Hoşgeldiniz!

buckethead

Buckethead - Whitewash (73 Stüdyo Albümü Olan Gitarist) 05:12
Buckethead - Whitewash (73 Stüdyo Albümü Olan Gitarist) 69 izlenme - 2 yıl önce 1992 yılından 2013'e kadar toplam 73 stüdyo albümü çıkaran bu çılgın gitarist, sahne performanslarında taktığı KFC kovası ve maskesi ile hafızalara kazınmıştır. Bir ara Guns n Roses'ta da çalmıştır. Progressive metal, avant-garde, experimental rock, experimental metal, bluegrass türünde çalan gitaristimiz 44 yaşında olup, 2013 yılında toplam 33 albüm çıkarmıştır. Saygılarımızı sunuyor, dinliyoruz.
We Are One-Guitar Hero Custom 04:20
We Are One-Guitar Hero Custom 107 izlenme - 7 yıl önce me playing we are one by buckethead feat. serj tankian on guitar hero 3 pc.
Buckethead - Whitewash 05:50
Buckethead - Whitewash 37 izlenme - 3 yıl önce Kariyeri boyunca 54 solo albüm çıkarmış 50 de albümde konuk olarak yer almıştır.Guns n Roses da slash ten sonra gelmiştir fakat kendi isteğiyle ayrılmıştır.Guitar One, "Tüm Zamanların En İyi 10 Gitar Virtüözü" listesinde 8. sıraya layık görülmüştür.Ozzfest'de Buckethead'e kendi grubuyla sahne alması için teklif götüren Ozzy Osbourne, Buckethead'le tanıştıktan hemen sonra fikrini değiştirdi ve anında vazgeçti. Buna rağmen Ozzy Osbourne Buckethead'in gitar çalışından oldukça etkilendiğinide söylemektedir.Vs.... Parça 3:00 dk dan sonra tam anlamıyla solo kısmıdır.
Ghosts of Mars Stüdyo Müzik Kayıtları ( Steve Vai - Buckethead - Anthrax ) 06:22
Ghosts of Mars Stüdyo Müzik Kayıtları ( Steve Vai - Buckethead - Anthrax ) 51 izlenme - 3 yıl önce Ghosts of Mars filminin efsane gitaristler tarafından yapılan stüdyo kaydı. Neden paylaştım bilmiyorum içim geldi bir anda. İyi seyirler ...