muazzam bir dizi sona yaklaşıyor. İçinizde bir boşluk gibi duran Breaking Bad’in yokluğunu biraz olsun bu video ile dindirebilirsiniz.
Breaking Bad Remix (3.-5. Sezonlar) 02:21
Breaking Bad Remix (3.-5. Sezonlar) 179 izlenme - 3 yıl önce Başarılı bir çalışma .Beğenirsiniz umarım. Season 1-2 remixi sitede mevcuttur.
Bryan Cranston İle Julia Louis Dreyfus'un Öpüşmesi - 66. Emmy Ödülleri 00:42
Bryan Cranston İle Julia Louis Dreyfus'un Öpüşmesi - 66. Emmy Ödülleri 222 izlenme - 4 yıl önce Hepimizin takınızı Heisenberg reyizin Ayhan Işık tipiyle öpüşmesi ve sonrası Jimmy Fallon'ın araya girişi ile unutulmazlar arasına girecek anlar yaşandı. İyi seyirler yo...
Godzilla Uluslararası Fragman 02:02
Godzilla Uluslararası Fragman 253 izlenme - 4 yıl önce GODZİLLA Yıkıma Hazır! Yılın merakla beklenen yapımlarından biri olan Godzilla'nın uluslararası fragmanı da görücüye çıktı! Yılın merakla beklenen gişe canavarlarından biri olan Godzilla'nın uluslararası fragmanı da nihayet görücüye çıktı! İstila (Monsters) ile sinema arenasına iddialı bir giriş yapan Gareth Edwards'ın yönetmenliğini üstlendiği ve başrollerinden Bryan Cranston, Ken Watanabe, Aaron Taylor-Johnson ve Juliette Binoche'u izleyeceğimiz filmin salonlarımızı ziyaret etmesine çok kısa bir zaman kaldı! Yapımcı koltuğunda oturan Frank Darabont sayesinde, daha fazla merak uyandıran ve ülkemizde de 16 Mayıs 2014 tarihinde izleyiciyle buluşacak olan film 3D seçeneğiyle de vizyon şansı elde edecek!
Walter ve Jesse'in Emmy Ödülleri İçin Yeniden Bir Araya Gelmesi 06:19
Walter ve Jesse'in Emmy Ödülleri İçin Yeniden Bir Araya Gelmesi 170 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad'le karşımıza çıkarak ekranların ek sağlam! ikilisini oluşturan Bryan Cranston ve Aaron Paul Emmy Ödülleri için çekilen Barely Legal Pawn isimli kısa video’da yeniden bir araya geldiler. Video'da pawnshop işleten ikiliye kazandığını Emmy Ödülünü satmaya çalışan Julia Louis eşlik ediyor. Eğer dikkatli izlerseniz Breaking Bad'den bir çok iz görebilirsiniz.
In Dubious Battle - Fragman (2017) 03:03
In Dubious Battle - Fragman (2017) 59 izlenme - 1 yıl önce John Steinbeck'ın romanından uyarlanan In Dubious Battle filminin fragmanı. Yönetmen: James Franco Oyuncular: James Franco, Selena Gomez, Bryan Cranston, Ashley Greene, Vincent D'Onofrio, Ed Harris, Robert Duvall, Scott Haze, Nat Wolff, Josh Hucherson, Sam Shepard, Zach Braff In Dubious Battle Trailer 1 (2017) James Franco, Selena Gomez Drama Movie HD [Official Trailer]
The Breaking Bad Theory 00:05
The Breaking Bad Theory 145 izlenme - 3 yıl önce Big Bang Theory'nin intro müziğiyle Breaking Bad sahnelerinin kısa ve özensiz naçizane bir montajı. İyi seyirler efenim.
Godzilla Official Movie Clip - You Need To Get Out Of There (2014) Bryan Cranston Hd 01:06
Godzilla Official Movie Clip - You Need To Get Out Of There (2014) Bryan Cranston Hd 65 izlenme - 4 yıl önce Godzilla Official Movie Clip - You Need To Get Out Of There (2014) Bryan Cranston Hd
Godzilla International Trailer #2 (2014) Bryan Cranston, Elizabeth Olsen Hd( Fragman) 01:33
Godzilla International Trailer #2 (2014) Bryan Cranston, Elizabeth Olsen Hd( Fragman) 63 izlenme - 4 yıl önce Godzilla International Trailer #2 (2014) Bryan Cranston, Elizabeth Olsen Hd
Godzilla Uluslararası TV Fragman 00:30
Godzilla Uluslararası TV Fragman 46 izlenme - 4 yıl önce Godzilla Uluslararası TV Fragman