Hoşgeldiniz!

Bryce

Jurassic World: Yıkılmış Krallık | Türkçe Dublajlı İlk Fragman 02:23
Jurassic World: Yıkılmış Krallık | Türkçe Dublajlı İlk Fragman 667 izlenme - 2 ay önce Jurassic World: Yıkılmış Krallık | Türkçe Dublajlı İlk Fragman 8 HAZİRAN'DA SİNEMALARDA Tür: Epik Aksiyon-Macera Oyuncular: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong, James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall ve Jeff Goldblum Yönetmen: J.A. Bayona Yazarlar: Derek Connolly, Colin Trevorrow Uyarlanan Karakterlerin Yaratıcısı: Michael Crichton Yapımcılar: Frank Marshall, Patrick Crowley, Belén Atienza İdari Yapımcılar: Steven Spielberg, Colin Trevorrow Sinema tarihinin en popüler ve en başarılı film serilerinden biri olan Jurassic World, aynı heyecan ve maceraya sahip bu yepyeni sinema filminde, eskisinden daha büyüleyici ve dehşet verici yeni türler, favori karakterler ve dinozorlarla geri dönüyor. Jurassic World: Yıkılmış Krallık’a hoş geldiniz. Oyuncular Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard, idari yapımcılar Steven Spielberg ve Colin Trevorrow ile birlikte Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmi için geri dönüyor. Pratt ve Howard’a rol arkadaşları James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall eşlik ederken BD Wong ile Jeff Goldblum ise rollerine geri dönüyorlar. J.A. Bayona’nın (Kıyamet Günü) yönetmenliğini yaptığı epik aksiyon macera, Jurassic World’ün yönetmeni Trevorrow tarafından yazılmış. Derek Connolly ise ortak yazar. Yapımcılar Frank Marshall ve Pat Crowley, nefes kesen yeni bölümde yapım ekibinin başında bir kez daha Spielberg ve Trevorrow ile birlikte çalışıyor. Belén Atienza, ekibe yapımcı olarak katılıyor.
Jurassic World Türkçe Altyazılı Fragman 02:26
Jurassic World Türkçe Altyazılı Fragman 3.026 izlenme - 3 yıl önce Jurassic World, 3D olarak çekilmiş ve Universal Pictures tarafından Haziran 2015’te vizyona girecek. Steven Spielberg, çığır açan Jurassic Park serisinin uzun süredir beklenen yeni filmi Jurassic World’ün sorumlu yapımcısı olarak geri dönüyor. Colin Trevorrow, Derek Connoly ile birlikte yazdığı senaryodan uyarlanan epik aksiyon macerayı yönetiyor. Frank Marshall ve Pat Crowley ekibe yapımcı olarak katılıyorlar. Geçtiğimiz günlerde yeni Jurassic World filminin ilk videosu yayınlanmıştı. Bu video aslında filmin bugün yayınlanan fragmanına hazırlık için yayınlanan bir videoydu. Şimdi ise filmin asıl fragmanı yayınlandı. Yapımcı koltuğunda Steven Spielberg'ün yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise Colin Trevorrow'un bulunduğu Jurassic World'de, Ty Simpkins, Bryce Dallas Howard, Nick Robinson, Chris Pratt, Vincent D'Onofrio, Irrfan Khan, B.D. Wong ve Omar Sy gibi oyuncular bulunuyor.
Böyle Basket Görülmedi! 00:10
Böyle Basket Görülmedi! 1.477 izlenme - 4 yıl önce UCLA takımında forma giyen basketbolcu Bryce Alford, sosyal medyada paylaştığı bu basketi ile olay oldu.
Playboy Güzeli Jade Bryce - Amatör Kızlar 01:52
Playboy Güzeli Jade Bryce - Amatör Kızlar 1.250 izlenme - 3 yıl önce Playboy Güzeli Jade Bryce | Amatör Kızlar | Playboy's Amateur Girls
Bryce Dejean-Jones silahla vurularak öldürüldü 00:09
Bryce Dejean-Jones silahla vurularak öldürüldü 667 izlenme - 2 yıl önce NBA'de New Orleans Pelicans forması giyen 23 yaşındaki Bryce Dejean-Jones silahlı saldırıda hayatını kaybetti.
