Hoşgeldiniz!

bu gün senin doğum günün

Bugün Senin Doğum Günün Öpücük Koydum Alnına 04:35
Bugün Senin Doğum Günün Öpücük Koydum Alnına 187.971 izlenme - 10 yıl önce güselll:)))
Tuncay Tuncel - Bu Gün Senin Doğum Günün 04:32
Tuncay Tuncel - Bu Gün Senin Doğum Günün 664 izlenme - 2 ay önce Tuncay Tuncel - Bu Gün Senin Doğum Günün [Video Klip 2018] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Gün Senin Doğum Günün Aşkım 02:12
Bu Gün Senin Doğum Günün Aşkım 12.158 izlenme - 9 yıl önce bu videoyu hazırlarken bu kızı deliler gibi seviyordum hayat böle işte her aşk gibi buda bitti...!!!
Tuncay Tuncel - Bu Gün Senin Doğum Günün 04:30
Tuncay Tuncel - Bu Gün Senin Doğum Günün 26 izlenme - 2 ay önce Tuncay Tuncel - Bu Gün Senin Doğum Günün [Audio] 2018 1. Tuncay Tuncel - Benimle Evlenir Misin 2. Tuncay Tuncel - Gidişine Yanarım 3. Tuncay Tuncel - Kanka 4. Tuncay Tuncel - Sus 5. Tuncay Tuncel - Hain İstanbul 6. Tuncay Tuncel - Bu Gün Senin Doğum Günün 7. Tuncay Tuncel - Canı Sağolsun 8. Tuncay Tuncel - Sürünesin Sen 9. Tuncay Tuncel - Yalancı Dünya 10. Tuncay Tuncel - Puslu Geceler Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bugün Senin Doğum Günün 09:10
Bugün Senin Doğum Günün 1.178 izlenme - 9 yıl önce bu kalp bundan sonra bir tek senin için atacak bi tanem