Hoşgeldiniz!

Bu Aşk Adam Olmaz Videoları

Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 03:53
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 24.990 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Rüyamızı gerçeklerle karartmadan yar, Sana bir çift sözüm var, Kulagını bana ver, Bu dunyanın tasasını sen ıstedın yar, Aglıyorsun ama şimdi, Mendilimi bana geri ver. Senden hiç birşey olmaz bana, Hamurunda ne iyilik ne kötülük yok, Benden hiç birşey olmaz sana, İçimde sana karsı hiç istek yok. Ne okur ne yazar, Ne gezer ne tozar, Ağlasanda uğrassanda, Bu ask adam olmaz. Ne yapar ne bozar, Ne batar ne cıkar, Ağlasanda uğrassanda, Bu ask adam olmaz.
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 03:54
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 6.776 izlenme - 5 yıl önce
Bunu Yapmak İçin Cok Calıstım:) 04:07
Bunu Yapmak İçin Cok Calıstım:) 1.032 izlenme - 9 yıl önce dostlarıma hediyem olsun
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 03:53
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 548 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Şimdi Çıkış Tarihi: 07.12.2001 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Rüyamızı gerçeklerle karartmadan yar, Sana bir çift sözüm var, Kulagını bana ver, Bu dunyanın tasasını sen ıstedın yar, Aglıyorsun ama şimdi, Mendilimi bana geri ver. Senden hiç birşey olmaz bana, Hamurunda ne iyilik ne kötülük yok, Benden hiç birşey olmaz sana, İçimde sana karsı hiç istek yok. Ne okur ne yazar, Ne gezer ne tozar, Ağlasanda uğrassanda, Bu ask adam olmaz. Ne yapar ne bozar, Ne batar ne cıkar, Ağlasanda uğrassanda, Bu ask adam olmaz.
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 03:55
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 378 izlenme - 4 yıl önce Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz
Dj Can Uzman - Gülşen Bu Aşk Adam Olmaz Remix 03:25
Dj Can Uzman - Gülşen Bu Aşk Adam Olmaz Remix 282 izlenme - 4 yıl önce Gülşen Bu Aşk Adam Olmaz Dj Can Uzman Süper Remix
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz Ercüment Karanfil Remix 04:00
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz Ercüment Karanfil Remix 1 izlenme - 1 hafta önce
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz (Ercüment Karanfil Remix) 04:00
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz (Ercüment Karanfil Remix) 1 izlenme - 3 hafta önce Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz (Ercüment Karanfil Remix)
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 03:53
Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz 1 izlenme - 2 ay önce