Jurassic World Teaser Fragmanı 00:15
Jurassic World Teaser Fragmanı 913 izlenme - 3 yıl önce Jurassic World'den ilk video geldi, 3 boyutlu olarak 12 Haziran 2015'te vizyona girecek. Uzun süredir merakla beklenen yeni Jurassic Park filmi Jurassic World'ün ilk videosu yayınlandı. Filmin asıl fragmanının yayınlanmasına 3 gün kala Universal, Jurassic World'ün ilk videosunu yayınladı. Bu yayınlanan video aslında 27 Kasım'da yayınlanacak olan fragman öncesi yayınlanmış olan bir tanıtım videosu. Yapımcı koltuğunda Steven Spielberg'ün yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise Colin Trevorrow'un bulunduğu Jurassic World'de, Ty Simpkins, Bryce Dallas Howard, Nick Robinson, Chris Pratt, Vincent D'Onofrio, Irrfan Khan, B.D. Wong ve Omar Sy gibi oyuncular bulunuyor.
Tüm kasabanın üzerinden atladı! Yeni dünya rekoru... 00:52
Tüm kasabanın üzerinden atladı! Yeni dünya rekoru... 204 izlenme - 1 yıl önce Red Bull sürücülerinden olan Bryce Menzies 115 metrelik atlayışı ile yeni dünya rekorunun sahibi oldu.
Jurassic World: Yıkılmış Krallık Türkçe Altyazılı Kamera Arkası Özel Video 02:44
Jurassic World: Yıkılmış Krallık Türkçe Altyazılı Kamera Arkası Özel Video 24 izlenme - 2 ay önce Sinema tarihinin en popüler ve en başarılı film serilerinden biri olan Jurassic World, aynı heyecan ve maceraya sahip bu yepyeni sinema filminde, eskisinden daha büyüleyici ve dehşet verici yeni türler, favori karakterler ve dinozorlarla geri dönüyor. Jurassic World: Yıkılmış Krallık’a hoş geldiniz. Oyuncular Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard, idari yapımcılar Steven Spielberg ve Colin Trevorrow ile birlikte Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmi için geri dönüyor. Pratt ve Howard’a rol arkadaşları James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall eşlik ederken BD Wong ile Jeff Goldblum ise rollerine geri dönüyorlar. J.A. Bayona’nın (Kıyamet Günü) yönetmenliğini yaptığı epik aksiyon macera, Jurassic World’ün yönetmeni Trevorrow tarafından yazılmış. Derek Connolly ise ortak yazar. Yapımcılar Frank Marshall ve Pat Crowley, nefes kesen yeni bölümde yapım ekibinin başında bir kez daha Spielberg ve Trevorrow ile birlikte çalışıyor. Belén Atienza, ekibe yapımcı olarak katılıyor. Tür: Epik Aksiyon-Macera Oyuncular: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong, James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall ve Jeff Goldblum Yönetmen: J.A. Bayona Yazarlar: Derek Connolly, Colin Trevorrow Uyarlanan Karakterlerin Yaratıcısı: Michael Crichton Yapımcılar: Frank Marshall, Patrick Crowley, Belén Atienza İdari Yapımcılar: Steven Spielberg, Colin Trevorrow "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bryce - Bounce 02:43
Bryce - Bounce 172 izlenme - 4 yıl önce Bryce - Bounce (Video Klip 2014)
Bryce Fox - Horns (Official Video) 03:41
Bryce Fox - Horns (Official Video) 39 izlenme - 9 ay önce Buy on iTunes here - https://itunes.apple.com/us/album/hor... Directed by Goodboyshady Director of Photography Justin Clough Edited by Ben Wolin Makeup by Rebeca Teresa https://soundcloud.com/brycefoxed https://twitter.com/BryceFoxed https://www.youtube.com/user/BriceFoxTV https://www.facebook.com/brycefoxmusic/
Bryce Dallas 01:20
Bryce Dallas 360 izlenme - 10 yıl önce Kaliteli Ve Güvenilir Paylaşımın Adresi... www.xvidportu.com
Bryce feat. J-Malik - Body Rock 03:19
Bryce feat. J-Malik - Body Rock 186 izlenme - 5 yıl önce Bryce feat. J-Malik - Body Rock (Yeni Video Klip 2013)
Jurassic World: Yıkılmış Krallık | Türkçe Altyazılı İlk Fragman 02:23
Jurassic World: Yıkılmış Krallık | Türkçe Altyazılı İlk Fragman 16 izlenme - 2 ay önce 8 HAZİRAN'DA SİNEMALARDA Tür: Epik Aksiyon-Macera Oyuncular: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong, James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall ve Jeff Goldblum Yönetmen: J.A. Bayona Yazarlar: Derek Connolly, Colin Trevorrow Uyarlanan Karakterlerin Yaratıcısı: Michael Crichton Yapımcılar: Frank Marshall, Patrick Crowley, Belén Atienza İdari Yapımcılar: Steven Spielberg, Colin Trevorrow Jurassic World: Yıkılmış Krallık | Türkçe Altyazılı İlk Fragman Sinema tarihinin en popüler ve en başarılı film serilerinden biri olan Jurassic World, aynı heyecan ve maceraya sahip bu yepyeni sinema filminde, eskisinden daha büyüleyici ve dehşet verici yeni türler, favori karakterler ve dinozorlarla geri dönüyor. Jurassic World: Yıkılmış Krallık’a hoş geldiniz. Oyuncular Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard, idari yapımcılar Steven Spielberg ve Colin Trevorrow ile birlikte Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmi için geri dönüyor. Pratt ve Howard’a rol arkadaşları James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall eşlik ederken BD Wong ile Jeff Goldblum ise rollerine geri dönüyorlar. J.A. Bayona’nın (Kıyamet Günü) yönetmenliğini yaptığı epik aksiyon macera, Jurassic World’ün yönetmeni Trevorrow tarafından yazılmış. Derek Connolly ise ortak yazar. Yapımcılar Frank Marshall ve Pat Crowley, nefes kesen yeni bölümde yapım ekibinin başında bir kez daha Spielberg ve Trevorrow ile birlikte çalışıyor. Belén Atienza, ekibe yapımcı olarak katılıyor.
Bryce feat. Nitro - Weekend 03:13
Bryce feat. Nitro - Weekend 136 izlenme - 5 yıl önce Bryce feat. Nitro - Weekend (Yeni Klip 2013)
Bryce - Alegria 03:26
Bryce - Alegria 48 izlenme - 3 yıl önce Bryce - Alegria (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Tıklayınız : www.izlesene.com/iz/clubnow
Bryce Cotton'dan müthiş smaç 00:30
Bryce Cotton'dan müthiş smaç 80 izlenme - 3 yıl önce Bryce Cotton'dan müthiş smaç..
Terminatör 4 - Kurtuluş Film Fragmanı 02:06
Terminatör 4 - Kurtuluş Film Fragmanı 78 izlenme - 2 yıl önce Yıl 2018. Mahşer Günü gelip, modern uygarlığı yıkarak geçti. Bir Terminatör ordusu kıyamet sonrası dünyada kol geziyor, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları öldürüyor ya da yakalıyor. Ama hayatta kalan insanlardan oluşan küçük grupların organize olarak kurduğu Direniş hareketi, yeraltı sığınaklarında saklanıyor ve fırsat bulduğunda kendilerinden sayıca çok üstün düşman kuvvetlerine vuruyor. Terminatörleri kontrol eden Skynet, 14 yıl önce bilinç kazanmış ve bir anda yaratıcılarına baş kaldırıp habersiz dünyaya nükleer kıyımı getirmiş bir yapay zekâ. Mahşer Günü’nün geldiğini gören yalnızca bir kişi var. Kaderi, insanlığın kaderiyle bağlantılı olan tek kişi: John Connor (Christian Bale). Dünya şimdi Connor’un hayatı boyunca uyarıldığı geleceğin eşiğinde. Ama yepyeni bir şey, insanlığın bu savaşta bir şansı olduğuna dair inancını sarstı: bu garip, yeni dünyada uyanmadan önce son hatırladığı, idam sırasını beklemek olan Marcus Wright’ın (Sam Worthington) ortaya çıkışı. Connor, Marcus’un güvenilir biri olup olmadığına karar vermek zorundadır. Ancak Connor ve Marcus, Direniş’i tamamen bitirmek için yeni stratejiler geliştiren Skynet’in bitmek bilmeyen saldırılarına karşı koyabilmek için ortak bir zeminde durmalı, Skynet’e sızıp düşmanla yüz yüze gelmelidirler.
Bryce - Blade Theme 03:16
Bryce - Blade Theme 86 izlenme - 4 yıl önce Bryce - Blade Theme (Official Video) Copyright protected work. (p) 2014 by Planet Punk Music
Bryce Oliver - Talking To The Ceiling 03:25
Bryce Oliver - Talking To The Ceiling 67 izlenme - 3 yıl önce Bryce Oliver - Talking To The Ceiling (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Bryce Oliver - Talking To The Ceiling (Official Video) Bryce Oliver Video Directed By: Eric Anwar Music produced: By Jussi Ilmari Cosmetics/ Attire: by Arpi D Hartounian Talking To The Ceiling Official Video All Of My Fans Comment Your Instagram Names
Bryce - Alegria 03:26
Bryce - Alegria 44 izlenme - 3 yıl önce Bryce - Alegria (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Bryce - Alegria (Official Video)
Bryce And Juli (Flipped) 03:58
Bryce And Juli (Flipped) 53 izlenme - 4 yıl önce Flipped benim izlediğim en iyi filmlerden biri.Rob Reiner da iyi bir yönetmen.Bende video yaptım..
Bryce - Blade Theme 03:08
Bryce - Blade Theme 46 izlenme - 4 yıl önce Bryce - Blade Theme (Video Klip 2014)
Bryce - Frontline 03:37
Bryce - Frontline 28 izlenme - 3 yıl önce Bryce - Frontline (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Bryce - Frontline (Official Video) Bryce - Frontline Bryce - Frontline Bryce - Frontline Bryce - Frontline Bryce - Frontline Bryce - Frontline Bryce - Frontline Bryce - Frontline
Bryce On The Sky Ski 03:40
Bryce On The Sky Ski 33 izlenme - 7 yıl önce having fun at newton lake
Amerikan Beyzbol Ligi'nde çıkan kavga güne damgasını vurdu 00:58
Amerikan Beyzbol Ligi'nde çıkan kavga güne damgasını vurdu 4 izlenme - 9 ay önce Washington Nationals'da forma giyen Bryce Harper ile San Francisco Giants oyuncusu Hunter Strickland arasında çıkan kavga, günün en çok konuşulan konusu oldu.
Kronos Quartet - Aheym (Bryce Dessner) 09:59
Kronos Quartet - Aheym (Bryce Dessner) 18 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı ünlü yaylı dörtlüsü Kronos Quartet ve Bryce Dessner'in 2013'te çıkan albümleri Aheym'den aynı adlı şarkı.
Savi Ft. Bryce Fox - Breathe It In 03:15
Savi Ft. Bryce Fox - Breathe It In 8 izlenme - 1 yıl önce Savi ft. Bryce Fox - Breathe It In (Official Music Video) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Bryce Cotton'dan müthiş smaç 00:30
Bryce Cotton'dan müthiş smaç 4 izlenme - 3 yıl önce Bryce Cotton'dan müthiş smaç Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında sizlerle...